Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

sněhové zpravodajství, oznámení o chystaných akcích + referáty z uskutečněných

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod fps » pát lis 17, 2017 20:10

díky za informace, sice tam chci jet až příští víkend, ale když jsem vyděl že je už naměřeno na Luční boudě 40 cm, a jak píšeš, tak má ještě něco napadat, tak se mi tam už ňák moc nechce, dřít se po kopečkách na těžko na sněžnicích není nic co bych ňák moc vyhledával, doufal jsem že to příští víkend ještě půjde bez sněžnic, ale už to na to moc nevypadá, bohužel tu už zase máme zimu kdy je hodně sněhu
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod GreyMouse » ned lis 19, 2017 23:56

Fotogenické počasí očividně vyžral scinkk ve čtvrtek :-D

Nám v pátek dopoledne mrholilo, odpoledne byly v 1200 m 2° nad nulou. V noci na sobotu břečka umrzla a padala na ni zmrzlá mlha. Ze soboty na neděli napadl poprašek i v 750 m, dopoledne na pár minut vykouklo slunce, kolem poledne začalo padat. V 1000 m to vypadalo jako zima na horách, v 550 m (Svoboda na Úpou) jako zima v Praze - sníh padal do kaluží.

Rychorska_bouda_20171119.jpg


@fps: Záleží kolik napadne a kam bys chtěl jít. My jsme nebyli tak vysoko jako scinkk (nejvýš na Liščí hoře - 1363 m) a na značených cestách nebyly sněžnice potřeba. Zatím jednoznačně převládají pěší, běžkařů jsme potkali jen pár, cyklisty tři a sněžnice jsem zahlídla jen jedny ve vlaku. Ale byli jsme rádi, že jsme si vzali nesmeky, občas se na zledovatělých cestách docela hodily.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1978
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » pon lis 20, 2017 20:42

Kdybych byval tusil za mam v patach sive hlodavce, nejake ty zbytky slunecna bych tam nechal :)

Mnoho turistickych tras v Krkonosich diky navstevnosti byva proslapana pomalu uz druhy den po snezeni, ale neplati to pro kazdou trasu, clovek musi mit trochu prehled, no kdyz je nekde dolik, koryto ci tam je proste vic navato, tak skoro pulmetr neni problem a zalezi, kolik lidi se tam prohnalo, mnoho to po chvili vzda a radeji se vrati, casto tesne pred dalsi krizovatkou :)
Kazdopadne ted dle vseho nahore pripadlo 10-20 cm a ma se dost oteplit, bude to tat i nahore. Nahore to na druhou stranu v noci bude tuhnout, takze se snad vytvori trvanlivy hutny zaklad. Pokud chce fps jit na tezko bez sneznic, asi bych se do toho nehrnul, leda peclive planovat po hlavnim turistickym tahu, ted uz je to podle me na delsi bezproblemove trasy urcite sneznicova zalezitost.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod fps » pát pro 22, 2017 10:52

- tak sněhu je tam kvant (bohužel), už v Jablonci nad Jizerou-Hradsko kde jsem vystupoval z vlaku bylo cca 10 cm, v cca 600 m n. m. bylo cca 20 cm, ale nafoukáno bylo míst až po kolena, v cca 700 m n. m. jsem musel nasadit sněžnice, nahoře je nafoukáno místy už přes metr, letošní zima bude po delší době dost vydatná na sníh, se včera oteplilo, i v cca 1300 m n. m. bylo okolo 0°C, a pěkně pršelo, takže až to zmrzne, tak to bude na chození ideální
- tři všední dny na těžko jsem nikoho nahoře nepotkal, ideální čas na zimní výlet do Krkonoš, ale začíná mě to docela dost zmáhat chodit na těžko po kopečkách na sněžnický v hlubokém sněhu, několik let to byla celkem paráda, málo sněhu, tak doufám že letošní zima s tím velkým množstvím sněhu bude jen vyjímkou
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » stř pro 27, 2017 11:17

