Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod lojzmen » stř kvě 7, 2014 21:34

Pokračuj :smt077

Bohužel, jako městské dítko jsem u vypalování nikdy nebyl a později jsem neměl příležitost.
(nedávno v TV o přírodě ukazovali přirozený požár savany zblízka, bylo vidět jak kobylky prchají, okolo poletovali poskakovali místní ptáci a zobali a zobali a zobali ... dokonce jsem si všiml trochu na pozadí , že jeden pták skončil v plamenech ... ale o myších ani ň!)

Teď v novinách píší, že klíšťata mívají hlavní sezónu kveten červen.
A protože nemrzlo, bude moc myší! Nebo ne?
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » stř kvě 7, 2014 21:56

Vlastne neni kam, co nestihne zavcas utect, uhori. Vcetne hlodavcu, kteri maji hnizda v zemi. Tady ale pisou, ze hlodavci klistata i likviduji.

Zivotni cyklus klistete trva nekolik let a myslim, ze vypalovani na podzim znici prave ta zazimovana klistata, ktera by se dalsi rok rozmnozila.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon kvě 19, 2014 16:29

Hmm. Koukam, co je to venku za randal a tam slusna prutrz mracen. A to jsem si jeste vcera odpoledne rikal, ze bych si mohl dneska udelat volno a dat si vylet v peknem pocasi. Protoze podle Noru melo byt krasne :? Taky jim to obcas nefunguje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod scinkk » pon kvě 19, 2014 18:37

Za tohle bych je moc nepeskoval, podle me sly odpoledne bourky z tepla a u tech se da predpovedet pravdepdobnost tvorby ale hure kde vzniknou.
Na co si zacnu davta pozor je, ze Norove jsou nejak prilis optimisticti co se tyka predpovedi pro Stredohori :) V sobotu meli na na nedeli pro Litomerice lehce vykukujici slunicko po cely den, coz se dle webkamer neblizilo ani priblizne :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon kvě 19, 2014 19:27

Jj, ono to vypadalo hur, nez bylo. Podle radaru prosla vetsi oblast bourek od jihu na sever. Venku by mne to ale nepotesilo a v predpovedi jsem nevidel nic, co by varovani pred bourkami pripominalo. Zlocinci z CHMU na webu varovani maji.

Norove mi prijdou vic optimisticti tak nejak celkove. Minuly tyden jsem byl na Valassku a to same. Rodice tvrdili, ze tam jejich predpoved vic nefunguje nez funguje. Aladin je zas moc pesimisticky...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod ratel » pon kvě 19, 2014 19:59

já teda chválím nory za bezchybnou předpověď minulý týden v Alpách - déšť-sníh, pak 3 dny azuro a pak zataženo na cestu domů. Je vidět že to je lyžařská země :P .
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod fps » stř kvě 21, 2014 19:44

tak to Norům z předpovědí počasí v Bílých Karpatech moc nevyšlo, v pátek ano, déšť jenom dopoledne, pak zbytek dne a noci zataženo bez deště, ale v sobotu odpoledne měli napršet 4 mm, a v neděli zase jenom odpoledne měli napršet 3 mm, jinak mělo být zataženo, ale bez deště, a přitom začalo pršet v sobotu až v cca 23h, a pršelo stále různou intenzitou až do neděle cca 16h, a za tu dobu rozhodně napršelo několikanásobně víc než jenom 7 mm, v pondělí, a v úterý jim zase předpověď už vyšla, bez deště, postupné oteplování, a úplné vyjasňování
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod Lipon » stř kvě 21, 2014 21:11

Tak tady ve vychodnim Stredomori vychazi Norum predpoved dlouhodobe skoto do puntiku-jak teploty, tak srazky, tak vitr; napul ze zvyku jsem koukal na jejich prepovedi i v UAE a vychazely velice presne
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod fps » ned čer 22, 2014 9:31

zřejmě přestanu sledovat před odjezdem do přírody předpověď počasí, tak jako jsem to dělal před dvaceti či třiceti lety, Norům předpověď počasí pro Tennengebirge (Rakouské Alpy) zase vůbec nevyšla, čtyři dny cca 20% shoda, a jeden den cca 50% shoda, takže k čemu pak taková předpověď počasí vlastně je, akorát to člověka mate když čeká že bude pršet či svítit sluníčko, a ono to je ve zkutečnosti přesně naopak
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon čer 23, 2014 0:14

Njn, v horach je to tezke. Koukal ses i na Alpenverein? Ten je pry pro Alpy nejlepsi. Obvykle funguje na dva dny skvele, vetsinou i na tri a vsechno dal uz zalezi jen na tom, jak je pocasi stabilni.

