Bílá sezóna začíná..... a končí....

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Astrozzy » úte lis 13, 2007 16:17

Kasli na love poj lyzuvat :mrgreen:
Juuu tu okolo TN paradne snezi uz zase. Ak to pojde takto do piatku mam hore dalsich 20 cisel a lavinofku 2+.
Este 3x sa vyspinkam a jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem polyzovat panenske kopceky. Len kua idem zatial sam tak neviem kolko zas polyzujem :(( .
juuuuuuuuuuuuuuha to bude paraaaaada.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod biko » stř lis 14, 2007 14:13

Tak, súkromné otvorenie zimnej sezóny mám už tiež za sebou. :D Dnes som vyšlapal z Vrátnej popod lanovku na V. Kriváň a dole som to ztelemarkobežkoval tou istou cestou. Chcelo by to lepší podklad, ale aj tak to bolo super. :supz:
Uživatelský avatar
biko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned zář 9, 2007 17:29
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Dena » stř lis 14, 2007 18:38

To je teda parádička- já už se taaak moc těším, mňam :yawinkle: :skialp:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Blaf » stř lis 14, 2007 18:40

v patek si asi udelam volno a jedem s kamosem nekam na SNBcka....teda pokud budu ok,bo zitra chci jit darovat krev poprve, tak sem zvedav co to se mnou udela :mrgreen:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dena » stř lis 14, 2007 19:12

Taky se už těším na weekend na prkna :tonqe: :mnam:
Ad) pouštění žilou:
Hlavně to chce lehkou snídaničku, pokud jsi kafař jako já tak to si dej taky, jednak kvůli krevnímu tlaku a taky hlavně aby jsi neměl nevolnost při a po odběru (pak už ti to tam zapíšou do těch análů a např. na destičky si mě už moc nežádají právě kvůli kdysi těm mým nevolnostem). Mléko ani smetanu do kafe ne (sojové ano).
Výcuc z mých transfúzních kartiček: 14h před odběrem nejíst žádná tučná jídla (máslo, sýr, vejce, tučná masa, masové polévky. smažená jídla, čokoládu, ořechy apod.).
Není však vhodné hladovět, můžete pít čaj, černou kávu, ovocné šťávy se sucharem, netukovou housku, chléb se zavařeninou apod. Nepijte rovněž alkoholické nápoje.
Např. já do sebe tlačím takové ty extrudované chlebíky, i ty jakoby polystyrénové např. 8)
Pokud to pro tebe není nic nového, tak :sorac: :prayer: :) .
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod pripluv » stř lis 14, 2007 20:18

furt kipe a ledy nikde :smt022
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod kakos » stř lis 14, 2007 20:36

tuso píše:
Aldo píše:Já si dám v pátek dopoledne Lysou a pak se uvidi jestli s Tusem do roháčů?O víkendu jsem byl na Lyse , ale chlastat a lyže jsem pro jistotu nechal doma bo bych je nahoře jisto jistě zapomněl.


Takže trochu jsme obměnili plány. Jednak mám volno sobotu i neděli /strašně nezvyklé/ a jednak už je v Roháčích lavinová 3. Takže v sobotu ráno vyrazíme na Chatu pod CHlebom. Polyžujeme po okolí, přespíme u Milana, zase polyžujeme a hurá domů.


Do tech Rohacu sem chtel mrknout,ale co se da delat,sezona teprve zacina,ze?Tak teda jindy.Tak ted nevim :(( :D .Jeseniky,Beskydy nebo ten Chleba?
Je nutny si tam zabukovat to ubytko?Jak je to tam s jidlem?Bo jeste rostu( v nekterych partiich :mrgreen: ) a potrebuju pravidelnou stravu a stolici :mrgreen: .Do patku to musim nejak promyslet.

Dena píše:Taky se už těším na weekend na prkna :tonqe: :mnam:
.