- tak sněhu je tam kvant (naštěstí) :)
na hrebeni je to pevne ale bez krusty, na sneznice idealni, dalo by se po tom chodit i bez sneznic, dost snehu je i pod 1000 mnm ale tam je to mekci a ma to takovu divnu hutnou konzistenci, jde se v tom blbe z kopce i s proslapem.
Vcera se na hrebeni nepohybovalo ani moc lidi aspon co jsem byl na dohled ci krizoval cesty, coz me celkem prekvapilo, ale ona ta prepodved pocasi byla tak 50/50, nakonec svitilo slunko cely den, jen v podledne ten vitr, na hrebeni mohl mit pres 15m/s, dost me to vychylovalo jit rovne :)
Bunda Haglofs barrier ten vitr zvladla na jednicku, vzhledem k tomu ze jsem pod tim mel jen IB200 a kapuci jsem tentokrat dosti ocenil.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod pavproch » stř pro 27, 2017 11:36

chjo, no .... čecháčci zase mají nahoře nějakou tlačenku či co... u nás za necelé 4 týdny, co poprvé nasněžilo, byly už dve totální oblevy (druhá právě zuří), což zanechalo pouze zbytky sněhu i na vrškách (snad až někde u 1000mnm sa to dá nazvat souvislá vrstva)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 20:10

Napadaji mne tri mozna vlakna, ale dam to sem: Žena v Krkonoších padala několik set metrů, záchranáři pro ni slaňovali z vrtulníku
Pád hlubokým svahem přežila v neděli v prostoru Hrazeného potoka poblíž Špindlerova Mlýna v Krkonoších turistka na sněžnicích. „Na cestě z Kozích hřbetů uklouzla a padala několik stovek metrů,“ potvrdil mluvčí královéhradecké záchranné služby Ivo Novák.

Si rikam, kde tam mohla spadnout... Ze by tady nekde mezi dvema oznacenymi body? Ale nekolik set metru? To je tam takovy firn? :-k

Celkem by mne zajimalo, co mela za sneznice.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » ned led 7, 2018 21:02

Nejspis, tipnul bych bod 2, pac tam je ten svah holy pekny kus, a to i proto, ze je to lavinovy svah, kdyz jsme tam byli spolu, byl tam tusim videt odtrh male laviny.
Mohla jit samozrejme po Kozich hrbetech a nejak slitnout z hrebinku, ono je to tam celkem uzke a verim, ze se tam muze taky slusny kus odtrhnout. Samozrejme pro jistotu uvedu, ze na Kozi hrbety se nesmi a cervena je v zime uzavrena.
I tak mohla letet na libovolnych sneznicich, dokazu si predtsavit, kdyz jdes primo svahem dolu, skobrtnes, kousek popobhenes a zamotaj se ti nohy, letis dolu, tak na holem svahu muzes svezt pekny kousek, je to jedno z tech prudsich mist v Krkonosich.
Vsak za tech par roku slysim poprve, ze vrtulnik musel pro nekoho na sneznicich.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 21:08

Jj, vzpominam si na to misto, tam by to asi slo. Mohlo se tam s ni neco utrhnout, mohla zakopnout... Se sneznicema na nohach se asi bude pad brzdit blbe, nastesti jsem to nikdy nezkousel a doufam, ze ani nebudu muset. Chtelo by to cepin, ale na sneznicich potrebujes hulky. Mozna cepinovy zobak na rukojeti? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » ned led 7, 2018 21:13

jsem tam ten den vlastne fotil, bod 2 je presne tohle misto neni tam videt dolu ale cca uprostred na svahu Lucni hory jsou videt tmave fleky a nad nimi ta hrana asi mensi lavinky, cervena vede bliz k mistu foceni ale i tak je to slusny svah.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 21:49

Mapa mi dava asi 33 stupnu, na tom uz se ujet da. Nakonec, vloni jsem se prizabil na podobnem svahu a jelo to fakt rychle :)

Na tve fotce to vypada, ze na kraji muzou byt preveje a matne si vzpominam, ze tam nejake mensi i byly. Jestli se sla kouknout na kraj, tak se s ni mohlo neco urvat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod fps » pon led 8, 2018 14:30

tady je taky pěkné místo, Malá Kotelní jáma, až jsem byl překvapen obtížností, hlavně se správně trefit na traverz který je mezi skálami, bylo tam plno sněhu, tak to nebylo nic lehkého
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod apuka » pon led 8, 2018 15:14

Nebylo to ponekud vic lavinozni nez je zdravo? Podle mapy to tak vypada.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod fps » pon led 8, 2018 15:36

tam kudy vede turistická stezka jsou stromy a skály, to na té mapě není aktuální stav, je to tam slušně zarostlé, viz. odkazy na fotky, myslím že mám doma i video z tohoto místa
http://www.kapricinacestach.cz/data/gal ... 6IP4K8.JPG
http://files.alpinepro.webnode.cz/20001 ... nose-8.jpg
http://www.epastorek.cz/wp-content/gall ... noce05.jpg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod apuka » pon led 8, 2018 15:48

