White Water

vše o sjíždění českých i zahraničních řek

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

White Water

Příspěvekod Kulik » úte srp 10, 2004 23:38

Co jste jeli, co za to stoji, co naopak ne.
No ja se k tomu tematu klidne prihlasim. Jenom jsem myslel, ze jsem po registraci nalogovanej. Tak jako zadam webmastera o smazani anymous prispevku.
Kulik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 10, 2004 23:25

:)))

Příspěvekod LudaS » stř srp 11, 2004 7:38

Myslim ze bys moh uvest seznam rek ktery jste jeli ted v tej Francii s mirnym popisem pripadne odkazem na svuj web... Pro me zustava neoblibenejsi playspot kanal v troji :)))
LudaS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte srp 10, 2004 10:28

Příspěvekod Kulik » stř srp 11, 2004 17:46

Jo to bych asi mohl. Odkaz na web je na kazdem mem prispevku. Ale ted na to nemam ouplne cas. Navic nevim mista odkud kam jsme to jeli. Ale kdyz zbyde cas, tak to sem hodim.
Pro me je asi nevic, co jsem dal ta Guissane.
Kulik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 10, 2004 23:25

Francie

Příspěvekod ZZ » čtv srp 12, 2004 9:42

K tem zapiskum z Kulikovy Francie bych chtel jen dodat, ze hodnoceni vetsiny rek je asi tak o jeden stupen jinde, Hradni souteska na Guilu je ctyrka, aspon za normalniho stavu vody a ostatni mista taky nejsou sestky, triplstep je v DKVecku uvaden jako V a LetterBox je ted (po povodni pred par lety) taky V, i kdyz trochu nebezpecna a proto nedoporucovana. Byl jsem tam 2x, podruhy letos 10.7.
ZZ
 

Re: Francie

Příspěvekod Kulik » sob srp 14, 2004 8:39

Jo ta hradni souteska je popravdu 4, ale je tam jedno 5 misto. Budu se na to muset kouknout, jak jsem to napsal. :((
Kulik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 10, 2004 23:25


Zpět na Na vodě