Batohy Husky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod pripluv » pon srp 22, 2005 7:47

norman_64 píše:
Přípluv píše:...plus neplus, myslím ale, že tam rozdíl není. Aspoň mi to tak přišlo u Hikera...


S tím pluskem to by odemě takový alibismus - co kdyby náhodou... Jinak jaký je Hiker? Premyslim ze ho koupim bratrovi k narozeninam... *


Super, aji bych si ho koupil taky. :ú . výbornej batůžek zkrátka, dobře se nosí, vychytaný kapsičky (hlavně ta mapovka s vertikálním zipem), poutko na cepín, který jde fakt na ten cepín použít (ne jako hypermarketový bágly, kam ten cepín narvat nejde i přes to, že to tam je :| ). Bederák nic moc, ale na co taky u batohu co má 27 litrů. Je tam jenom takovej proužek, aby to neplandalo od těla, zas je dobrý, že jde zkrátit a zapnout a nepřekáží a neplandá když ho nepoužíváš. Kvalitní zipy atdatd...
Prostě můžu doporučit.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod norman_64 » pon srp 22, 2005 7:49

Chceš říct: Prostě Corazon... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt044 :smt044 :smt044 !!! . Díky za info. 8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod pripluv » pon srp 22, 2005 9:19

norman_64 píše:Chceš říct: Prostě Corazon... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt044 :smt044 :smt044 !!! . Díky za info. 8)


Jo, tak nějak jsem to chtěl říct :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Jano » pon srp 22, 2005 11:03

Inak, musim sa priznat, ze batoh Corazon si v zivote nekupim. Nie ze by boli zle, konieckoncom vobec ich nepoznam, ale som z nich znechuteny prostrednictvom tohto fora a neustalej otravnej reklamy na ne, resp. "radoby" vtipnych pripevkoch o nich a zbytocnych a nekonecnych reakciach na reakcie na reakcie na temu Corazon, mnozstva zbytocne stiahnutych kB a nutnostou vsetky tie zbytocne prispevky citat, ak sa chcem dozviet aj nieco ine, uzitocne... Skoda...
Jano
 

Příspěvekod Lipon » pon srp 22, 2005 11:19

Jano píše:Inak, musim sa priznat, ze batoh Corazon si v zivote nekupim. Nie ze by boli zle, konieckoncom vobec ich nepoznam, ale som z nich znechuteny prostrednictvom tohto fora a neustalej otravnej reklamy na ne, resp. "radoby" vtipnych pripevkoch o nich a zbytocnych a nekonecnych reakciach na reakcie na reakcie na temu Corazon, mnozstva zbytocne stiahnutych kB a nutnostou vsetky tie zbytocne prispevky citat, ak sa chcem dozviet aj nieco ine, uzitocne... Skoda...

vcelku "osobitý" způsob výběru batohu :P
vždyť tě nikdo nenutí příspěvky číst a data stahovat, je to tvoje osobní rozhodnutí, ne?
pokud se chceš dozvědět něco konkrétnějšího, není přece nic jednoduššího, abys položil konkrétní dotaz a nehořekoval nad roztahaností příspěvků
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pripluv » pon srp 22, 2005 11:47

Joho, sám sebe ochudíš. Ale vážně, když už o nich píšu (je asi všem jasný, že já nejvíc - ostatně jsem to už v jednom vláknu myslím dost jasně vysvětlil), rozhodně nedělám skrytou reklamu. Není to tak, že píšu o něčem a náhodou skončím u Corazonu. Když už o tom teda melu, tak začnu hned a je jasno. A takto načnutý příspěvek můžeš absolutně bez problémů přeskočit.
A propo, kolik je tu příspěvků na téma Treksport, Doldy, Gemma, ble, ble, ble. Četl jsi to celý? Já jo...

A jsem hlavně přesvědčenej o kvalitě týto firmy (rozhodně ne jenom tím, že jsem viděl jeden model) a neváhám proto tyto bágle doporučit dál.

