Absťák.... !!!

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Hafi » pon kvě 12, 2008 19:13

@rujir: jasne, ale to to slysi maximalne par lidi, tady to ctou stovky denne. za sebe: sice je to vypipany, ale stejne se mi to nelibi, bo to jasne naznacuje.

@jonza: presne tak, nevydim duvod proc chranit pred urazkami jen cleny fora, zvlast kdyz neexistuje kontrola, jestli je ten dany registrovany. Naopak (je-li to podlozeno argumenty, ne stylu "polky") bych byl ochoten spis tolerovat takovyto vypad vuci (aktivnimu) clenovi fora, ktery se muze aspon branit.

@pavproch: cimz nerikam ze s tebou nesouhlasim, ani ze s tebou souhlasim. me tam nicim neprekazi, video je to hezky, ano nejaky "risk" nejen jeho zivota tam byl, ale ver tomu ze treba ti zachranari za to dostali zaplaceno. A navic co mam mezi kamarady nekolik zachranaru, tak vim ze to jsou casto nadsenci, kteri jsou radi za kazdou zajimavou akci, a urcity "risk" jsou ochotni prekonat...jak uz se tu resi jinde - jejich cesta autem do prace je mozna i nebezpecnejsi nez samotna zachrana akce. takze proc ne? jde o adrenalin, objektivne vzato je to asi zbytecny, ale podobnych veci se deji v soucasnosti tisice (ale zrovna kaleta je -píp- protože ti brazdi na lomnicaku, kam ty nemuzes?)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Astrozzy » pon kvě 12, 2008 19:38

Dost OT v pavprochovom vlakne 8) uz sa nehadajte.
AK sa chcete posrat nech sa paci :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod pavproch » pon kvě 12, 2008 20:07

Astrozzy píše:Dost OT v pavprochovom vlakne 8) uz sa nehadajte.
AK sa chcete posrat nech sa paci :mrgreen:


Ty brdo... tak to bych dneska už nedal..... halt starý člověk... :ú
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon kvě 12, 2008 20:30

@Hafi: každý má právo na svůj názor - já si za tím svým stojím...

Vem si třeba tadyhleten sample - od prvního do posledního frame ztělesňuje to, co ze srdce nenávidím (snad kromě záběru mraků převalujících se nad kopci)... a nikdo, opakuji nikdo mi nebude upírat právo označit toto (a propagátory tohoto) -píp- jmény.

Howgh.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod chonga » pon kvě 12, 2008 21:09

protože mi zaujal název tak jsem otevřel, normálně to moc nečtu, bo jsem obyčlyžár. koukal jsem obě videa a laickým pohledem mi přijdou stejný (když nepočítám ty salta a klandry :wink: ).

jakej je mezi nima teda rozdíl (pochopil jsem totiž že Astrozzyho je gůd a Pavprochovo notgůd).
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » pon kvě 12, 2008 21:13

...dotaz je čistej, bez podtextu či meziřádek. tak doufám v totéž.... :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod jonza » pon kvě 12, 2008 21:47

Jestli jsem to spravne pochopil, tak OK je kdyz tam vylezes sam jako nadsenec, mas jednu kameru. KO je kdyz to toci stab z vrtulniku a mas to zajistene reklamou a tak.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon kvě 12, 2008 22:10

jonza píše:Jestli jsem to spravne pochopil, tak OK je kdyz tam vylezes sam jako nadsenec, mas jednu kameru. KO je kdyz to toci stab z vrtulniku a mas to zajistene reklamou a tak.


Podla mna to obaja (jonza a chonga) chapete blbe (bez urazky). Myslim, ze Powerprochovi vadi stylizacia freeridu ako extremne adrenalinoveho sportu, ktoreho PODSTATA spociva v tom, ze riskujes zivot niekde v terenoch, kde maju normalni ludia zakazane lyzovat riskujuc zivot. Proste mu vadi image, aky taketo videa vytvaraju. A mozno to chapem blbo ja... :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonga » pon kvě 12, 2008 22:14

no proto se ptam :wink:
pro mne skialp = nahoru pěšky dolu jedu
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod kropt » pon kvě 12, 2008 22:19

to Rujir: =D> =D> plne souhlasim.
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod jonza » pon kvě 12, 2008 22:40

Rujir píše:Podla mna to obaja (jonza a chonga) chapete blbe (bez urazky). Myslim, ze Powerprochovi vadi stylizacia freeridu ako extremne adrenalinoveho sportu, ktoreho PODSTATA spociva v tom, ze riskujes zivot niekde v terenoch, kde maju normalni ludia zakazane lyzovat riskujuc zivot. Proste mu vadi image, aky taketo videa vytvaraju. A mozno to chapem blbo ja... :ú


