Sjezd K2

pokec o bílých místech na mapě, kde sice nejsou levi, ale zato se tam lyžuje/sáňkuje/bobuje a kouluje

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sjezd K2

Příspěvekod mayya » pát lis 9, 2007 12:38

Naposledy upravil mayya dne čtv lis 15, 2007 22:04, celkově upraveno 2
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod mayya » pát lis 9, 2007 12:39

Uppps..pardon, nějak jsme to založila do špatného tématu, můžete to pls přesunout? :oops: :oops:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod outdoor » pát lis 9, 2007 12:42

dobrej borec =D>
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Příspěvekod pavproch » pát lis 9, 2007 13:06

@Jose (prasečí hlava) L.: Názory s ním tedy rozhodně nesdílím, ale výkon je to doooost dobrej....

:=D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod mayya » pát lis 9, 2007 13:35

pavproch píše:@Jose (prasečí hlava) L.: Názory s ním tedy rozhodně nesdílím, ale výkon je to doooost dobrej....

:=D>


To je ten? To jsem ani netušila, že se jedná o toho grafomana, co s oblibou dští svoje příspěvky na Lezci...
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod pavproch » pát lis 9, 2007 13:36

Jo, je to von.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Hanzik » pát lis 9, 2007 13:36

pekny vykon
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Martini » pát lis 9, 2007 17:05

Nevím,raděj bych tu energii vložil do samotného výstupu a pokusil se o vrchol než tohle.Ale je to věc názoru :roll:
Uživatelský avatar
Martini
účastník
účastník
 
Příspěvky: 779
Registrován: ned bře 18, 2007 15:54
Bydliště: Kobeřice u Opavy(Prajzká)

Příspěvekod Tomík » pát lis 9, 2007 17:13

mayya píše:
pavproch píše:@Jose (prasečí hlava) L.: Názory s ním tedy rozhodně nesdílím, ale výkon je to doooost dobrej....
:=D>

To je ten? To jsem ani netušila, že se jedná o toho grafomana, co s oblibou dští svoje příspěvky na Lezci...

Copak máš proti nám, grafomanům, kteří se občas pohádáme na Lezci? A co se týká zcela konkrétně Joseho... Víš co je na něm (a aněkolika dalších z Lezce) fajn? Že se, jak tam už dávno nebývá zvykem, podepisuje.
A mezi náma, občas s ním také nesouhlasím, ale přesto jej respektuju. Přestože je (poněkud) svérázný (kdo z pravidelných a dlouholetých přispěvovatelů na Lezci není), lze o něm minimálně říct, že je svůj - a osobnost navrch.
:twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod Tomík » pát lis 9, 2007 17:19

Martini píše:Nevím,raděj bych tu energii vložil do samotného výstupu a pokusil se o vrchol než tohle.Ale je to věc názoru :roll:

No, každýho láká trochu něco jiného. Že se páneček upnul zrovínka na tohle bych mu nevyčítal. Koneckonců, každý jsme nějaký, a každý máme trošku jiné představy, sny... A pokud jsem slyšel, tak teda svůj díl práce na kopci odvedl víc než dobře. Přispěl tedy podstatně k úspěchu na kopci. Takže proč ne?
A jinak Lukáš:
http://horolezci.cz/k2/team/josef-lukas/
http://www.rockstars.cz/lezec_info.php?id=397
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » sob lis 10, 2007 9:25

Tomík píše:
mayya píše:
pavproch píše:@Jose (prasečí hlava) L.: Názory s ním tedy rozhodně nesdílím, ale výkon je to doooost dobrej....
:=D>

To je ten? To jsem ani netušila, že se jedná o toho grafomana, co s oblibou dští svoje příspěvky na Lezci...