Predpoved na hory pred odjezdem pouzivam trochu jinak, zvlast na podzim. To cekam, az se nad Alpama usadi tlakova vyse a pak jedu, protoze to obvykle znamena aspon tyden krasneno pocasi. V takovem jsou vsechny predpovedi stejne a funguji ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod fps » pon čer 23, 2014 19:18

- koukal jsem všude možně, i na Alpenverein, jak si to sem někam kdysi dával, všude bylo že bude stále zataženo, a bude prakticky stále pršet, přitom stále nepršelo ani jeden den, dva dny pršelo cca pětkrát po cca 30 minutách, třikrát intenzivně, dvakrát lehce, a jednu noc byl moc pěkný liják, ale tři dny ani nekáplo, a bylo polojasno, a sluníčko i pěkně peklo, takže jsem byl rád že jim předpověď nevyšla, ale docela jsem uvažoval nad tím že výlet do Alp zruším, a pojedu někam u nás, tak proto mě to tak naštvalo, že vědí velký kulový
- já si podle tlakové výše výlety neplánuji, i když by to bylo nejlepší, já si podle toho jaké má být počasí beru věci sebou, já jezdím na několika denní výlety každé čtyři týdny když mam dlouhé volno, takže mi to tak vychází podle práce, a když jeden výlet vynechám, tak pak můžu zase na další výlet až za měsíc, a to je pak už dlouhá přestávka, jednodenní výlety u nás je jenom taková slabá náplast
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon čer 23, 2014 20:18

Jasne, skloubit delsi vylety s praci nekdy neni jednoduche. Tlakova vyse na podzim v Alpach je ovsem vyjimecna, pro mne nejlepsi pocasi za cely rok. Pres den prijemne teplo, ale uz ne horko, a v noci chladno, nekdy i mrzne. K tomu pruzracny vzduch, fantasticke vyhledy a minimum lidi. Takze jsem se vzdycky se sefem dohodnul, ze si udelam nekdy behem rijna tyden volno, ale vedet to budu az par dni dopredu. Vzdycky se to nejak zaridilo. Ted to ovsem bude horsi, jelikoz si sefuju sam ;-)

Co se vybavy podle pocasi tyce, v horach to neni tak jednoduche. Jednak musi byt clovek stejne pripraven na vsechno, ale hlavne muzou byt hory za spatneho pocasi vylozene nebezpecne. Mokre skaly klouzou, strma trava jeste vic, cerstvy snih muze udelat z obtizneho useku neschudny a nejhorsi jsou asi bourky. Chci rict, ze clovek musi planovat trochu jinak, nez u nas.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod apuka » stř čer 25, 2014 5:28

Kluci (resp. fps), prestante nadavat/narikat na predpovedi pocasi. Pokud si o tom neco zjistite, bude Vam hned jasne, ze pokud chcete (realtivne!) presnou predpoved na nejakou konkretni oblast, tak mate zapomenout na Nory, na MeteoBlue, na CHMU, Alpenverein, ORF, ..... proste na meteorologicke ustavy a mate si sehnat nejakeho mistniho borce, ktery Vam bez superpocitaci a spickoveho vybaveni rekne presneji, jak bude - alespon na nejakou kratkou dobu.
A ted vazneji - bohuzel, predpovedet se da jenom z posbiranych dat na zaklade matematickych modelu. Jedno i druhe bude vzdy nepresne (napr. presnost teploty na desetinu stupne je pro predpoved na par dnu dost miziva), merici stanice nejsou na kazdem rohu, takze se musi spolehat na odhady na konkretni oblast. A za oblast se bere oblast vetsi, protoze se neda presne urcit bude prset tady a tady, jenom ze v nejake vetsi oblasti se vyskytnou deste s 50% pravdepodobnosti (priklad). Na lokalni predpoved by potrebovalo lokalni mereni a lokalni mat. model. Na horach je tato nepresnost jeste nasobena faktorem nahodnosti. A korunu tomu vsemu dodava, ze v poslednich letech se spousta meteorologicky vyznamnych jevu, na ktere se predtim dalo spolehnout (a tudiz podle nich lepe odhadovat predpoved) se zacina chovat cim dal tim mene predvidatelne, resp. jinak, jak se to delo predtim.
Jeste dam jeden priklad, sice vic jak 10 let stary, ale dost tipicky: byl jsem dvakrat za dva tydny na skoleni v Kosicich v lete. Na celou strednou Evropu bez vyjimky byla predpoved tlakovy vys, jasno a teplo, zadny mrak. Celou cestu pres cele Slovensko tomu bylo tak za vsechny ctyri cesty - s jedinou vyjimkou: cele Vysoke Tatry byly zabalene do temneho mraku. Jak jsem zjistil, tak to bylo cele dva tydny 24 hod denne, prselo tam, byla kosa, teplota v obcich pod Tatrami (Smokovce, Lomnica, Pleso) cca. o 15 stupnu nizsi jak v Poprade. Nikdo nevedel, proc to tak je, byt to tak nemelo, NIKDO to tak nepredpovidal - a prece bylo. Zajimave bylo, ze to tak bylo asi od Krivane po Jahnaci Stit, Zapadne a Belianske tatry se koupaly celou dobu ve slunicku.
Takze holt zustane si brat vybavu na vsechny moznosti - to se stejne na horach hodi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » stř čer 25, 2014 16:02

