Život je Gotickej pes 2008

sněhové zpravodajství, oznámení o chystaných akcích + referáty z uskutečněných

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Život je Gotickej pes 2008

Příspěvekod Rujir » úte zář 9, 2008 19:23

Ahojte, kamarat ma poprosil o zverejnenie info o tejto vskutku zaujimavej akcii, takze preposielam tak, ako som dostal.

Ahoj!

s koncem léta se pro mnohé z nás blíží i nejkrásnější část roku - zima.
Souhlasíš-li alespoň z části s tvrzením ve větě první, máme pro Tebe povzbuzující zprávu:
Po roce oddechu ožívá legendární lipnický kurs Život je Gotickém pes! Není-li zima Tvůj šálek čaje, možná je načase okusit i jiný šálek!

Mladý tým, nové myšlenky a přeci již klasika a rodinné stříbro Prázdninové školy Lipnice. Kdo nezažil, neuvěří. Kdo prožil, vzpomíná dodnes.
Jak jinak získat drahocenné informace o bodu tuhnutí gelu na kontaktní čočky? Kde jinde zjistíš, kdy zubní pastu z tuby prostě nevymáčkneš? A jak si nejlépe ověříš, co Tě nejvíce zahřeje po náročném dni stráveném na sněhu? Udělej krok do nového roku 2009 uprostřed kouzelné zimní
přírody!

Termín: 28.12 2008 - 10.1.2009
Věk: 19+
14 dní v zimní přírodě Rychlebských hor a Kralického Sněžníku

Přihláška a podrobnější info na www.gotickejpes.cz

Nabízíme zkušenost mrazivé krásy a radost z poznání pravidel zimní přírody, kde 14 dní a nocí naplno prožijeme s tím, co sami
přinášíme.
Program kurzu je vyvážen tak, aby byl výzvou, ale zůstal příjemnou a užitečnou zkušeností pro všechny jeho účastníky, tedy i pro Ty z Vás, kdo
ještě nikdy v životě netábořili na sněhu. I o tom bude Gotický pes; jak si zimní táboření užít.
Očekáváme průměrnou fyzickou kondici, vlastní otestovaný batoh, kvalitní spací pytel do zimy (nebo dva v jednom :-) ), přiměřené oblečení a kvalitní rozchozené boty do sněhu.
Pořádá Prázdninová škola Lipnice ve spolupráci s katedrou rekreologie UP Olomouc.

Více informací nejdeš na www.gotickejpes.cz stránky, které by neměli chybět v Tvém bookmarku. V průběhu podzimu zde nalezneš i praktické tipy a rady k zimnímu táboření.

Gotickém pes se stal během svých dosavadních 6 kurzech legendou - prestižní ocenění Prázdninové školy Lipnice jsou toho důkazem. Kam
vykročí letošní kurz? Je na Tobě, abys to zjistil!

tým ŽGP 2008
Libor, Jana, Luky, Jedla, Lucka, Krišot, Radek
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Cvrk » úte zář 9, 2008 21:36

Pěkné, lákavé...ale tak možná pro studenty. My pracující si musíme nechat zajít chuť. Jen škoda, že něco inzerují dopředu, aniž by už měli všechny informace na webu nachystané. Dík za info.
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod RUMcajs » stř zář 10, 2008 7:32

Nic pro me. Do prirody si chodim odpocinout od lidi, delat z toho masove akce je mi proti srsti.
Cim mene jde v mlze videt do dalky, tim vice jde videt do sebe.
Uživatelský avatar
RUMcajs
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2419
Registrován: čtv lis 24, 2005 15:00
Bydliště: Sligo, Ireland

Příspěvekod poldík » stř zář 10, 2008 8:01

Souhlas se cvrkem nic pro nás co musíme být v hokně. :roll: :wink:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Rujir » stř zář 10, 2008 8:38

Zivot je otazka priorit, pani. :wink: Zo zakona mate narok na 20 dni dovolenky a je len na vas na co ich miniete.

@RUMcajs: Prazdninove skoly nie su klasicka turistika. Je to skor o pobyte v prirode, spoznavani novych ludi a traveni casu "trochu inym sposobom". Niekomu to vyhovuje, niekomu nie. Eto vsjo.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Gav » stř zář 10, 2008 8:59

S prazninovkou jsem mel moznost byt na jednom letnim kurzu (Tramtarie), tak ke gotaku jen doplnim, ze to bude trochu vic, nez jen fyzicke ;). Osobne se na gotak chystam pristi zimu.

Rumcajs : prosim nehodnot, pokud neznas, presne jak pise Rujir - je to neco dost jineho a rekl bych, ze pro cloveka ktery s nima nic neabsolvoval dost nepochopitelne
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Příspěvekod pripluv » stř zář 10, 2008 10:29

jednou jsem absolvoval něco podobného a chvíli potom jsem byl i na kurzu pro ty, co by to do budoucna měli vést (želbohu se ne vše zadaří). Je to úplně něco jiného a řadím to (ten druhý) k největším prožitkům (vedle takových věcí jako padat několik metrů do jedinýho šroubu :twisted: ) mého života!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Cvrk » stř zář 10, 2008 15:50

Je fakt, že Lipnice apod. byly vždycky akce spíš pro mladé instruktory...
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod zbuddy » stř zář 10, 2008 18:08

Rujir píše: Zo zakona mate narok na 20 dni dovolenky a je len na vas na co ich miniete.

To říká ten pravý, co má asi 80 dnů prázdnin + víkendy k tomu :twisted: :wink:
Gav píše:Rumcajs : prosim nehodnot, pokud neznas, presne jak pise Rujir - je to neco dost jineho a rekl bych, ze pro cloveka ktery s nima nic neabsolvoval dost nepochopitelne

Proč by nesměl hodnotit, máme svobodu vyjadřování, řekl jen svůj názor.
Doby, kdy směli hodnotit a kritizovat jen vyvolení, jsou bohudík za námi. Já si také ve volném čase chci odpočinout od lidí. Denně jich potkávám tisíce a musím mluvit s desítkami... :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Gav » stř zář 10, 2008 23:08

Gav píše:Rumcajs : prosim nehodnot, pokud neznas, presne jak pise Rujir - je to neco dost jineho a rekl bych, ze pro cloveka ktery s nima nic neabsolvoval dost nepochopitelne

zbuddy píše:Proč by nesměl hodnotit, máme svobodu vyjadřování, řekl jen svůj názor.
Doby, kdy směli hodnotit a kritizovat jen vyvolení, jsou bohudík za námi. Já si také ve volném čase chci odpočinout od lidí. Denně jich potkávám tisíce a musím mluvit s desítkami... :twisted:

Tak jsem to nemyslel; melo to spis vyznit tak ze si tezko clovek muze udelat relevantni obrazek bez toho, aby neco takoveho zazil. Nic vic, nic min. Neboj, taktez nechci ony doby zazit...
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04


Zpět na Snownews