Copak máš proti nám, grafomanům, kteří se občas pohádáme na Lezci? A co se týká zcela konkrétně Joseho... Víš co je na něm (a aněkolika dalších z Lezce) fajn? Že se, jak tam už dávno nebývá zvykem, podepisuje.
A mezi náma, občas s ním také nesouhlasím, ale přesto jej respektuju. Přestože je (poněkud) svérázný (kdo z pravidelných a dlouholetých přispěvovatelů na Lezci není), lze o něm minimálně říct, že je svůj - a osobnost navrch.
:twisted:


Nepsala jsem, že proti němu něco mám. Byla jsem překvapená, že je to on - jeho nick mi prostě z Lezce utkvěl v paměti. A i když nejsem ani náhodou lezecký zasvěcenec nebo odborník, na hodně jeho názorů jsem měla jiný názor. Jak sám píšeš - to ale neznamená, že to nerespektuju.
A na Lezce už skoro nechodím právě proto, že podle mne v poslední době diskuze jsou víc a víc přehlídkou urážlivých anonymních přestřelek, než konkrétních názorů a argumentů. Howhg :wink:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » sob lis 10, 2007 20:16

mayya píše: Nepsala jsem, že proti němu něco mám. Byla jsem překvapená, že je to on - jeho nick mi prostě z Lezce utkvěl v paměti. A i když nejsem ani náhodou lezecký zasvěcenec nebo odborník, na hodně jeho názorů jsem měla jiný názor. Jak sám píšeš - to ale neznamená, že to nerespektuju.

Jo, také se s ním občas neshodnu... Ale mám ho celkem rád. Je to neobyčejnej svéráz, ale já tu jeho svéráznost většinou cítím z té pozitovní stránky.
Mezi náma, celá ta prtička kolem Poldy je dos trhlá a svérázná :-)
mayya píše: A na Lezce už skoro nechodím právě proto, že podle mne v poslední době diskuze jsou víc a víc přehlídkou urážlivých anonymních přestřelek, než konkrétních názorů a argumentů. Howhg :wink:

No, to máš, bohužel, hlubokou pravdu. Já na Lezce chodím se podívat co je nového, ale v poslední době už málokdy přispívám. Ty diskuse jsou často nikam nevedoucí, ale hlavně tam panuje snaha každého v diskusi okamžitě shodit, mít za každou cenu pravdu atd. Něco takového, jako sem občas zanáší např. Polky nebo někteří úplní nováčci... Je to běžnej rys anonymních (nebo v podstatě anonymních) internetových diskusí. Trochu se bojím, aby to nedošlo i sem, ale tady přecijenom to moderování a poměrně silné "zdravé jádro" může většinu diskusí udržet ve "zdravém duchu". I když je to občas těžší...
*
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » sob lis 10, 2007 20:23

Tomík píše:
mayya píše: Nepsala jsem, že proti němu něco mám. Byla jsem překvapená, že je to on - jeho nick mi prostě z Lezce utkvěl v paměti. A i když nejsem ani náhodou lezecký zasvěcenec nebo odborník, na hodně jeho názorů jsem měla jiný názor. Jak sám píšeš - to ale neznamená, že to nerespektuju.

Jo, také se s ním občas neshodnu... Ale mám ho celkem rád. Je to neobyčejnej svéráz, ale já tu jeho svéráznost většinou cítím z té pozitovní stránky.
Mezi náma, celá ta prtička kolem Poldy je dos trhlá a svérázná :-)
mayya píše: A na Lezce už skoro nechodím právě proto, že podle mne v poslední době diskuze jsou víc a víc přehlídkou urážlivých anonymních přestřelek, než konkrétních názorů a argumentů. Howhg :wink:

No, to máš, bohužel, hlubokou pravdu. Já na Lezce chodím se podívat co je nového, ale v poslední době už málokdy přispívám. Ty diskuse jsou často nikam nevedoucí, ale hlavně tam panuje snaha každého v diskusi okamžitě shodit, mít za každou cenu pravdu atd. Něco takového, jako sem občas zanáší např. Polky nebo někteří úplní nováčci... Je to běžnej rys anonymních (nebo v podstatě anonymních) internetových diskusí. Trochu se bojím, aby to nedošlo i sem, ale tady přecijenom to moderování a poměrně silné "zdravé jádro" může většinu diskusí udržet ve "zdravém duchu". I když je to občas těžší...
*


