Batoh 35-45 litrů

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Pierre111 » úte říj 6, 2020 8:59

Jsem včera zkoušel Camp M20, zajímavý batoh, akorát tedy jsem hrudní popruh zapnul jen tak tak a to jsem měl jen tričko :D. Pokud by někdo hledal batoh na VHT, tak M serie od Camp vypadá dobře a má zajímavou cenovku.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod GreyMouse » úte říj 6, 2020 15:51

Etheric píše:Z dámských jsem zkoušel akorát Deuter a nesedělo na něm vůbec nic, stejně jako u pánských verzí.
Těžko říct..

To je dneska mládež :roll:. Nemám se doma podívat po plátěném batohu s koženými popruhy podloženými filcem? Možná bys po dvou třech výletech s něčím podobným zjistil, že současné batohy jsou úplně skvělé a snadno by sis vybral ;-) :D

Já jsem zjistila, že mohutně polstrované ramenní popruhy a bederák vůbec nejsou tak pohodlné, jak jsem čekala, protože velké množství hmoty spíš překáží než rozkládá váhu. Ale když se zaměřím na kusy s decentnějším polstrováním, tak vcelku nemám problém si vybrat. Zvlášť u "jednodenních" batohů, tam se nakonec rozhoduju podle toho, který kus se mi víc líbí :)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 6, 2020 17:01

Greymouse
ono asi zalezi. Treba Talony nerozkladaji vahu skoro vubec, kestrely, stratosy i exosy mi teda sedi mnohem lip i s tou vahou navic... ale to je mozna jen tim, ze ten bederak me lip obepne a nemam ho napul jen popruhama dopnutej... a talon je asi na hubenoury, ze mi to nesahalo ani na hranu kosti poradne... ta polstrovanejsi cast
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » úte říj 6, 2020 18:14

GreyMouse píše:batohu s koženými popruhy podloženými filcem? Možná bys po dvou třech výletech s něčím podobným zjistil, že současné batohy jsou úplně skvělé a snadno by sis vybral

Takový mám též.. A víš, že často sedí a vyhovují asi jako současný batohy, někdy i líp? :twisted:
Prostě hledám něco, co bude sedět rozměry a vyhovovat uspořádáním. Ikdyž se neomezuji na hmotnost batohu, prostě nenacházím, co by mi vyhovovalo... Uvidím, jak ten Thule, zítra bude k vyzvednutí. Thule jsem ještě nezkoušel, tak su zvědavej.

Strašně mě sere, že je xy batohů, který by i vyhovovaly, nemít tu debilní síťku u zad, která se co do sbalitelnosti chová, jak kdybych v batohu přenášel napnutý luky tětivama k zádům a na ně se snažil sbalit vše ostatní :axe: nemluvě o tom, že mi táhne na záda. To nasere, když sedí popruhy, délka zad, kapsy, všechno..... Jen kvůli síťce a hrbolu se do batohu nevejde co potřebuju a ještě mi táhne na záda..
"Jednodenní batoh" je širokej pojem, do toho, co má leckdo na jeden den, se jinej sbalí na týden ;)
25l batoh je na dost náročnějších jednodenních akcí málo, ta velikost 35l je potřeba, aspoň pro mě
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » stř říj 7, 2020 4:30

Ad Rebelt: batoh zaslán zpět výrobci, který po přeměření uznal, že ty popruhy opravdu našil sirší, než jsme naměřili. Za to big up, jen málo lidí dnes dokáže uznat svoji chybu a postavit se k tomu čelem
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Kennedy » čtv říj 8, 2020 1:07

Kde berete ty krátký záda?! Mám 176 do vejšky a záda 52 cm..

Etheric: 17 - 21 je míra v palcích.

Deuter Aircontact by mi seděl jak přibitej, ale přeci jen na běžný vandry 30 kilo nenosím. Mám velkou krosnu Low Alpine, nezničitelnou, 12 let starou, původní Cerro Torre a to je na nošení taky paráda (když si člověk bere jídlo na 3 tejdny), rovný polstrovaný záda, žádný síťky a utažením bederáku se na něj hodí 20 kilo.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » čtv říj 8, 2020 4:37

Palce.. To se používá v Americe ne? Tady je standartní jednotka cm.

