Australie a lodi do Indonesie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Australie a lodi do Indonesie

Příspěvekod drahousek » úte srp 7, 2007 7:42

Australie a lodi do Indonesie
Ahoj cestovastele. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nema tuseni, zdalipak je mozne vzit nekde na severu australie(napr.: Darwin) lod nekam do indonesie. Pomalu planuju navrat domu ze zelandu, a letenka do austrlaie stoji jen 2 stovky :) ($) A vlak v australi by snad mohl byt okolo 400 dolaru na nekolik dni. A z indonesie uz je to coby kamenem dohodil do malaysie a to uz jsem skoro v bankoku, a pak uz jen kambodza, vietnam a cina, mongolsko a hura do ruska ze :) No a za uralem uz jsem doma :)

Nevite nekdo jestli je to mozny? Tady na zelande si nikdo neni moc jistej. Zatim jsem nemel moznost narazit na moc australanu. Ale kdyz se proste kouknete na mapu, tak je to desne kousek. To "musi" jit :) Otazkou je jestli existuje nekdo(krom par pomatencu jako ja) tam jezdit ze :)

Dik moc za odpoved :)
Uživatelský avatar
drahousek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 12, 2007 9:01
Bydliště: Český Ráj

Re: Australie a lodi do Indonesie

Příspěvekod zbuddy » úte srp 7, 2007 8:14

drahousek píše:Australie a lodi do Indonesie
Ahoj cestovastele. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nema tuseni, zdalipak je mozne vzit nekde na severu australie(napr.: Darwin) lod nekam do indonesie. Pomalu planuju navrat domu ze zelandu, a letenka do austrlaie stoji jen 2 stovky :) ($) A vlak v australi by snad mohl byt okolo 400 dolaru na nekolik dni. A z indonesie uz je to coby kamenem dohodil do malaysie a to uz jsem skoro v bankoku, a pak uz jen kambodza, vietnam a cina, mongolsko a hura do ruska ze :) No a za uralem uz jsem doma :)

Nevite nekdo jestli je to mozny? Tady na zelande si nikdo neni moc jistej. Zatim jsem nemel moznost narazit na moc australanu. Ale kdyz se proste kouknete na mapu, tak je to desne kousek. To "musi" jit :) Otazkou je jestli existuje nekdo(krom par pomatencu jako ja) tam jezdit ze :)
Dik moc za odpoved :)

Hlavně bych nejel na přeplněném indonéském vraku, ale na australské lodi, pokud má tuto relaci...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod conny » úte srp 7, 2007 8:36

no v blahej pamati som sa zoznamila s clovekom, ktory chcel bez pouzitia lietadiel docestovat z australie do ciech. bavit ho to prestalo niekde malajzii. takze to teoreticky mozne je.
bohuzial neviem ziadne podrobnosti, nie som s nim uz v kontakte a je to uz par rokov.

kazdopadne drzim palce, mozno skus este nejake ine forum - australske cestovatelske :wink:
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod drahousek » úte srp 7, 2007 11:24

Ne ze bych chtel uplne bez pouziti letadla. Po Indocine leta nekolik nizko nakladovek, kde te za par supu prepravi treba z malaysie do bankoku.

Trosku me strasis s tim, ze ho to prestalo bavit uz v indonesii, vzdyt to je hned za australii:), ale chapu, tam vydim slabinu taky. Je tam ze zacatku mraky malilinkatejch ostruvku a nez se clovek dostane na sumatru asi to da fusku. Ale i tak dik :)
Uživatelský avatar
drahousek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 12, 2007 9:01
Bydliště: Český Ráj

Re: Australie a lodi do Indonesie

Příspěvekod janko.moravcik » pát lis 13, 2009 19:48

SUper, prave ste mi dali dalsiu myslienky na trip v buducnosti.. bez lietadiel :)
janko.moravcik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát zář 25, 2009 8:48

Re: Australie a lodi do Indonesie

Příspěvekod jonnblaze » pát srp 2, 2013 12:23

Nevite nekdo jestli je to mozny? Tady na zelande si nikdo neni moc jistej. Zatim jsem nemel moznost narazit na moc australanu. Ale kdyz se proste kouknete na mapu, tak je to desne kousek.
The 200-101 braindumps study JUNIPER and wikipedia exam so you will pass real exam on first try. good luck
jonnblaze
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 2, 2013 12:08

Re: Australie a lodi do Indonesie

Příspěvekod rebi » pát srp 2, 2013 14:17

co jestli je mozny??
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04


Zpět na Austrálie a Nový Zéland