Jano, jakej máš batoh? Je dobrej? Doporuč jej v nějaký diskuzi, když se už o tom mluví (jestli seš teda přesvědčenej o jeho kvalitě). Třeba někomu hodně pomůžeš. Já věřím tomu, že jsem zase pár lidem dobře poradil s tímto. Koneckonců se můžou ozvat :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » pon srp 22, 2005 11:52

Přípluv píše:Joho, sám sebe ochudíš. Ale vážně, když už o nich píšu (je asi všem jasný, že já nejvíc - ostatně jsem to už v jednom vláknu myslím dost jasně vysvětlil), rozhodně nedělám skrytou reklamu. Není to tak, že píšu o něčem a náhodou skončím u Corazonu. Když už o tom teda melu, tak začnu hned a je jasno. A takto načnutý příspěvek můžeš absolutně bez problémů přeskočit.
A propo, kolik je tu příspěvků na téma Treksport, Doldy, Gemma, ble, ble, ble. Četl jsi to celý? Já jo...

A jsem hlavně přesvědčenej o kvalitě týto firmy (rozhodně ne jenom tím, že jsem viděl jeden model) a neváhám proto tyto bágle doporučit dál.

Jano, jakej máš batoh? Je dobrej? Doporuč jej v nějaký diskuzi, když se už o tom mluví (jestli seš teda přesvědčenej o jeho kvalitě). Třeba někomu hodně pomůžeš. Já věřím tomu, že jsem zase pár lidem dobře poradil s tímto. Koneckonců se můžou ozvat :wink: ...

<vtip>
přeci slovenský treksport z číny, ne?
</vtip>

jinak corazon a pinguin až do smrti smrťoucí...

p.s. až se vrátí rodiče s digiťáčkem, pošlu ti foto araca bez odend. bederáku.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Jano » pon srp 22, 2005 13:27

To Lipon:
Bohuzial, ak sa chcem docitat nieco uzitocne, tak musim stiahnut a prejst aj jalove corazonove prispevky, pretoze tie nie su s osobitnym subjektom, takze ja neviem, ze je tam opat uz patstosedemdesiatysiesmy prispevocek o corazone. T.j. ked sa chcem napriklad docitat nieco o batohoch Husky (tema tohto threadu), tak ci chcem ci nechcem, musim prejst aj cez tie corazony.

To Pripluv:
Jasne, nemam nic proti prispevkom, ktore Corazon opisuju, testuju, hodnotia, komentuju - len sem s nimi! Ale priznaj, ze gro (neviem ci tvojich, nesledujem to) prispevkov o corazone su jednovetove jednoriadkove vykriky typu "...jedine CORAZON!!!" so spustou smajlikov. Tie mi vadia, nie komentare.
Ja mam Deuter Act Lite 50+10, Treksport Trekker 90, BigPack Bike 35 a a par dni aj novy nejaky maly Husky. Rad sa podelim o skusenosti - ten Deuter je este moc novy, ale ten Treksport a BigPack uz mam dlho a skusim si najst cas a nieco uzitocne o nich napisat. Konieckoncom pred par tyzdnami som podobne forum otvoril (subject Batoh Vaude Assymetric) a velmi mi pomohlo, aj ked suboj medzi Tatonkou a Vaude nakoniec vyhral Deuter :-)
Jano
 

Příspěvekod Lipon » pon srp 22, 2005 14:44

Jano píše:To Lipon:
Bohuzial, ak sa chcem docitat nieco uzitocne, tak musim stiahnut a prejst aj jalove corazonove prispevky, pretoze tie nie su s osobitnym subjektom, takze ja neviem, ze je tam opat uz patstosedemdesiatysiesmy prispevocek o corazone. T.j. ked sa chcem napriklad docitat nieco o batohoch Husky (tema tohto threadu), tak ci chcem ci nechcem, musim prejst aj cez tie corazony.