Btw kam si bereš jídlo na 3 tejdny? Napadá mě tak Antarktida, tam bys ale potřeboval větší batoh, než tu řešíme..

Jinak Thule zdá se být fajn, záda jdou nastavit v rozsahu 42 - 52cm, což je super, ten bágl má záda pevný, vyztužený, posuvnej systém se mi fakt líbí. Bederák je vyloženě na hubený lidi, mně je akorát. Jen nechápu, proč je kapsa na bederáku jen na jedný straně, ale budiž.
Materiál se zdá být, že by mohl deset let nošení vydržet, zpracování je precizní.
Batoh je dole celkem dost úzkej, díky čemuž má zas dobrý těžiště. Ještě polaboruju s balením a nastavením, zdá se, že si ho nechám.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 8, 2020 5:24

kennedy
si stezuj, ja su holka, mam 168cm a mam zada 52 cm taky:D

k tomu mi chybi hmota v ramenou na chlapsky popruhy, rozchod mi taky je treba vetsi, k tomu ale chlapi maji maly zadky a zadny boky takze misto peknyho damskyho batohu se sirokym bederakem, kterej obepina siroke damske boky muzu mit dlouhy chlapsky zada a bederak, kterej mi sedi tak pres stehno a popruhy, ktery rozhodne pocitaj s ramenatou postavou.

aneb jak si dudy stezoval na exos. byt chlap, tak ho mit nemuzu taky, na damsky eje mam stejnej problem jak dudy na exosu, takze zas nekdy se hodi ty dlouhy zada a zadny ramena, panskej exos v Mku je proste na takovy ty chlapi chrty, takze me nakonec sedi dobre ale asi mala holka neni cilovka panskeho.mka
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Kennedy » sob říj 10, 2020 1:43

Jídlo na tři tejdny je běžný do tajgy, tundry. Ale klidně i do Karpat, když se člověk vyhejbá civilizaci, nezávodí a neřeší gramy. Cerro Torre je samo expediční krosna, známej model, moje má 75 + 20. \:D/ Na Antarktidu už se chodí se saněma, to co potřebuješ tam bys na zádech neunes.

Mawenzi: No jo, je to opruz bejt malej a dlouhý záda. U mě je zase blbý, že u chlapů s dlouhými zády výrobci předpokládaj, že budu velkej a budu mít širší pas - což nemám - takže dělaj velký bederáky pro větší velikosti batohů. Takže ramena mi u Osprey seděj, ale když trochu zhubnu už bych začínal mít problém dotáhnou bederák a přenést na něj váhu. No, to už je fuk, stejně jsem ho prodal.


další diskuze týkající se tréninku, nosnosti a únosnosti, kolen, Mawenziny chondropatie a tak dále přesunuta sem:
viewtopic.php?f=31&t=22962

edited by sobb
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Mawenzi » ned říj 11, 2020 7:25

kennedy
bederak sem u stareho kestrela vyresila tak, ze sem mela vsite vevnitr bederaku kapsy s molitanem od pana co sije a opravuje krosny. fungovalo to super a molitan sel vytahnout.

ja presne potrebuju ML kovy zada, bederak na siroky boky idealne tak vetsi nez MLkovej a SM popruhy... osprey ti popruhy posle zadax (ozkouseno 2x), takze mam pansky ml stratos s sm popruhama a super sedi. SM batoh bych dala na hrane na zada, ale chybi mi par cm v bederaku zas...

no je to voser, ale su rada, ze sem si uz nasla svoji kombinaci. konecne.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » ned říj 11, 2020 7:33

