Potápky, kde jste?

potápění s přístrojem, volné potápění

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Potápky, kde jste?

Příspěvekod terezaslovensko » čtv led 19, 2017 14:47

Juj dakujem za super report :)
Tak ako pises, je to taka viac menej bezna trasa plna "odporucanych zaujimavosti". Chceme sa samozrejme kupat a trosku to tam popozerat, co sa tyka potapania, myslela som, ze to bude presne take ze paradne koralove utesy a full vybava. Preto som si nasla aj ten kurz. To co pises, sa mi vsak zda take, ze radsej by som si uzila tento zazitok v koraloch niekde, kde je viditelnost super a viem tam stravit dost vela casu (napr. Australia dajme tomu).
Co som zatial pisala do toho potapacskeho centra, tak ponorenie je do hlbky 12metrov - to neviem odhadnut ci je vela alebo malo - a predchadza tomu 4 hodinovy kurz, v pripade, ze ziadny nemam (ak by som to chcela riesit, si ho teda urobim).

No musim o tom este popremyslat, ci mi to stoji za to. Ale na ten kurz pojdem, to uz som sa rozhodla. Snad to stihnem vyuzit este tento rok :t:t
terezaslovensko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 129
Registrován: úte srp 28, 2012 10:31

Re: Potápky, kde jste?

Příspěvekod Skorpion » čtv led 19, 2017 17:52

egypt je pekny. Hlavne sa ku koralom nemusis trepat 3 hodiny lodou ako v Australii, ale zacinaju 10 metrov od brehu. Aj s licenciou do 12m tam uvidis dost. Myslim, ze prave okolo 10-15m je to najkrajsie

moje video :-)

https://www.youtube.com/watch?v=MVAcOmo4Nh8&feature=youtu.be
Uživatelský avatar
Skorpion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: sob lis 13, 2010 9:09
Bydliště: asi ano, pockaj, pozriem

Re: Potápky, kde jste?

Příspěvekod Semo » čtv led 19, 2017 23:35

Ako pozeram, tak skola na Perhetian Kecil v Malajzii, kde som si ja robil PADI OWD stale drzi cenu cca 5600Kc (990 MYR) a natiahla kurz na 4 dni. Pokial mas cestu okolo :-) tak mi to pridu daleko lepsie investovane prachy na potapanie, nez cokolvek v Europe. Alebo si nieco podobne najst v Egypte.
Semo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 905
Registrován: čtv kvě 15, 2008 22:12
Bydliště: Praha, obcas Kosice

Předchozí

Zpět na Potápění