No nevim, ty kricky Te pred lavinou z vrchu neochrani ani nahodou. Spise prave to vypada (ale hodnotim pouze podle tech tri fotek), ze je to zrovna lavinovy zlab, laviniste, kde posledni rok-dva nic nespadlo a kde vyrostou presne takove mlade "stromky". (A az tam spadne a prefrci lavina, stromecky tam vetsinou uz nebudou).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » pon led 8, 2018 19:27

Uboci Kotle je lavinovy svah, ale hadam, ze, pokud uz se neco urve, tak s vetsi pravdepodobnosti poputuje do Velke kotelni jamy, i kdyby neco slo smerem do te Male, tak hadam, k zelene stezce nedostane, porad jsou to jen Krkonose :)
Hadam, ze si to mysli i KRNAP neb si nevybavuji ze by se zelene tykalo nejake omezeni, kazdopadne opatrnosti neni nikdy nazbyt, takze bych tam zbytecne nechodil, kdyz je vyhlasen stupen tri a vyse :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » pát led 26, 2018 20:11

Tot v Krkonosich si neni nac stezovat, nektere casti hrebenu jsou dost vyfoukane, ale treba kolem Lucni je v poho pres metr, tedy vice nez loni. Nahore je to dost premrzle, niz je pekny mekky trochu tajici snih, tentokrat uz se v tom jde dost dobre i dolu s proslapem, klidne lesem az dolu k Labi.
Tentokrat vysla prepdoved spis meteoblue, slunicko uplne vylezlo az na vecer, pres den bylo za tenkou vrstvou, takze jen asi polovicni intenzita, ale to ve finale je skoro lepsi varianta :)

krkonose.jpg
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » pát led 26, 2018 22:10

Pekna snehova studna :) Kdybys tam spadnul, tak tam budes muset pockat do jara ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » sob led 27, 2018 12:45

vsak jsem si to vynahradil pri sestupu kdy jsem zahucel do smrcku az po prdel :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06


Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » pon úno 5, 2018 23:03

hm pred chvili jsem to cetl, ty kozi hrbety jsou nejaky magneticky :)
Na druhou stranu ani u Lucni boudy neni zadna cedule, ze ta cervena je v zime uzavrena, pokud tu trasu nekdo zna, nemusi ho to napadnout. V tomhle smeru HS ci KRNAP uplne zbytecne tohle riziko zvysuje, stacila by jedna pitoma cedule a riziko takoveto situace se podle me snizi tak na desetinu. Je tam cedule o lavinovem svahu ale v miste, kde si to lidi vubec nespoji, pac ten svah je tak kilak od cedule.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod sobb » pát úno 16, 2018 23:13

Jsme teď v týdnu byli v Krkonoších - na Rýchorách - a dost nemile nás překvapilo, jak málo je tam v nižších polohách sněhu. Bylo dost obtížný najít místo nástupu, kde se dalo vyrazit na lyžích přímo od auta. Na loukách to šlo, ale v lese jsme stejně museli sundat a kus šlapat pěšky :? Nahoře dobrý, tam je sněhu celkem dost, i když to byl spíš led pokrytý vrstvou prašánku. Na klasických běžkách asi nic moc projížďka, my testovali nové BC lyže od Sportenu, takže s hranama dobrý :)
A výhledy z kopců do okolí byly vpravdě jarní.
Ale má prý sněžit, tak třeba bude líp :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » čtv úno 22, 2018 22:15

V Krkonoších lavina zčásti zavalila muže, vyvázl s podchlazením

Vzdyt naposled snezilo tak pred tydnem a jeste malo :? A k tomu porad mrzne...

Jeste tam spadla dalsi z Kozich hrbetu (v clanku ke konci).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod apuka » pát úno 23, 2018 9:37

mike píše:Vzdyt naposled snezilo tak pred tydnem a jeste malo :? A k tomu porad mrzne...
To neni "k tomu" ale spise bys mel psat neco ve smyslu "prave proto". Ze bys lavinove nebezpeci taky hodnotil jen podle vyhlaseneho stupne a lokalne podle vyse snehu a sklonu svahu? :((

Jinak v knizce V lavinach a vanicich (diky, booze) je pekne napsano prave, jak se mrazem promenuje skvely prasan v (z hlediska tvoreni lavin) nebezpecnou, moc nedrzici vrstvu vysusenych a nesoudrznych snehovych krystalu, ktera ma velkou tendenci pri zatizeni sletet. Co nejhorsi, z vrchu pohledem toto nejde zjistit, tam vidis docela soudrznou vrstvu. A tady se (pravdepodobne, je to jen domnenka) s tim snehem mohlo stat presne toto.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod mike » pát úno 23, 2018 19:08