@Mawe: už dlouho uvažuju nad tím, že na horký letní dny by ten Osprey se síťkou nemusel bejt špatnej. Jen to prohnutí zad, nevím, jestli bych se do toho zabalil tak, aby mě to nesralo a jestli by se mi tam nějaký věci vůbec vešly, např stativ. Respektive abych kvůli tomu prohnutí nemusel mít zbytečně o 10l větší batoh.
Co voda vevnitř? Mít ju úplně dole je blbý, uprostřed je díky prohnutí moc daleko od těla a mít ju nahoře je taky naprd. Nevim, jestli by mi to vyhovovalo
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Mawenzi » ned říj 11, 2020 9:28

ruzny znacky maji ruzne velkej polomer vykrojeni. Asi bys to musel vyzkouset, stativ treba nenosit tesne u zad ale o kousek posunutej aby uz byl v rovine. lahve nosim 1,5l v takove vysce, abych ji mela s vrskem batohu akorat, ale radsi nosim litrovky, prave kvuli zahnuti. asi si kazdej musi vyzkouset.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Bertik V. » pon říj 19, 2020 11:50

Mawenzi píše: osprey ti popruhy posle zadax (ozkouseno 2x)


Maw, už to jde? Ptal sem se na to právě loni jak sem měl toho Kestrela a psali mě že to nejde. Přemýšlím nad tím jestli by to šlo vyměnit za delší u Stratose 34 vel. S/M kde se mě zdají být krátké.
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 20, 2020 11:34

BertikV
ted mi doslo ze s tebou muzu vymenit ze stratose 34 ML - mam ho cca rok, nosim ho jen na male vylety co vikendy v ubytku, takze kdyby si z ospreye mel problem, vemu ty tvoje SM a dam ti moje ML
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Kennedy » úte říj 27, 2020 21:25

Vrátím to tady k původnímu tématu. Ve čtvrtek by mi měl dorazit:

http://www.exped.com/usa/en/product-cat ... chen-green

A hned v pátek ráno vyrazím rozsévat jako Anděl smrti koronavirus do Českého lesa. Co myslíte, že mě čeká? Bolest zad, sedřený bedra nebo ještě něco horšího? :lol:
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Deuter Act Trail Pro 34 vs Trail Pro 36

Příspěvekod Asanoth » ned bře 14, 2021 15:16

Zdar,
mám Act Trail pro 34 l, je to parádní batoh, ale hodilo by se mi něco o kousíček většího. Dřív dělali čtyřicítku, ale teď je nová řada, která má litráž 36 l.
Neměl někdo z vás příležitost porovnat starší a novější řadu z hlediska objemu? Mé podezření je, že to bude uplně stejný batoh, ale rozměry 66 32 22 vs starší 64 30 24 dávají tušit nějakou, nejspíš zanedbatelnou, změnu... Čtyřicítka měla 70 31 25.
Díky.
Naposledy upravil sobb dne ned bře 14, 2021 19:47, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
Asanoth
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv črc 4, 2013 17:36

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » pon bře 22, 2021 7:15

Furt hledám a nemůžu najít vyhovující batoh 30-40l.
Když už se mi něco líbí, je to na mě velký, nebo to má síťovaný záda...
Potřebuju batoh pro štíhlý lidi kratší délky zad, nemusí mít dvě komory, ale musí mít kapsy na drobnosti včetně kapes na bederáku, nevyhovuje mi řešení typu pytel bez kapes. Budu v tom nosit 6-8kg, víc ne. Uvítám přední síťovou kapsu. Batoh musí vážit nanejvýš 1,2kg, víc nejsu ochoten nosit. Cena je nepodstatná.
Půl království za vyhovující bágl....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod milarepa » pon bře 22, 2021 9:31

a zkoušel jsi už lowe alpine aeon 35?

já mám na jednodenní výlety aeon 27 a nemůžu si ho vynachválit, ta větší 35 váží pod kilo, nastavitelný zádový systém by ti mohl vyhovovat, na 4camping je teď v akci za 2 litry když si k té slevě ještě aktivuješ tu 10% slevu.........a jsou tam dvě kapsy

co mě u LA ještě příjemně překvapilo, tak je doživotní záruka na švy a zipsy...

https://www.svetoutdooru.cz/vybaveni/recenze-lowe-alpine-aeon-35-univerzalni-batoh/
Naposledy upravil milarepa dne pon bře 22, 2021 9:36, celkově upraveno 1
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod slash1111 » pon bře 22, 2021 9:34

Salomon OUT NIGHT 30+5
Salomon OUT WEEK 38+6

ale osobnu skusenost s nimi nemam...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » pon bře 22, 2021 10:54

Aeon 35 jsem zkoušel, absolutně neseděly ramenní popruhy, který jsou moc tenký a zároveň široký, nebylo to vůbec pohodlný a při zvednutí ruky se jakoby lámaly, hrůza... Tohle jsem dost olitoval, ptž ten batoh byl jinak úplně boží :( Kdyby měl popruhy jako Eclipse, zamiloval bych si ho.