Vadi mi image jakou vytvari skialpinisti: Jsme vice nez lyzari. A nechci, aby umreli v lavine.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod lamaTor » pon kvě 12, 2008 23:44

pavproch píše:Vem si třeba tadyhleten sample

Zaplést do toho ještě freestyle mi už přijde trochu mimo mísu.... :roll: :?
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod Blaf » úte kvě 13, 2008 0:46

proste jde o pocit ktery v tobe zanecha to video....pokud te pri nem zamrazi, nebo si reknes ty voe tak do toho bych asi nesel to je proste silene...ale kdyz to myslis uprimne, jakoze jde z toho videt, ze to neni sranda a ze to je fakt tezke a pro tebe je prijemnejsi a bezpecnejsi se jen divat na to video...pak je to video OK (to ze si pak vezmes lyze/prkno a jdes do toho je uz jen tvoje vec a tvoje "blaznostvi":) )

ale pokud se podivas na to video a reknes si jeee to je frajerina..to budu delat taky, pak na me poleti baby, budu proste IN...jezdim volny teren to je proste sranda a na previsech si budu skakat salta, na tom nic neni....tak to je prave spatne....to namotivuje lehce zmanipulovatelne jedince, vetsinou bez soudnosti a uvedomeni si, vlastnich schopnosti

tot muj nazor :roll:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pavproch » úte kvě 13, 2008 6:01

jonza píše:Jestli jsem to spravne pochopil, tak OK je kdyz tam vylezes sam jako nadsenec, mas jednu kameru. KO je kdyz to toci stab z vrtulniku a mas to zajistene reklamou a tak.


@jonza: správně.... :wink:

Rujir píše: Podla mna to obaja (jonza a chonga) chapete blbe (bez urazky). Myslim, ze Powerprochovi vadi stylizacia freeridu ako extremne adrenalinoveho sportu, ktoreho PODSTATA spociva v tom, ze riskujes zivot niekde v terenoch, kde maju normalni ludia zakazane lyzovat riskujuc zivot. Proste mu vadi image, aky taketo videa vytvaraju. A mozno to chapem blbo ja :ú


@ďurko: Nechápeš to blbě. Souhlas.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » úte kvě 13, 2008 6:07

chonga píše:pro mne skialp = nahoru pěšky dolu jedu


Jo, to je přesně ono. Ještě se při tom musíš zpotit, vybát, vymzrnout, šlapat stopu hlubokým sněhem, někdy vrátit kvůli počasí, někdy nezlyžovat dolů bo blbý (čti nebezpečný) sních atak. Prostě kopec a jeho přízeň si musíš zaloužit a odpracovat..... tož tak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Kimit » úte kvě 13, 2008 8:10

pavproch píše:
chonga píše:pro mne skialp = nahoru pěšky dolu jedu


Jo, to je přesně ono. Ještě se při tom musíš zpotit, vybát, vymzrnout, šlapat stopu hlubokým sněhem, někdy vrátit kvůli počasí, někdy nezlyžovat dolů bo blbý (čti nebezpečný) sních atak. Prostě kopec a jeho přízeň si musíš zaloužit a odpracovat..... tož tak.


PLNÝ SOUHLAS!!!!
Uživatelský avatar
Kimit
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1356
Registrován: pát pro 28, 2007 8:53
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » úte kvě 13, 2008 8:12

jonza píše:Vadi mi image jakou vytvari skialpinisti: Jsme vice nez lyzari.


Jestli myslíš úctu k horám, okolí, že se navzájem neohrožujeme a snažíme se k sobě chovat slušně, tak potom jsme víc než poměrně dost velká skupina lyžařů. :twisted:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kimit » úte kvě 13, 2008 8:22

tuso píše:
jonza píše:Vadi mi image jakou vytvari skialpinisti: Jsme vice nez lyzari.


Jestli myslíš úctu k horám, okolí, že se navzájem neohrožujeme a snažíme se k sobě chovat slušně, tak potom jsme víc než poměrně dost velká skupina lyžařů. :twisted:


Já si žádnou image v duchu "jsem skialp, kdo je víc" nebuduju. Celá filozofie je jednoduchá. Jednoho dne mě prostě přestalo bavit pořád dokola hoblovat sjezdovky. Lyžování je pro mě o nečem jiném a to právě skialpy (nebo skitouring) splňuje. A nemusí jít o zdolávání megakopců. Jeden z nejpodařenějších výšlapů letošní zimy byla pohodová tříhodinová skitúra z Vyšné Boci na hřeben Nízkých Tater a pohodovým žlábkem dolů. Astrozzy ví, o čem mluvím. :wink:

I když... jasně, že když míjíme auto a na střeše vidíme na lyžích skialpové vázání, okamžitě zpozorníme... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kimit
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1356
Registrován: pát pro 28, 2007 8:53
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » úte kvě 13, 2008 8:33

Kimit píše:Já si žádnou image v duchu "jsem skialp, kdo je víc" nebuduju. Celá filozofie je jednoduchá. Jednoho dne mě prostě přestalo bavit pořád dokola hoblovat sjezdovky. Lyžování je pro mě o nečem jiném a to právě skialpy (nebo skitouring) splňuje. A nemusí jít o zdolávání megakopců. Jeden z nejpodařenějších výšlapů letošní zimy byla pohodová tříhodinová skitúra z Vyšné Boci na hřeben Nízkých Tater a pohodovým žlábkem dolů. Astrozzy ví, o čem mluvím. :wink:



