Jak učit lyžovat děti - školky ap.

vykecávejte si o čom chcete, ale jak tam nebude "to bílé", tak bez milosti mažu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak učit lyžovat děti - školky ap.

Příspěvekod vonkreuz » ned bře 3, 2019 13:35

Učený z nebe nespadl. Nejvíc mi při skialpu pomohlo dopoledne s instruktorem na sjezdovce pár roku zpátky a díky tomu jsem si začal konečně užívat sjezdy.
A proto - potkal jste se někdo s instruktorem na běžky? Že Koukal nebo Řezáč dělají kurzy vím, ale to je pro pokročilé.

edit: Vyřešeno, blbě jsem hledal.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jak učit lyžovat děti - školky ap.

Příspěvekod mike » ned bře 3, 2019 21:21

Na poradne lyze chapu, mne nejvic dal lyzak ve 14, tam mne naucili, jak do toho spravne slapat a pracovat celym telem. Ale bezky? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak učit lyžovat děti - školky ap.

Příspěvekod Lipon » ned bře 3, 2019 21:24

určitě existuje, kolegyně z kanclu, která nikdy neběžkovala, někoho na víkend měla a určitě to posune vpřed, než si to prošlapávat skrze slepý uličky
mam se ti poptat?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak učit lyžovat děti - školky ap.

Příspěvekod aksam » ned bře 3, 2019 21:50

vonkreuz...záleží jak daleko chceš na kurz cestovat, na Vysočině pořádá Vodák sport, ale tam už nebude sníh. Kdybys měl cestu do Jizerek tak v Bedřichově na stadionu Skiservis Mára dělají bezva kurzy. Jinak i na Šumavě na Zadově jsem viděl nabídku na instruktory
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Jak učit lyžovat děti - školky ap.

Příspěvekod vonkreuz » ned bře 3, 2019 22:06

Děkuji za odpovědi všem. Už jsem si pohledal. A na začátku další sezóny půjdu na kurz. Vidím to Štrbské pleso, vzhledem k mému bydlišti.

@ Mike - chci běžky jako kondiční prvek pro vyrvalost, dýchání a nohy. Nechci to tahat zbytečně rukama, tak si rád nechám poradit kde a co zlepšit. Takt skluz/odraz, atd..
Ironií je to, že přes zimu mám pravidelnější pohyb a sport než přes léto. Po-regenerace, Út-lezeni, St-regenerace, občas lezení, Čt-košíková, Pá-lezení, So+Ne-kombinace běžky, skialp, zimní lezení, halové lezení.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Předchozí

Zpět na Sněhobílé vykecávátko