apuka píše:Kluci (resp. fps), prestante nadavat/narikat na predpovedi pocasi. Pokud si o tom neco zjistite, bude Vam hned jasne, ze pokud chcete (realtivne!) presnou predpoved na nejakou konkretni oblast, tak mate zapomenout na Nory, na MeteoBlue, na CHMU, Alpenverein, ORF, ..... proste na meteorologicke ustavy a mate si sehnat nejakeho mistniho borce, ktery Vam bez superpocitaci a spickoveho vybaveni rekne presneji, jak bude - alespon na nejakou kratkou dobu.

Presne tohle delam. Kdyz jsem pod Venedigerem, zajdu vzdycky do mistniho infocentra, kde je borec, co delal pres 20 let chatare, je horsky vudce a asi malokdo to tam zna lip. Zeptam se ho na pocasi a co myslis, ze udela? Otevre web Alpenvereinu :twisted: Precte si to, zamysli se a pak mi rekne, kdy a kam je rozumne jit. Trefuje to dost presne. Kdyz mi rekne, ze na obtiznejsi vrchol mam jit za dva dny, tak jdu za dva dny a je to optimalni. Jednou mne varoval pred odpolednima bourkama a kdyz jsem mu rekl, ze si teda aspon vybehnu na nejblizsi tritisicovku, tak pry jo, ale ze musim byt na vrcholu do treti odpoledne. Byl jsem tam presne ve tri a vrcholova pyramida uz bzucela, a tak jsem se hned otocil a bezel dolu. Bourka prisla behem dvaceti minut.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon zář 8, 2014 17:18

A zase predpovedi, kdyz uz je resime v tomhle vlakne.

Sel jsem vcera pres Sedlo do Decina. Podle Noru melo byt po poledni par prehanek a pak pekne. Podle Aladina prset melo prset akorat na severnich hranicich (Krusne hory). Realita? Po poledni bylo uplne krasne, ale bylo videt, jak se pomalu sbiraji bourkove mraky, tak vysoke kumuly se hned tak nevidi. Postupne se zacaly ozyvat bourky, nakonec to buracelo ze trech stran, nejhorsi to asi bylo mezi Ustim, Mostem a Lovosicema. Byl jsem v dire mezi nima, neprselo, ale bylo nechutne dusno, po 15 km jsem byl uplne vyrizeny. K veceru nastesti prisla prehanka, ochladilo se a druhych 20 km se mi slo skvele, takze jsem posledni vlak v 10 chytil. Proc to ale pisu -- bourky nepredpovidal nikdo a ze jich bylo. Kdyz nedokazou udelat predpoved ani na nekolik hodin dopredu, tak at si ji strci nekam :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon lis 17, 2014 2:51

Dneska teda vcera bylo slusne ppcasi a ppdminky ;-) Hnusne, nizke mraky, lezavo a vlhko. Plus blato a na nem mokre listi, misty horsi, nez zmrzly snih. Aspon ze neprselo, jen obcas srazela vzdusna vlhkost.

Norove meli stesti, ze rano zmenili predpoved. Jeste v sobotu vecer meli na odpoledne slunicka a to uz bych se asi fakt neudrzel a neco sprosteho jim napsal ;-) Ranni predpoved uz se trefila, dokonce i vyjasneni po setmeni se povedlo. Pri tom se zrejme zmenil tlak, jelikoz nadrazi v Lovosicich se za 8 hodin propadlo o 32 metru, coz neni zrovna obvykle.