Suhlas. Svým příspěvkem jsem myslel to, že když vidím hovado na sjezdovce, které má v sobě 3 rumy a jede dlouhý carvový oblouk hlava
nehlava, na lanovce loktama odstrkuje lidi aby byl dřív nahoře, všude odhazuje kelímky a navíc je agresivní k ostatním, tak potom souhlasím s jonzovým image- jsem víc. Alespoň si to myslím. Jinak jsem jenom člověk, který miluje hory ,lyžování ve volném terénu a partu kamarádů, kteří tam s ním vylezou. Nic víc a nic míň.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kimit » úte kvě 13, 2008 8:37

@tuso: A ještě jednou věcí se od lyžařů výrazně odlišujeme. A to tím neuvěřitelným smradem, který je ve winterraumech, když celá cimra začne sušit věci po celodenním výšlapu. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kimit
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1356
Registrován: pát pro 28, 2007 8:53
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » úte kvě 13, 2008 8:42

Kimit píše:@tuso: A ještě jednou věcí se od lyžařů výrazně odlišujeme. A to tím neuvěřitelným smradem, který je ve winterraumech, když celá cimra začne sušit věci po celodenním výšlapu. :mrgreen:


:smt023
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Aldo » úte kvě 13, 2008 9:02

Sem to tady tak pročítal, bo taky vzpomínám na zimu a tak mi nějaké věci neštymujou. Možná že je to jen můj "ohlý" názor ale ....
@ pavproch - hele je nás moc a co člověk, to názor a myšlenka. Nemůžu přece pouštět takové negativní myšlenky na někoho kdo mi nesedí a nevyznává mou filozofii. Nemusím s ním souhlasit, ale to je tak vše co můžu. Nemůžu ho přece posílat do všech pekel. To že vyznává jinou filozofii na stejném pískovišti není zavrženíhodné, je jen JINÉ. Volný terém je od toho , že je VOLNÝ. FREE je volný svobodný. Bu´dme volní a svobodní i ve svých myšlenkách. Nechme jiným prostor pro to co je baví. Co my víme, co je správně a co ne? Kdo to rozsoudí? On má svou pravdu a my zase svou.
Na jedno sjetí s vrtulníkem jistě připadne několik výšlapů pešmo. Kde by jinak vzal tu jistotu ve sjezdu. Ne vždy má na vrtulník. To co vidíme je jen komerční vršek ledovce u kterého byly kamery. Za tím se ovšem skrývá jistě hodně dřiny a potu.
Že berou život hákem, no a co? Je to jejich život. Takoví lidé byli jsou a budou. Co je dobré a co zlé? Jsi arbitr toho rozsouzení? Představ si, že by zrovna někdo z nich posílal skialpinisty do pr..le protože mu nesedí. Já takový názor od nikoho z nich neslyšel. VÍCE TOLERANCE bych prosil, je mi pak hodně smutno na duši. :roll:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Příspěvekod pavproch » úte kvě 13, 2008 9:18

@Aldo: šak oni nás taky posílaj tam i tam..... :wink:

Ref tolerance: už sem to tu psal, nejsem toleratní, vím to o sobě a nehodlám s tím nic dělat..... :ú
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Aldo » úte kvě 13, 2008 9:24

:mrgreen:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Příspěvekod pavproch » úte kvě 13, 2008 9:36

:mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Aldo » úte kvě 13, 2008 9:39

... no sem myslel, že tě na stará kolena převychovám, no nic. :((
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Příspěvekod pavproch » úte kvě 13, 2008 9:41

starý pes už do výšky skákat nebude..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Kimit » úte kvě 13, 2008 9:43

pavproch píše:starý pes už do výšky skákat nebude..... :mrgreen:


No nevím nevím... když jsem tě viděl, s jakým elánem jsi vyrážel do těch výšek z Ventu... :twisted:
Uživatelský avatar
Kimit
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1356
Registrován: pát pro 28, 2007 8:53
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » úte kvě 13, 2008 9:46

Kimit píše:
pavproch píše:starý pes už do výšky skákat nebude..... :mrgreen:


No nevím nevím... když jsem tě viděl, s jakým elánem jsi vyrážel do těch výšek z Ventu... :twisted:


Ale neskákal. On se jenom "ploužil". To už není jeho problém, že se plouží rychleji, než my ostatní běháme. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kimit » úte kvě 13, 2008 9:51

Jj, když nás pavproch se synkem míjeli, měl jsem stejný pocit, jako když jedu na kole a kolem mě se přežene kamion. Úplně stejný závan větru... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kimit
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1356
Registrován: pát pro 28, 2007 8:53
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Sněhobílé vykecávátko