Poprvy na vodu

vše o sjíždění českých i zahraničních řek

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Rujir » stř čer 25, 2008 8:40

Ideal nechat bagle v aute, kedze idete vlakom, tak sa skuste dopredu informovat v pozicovni, ci u nich mozte nechat bagle. Spravidla s tym nemaju problem.

@conny: Dva sudy do clna? Do akeho? A ake velke? Lebo mi sme mali minule v palavach jeden 50l a bolo to tak akurat, fakt si neviem predstavit, kam by som dal nohy, keby sme tam mali dva sudy. :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod conny » stř čer 25, 2008 9:23

Rujir píše:@conny: Dva sudy do clna? Do akeho? A ake velke? Lebo mi sme mali minule v palavach jeden 50l a bolo to tak akurat, fakt si neviem predstavit, kam by som dal nohy, keby sme tam mali dva sudy. :shock:


do Vydry sa akurat vlezu dva 50l barely.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod tuso » stř čer 25, 2008 9:26

Do Colorada napcháš 2 sudy pod posledný priečny diel.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » stř čer 25, 2008 9:43

Když jedu na vodu, vezu věci v sudu už z domu.

Pozor, pozor, není vydra jako vydra a není sud jako sud. Jel jsem v plasťáku, kam se daly dát dvě padesátky naštorc, jel jsem v plasťáku, kde chybělo pět centimetrů (respektive přebývalo), jel jsem v plasťáku, kde bylo nutný vždy odendat šprajc, jel jsem...

Když jedu s polovičkou, vezeme buď každý třicítku, nebo 30 a 50 - protože tyto dvě litráže sedí lépa v lodích, které si půjčujeme (ty si vozíme na řeku taky s sebou).

Jestli máš loď z půjčovny, tak některé mají přímo sudy dělané do lodí, některí se kurtem chytají za kormidelníka nahoru - je tam na ně výlisek. Ideálně jim zavolat a poptat se na litráž.

A pak, barel se šlape daleko lépe než batoh.

Je dobrý mít v lodi ještě jedno zavazadlo (15l loďáček, nepropustné plastové pouzdro - třeba i od primalexu...) na svačinu, foťák, cigára... ať pořád nelezeš do velklýho sudu, to rychle přestane bavit.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » stř čer 25, 2008 9:44

tuso píše:Do Colorada napcháš 2 sudy pod posledný priečny diel.


Loď unese hodně. Jednou jsme na bachratku (pramice) naložili vojenskou polní kuchyni, jeden pádloval, druhý topil. Někde bych i pohledal fotku. Bylo to v roce 1992 :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Předchozí

Zpět na Na vodě