Tomu rozumim, ale ono kdyz v poslednich tydnech snezilo, tak hodne malo. Par centimetru prasanu. Zas je fakt, ze obcas fouka a mohla tam byt vetsi vrstva. Zaroven to padalo na tvrdy podklad, takze to asi ujelo po nem. Kazdopadne bych ted lavinu u nas necekal :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » sob úno 24, 2018 19:52

Nahore je zaklad ktery preckal prvni oblevu, takze na spodku bude vrstva ledu a pak hadam nekolik dalsich vrstev ruzneho charaketru, pac snezeni chodilo vetsinou v cyklech s delsim odstupem a je tam celkove pres metr snehu, takze me to zas tak neprekvapuje.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod FrantaKrajta » ned úno 25, 2018 19:42

O vikendu Krkonose skvely. -15, s vetrem tak -25-30C, vcera snih do ksichtu a mraz a viditelnost na par tyci, dneska zase uzasny azuro ale zima a vitr jeste vic. Proste krasne. Ta trocha co nasnezila vcera byla hnedka prefoukana na zavetrne strany, takze vetsi cast vyssich poloh porad ufoukana tvrda, cesta na Snezku ufoukana az namrzla uz od slezskeho domu (klasika, zase tam klouzali lidi bez nesmeku, v bezkarskych ci mestskych botech a zoufale se drzeli retezu). Co to pocasi (vitr, mraz) udela s lokalnima lavinovyma podminkama v pristich dnech jsem zvedav.
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod si9 » čtv bře 22, 2018 20:35

Chtěl bych o víkendu podniknout vylet na skialpy do Krkonos. Nejlepe po okoli Snezky nebo Lyse hory. Mate nekdo zpravy jak to tam vypada se snehem mimo sjezdovky? Aby tam nebyly sutry a nemel jsem z toho trek v preskacich. Díky
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod si9 » úte bře 27, 2018 17:03

Ahoj,

hledám někoho, kdo by jel tuhle sobotu (31.3.18) na otočku (ideálně) do Krkonoš vyšlápnout si na skialp. Byl jsem minulou neděli a byla to bomba - sníh už od lanovky v Peci a na hřebenech lehce přimrzlej podklad s trošičkou prašánku navrch. Tenhle týden by mělo něco trochu připadnout, tak bych o sebe sám měl už asi trochu strach. Hlaste se! ;-)

Pojedu v sobotu brzo ráno z Prahy a můžu vzít pár lidí do auta, eventuálně můžu i někde vyzvednout. Po lyžovačce návrat zpátky.

Díky za zprávy, těším se a skol!
1.jpg
foto z neděle
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Krkonoše

Příspěvekod scinkk » pát dub 6, 2018 19:44

Toz v Krakonosove snehu dosti, na hrebeni stale okolo metru a vice (u jedne svacinky poslouzila misto lavicka strecha ŘOPiku :) ), ale to se dalo cekat, co me ale dost prekvapilo, ze jsem sesel na sneznicich az do Spindlu, v lese to tedy celkem taky drzi, pravda, byl to vychodni svah, ale rano pri pijezdu to moc optimisticky nevypadalo.
Na hrebeni je slusny firn, nekde uz mekci, ale ono byo dneska asi o poznani chadneji nez predchozi dny. Niz je to trochu horsi, nejhur se slo zezacatku, od Spindlerovky, kde se stridal na par kroku beton, mekky snih nebo jakasi krusta, takze jsem tam vyrabel kratery.
Cely den azuro a slaby vitr, teplota lehce nad nulou ale slunko peklo, takze vetsinu dne jen v tricku a vetrovce, pak uz jen v triku (jo a v obyc nezateplenych kalhotech :) ) Jen jsme si blbec smahnul ruce :)
Lidi celkem malo, treba v H. Miseckach, nevim zda tam ukoncili sezonu, ci to tam ted bali nejak driv ale byl tam sokujici klid, dokonce i na bezkarskych trasach :)
Myslim, ze prinejmensim dva vikendy bych se o sneznicovy teren nebal, a treba prekvapi nejaky necekany zasyp jako loni v Jesenikach :)

kratery.jpg
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

PředchozíDalší

Zpět na Snownews