Na jednodenní akce a víkendovky beze stanu mám LA Eclipse 25. Ten stejnej mi ale ve vel 35 neseděl tak dobře, nevím proč. Záda mám nastavený totálně nadoraz jak nejmíň to jen jde, každopádně je to velikostně na hraně, mohly by jít nastavit otrochu kratší. Což na tom Aeonu šlo, blbý 3cm, ale jakej to udělá rozdíl..

Salomon: tam jsem si na 100% jistý, že tyto ramenní popruhy mi taky nebudou sedět :(

Už su z toho fakt na prášky, velikost 35l mi značně chybí, mám 45l, což je zbytečně moc, to využiju tak na cesty včetně stanu a jídla na 10 dní. 25l je akorát s jídlem na víkend, ale už se nevejde tarp a ověšovat batoh, zejména takto malej, způsobuje nepohodlný nošení.
Jako našel jsem několik batohů, kde seděly popruhy, kapsy, prostě všechno, ale měly síťovaný záda, který s mými zády kompatibilní nejsou...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Deuter Act Trail Pro 34 vs Trail Pro 36

Příspěvekod Bertik V. » pon bře 22, 2021 19:07

Asanoth píše:mám Act Trail pro 34 l, je to parádní batoh, ale hodilo by se mi něco o kousíček většího.

O něco málo je Trail 36 Pro větší oproti starší verzi ale jde o to jestli tě to v něčem zachrání. Ten Trail má vymakanější záda, popruhy a bederák. Sedí na zádech hezky a řekl bych že ten objem je upravený spíš kvůli těm zádům. Možná bych zvážil Aircontact Lite nebo i Guide.
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod milarepa » pon dub 12, 2021 19:41

Pajak, špičková rodinná polská firma z bialso biale dělá fakt pěkné kousky, ne nadarmo v jejím vybavení teď nedávno sjížděl K2 ten šílenec, tenhle batoh se mi líbí, škoda, že už jsem vybaven, ale do tohohle bych šel, těch 600 gramů na 45 litrů, plus celkové provedení, to bych si nechal líbit :)
https://pajaksport.pl/backpacks/xc3-249
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » čtv srp 5, 2021 20:15

Jsem objevil konečně batoh, kterej mi velikostně sedí. "Dětský" Bergans https://www.bergans.com/en/gear/backpac ... thens-blue
Určením pro postavy 140 - 164cm, takže už pro poněkud větší děti. Záda se dají nastavit v rozsahu 35-44cm a ramenní popruhy nejsou tak mohutný a tak nesmyslně daleko od sebe, jako u většiny pánských batohů. Rozhodně mi však ty popruhy nepřijdou jako vyloženě dětský, spíš takový na normální postavu, páč mi přijde, že většina pánských batohů počítá s rameny zápasníka MMA.
Kdo je drobnější postavy a kratších zad, může tento bágl vyzkoušet.
Dvě komory, jedna velká a jedna prťavá kapsa ve víku, fakt povedený prostorný boční kapsy. Pevný záda s výztuhou z pružinový oceli, ale žádný extra tuhý prkno. Žádný úchyty na hole a cepíny a žádný všemožný popruhy pro ověšení batožiny /chválím/. Jednoduchej, nepřeplácanej batoh, 1064g včetně pláštěnky, což je na batoh tohoto stylu moc pěkný. Bohužel nemá kapsy na bederáku, ale to je jeden jedinej nedostatek, kterej prominu za to, že nemá ty úchyty na blbosti ani všemožný popruhy na uchycení věcí zvenčí.
V sobotu si ho naložím na 7kg a dám si 40km, pak budu vědět víc, jak sedí. Každopádně velikost odpovídá té mojí, takže je velká šance, že mi vyhovovat bude
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » ned srp 8, 2021 9:13