Predpoved CHMU se v zasade trefila, jen ten pas srazek, ktery presel od jihu na sever dopoledne nikde nemeli.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod scinkk » pon pro 29, 2014 11:05

No tak konecne to je tak jak ma byt :) Predevcirem a vcera jsme pochodil v podkrkonosi, vse krasne umrzle a najky az 2 cm snehu, vcera dokonce cely den slunicko. Rikal jsem si, ze k dokonalosti chybi jeste par centimetru a dnes byly doruceny (no v podkrkonosi asi moc ne ale jizneji urcite :)

Jen ty prepdovedi pocasi, to je stale tragedie :) na vikend CHMI v podstate uplne mimo co se oblacnosti tyce, aladin a medard mnohem presneji a norove tentokrat taky palec nahoru, meteoblue v sobotu spis mimo na nedeli si nejsem jist. A ze by nekdo prepdovidal dnesni vydatne snezeni jsme si teda tak nevsiml :)

jedna momentka ze vcerejska

Obrázek
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod fps » pon pro 29, 2014 16:32

scinkk píše:Jen ty prepdovedi pocasi, to je stale tragedie :)

viewtopic.php?p=408776#p408776
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon led 12, 2015 5:57

Vcera zase rosnickari zaperlili #-o Koukal jsem v sobotu vecer, jestli prestane ten sileny vitr. Podle CHMU melo byt okolo 10 m/s, podle Noru 8. Srazky zadne nebo 0.1 mm. Takze jsem si udelal bezny kondicni vylet do Ceskeho Stredohori

Slusne foukalo uz dole a v lese jsem se bal, ze na mne neco spadne. Na Kostalove mne to malem sundalo z posledniho hrebinku. Po hradbach jsem se neodvazil projit a vzpomnel jsem si na diskusi o poncu, mit ho na sobe, tak letim jak na rogalu az do Lovosic ;-) Na Otlariku foukalo stejne, pak vylezlo slunce pod mraky a delalo takove efekty, ze bych skvele fotky udelal i ja. Kdybych mel s sebou fotak. Nez jsem dosel pod Lipskou horu, zacalo snezit. Vystup byl docela kouzelny, vsechno bile. Nahore zas silny vitr a cestou dolu jsem s sebu dvakrat svihnul #-o Pod Ostrym uz byla regulerni vanice, behem chvile nekolik cm noveho snehu.

Pozdeji jsem koukal na zaznamy a na Milesovce foukalo vecer, kdyz uz se to trochu uklidnilo, pres 60 km/h, v narazech pres 100. Takze zadnych 10 m/s, ale dvoj az trojnasobek. Takovou predpoved at si strci nekam. Zrovna koukam, ze ted tam fouka 10 m/s a v narazech 16. Podle Noru tam ted ma byt 5 - 6, ale ti jsou s vetrem uplne mimo vzdycky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » čtv bře 12, 2015 19:56

\:D/ právě ve zprávách na čété1 (a tam mají VŽDY pravdu) říkali, že na CZ horách bude paní Zima vládnout až do půlky dubence.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » čtv bře 12, 2015 20:00

A nerikali nahodou pred tydnem, ze zima konci a uz se bude jen oteplovat? Ja jen ze tyhle predpovedi na vic nez tri dny jsou min spolehlive, nez hadani z kavove sedliny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » čtv bře 12, 2015 20:01

:mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod scinkk » čtv bře 12, 2015 20:13

A jak ta media pak tyhle radoby predpovedi rada predavaji dal... :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » čtv bře 12, 2015 20:18

Nejlepe s udernym titulkem, ktery vubec neodpovida obsahu clanku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod fps » pát bře 13, 2015 10:32

pavproch píše: \:D/ právě ve zprávách na čété1 (a tam mají VŽDY pravdu) říkali, že na CZ horách bude paní Zima vládnout až do půlky dubence.... :supz:

to vidím spíš na to že po víkendu končí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon dub 6, 2015 14:27

V Praze snezi :shock: Prave ted. Zacinam mit pocit, ze nahore delali inventuru a zjistili, ze jim od lonska prebyva jedna nevyuzita zima :twisted: A tak ji budeme mit misto jara a mozna i leta a podzimu.

(uz stacilo, vzdyt mi upadnou nohy! #-o)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon dub 6, 2015 15:16

Bohužel už enem neska a zítra a pak šlus, v sobotu má být plus dvacet.... :vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon dub 6, 2015 15:21

:prayer: neumru vycerpanim ;-)

Misto abys byl rad za takovy necekany zaver sezony, tak si zas stezujes...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon dub 6, 2015 15:24

Ono mi to ujelo tak nějak samo.... :mrgreen:

Ne, vážně, už sem taky unavený jaxfiňa, neska byl šedesátý den v sezoně na lyžích.... na sedumdesátku to ale dotlačit musim! :mrgreen:

(Zrovna fčera sem nad tím uvažoval a slíbil semsi sám sobě, že jak to 15.4 zavřou v ta3 , tak do odjezdu do Tignes (1.5) bude jediným sportíkem ranní procházka do práce a odpolední z práce (polem, loukama a lesem, samozřejmě)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon dub 6, 2015 15:28

Prava povaha se nezapre ;-) Ja uz mam fakt dost, ty sneznice jsou strasny zahul... ale v podminkach, co byly vcera, by byla skoda nejet ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Sněhobílé vykecávátko