To Pripluv:
Jasne, nemam nic proti prispevkom, ktore Corazon opisuju, testuju, hodnotia, komentuju - len sem s nimi! Ale priznaj, ze gro (neviem ci tvojich, nesledujem to) prispevkov o corazone su jednovetove jednoriadkove vykriky typu "...jedine CORAZON!!!" so spustou smajlikov. Tie mi vadia, nie komentare.
Ja mam Deuter Act Lite 50+10, Treksport Trekker 90, BigPack Bike 35 a a par dni aj novy nejaky maly Husky. Rad sa podelim o skusenosti - ten Deuter je este moc novy, ale ten Treksport a BigPack uz mam dlho a skusim si najst cas a nieco uzitocne o nich napisat. Konieckoncom pred par tyzdnami som podobne forum otvoril (subject Batoh Vaude Assymetric) a velmi mi pomohlo, aj ked suboj medzi Tatonkou a Vaude nakoniec vyhral Deuter :-)


Jano, ale to je normální jev netovych diskusí, že se každou chvíli vrhne někam jinam a za chvíli se debatuje o něčem jiným
zkus jedině vyhledávání podle urc. klíčových slov
text věnovaný jen Corazonu , kde budou všechny klady, zápory apod. najdeš jedině v nějaké (OBJEKTIVNÍ) recenzi, a ty se zase v diskuznich fórech nevyskytují
což nemění můj názor, že měřítko "počtu výkřiků k onomu batohu" by nemělo hrát vůbec roli;
rozhodl by ses stejně, pokud by místo Corazon tam bylo napsáno Karimor nebo Deuter?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Jano » pon srp 22, 2005 17:30

Takze na koniec:
- ano, vadia mi tie "vykriky" a myslim si, ze na dobre inetove fora nepatria, to je moj nazor;
- ano, reagoval by som rovnako aj keby tam miesto corazonu bol karimor alebo deuter.
Ale, priatelia nechajme to (co tymto robim), nie je to dolezita tema a mozno otravuje ostatnych.
Howgh!
:-)
Jano
 

Příspěvekod uplne jinej martin » pon srp 22, 2005 17:47

Jano píše:Takze na koniec:
- ano, vadia mi tie "vykriky" a myslim si, ze na dobre inetove fora nepatria, to je moj nazor;
- ano, reagoval by som rovnako aj keby tam miesto corazonu bol karimor alebo deuter.
Ale, priatelia nechajme to (co tymto robim), nie je to dolezita tema a mozno otravuje ostatnych.
Howgh!
:-)

IMHO by to chtelo trochu moderovani, ale.... (kdyz je kocour [vojtos] pryc, mysi [ty co mluvi z cesty] maji pre...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » úte srp 23, 2005 5:29

Tak já už to taky nebudu dál protahovat (ikdyž si myslím, že jednořádkový příspěvky se přeskakujou poměrně dobře :wink: ). Ikdyž na druhou stranu je fakt, kolik že to diskuzí tady skončilo u stejnýho téma jako na začátku :(( ?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » úte zář 6, 2005 22:26

přidávám čerstvou zkušenost s baťohem husky. jak jsem již psala, kámoška mi darovala baťoh husky, který se zalíbil manžílkovi a oblíbil si ho místo deutera, zatím ho měl jen párkrát na krátké treky. byl maximálně spokojen. takže tento baťh nosil 2 týdny v roháčích. kurník odešly mu 2 přezky a pravý popruh. musím se s kamarádkou domluvit, záručák má ona, byl to dárek, takže baťoh hodlám vyreklamovat. nejraději ať vrátí peníze. jak rád se manžílek vracel k deuterovi.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod tulak » stř zář 7, 2005 8:07

taky jsem chtěl kvalitní ruksak, 1/2 roku jsem vybíral a nakonec ve výběru vyhrál doldy. v hudáči, kam jsem si pro něj šel, neměli ani jeden. všechny museli poslat na opravu, měly nějaké vady ....... možná pravda, možná výmluva, ale skončil jsem tedy u deutera 65+10. zatím jsem ho testoval jen krátce s cca 25 kg, ale po seřízení zádového systému, patřím do jednotky pro boj ve vysoké trávě :D, jsem naprosto spokojen ......
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Příspěvekod mifr » stř zář 7, 2005 9:25