A ty jdes "zehlit" kam?
"Hora nemůže být dobyta, jelikož to není nepřítel, může nám posloužit jen k tomu, abychom překonali sami sebe...."
A nejhorší smrt je z vyděšení - takže to berte s humorem, stejně z tohodle života nevyváznete živí.
Nová galérka
Starší výcvaky
kakos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 642
Registrován: stř říj 3, 2007 19:47
Bydliště: 49°42'5"N, 17°4'32"E

Příspěvekod Blaf » stř lis 14, 2007 20:48

Dena píše:Taky se už těším na weekend na prkna :tonqe: :mnam:
Ad) pouštění žilou:
Hlavně to chce lehkou snídaničku, pokud jsi kafař jako já tak to si dej taky, jednak kvůli krevnímu tlaku a taky hlavně aby jsi neměl nevolnost při a po odběru (pak už ti to tam zapíšou do těch análů a např. na destičky si mě už moc nežádají právě kvůli kdysi těm mým nevolnostem). Mléko ani smetanu do kafe ne (sojové ano).
Výcuc z mých transfúzních kartiček: 14h před odběrem nejíst žádná tučná jídla (máslo, sýr, vejce, tučná masa, masové polévky. smažená jídla, čokoládu, ořechy apod.).
Není však vhodné hladovět, můžete pít čaj, černou kávu, ovocné šťávy se sucharem, netukovou housku, chléb se zavařeninou apod. Nepijte rovněž alkoholické nápoje.
Např. já do sebe tlačím takové ty extrudované chlebíky, i ty jakoby polystyrénové např. 8)
Pokud to pro tebe není nic nového, tak :sorac: :prayer: :) .


diky moc za radu...treba to jidlo je supr, ptz mi nedoslo ze vlastne ani maslo, coko a tak....dikes moc..ale ja kdyz kaficko tak jen s mlikem a cukrem,takze asi nic no :roll:
kazdopadne diky moc
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Astrozzy » stř lis 14, 2007 20:51

Přípluv píše:furt kipe a ledy nikde :smt022

citujem z diskusie na james.sk

"Zdarec,
nevíte někdo v jakém stádiu tuhnutí jsou ledy?


v severe su uz vytecene.v malej studenej je lomnicky i kaskady vedla filmaraku, cast smerom ku terine je tiez i lad vpravo od baranieho sedla.je ale vela snehu od 2000 tak 100-150cm.boli uz aj pri brncke vo svištovke, veverkac by sa uz aj dal. "
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Blaf » stř lis 14, 2007 20:53

no ale je dost brzo...podle me to jeste pujde dolu:( musime vyuzit co jde ted,jeste neni doma aby to vydrzelo....
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dena » stř lis 14, 2007 21:04

kakos píše:Tak ted nevim :(( :D .Jeseniky,Beskydy nebo ten Chleba?
Je nutny si tam zabukovat to ubytko?Jak je to tam s jidlem?Bo jeste rostu( v nekterych partiich :mrgreen: ) a potrebuju pravidelnou stravu a stolici :mrgreen: .Do patku to musim nejak promyslet.

Dena píše:Taky se už těším na weekend na prkna :tonqe: :mnam:
.


A ty jdes "zehlit" kam?

Razím/e přece na MF :wink: - tak pojeeď/ te takyyy :wink:
Nocleh doporučuji zabukovat (Milan telefon zatím nevíme proč nebere) 8-[ [-o< kdyžtak by musela stačit půdička (předloni jsme odtud odtáhli zase dolů na Chatu Vrátna, bo i na povale spalo hafo dělňošů, co zde stavěli tu novou lanovku- vstávali tehdy moc brzo ráno a zakopávali o ostatní spící tůristy :| , navíc tam nahoře byla dost kosa).
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod pripluv » stř lis 14, 2007 21:20

Astrozzy píše:v severe su uz vytecene.v malej studenej je lomnicky i kaskady vedla filmaraku, cast smerom ku terine je tiez i lad vpravo od baranieho sedla.je ale vela snehu od 2000 tak 100-150cm.boli uz aj pri brncke vo svištovke, veverkac by sa uz aj dal. "


:mnam:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř lis 14, 2007 21:37

kakos píše:Do tech Rohacu sem chtel mrknout,ale co se da delat,sezona teprve zacina,ze?Tak teda jindy.Tak ted nevim :(( :D .Jeseniky,Beskydy nebo ten Chleba?
Je nutny si tam zabukovat to ubytko?Jak je to tam s jidlem?Bo jeste rostu( v nekterych partiich :mrgreen: ) a potrebuju pravidelnou stravu a stolici :mrgreen: .Do patku to musim nejak promyslet.



