Absťák.... !!!

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod sobb » ned říj 18, 2020 18:04

Ach jo. Jsem netušila, že budu někdy vzdychat v tomhle pp vláknu #-o :lol:
Včera jsme prohlíželi fotky z výletu ... jej, bych zas lýžovala po těch bílých pláních a kopcích. Začínám mít pocit, že to je fakt závislost a že mi Sever bude dost chybět, tuhle sezónu se tam nepodíváme. Kéž by bylo dost sněhu aspoň u nás [-o<
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » čtv lis 5, 2020 13:29

Zmínka o kocúrech (ve vlákně o kocúrech) mi přivodila Absťák.... !!!. Ale ne lyžařský.... :twisted:

Šmarjá, ja bych zaťal motyku!

....vysvětliffka pro méně chápavé: pikl do ledu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » pon lis 9, 2020 14:29

A už zase.... doparoma, proč se tady někdo furt ptá na motyky a věci kole nich!

Já bych motyku zaťal...... :iceaxe:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » stř pro 16, 2020 14:27

Fčíl zas na mě dolehnul ABSŤÁK!! jaxfiň.... random player mp3 mi zašeptal Jacka Hetfielda do ouška Wherever I may roam , což mi dycky duní v autě dyž jedu nach ta3 (v zimě lýžit). Chjo no, já bych..... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » pát pro 18, 2020 14:40

Hauuuuuu!

Škoda, no že je u nás stále nezima..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod apuka » pát pro 18, 2020 15:26

...ale sjezdovka v Bile pry zacala/zacina jezdit...

Jen bacha, az se budes ukajet na(d) sjezdovce(-kou), tak uz bude vetsi pravdepodobnost, ze Te nekdo natoci :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » pát pro 18, 2020 18:39

Bohužel (můj nejbližší svah) Rališka na webu nemá žádné právy, že by měl nasypáno resp. kdy bude zahajovat.... škoda no (na druhou stranu aspon nemám - prozatím - v hlavě peklo, jakej opruz to bude lyžovat na vleku s hadrou přes hubu - jako dioptrik to vidím černě, brejle sa budou mhlit fest). Na Bílou nepojedu, nemám to tam moc ráth.

Zítra pěkně pěši na Kopec a budu tesknit po tem bílém studeném.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » ned pro 20, 2020 13:12

Neska, dyž sem pěši fučel proti kopcu, tak krvavo před očima a bezmozek, ale i tak sem si fšimnul, že se mi rosí brille a to i bez hadru přes xicht. Zkopca už sem byl při vědomí a došel sem vhlavě ke (rouhám, se a vím o tom!) zjištění, žesi přeju ať zítra vyhlásí pátého psa = zavřou sjezdovky = nebudu se tam muset prudit s hadrou přes hubu. :oops:

A dodatek - a ještě jedno rouhání: už ať je jaro/těpleji ať zase můžu osedlat bajka.... :bike:

.... ty woe, stárnu jaxfiň.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » úte pro 22, 2020 16:03

Tak je to se mnou opravdu vážné..... jaxem si neska rozbalil třičko s kr. rukávcem (LaS Stride z hudy.cz) na letní (zpocená záda pod business-batůžkem) chození polemlesemloukou3 do/z práce, taxem se zasnil: jaro, těplo, třičko, bajk..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » stř pro 23, 2020 14:48

pavproch píše:Bohužel (můj nejbližší svah) Rališka na webu nemá žádné právy, že by měl nasypáno resp. kdy bude zahajovat.... škoda no (na druhou stranu aspon nemám - prozatím - v hlavě peklo, jakej opruz to bude lyžovat na vleku s hadrou přes hubu - jako dioptrik to vidím černě, brejle sa budou mhlit fest). Na Bílou nepojedu, nemám to tam moc ráth.