Take jsem se snazil naznacit nekterym inventarum tohoto fora, ze ty odbocky ne vzdy vsechny potesi,ale jsem mirnejsi nez Jano. Navic vim, ze co se do deti nenatluce v mladi :smt021 , ve stari uz se nenauci :D Ale tak je nechame a obcas z nich nejaka uzitecna informace vypadne... Take me nebavilo prolezat desitky prispevku, ktere zpusobila "invaze zen" :D do fora, ale u nekterych prispevku jsem se zasmal a hlavne: forum musi zit - a o tom to je :mrgreen: *
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » stř zář 7, 2005 10:58

mifr píše:Take jsem se snazil naznacit nekterym inventarum tohoto fora, ze ty odbocky ne vzdy vsechny potesi,ale jsem mirnejsi nez Jano. Navic vim, ze co se do deti nenatluce v mladi :smt021 , ve stari uz se nenauci :D Ale tak je nechame a obcas z nich nejaka uzitecna informace vypadne... Take me nebavilo prolezat desitky prispevku, ktere zpusobila "invaze zen" :D do fora, ale u nekterych prispevku jsem se zasmal a hlavne: forum musi zit - a o tom to je :mrgreen: *


:(( :oops: :smt022 :smt089 :fuj:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř zář 7, 2005 12:18

Ja to nemyslel nijak spatne...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » stř zář 7, 2005 12:36

šíp píše:
mifr píše:Take jsem se snazil naznacit nekterym inventarum tohoto fora, ze ty odbocky ne vzdy vsechny potesi,ale jsem mirnejsi nez Jano. Navic vim, ze co se do deti nenatluce v mladi :smt021 , ve stari uz se nenauci :D Ale tak je nechame a obcas z nich nejaka uzitecna informace vypadne... Take me nebavilo prolezat desitky prispevku, ktere zpusobila "invaze zen" :D do fora, ale u nekterych prispevku jsem se zasmal a hlavne: forum musi zit - a o tom to je :mrgreen: *


:(( :oops: :smt022 :smt089 :fuj:


Tak ten posledny smajlik je uplne genialny :mrgreen: Sip nic si z toho nerob, len sa pekne dalej vykecavaj, ved ani nie si najukecanejsia na fore... :twisted:

A k teme: Kto si kupi batoh Husky, nemoze sa divit ked sa mu pri turistike rozpadne. Na to nie je Husky batoh stavany, na to treba batoh od nejakej outdoor znacky a nie od "city fashion" *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod mifr » stř zář 7, 2005 13:02

No, tak ted budu ja ten nejhorsi a vsichni budou utesovat sipku... :roll: A Jano se z toho zblazni.... :lol:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » stř zář 7, 2005 15:54

Rujir píše:
šíp píše:
mifr píše:Take jsem se snazil naznacit nekterym inventarum tohoto fora, ze ty odbocky ne vzdy vsechny potesi,ale jsem mirnejsi nez Jano. Navic vim, ze co se do deti nenatluce v mladi :smt021 , ve stari uz se nenauci :D Ale tak je nechame a obcas z nich nejaka uzitecna informace vypadne... Take me nebavilo prolezat desitky prispevku, ktere zpusobila "invaze zen" :D do fora, ale u nekterych prispevku jsem se zasmal a hlavne: forum musi zit - a o tom to je :mrgreen: *


:(( :oops: :smt022 :smt089 :fuj:


Tak ten posledny smajlik je uplne genialny :mrgreen: Sip nic si z toho nerob, len sa pekne dalej vykecavaj, ved ani nie si najukecanejsia na fore... :twisted:

A k teme: Kto si kupi batoh Husky, nemoze sa divit ked sa mu pri turistike rozpadne. Na to nie je Husky batoh stavany, na to treba batoh od nejakej outdoor znacky a nie od "city fashion" *


já jsem si baťoh Husky nekupovala, dostala jsem ho. nikdy bych si podobný shunt nekoupila
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » čtv zář 8, 2005 8:07

šíp píše:já jsem si baťoh Husky nekupovala, dostala jsem ho. nikdy bych si podobný shunt nekoupila


To som ta neobvinoval a dokonca sa ti ani nesmial, aj ked uz male deti vedia, ze najvacsia radost je skodoradost :mrgreen: To bola len taka vseobecna poznamka na adresu Husky, Pro Alpine a inych kvalitnych znaciek urcenych pre "Vas aktivny zivot na hranici moznosti"... :shock: (citat z letaku)
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv zář 8, 2005 11:13

