Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Aktuální sněhové zpravodajství - Vysoké & Západní Tatry

sněhové zpravodajství, oznámení o chystaných akcích + referáty z uskutečněných

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Aktuální sněhové zpravodajství - Vysoké & Západní Tatry

Příspěvekod pavproch » ned bře 19, 2017 20:56

Neska sem vyzpovídal Juniora... prý ve Smokovci není nic, na Hrebienku taky nula, ale u Zamkovského je už souvislý metr a víc.... hezky.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » sob čer 3, 2017 18:22

Junior si neska vyběh z Bielej Vody na Hňahňací a zpět... a meldoval, že v Červenej dolince je ještě hafo, hafo sněhu, prý by to tam ešče šlo.... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod apuka » pon čer 5, 2017 8:12

JJ, do vlakna o Tatrach jsem dal kratke info - je tam toho opravdu dost. Urcite by se dalo jeste zlyzovat az skoro po chatu. Jen se nesmi - ale Ty (a predpokladam ani junior si z toho nic nedelate).

Ja jsem nekoho zahledl na Baranim sedle, vypadal, ze si tam skrabe na hlave a potom se vybral dolu (pesky, dalekohledem jsem se nedival, ale vypadalo, ze nemel v rukou nic, zadny cepin, dokonce ani hulky #-o ). Po dvaceti minutach jsem se podival znovu, ale uz jsem ho nevidel. Bud byl rozumny, vzdal a vratil se, nebo uz byl v rekordnim case dole...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Předchozí

Zpět na Snownews