Tak a je to. Rališka ještě neotevřela a už (asi určitě) ani neotevře, když od neděle budeme mít pátého psa. Aspoň nebudu mít v hlavě peklo.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod aksam » stř pro 23, 2020 14:57

Tak třeba, když se má ochladit něco na horách napadne, aby se dalo aspoň na pásech...
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » čtv led 7, 2021 11:40

Hmmm, mám v hlavě zase rozpolcenost - na jednu stranu sem ráth, že až do 22. (nejdříve) nemusím řešit hadr přes hubu na vleku (ref. nešní vyhlášení o prodloužení 5-tého PSA min do 22.1.2021), na druhou stranu sem z toho neščastný, esli si letos vůbec klouznu na svahu. Nejen na svahu, prozatím to na šialpo v Beskydoch vůbec nevypadá - takle pomalý/bídný start zimy tu už dlouho nebyl..... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » čtv led 7, 2021 16:19

pavproch píše:takle pomalý/bídný start zimy tu už dlouho nebyl.....

:roll: vzdyt to pises kazdy rok.

Nejsempsychiatrale diagnostikuju ti maniodepresivni psychozu ;-) Bud jsi v rausi ze snehu nebo v depresi, ze neni, je spatny, je ho malo, je spatna predpoved... Takze depresivni cast prevazuje :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod sobb » čtv led 7, 2021 21:37

Však to pp přej, vždyť je to jeho jediná radost :wink: :mrgreen:

Jsme dnes chtěli konečně vyrazit se saněma, ale ukázalo se, že bažiny v některých místech lesa sníh pohltily, a je tam stále jen čvachtačka. Ale na louce a v listnatým lese to bylo bezva, přestože sníh je mokrej. Tak jsme aspoň tréningově tahali klády (někdo tahá pneumatiky, my dřevo :lol: ), i když tuším, že tento rok bude pulk nejspíš jen odpočívat na skříni.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » čtv led 7, 2021 21:46

Radost? Vzdyt si furt akorat stezuje ;-)

Tady na louce taky vecer sankovali s celovkama. V Praze ne moc obvykle :)

Vsak muzes tahat pulk po kopeckach okolo baraku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod sobb » čtv led 7, 2021 21:49

A vo tom to je! :lol:

Krom toho, že je na to málo sněhu, tak co bych z toho měla?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » čtv led 7, 2021 21:52

Jo tak, ale jak k tomu prijdeme my? Kouknu se, jestli phpBB nahodou neumi nastavit prispevky tak, aby je videl jen on a ostatni ne. Tim by se zabily dve mouchy jednou ranou :twisted:

To same, co z toho mas jinde :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod sobb » čtv led 7, 2021 22:04

Aspoň se dozvíš, jakou má pp aktuálně náladu :wink:

Bolavý záda? :-k :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » čtv led 7, 2021 22:09

Na to se staci podivat z okna ;-)

Treba, kdyz se ti to libi :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » sob led 9, 2021 17:59

Je to semnou fp....i .

pavproch neska na AF.cz v lyžárně píše:I když o sobě prohlašuju že sem zimní potfor, tak musím přiznat, že mě zima (chladno) taky začíná vadit - furt nudle u nosu a studené ruce a oblíkat milion vrsteff a vůbec. Neska při pěší vycházce sněhem (1-5cm, u nás je to bída) sem se zamýšlel nad tím, jak to bude fajn až bude těplo a bajk.....


:twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod ktx » sob led 9, 2021 18:37

Pre pavprocha :twisted:
Taky prasan uz davno nebol :)
Uživatelský avatar
ktx
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: pon kvě 12, 2008 16:21

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » sob led 9, 2021 21:56

pavproch píše:furt nudle u nosu a studené ruce a oblíkat milion vrsteff a vůbec.