To jo :(( ...pokud vím, Lezec taky začínal jako spíš komorní forum...ale doufám, že tady se to nestane a vám šikovným moderátorům se bude dařit [-o<
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » sob lis 10, 2007 20:30

mayya píše:To jo :(( ...pokud vím, Lezec taky začínal jako spíš komorní forum...ale doufám, že tady se to nestane a vám šikovným moderátorům se bude dařit [-o<

No, začínal. To pamatuju :-)
Bylo tam docela fajn. Dnes, když jde o lezení, tak chodíváme na Horyinfo.cz, které ovšem od samého není stavěné jako kecárna. Velmi programově, právě v reakci na tom, kam doputoval Lezec.

A na moderátorech záleží jen v určité míře (těch pravomocí či možností nemají zase o tolik víc, než jiní uživatelé). Víc závisí právě na tom "zdravém jádru". A to funguje. Je to vidět na některých vláknech, na tom, že většina lidí dokáže buď zcela nereagovat na výpady, nebo že se jde napřed vydýchat, než tu reakci napíše. A mezitím obvykle stihne na nějaký osobní výpad zareagovat někdo třetí (a nemusí to být zrovna moderátor), a podaří se to utnout včas. Takže se tihle lidé tolik nevrací :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » sob lis 10, 2007 20:33

Tomík píše:
mayya píše:To jo :(( ...pokud vím, Lezec taky začínal jako spíš komorní forum...ale doufám, že tady se to nestane a vám šikovným moderátorům se bude dařit [-o<

No, začínal. To pamatuju :-)
Bylo tam docela fajn. Dnes, když jde o lezení, tak chodíváme na Horyinfo.cz, které ovšem od samého není stavěné jako kecárna. Velmi programově, právě v reakci na tom, kam doputoval Lezec.

A na moderátorech záleží jen v určité míře (těch pravomocí či možností nemají zase o tolik víc, než jiní uživatelé). Víc závisí právě na tom "zdravém jádru". A to funguje. Je to vidět na některých vláknech, na tom, že většina lidí dokáže buď zcela nereagovat na výpady, nebo že se jde napřed vydýchat, než tu reakci napíše. A mezitím obvykle stihne na nějaký osobní výpad zareagovat někdo třetí (a nemusí to být zrovna moderátor), a podaří se to utnout včas. Takže se tihle lidé tolik nevrací :-)



...až na Alici blahé paměti (snad už!!!), bývalou to fanynku Radka Jaroše a zavilou nepřítelku Cimrmanů... :twisted: :twisted:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » sob lis 10, 2007 21:26

mayya píše:...až na Alici ....
Kdyby jen tu :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » sob lis 10, 2007 21:31

Tomík píše:
mayya píše:...až na Alici ....
Kdyby jen tu :-)


...a opět jsme nezklamali...OT jak blázen :mrgreen: :mrgreen: :rolleyes: :oops:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » sob lis 10, 2007 21:38

mayya píše:...a opět jsme nezklamali...OT jak blázen :mrgreen: :mrgreen: :rolleyes: :oops:

Taky na to bedlivě dohlížím :twisted:
Kolega "šoupněte se do pokecu" ja na gruntu na Blatinách :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » sob lis 10, 2007 21:59

Tomík píše:
mayya píše:...a opět jsme nezklamali...OT jak blázen :mrgreen: :mrgreen: :rolleyes: :oops:

Taky na to bedlivě dohlížím :twisted:
Kolega "šoupněte se do pokecu" ja na gruntu na Blatinách :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:


Tak je to na tobě :ú
Jo, sebeukázněnost je nejobtížnější... 8)
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Vilík » ned lis 11, 2007 19:36

Zdrave jadro... Hlaste se... :smt023 :smt023 :smt023

Jinak ten sjezd je docela mazec... :skialp: :skialp: :skialp:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno


Zpět na Hic Sunt Leones