Rujir píše:
šíp píše:já jsem si baťoh Husky nekupovala, dostala jsem ho. nikdy bych si podobný shunt nekoupila


To som ta neobvinoval a dokonca sa ti ani nesmial, aj ked uz male deti vedia, ze najvacsia radost je skodoradost :mrgreen: To bola len taka vseobecna poznamka na adresu Husky, Pro Alpine a inych kvalitnych znaciek urcenych pre "Vas aktivny zivot na hranici moznosti"... :shock: (citat z letaku)


...je smutný, že na hranicích možností výrobku a ne našich :wink: !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Batohy Husky

Příspěvekod Kaja » čtv zář 8, 2005 14:34

Teda, teď jste mě svými negativními zkušenostmi dost nahlodali, Husky asi upadne v zapomnění a na řadu příjdou nějaké jiné značky, které mi tu lidičky doporučují.
Takže asi vyberu mezi Corazonem, líbí se mi :lol: , Treksportem, anžto Slováci jsou skoro jako Češi a domácí výrobce musíme podporovat :) , anebo onen Doldy (asi 65 litrů), protože je to domácí (ale nejsem patriot :wink: ) a navíc, 2 baťohy téhle značky už mám a panuje spokojenost.

Hezký den všem !!!!
Kaja
 

Příspěvekod šíp » čtv zář 8, 2005 14:37

kajo, já i manžílek máme deutery, což jsou sice baťohy drahé, ale maximální spokojenost s jejich užíváním.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » čtv zář 8, 2005 15:21

Deutery su fajn, akurat su pre vyssiu socialnu vrstvu :wink: Nam beznym smrtelnikom postaci aj Corazon a priebezne slintanie nad Karimorom... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » čtv zář 8, 2005 15:25

ještě k baťohům husky, já mám od nich ještě cyklo baťoh (podotýkám nekupovala jsem si ho, ale dali mi ho na benzince za věrnost), a hned odešla přezka. reklamovat to nešlo, neměla jsem záručák, tak jsem si sehnala jinou přezku a předělala to. asi po měsíci užívání se rozpadl hrudní popruh. a to v baťůzku skoro nic nennosím, jen třeba mikinu nebo pertexku. takže husky nebrat!
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Batohy Husky

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv zář 8, 2005 20:21

Kaja píše:anžto Slováci jsou skoro jako Češi a domácí výrobce musíme podporovat :)
až na to že šijou v číně tak s tebou souhlasím. radím "ten který se ti líbí" (corazonek)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: Batohy Husky

Příspěvekod norman_64 » čtv zář 8, 2005 20:34

uplne jinej martin píše:
Kaja píše:anžto Slováci jsou skoro jako Češi a domácí výrobce musíme podporovat :)
až na to že šijou v číně tak s tebou souhlasím. radím "ten který se ti líbí" (corazonek)

Ono vlastne skoro všechno co používáš je vyrobeno na východě...At je to značkové nebo neznačkové...Takže bych to jako nějaké velké mínus u těch Treksportů neviděl... :((
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod pripluv » pát zář 9, 2005 4:20

Ono i v tý Asii to může bejt udělaný dobře, jde o výstupní kontrolu. Když si to umím pohlídat, proč tam nedělat, že jo. Takový Garmondy údajně dělaj v Rumunsku a taky to nikdo nepozná :roll: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod norman_64 » pát zář 9, 2005 7:02

Přípluv píše:Ono i v tý Asii to může bejt udělaný dobře, jde o výstupní kontrolu. Když si to umím pohlídat, proč tam nedělat, že jo. Takový Garmondy údajně dělaj v Rumunsku a taky to nikdo nepozná :roll: .

Právě...to mě trošičku štve - většina věcí co používáme(prostě cokoliv) je vyrobena na východě, a jak si je pochvalujeme...
A je to jen o tom že tam je levnější pracovní síla....když si podnik pohlídá kvalitu tak nevidím problém...
I když uznávám, že co čtu na forech tak ty Treksporty z posledních let jsou asi trošku horší :ú .
Ale je to spíš výběrem matrošu, než tím tím že je to špatně ušité...
Naposledy upravil norman_64 dne pát zář 9, 2005 7:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

PředchozíDalší

Zpět na Batohy