Jednoznačně na Chleb. Ohledně ubytka: já mám radši postel, protože nemusím tahat zimní spacák, ale Milan bohužel nebere telefon, takže jedeme na blind. Možná nám zarezervuje ubytko Astrozzy. Bude tam osobně v pátek. Jinak ohledně jídla- dostaneš tam polívku, párky, klobásu, jedno seriosní jídlo /posledně byl Segedín/ a asi 5 druhů alkoholu. Ale naobědvat se dá i v Snilovskom sedle /teda když tam nebudou podobné slípky jako posledně, co nám krom piva už nic neprodali/ /že prý jim jede lanovka/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Cvrk » stř lis 14, 2007 22:01

@Tuso: ne slípky, ale krávy nebeské :evil:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod zbuddy » stř lis 14, 2007 22:17

tuso píše:Ale naobědvat se dá i v Snilovskom sedle /teda když tam nebudou podobné slípky jako posledně, co nám krom piva už nic neprodali/ /že prý jim jede lanovka/

A to nám nejel vlak....

Ale zato scénka v žilinské pizzerii a následný úprk na vlak atd., to bylo taky hutné. Terciární sféra je tam prostě poslabší...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod biko » čtv lis 15, 2007 8:35

Pre tých, čo sa chystajú do MF (Chleb a i.):

Z hornej stanice lanovky do Snilovského sedla a na Kriváň sa dá vyšlapať v pohode. Ale z vrcholu Kriváňa som išiel na lyžiach po tej istej trase, t.j. popri tyčiach zimného značenia, lebo bola hmla ako sviňa, ledva som videl od jednej tyče k druhej. Ani pásy som nezložil, aby som nezišiel niekde mimo, a tiež preto, že mi cestou hore mrzli prsty na rukách (asi mám moc tesné rukavice), tak sa mi v tej kose nechcelo babrať s pásmi. Zložil som ich až na hornej stanici lanovky. Dole sa to dalo zlyžovať až po celkom spodnú zákrutu nad chatou Vrátná (prvá od spodu) - tam už som škrabal kamene a na ceste bol báger. Či sa dá lyžovať z Kriváňa a Chlebu nejakým svahom neviem, lebo som kvôli hmle videl veľký prd. Lanovka do Snilovského sedla je odstavená kvôli údržbe pred zimnou sezónou (KLD Chleb premáva v dňoch 3.11. a 4.11. a 10.11. a 11.11. v čase od 9:00 do 16:00 hod. v hodinových intervaloch. Od 12.11. KLD mimo prevádzky - pravidelná údržba pred zimnou sezónou.), takže predpokladám, že ani reštika na hornej stanici nebude v prevádzke. Včera nefungovala lanovka ani reštika.
Uživatelský avatar
biko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned zář 9, 2007 17:29
Bydliště: Žilina

Příspěvekod jirik » čtv lis 15, 2007 10:36

znate tyhle webkamery? jsou teda jen z jizerek, krkonos a podhuri, ale da se na nich hezky vysledovat pocasi (pokud prave funguji a nejsou zamrzle:D)
vypada to, ze na jizerce a v krkonosich uz je stejne snehu jako bylo maximum pri lonsky zime :shock:
http://webcams.finske-domky.cz/ (4.12 oprava odkazu na novou adresu)
Naposledy upravil jirik dne úte pro 4, 2007 11:39, celkově upraveno 1
jirik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 11, 2007 22:23
Bydliště: u Turnova

Příspěvekod chonga » čtv lis 15, 2007 11:45

jirik píše:znate tyhle webkamery? jsou teda jen z jizerek, krkonos a podhuri, ale da se na nich hezky vysledovat pocasi (pokud prave funguji a nejsou zamrzle:D)
vypada to, ze na jizerce a v krkonosich uz je stejne snehu jako bylo maximum pri lonsky zime :shock:
http://www.vilougsm.com/webcams

dobrej odkaz :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Astrozzy » čtv lis 15, 2007 19:23

