Přeprodej skipasů

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Přeprodej skipasů

Příspěvekod Hafi » pát lis 23, 2012 19:32

článek tu
teda ne že bych v česku lyžoval až tak často...ale prodávám celkem vždy - bo jinak to vzhledem k nastaveným cenám a nabídce příliš nejde...a ty blbci místo aby to vymysleli nějak civilizovaně, tak nás budou fotit...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod mike » pát lis 23, 2012 19:44

#-o jednoduche reseni, stejne jako s Tatrama. Proste se jim na ty jejich moresy vysr*t a jezdit do Alp. Protoze pravo na to samozrejme maji, ale jako zakaznik mam zas pravo jit nekam jinam, kde se ke mne chovaji slusne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod kakos » sob lis 24, 2012 18:20

vyjimecne s mikem souhlasim :mrgreen:
a jak je napsano v diskuzi po clankem, cu vedet co budou delat, dyz rano jezdim na lyzich a odpoledne si vezmu prkno, samozrejme zacnu vozit dve ruzny bundy a dve prilby, se prece musim prevlict dyz su zpocenej
z toho nechutnyho ceskyho rejzovani je mi na :vom:
"Hora nemůže být dobyta, jelikož to není nepřítel, může nám posloužit jen k tomu, abychom překonali sami sebe...."
A nejhorší smrt je z vyděšení - takže to berte s humorem, stejně z tohodle života nevyváznete živí.
Nová galérka
Starší výcvaky
kakos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 642
Registrován: stř říj 3, 2007 19:47
Bydliště: 49°42'5"N, 17°4'32"E

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod kaarkull » ned lis 25, 2012 14:13

nejak si neviem predstavit ako bude pracovnik arealu cely den skumat jednu fotku za druhou. ved mu z toho chudakovi prepne :D
~ Vidět daleko, a dojít tam, není totéž. ~

www.sulovskevrchy.sk
Uživatelský avatar
kaarkull
účastník
účastník
 
Příspěvky: 301
Registrován: pon črc 11, 2011 13:23

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod Hafi » ned lis 25, 2012 14:21

Předpokládám, že základ je změřená výška, teprv když ta by byla mimo nějakou odchylku, tak t vyskočí a někdo koukne jestli je to tím, že je to jiný člověk nebo se jen v daný moment třeba ohnul.

Ale pokud by to brali vážně a nejde jen o výhrůžku, aby to tam lidi nedělali, tak prudit je tam variantou převlíkání se a měnění lyží/prkna každou jízdu je vcelku lákavé :-)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod pavproch » ned lis 25, 2012 15:54

ve vztahu k mikovi sem docela schízo, bo nevím esli z principu nesouhlast nebo z neprincipu souhlasit, ale ve vztahu k důvodům, proč to zavádějí mám jasno.... :vom: (českej a pšonskej vohnout co chce vom*dávat kdekoho by si zasloužil pěkně vysvlíct do trenýrek a vypálit značku jak dobytek)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod TimTaylor » ned lis 25, 2012 17:23

Tak za mě vlekaři určitě palec dolů. Teď jsem si občas koupil celodenní permici na vlek, dopoledne jezdil já a odpoledne se prohodil se ženou a šel blbnout s dětma a manželka si zase šla zalyžovat. Teď bych teda měl koupit 2 permice na půl dne a dát jim za to samé o 400Kč denně víc. Výsledek - pojedu lyžovat tam, kde tohle řešit nebudou a tam kde to zavedou, už ode mně neuvidí ani kačku...
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod karaya1 » úte lis 27, 2012 20:56

Už to trochu zmírnili, ale pořád se mi to nelíbí. Kromě toho, že v podstatě používají presumpci viny (při "změně čepice" to "není problém zase odblokovat", ale člověk pro to musí něco udělat, do té doby má bloknutý skipas), tak nutí třeba manžele, aby dopředu hlásili, že se na permici budou střídat. WTF?!?

Kromě toho mám za to, že k instalaci těchto kamer potřebují předchozí souhlas ÚOOÚ.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod conny » čtv lis 29, 2012 8:27

karaya1 píše:Už to trochu zmírnili, ale pořád se mi to nelíbí. Kromě toho, že v podstatě používají presumpci viny (při "změně čepice" to "není problém zase odblokovat", ale člověk pro to musí něco udělat, do té doby má bloknutý skipas), tak nutí třeba manžele, aby dopředu hlásili, že se na permici budou střídat. WTF?!?

Kromě toho mám za to, že k instalaci těchto kamer potřebují předchozí souhlas ÚOOÚ.


na Klinovci se mohli rodice s detma stridat od zacatku. nejde o cenu permice, ale o pomer celodenni a puldeni. se podivejte na ty ceny, dvouhodinova stoji polovic, co celodenni. ja bych s tim nemela problem se pri koupi nahlasit, ale nerada bych behala do kasy pokazde, kdyz se prohodime. docela to zere cas a nekde jsou kasy dost daleko od vleku. za velkou vyhodu nekolikadennich skipasu povazuji, ze se nemusim pokazde otravovat do kasy.

souhlas potrebuji na instalaci potrebuji, ale nevidim duvod proc by ho nemeli dostat (hlavne pokud prislibi, ze data se nebudou uchovat dele nez 7 dni).
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Přeprodej skipasů

Příspěvekod Hafi » čtv lis 29, 2012 9:35

Tak nahlásím při koupi, že se budu střídat a odpo to stejně můžu střelit komukoli. Kdyby radši nastavili civilizovaně ceny tak, aby se to lidem nevyplatilo, spíš by to omezili...ale když celodenní stojí X a půldenní tak 0,8X, tak je jasný, že se to znatelně vyplatí všem koupit ráno celodenní i s riskem že se mi jí nepodaří prodat nebo ji pro porušení řádu zabavěj a zrušej.
Kdyby vymysleli jiný způsob, který by mě motivoval, abych to neprodával, tak udělaj líp.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(


Zpět na Sněhobílé vykecávátko