Sněžnice

pokec o zimním HW/materiálu - co a kde (ne)koupit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Sněžnice

Příspěvekod Pavelsni » sob úno 20, 2021 12:17

Nemáte nějaký tip,kde by to ještě mohlo být v pondělí/úterý na sněžnice? Sever,západ,jih Čech.
Podle všeho to zatím vypadá spíš na jaro a první cyklovyjížďku... *
Pavelsni
nováček
nováček

Příspěvekod mike » sob úno 20, 2021 17:28

Jizerky, Krkonose. Je uplne normalni, ze dole je jaro a nahore na sneznice. Naposled jsem tam jezdival prvni vikend v dubnu.

Akorat se dobre koukni na predpoved (CHMU). Ja tam ted nejedu, protoze tam ma byt silny vitr. Prave jenom tam.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod scinkk » ned úno 21, 2021 10:23

Jo jen nezapomenout, ze do pulky Krkonos se na vylet nesmi :) Respektive do te pulky se nejak dopravit.
Snihu bude v obou sneznicove, ale pri techto teplotach se to bude asi taky slusne lepit.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Pavelsni » stř úno 24, 2021 10:07

Tak jsem byl z pondělka na úterý na Šumavě, hřebenovka přes Plechý a Třístoličník. Na sněžnice to bylo cca od 1050 m n.m., nahoře sněhu dost. Jak to taje a sedá, tak byl tvrdší, borci na skialpech se trochu trápili. Počasí jarní, i v noci na vrcholu Plechého bylo hodně nad nulou.
Zkoušel jsem sněžnice z Lidlu, asi je budu reklamovat. Přední upevnění boty se u jedné se povolovalo a špička se prošlapávala až do pravého úhlu, zpátky šla blbě, takže jsem co chvíli zakopával. Dvě Rakušanky jsem musel docela pobavit :)
Pavelsni
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Bílé zboží