@Tuso
Ak bude zajtra takyto brutalek k Milanovi nejdem najdem ubytko v Terchovej a vyslapem v sobotu. Hlasia uz zlepsenie. Za takeho pocasia bez GPS je to risk.
Ak sa mi podari vybehnut az hore a bude to v rozumnom case odparkujem svoje drievka pred webcam a nacmaram nieco na stol teda pokusim sa :mrgreen: *
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » čtv lis 15, 2007 19:26

jj konečně začala normální cyklistická sezona. dnes 2st., vítr, zima, podklad led se sněhěm-prostě paráda. cyklostezky prázdné. akorát těch pár chodců co v lese venčili pséky na mě koukali jak na debila
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Blaf » čtv lis 15, 2007 20:01

heh tak zitra zadne hory:( ach jo:(
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » čtv lis 15, 2007 20:01

Blaf píše:heh tak zitra zadne hory:( ach jo:(


copak? šéf měl jiný názor?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Blaf » čtv lis 15, 2007 20:03

no sef ani ne, sem student tak za sefy povazuju rodice....sakra hnusni sefove :mrgreen: ale mohlo by byt hur :-.. :-#

ale kamosi na to kaslou pry neni na cem jezdit a maji spoustu vymluv :cry:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » čtv lis 15, 2007 20:06

Blaf píše:no sef ani ne, sem student tak za sefy povazuju rodice....sakra hnusni sefove :mrgreen: ale mohlo by byt hur :-.. :-#

ale kamosi na to kaslou pry neni na cem jezdit a maji spoustu vymluv :cry:


jo rodiče - ti mi nerozkazují už nějakých 15 let co jsem vypadla z domu. tedka mi zakazuje akorát tak manžílek /akorát s menším uspěchem než kdysi rodiče/
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod poldík » čtv lis 15, 2007 20:07

Blaf píše:heh tak zitra zadne hory:( ach jo:(
no já si plánoval na výkend běžky a taky bohužle nic. hodil jsem na ledě tlamu a je z toho naražený zafašovaný, zápěstí. chjo. :cry:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Blaf » čtv lis 15, 2007 20:08

jo rodiče - ti mi nerozkazují už nějakých 15 let co jsem vypadla z domu. tedka mi zakazuje akorát tak manžílek /akorát s menším uspěchem než kdysi rodiče/[/quote]

nejde o nase...ty bych zvladl...neni mi 15 uz vim jak na ne :mrgreen: ale rikam kamosi se na to vybodli tak s tim moc nenadelam :roll:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Blaf » čtv lis 15, 2007 20:10

no já si plánoval na výkend běžky a taky bohužle nic. hodil jsem na ledě tlamu a je z toho naražený zafašovaný, zápěstí. chjo. :cry:

joj to me mrzi:( zapesti je hnus.....ted ho zpevnuju boxovanim do pytle a v posilce se na nej taky zameruju po te co si ho kamos malem zlomil....zapesti a kotnik je hnus ze jak si s nima neco udelas uz se toho nezbavis a furt se to vraci a jsou oslabene :cry:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod poldík » čtv lis 15, 2007 20:16

Blaf píše:joj to me mrzi:( zapesti je hnus.....ted ho zpevnuju boxovanim do pytle a v posilce se na nej taky zameruju po te co si ho kamos malem zlomil....zapesti a kotnik je hnus ze jak si s nima neco udelas uz se toho nezbavis a furt se to vraci a jsou oslabene :cry:
no já jsu aspoň rád že tam není nic zlomený jen díky otoku nehýbu prostama jinak víceméně v pododě. ale když si představím že bych měl to měl zlomený a pak bych měl třeba na čtvrt roku utrum s lezenim atd. :roll: :(
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Blaf » čtv lis 15, 2007 20:29

no tak kazdopadne mel bys zimu pekne naprda....a pak to lezeni no...jak rikam zpevnuju to co chvila....sice se mi kamos smeje ze delam babske cviky s chlapskou vahou,ale prdim na nej :mrgreen:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » čtv lis 15, 2007 20:31

šíp píše:jj konečně začala normální cyklistická sezona. dnes 2st., vítr, zima, podklad led se sněhěm-prostě paráda. cyklostezky prázdné. akorát těch pár chodců co v lese venčili pséky na mě koukali jak na debila

A žádný bruslař? A co když je mrazivo a sucho, jezdí a překážejí? :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

PředchozíDalší

Zpět na Sněhobílé vykecávátko