Tak včera 45km s novým batohem naloženým na necelých 8kg, což je má obvyklá váha batohu se vším všudy /včetně 2l vody a jídla/ na víkend "na těžko".
Batoh sedí, nikde nic netlačí ani nebolí, takže si ho nechám. Po odřezání přebytku popruhů a vyjmutí pěnový výztuhy ze zad půjde váha ještě dolů. Líbí se mi originální stahovací šňůry nahoře a ty zdrhovadla, první batoh, kde je nemusím měnit, jelikož tady jsou už z výroby ty nejlehčí možný, zároveň dost pevný.
Konečně nepřeplácanej, jednoduchej, pohodlnej, odolnej a lehkej plně funkční batoh :prayer:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod apuka » ned srp 8, 2021 9:37

Etheric píše:Konečně nepřeplácanej, jednoduchej, pohodlnej, odolnej a lehkej plně funkční batoh
Vidis, a ted si urcite nekteri (ja urcite ne) pomysli, ze jak je preplacany... Bocni popruhy, druha komora, bocni kapsy a jeste k tomu plastenka - tolik zbytecnosti... :lol: Proste kazdy ma asi jine choutky.
Ja bych na nich uvital nejake poutka, kam bych strcil konce hulek - samotne bocni popruhy ne vzdy hulky drzi dobre.

Tak at Ti dobre a dlouho slouzi a nesklame!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod Etheric » ned srp 8, 2021 14:58

apuka píše:Bocni popruhy, druha komora, bocni kapsy a jeste k tomu plastenka - tolik zbytecnosti...

Já hledal funkční batoh, ne pytel s popruhama kterej nejde ani stáhnout a pořádně nastavit..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod apuka » ned srp 8, 2021 15:26

Zajimave, prave na mne tento batoh vybafnul z reklamy - v rakouském eshopu (bohuzel primo do CR nezasila) -, v zelenohnede barve za 66 EUR...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Střední batoh 30-40L

Příspěvekod Feeder » pon zář 20, 2021 15:23

Ahoj, jaký batoh byste mi poradili pro mojí partnerku. Měří 158 a má spíš širší ramena i boky.
Sepsala mi na papírek parametry, ať vám to sem napíšu :)
+ pěkná barva, hezký vzhled [hádal bych to na nějakou červenou, vínovou, fialovou...]
+ 30-40L, možnost zmenšit/zvětšit výhodou
+ aby stál, když ho položím na zem
+ pohodlné nošení i když bude těžkej - ergonomický tvar, bederní pás i zapínání přes prsa
+ "nerozbitnej"
+ menší kapsičky
+ otevírání zepředu výhodou

Děkuju :)
Feeder
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 10, 2009 10:00

Re: Střední batoh 30-40L

Příspěvekod apuka » pon zář 20, 2021 16:48

Ja Ti poradim jedine - zajdi s ni do par obchodu, at si jich par koukne a vyzkousi (se zatezi). Ale i v nevyhovujici barve, pokud se vyrabi a da sehnat i v "lepsi".

Protoze vetsi cast "pozadavku" splnuje vice batohu, nektere jsou trochu mimo soucasny smer ("aby stal, kdyz ho polozim na zem") a nektere nikdo jiny krome ni neposoudi (napr. to "pohodlne noseni"). Hlavne at se nestidi a neboji si v obchode vsechno oblhednout a vyzkouset, co se ji alespon trochu pozdava i bez toho by si neco odnesla. Toto je naprosto normalni chovani zakaznika a kdyz se to prodavaci nelibi, tak se na ne vykaslat a zajit nekam jinam.

Jeste s tou vyskou bych doporucoval zkouset hlavne damske verze, pripadne S-ka. Ale na druhe strane, delka zad nijak primo nesouvisi s vyskou, takze v pripade, ze se ji to nezda, zkusit panskou nebo vetsi verzi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh 35-45 litrů

Příspěvekod pavproch » pon zář 20, 2021 17:45

Sloučeno do vhodného tematu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Batohy