Kdybys nebyl prosla konzerva, tak si poridis zateplenou bundu, nebudes potrebovat vrstvy a bude ti teplo :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » ned led 10, 2021 13:06

Fčera (poté co sem to naspal tady) sem tipoval, že se majk chytí.... a chytil. :twisted:

V systému oblíkání cibule nic měnit nehodlám. :supz:

EDIT: Neska jak byla kosa, tak byly čtyři vrstvy nahoře a dvě dole a bylo mi fajn jak při funění proti kopcu, tak potom i zkopca nebyla kosa.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » ned led 10, 2021 20:05

Snazim se ti pomoct i kdyz vim, ze to nema sanci na uspech, ja jsem holt takovy :twisted:

Chodim stale ve dvou vrstvach nahore a jedne dole a zima mi neni vubec. Pres Vanoce to bylo na Valassku ve srovnatelnych podminkach, co mas ty. Kazdy den prumerne 3.5 hodiny a pohoda. Az na jeden den, kdy svitilo slunce a do kopce jsem si vzal jen vetrovku. Nahore jsem byl mokry a byla mi kosa, primaloftka to ale rychle spravila.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » stř led 27, 2021 19:15

Tak. Fčera mail, že týden na MF (plánovaný na půlku březence) asi nebude, možná přesun na půlku dubence (kdyby se to náhodou uklidnilo). Neska mail od cestovky, se kterou mám jet po velikonocích do Le2Alpes, že zřejmě pojedu do... nikam. Sezonka do ta3 nabitá v permici, vlky v SK stojí a situace je tam spíš špatná než lepčí. Aji ftelce fčera říkali, že to vypadá, že Francie letos vlky vůbec nespustí. V březenci mám zamluvené ubytování tady v CZ na horách, taky to nevypadá, žeby ubytování (hotely) pro rekreaci otevřeli....

Loučím ses myšlenkama na letošní lyžování, stejně by mě to s hadrou přes hubu nebavilo. A budu sito v hlavě pomalu přepínat na bajk (tady okolo komína, to snad pude) - kura já snad opráším ten mail od Aliho na ty tiťaňové šróby... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod oodoow » stř led 27, 2021 23:23

Dneska v Koutech v pohodě nahoru a dolů po sjezdovce, takže lyžovat se dá. Potkali jsme tam 80 letýho borce. Měl ještě starou přetěžkou silvrettu říkal, že už nemůže, že je u konce s dechem, ale stejně tlačil už druhý kolo nahoru. Respekt teda. :prayer:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod Vectrix » pon úno 15, 2021 15:40

V Tyrolsku (teda aspoň v hlavní části hřebenu) byla o víkendu stále lavinová 3 (ale myslím si, že to tak nechali protože byl víkend a hodně lidí venku), tak jsem se držel bezpečných tras a vylezl jsem v sobotu na Lampsenspitze v Sellrainu a v neděli jsem dal Rietzer Grießkogel u Kühtaie. Dal bych i nějakou třítisícovku, ale nechtělo se mi vstávat do mínus 12 v Innu...to si nechám třeba na příští týden...
Jinak co se týče kvality sněhu, tak takový prašan, jako máte v ČR, nemáme...jasně, jsou úseky s 20 cm, ale nejčastěji je to už kompaktní sníh. Ale to mi nevadí, protože ty sjezdy jsou i tak parádní :-)...jej jak mi se po tom bude stýskat! ;-)
EDIT: Ano, vím, jak číst lavinovou předpověď a vím, že pouhý stupeň nic neznamená, ale myslím si, že ta 3 byla fakt opatrná, aspoň v neděli...
Vectrix
Vectrix
nováček
nováček
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř zář 24, 2014 17:01

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » čtv pro 9, 2021 18:45

Už sem to tu spal, jaxe mi to v hlavě otočilo - ještě před ca 3 lety bych byl natěšený a nadšený z toho, že je venku zima a bílo a sype, fčíl mě to fest séře, páč jemi furt zima, musím vrstvit, klouže to a tak vůbec. Dyby kocourkov byl býval měl nějakou kolónii někde na jihu, tak už sem tam. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod mike » čtv pro 9, 2021 19:15

Nemusis vrstvit, kup si zateplenou bundu :twisted: Odstehovat se treba do Recka klidne muzes taky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Absťák.... !!!

Příspěvekod pavproch » čtv pro 9, 2021 19:17

Nemůžu/nechci, protože sice spíkuju ale chcu žít tam, kde se domluvím rodnou řečí. Tečka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Sněhobílé vykecávátko