Nový Diamir Eagle

pokec o zimním HW/materiálu - co a kde (ne)koupit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nový Diamir Eagle

Příspěvekod Brko » pát úno 27, 2009 17:35

Jen tak pro zajímavost - Nové vázání Fritschi Diamir Eagle
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Nový Diamir Eagle

Příspěvekod pavproch » pát úno 27, 2009 18:03

esli špička, patka i hrazdičky mají kovové jádro (a sou navenek jen obalený plastem), tak by to možná mohlo něco vydržet... esli ale to jsou celoplastové díly, tak je to na guvno, bo to prdne.... buď hned nebo za chvíli....

přední kloub vypadá festovně

obrouvskou nevýhodu vidím v tom, že (jako u všech vázání s nosníkem pod botou) je podrážky boty minimálně o 2-3 cm výš než u techa, čili těžiště výš, čili horší ovladatelnost, větší páky a momenty, prostě naprd.

uložení zadního konce nosníku do plastové kolíbky taky neslibuje dlouhou životnost

ale nemám patent na rozum
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Nový Diamir Eagle

Příspěvekod Brko » pát úno 27, 2009 18:27

Pavproch:
Se vsim se da souhlasit, ale osobne si myslim, ze trh nenabizi nic lepsiho. Silvretta Pure nepouzitelna pro jeji torzni vule, Tech se pri agresivnejsich sjezdech vypina (na chozeni nejlepsi), Marker je tezky jako prase, Naxo extremne poruchove a podle slov marketingove reditelky Fritschi ho ani neberou jako konkurenci. Nejvice bojujou s Dynafitem. Mysleno celoevropsky - cesi = hodne specificky trh = nejvetsi podil prodeje nahradnich dilu na hodne stare vazani = nejvic emailu zadajicich o tyto stare dily
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Nový Diamir Eagle

Příspěvekod pavproch » pát úno 27, 2009 18:49

mno, vlastně máš pravdu.... stará zlatá 400.....

snad jenom s malou poznámkou k tymu techovi..... mám nahatej nějakých 72 kilo, čili se všema cajkama "on" do 80.... neska (se železem) většinou už jezdím umírněně, ale zamlada, to sem to jinak krosil.... a za těch 20+ let, co jezdím techa, mi za jízdy nevypnul ani raz..... teda jednou jo, úplně nahoře v centrál žlebu Vysoké při prvním oblouku, dyž sem si - idiot! - nezkontroloval, esli sem ho dobře nacvak.... lyža zjebala zo dvestom metrov do doliny, ja tiež....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Nový Diamir Eagle

Příspěvekod palic » sob srp 1, 2009 22:50

Uživatelský avatar
palic
nováček
nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 16, 2008 14:41


Zpět na Bílé zboží