Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon dub 6, 2015 15:38

eee, já už fčíl vím, že absťák (a nostalgii) chytím výrazně dřív.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » pon dub 6, 2015 15:41

Muzu ti vedle v Ustavu domluvit odvykacku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod booze » pon dub 6, 2015 16:06

31.03.2013 nasralo u nás na dědině 20 cm. Velikonoce na sněhu a dneska opět sralo a mrzlo, ale nedrží se to [-o< broskve, mandle, meruňky nebudou :cry: co si budou děti mazat na chleba :roll:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon dub 6, 2015 16:21

jj... :mrgreen:

nacházím jediného rozdílu - před dvěma rokama sem to v beskydoch zavíral o 2 dny později... :twisted:

pavproch 7.4.2013 píše:tak, už asi opravdu šlus julius s letošní sezonou v Beskydoch.... zítra by mohlo sice být ještě ucházejícno (od úterý "to" tu má řádit plnou silou), ale musím do hokny.... navíc sem už fakt ale unavený.... výrazně víc na lyžích víc než v posledních 5 zimách, z teho skoro polovina za březen a duben.... mám dost.... mno, ešče nějak "přetrpět" příští "závěrečný" víkend v TA3... __II

neska 2x můj kopec, zase jednou jih jednou severovýchod a.... už ani v tym SV to není ono, včera byla asi obleva až někam do 800mnm a zmrzla ny tym krusta... ale i tak lepčí než drátem do woka... nepamatuju takle krásný závěr sezony v beskydoch, do poslední chvíli lyžba v sypkém sněhu, jinovatka na stromech, lednový "feel".... oaaaaaaachhhh!

začínám sa těšit na další sezonu, do listopadu ovšem to těšení přeroste v těžký absťák... ešče že tam mám ten týden na letním ledoffcu... [-o<


pavproch 5.4.2015 píše:Jo, repete bylo... nemlich to co fčera, tam leguánem, zpět sockou, 3x kopec... sjezdy SV svahama EvilsMill byly silně, silně orgasmistické.... navíc neska byla nahoře kosa jak v ledenci - mínus pět, povichroň, namrzlala huba... ani ftáci něska něpěli, asi zmrzli... :mrgreen:

Bohužel to fakt vypadá, že tímto sem to pro letošek v beskydoch zavřel.... bo zítra Altvatergebirge,pak taky někdy musim do práce a na příští víkend rosničky hlásí až plus dvacet.... :vom:

Nicméně nějak si nedokážu představit hezčí/lepší závěr beskydské sezony.... aspoň bude celé připosraté léto na co vzpomínat a těšit sa na příští sezonu... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » úte úno 6, 2018 20:17

booze píše:Snih je ted boozi


Chjo no.... asi jak gde ..... právě sem přišel od vaněčka (rališka.cz).... tam kde je umělina (a má ji dost, mrzne, neska byla kosa jak v ruským filmu, tak fučel), tak je to fpoho i na ldobrou lyžovačku.... přírodního sou ale asitak 2 nebo možná 3cm .. do dýlky.... :cry:

Ale i přes tu bídu sem to neska zaokrouhlil - pětadvacátý den v sezoně na prknech... doufám že do konce sezony to zaokrouhlim ešče víc.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » sob zář 12, 2020 12:05

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod mike » sob zář 12, 2020 23:42

Mam napad. Nech se zmrazit az do dalsi doby ledove. Kdyz budes mit stesti a dopadne to, tak te po rozmrazeni mozna jeste i opravi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon zář 21, 2020 13:55

Navazuju na to neveselé čtení výše.... aktuální snímek z webkamery nahoře na ledoffci Le2Alpes:

le2alpes.jpg


Já vím, konec léta, úplně nejnižší stav sněhu atd., ale.... ve stejném místě v cca 2005 (dyž sem tam byl poprvé letně lýžit) místo souvislé skalní plochy byly jen asi tři osamocené malinké skalky/šutry ve sněhu. Chjo no.

Odhaduju, že za 15-20 let tam už v létě nebude bílého nic....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » ned lis 22, 2020 18:39

pavproch píše:Neveselé čtení. Chjo no.


Neveselé čtení part II.

Zajímavé je, že ledovce (zřejmě) mizí i nad 6000mnm.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod pavproch » pon pro 14, 2020 13:19

Chjo no. Letos (2020) zřejmě žádnou brázdu nevyorám, nebude v čem. A protože asi zřejmě určitě o5 budeme ve čtvrtém psovi, tak ani na umělině (kdyby náhodou někde něco nasněžili).

Podle mých záznamů (ešče, že si to píšu) v posledních 25 zimách enem 3x sem před Pilvestrem nic nevyoral, letos to zřejmě bude počtvrté.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastným

Příspěvekod apuka » pon pro 14, 2020 15:22

Kdybys precetl, co jsem psal nedavno, ze v Karlove pod Pradedem uz zasnezili alespon jednu dlouhou sjezdovku (a k tomu siroke okoli, vcetne chodniku, strech a obecne cesty :evil:), tak by sis uz davno sedl do auto a brazdil. Sice bys musel slapat nahoru po svych, ale alespon bys mel hned i skialpo... A nevidel jsem zadne pasky, ze by byla sjezdovka uzavrena. Alespon zespod - nahoru uz jsem zblizka nevidel, kdyz jsem po tme slapal na chodniku pod nim a zdaleka bych si nic takoveho nevsiml.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Předchozí

Zpět na Sněhobílé vykecávátko