Batohy Husky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batohy Husky

Příspěvekod Kaja » čtv srp 11, 2005 10:09

Zdravím všechny,
chtěla bych poprosit, jestli máte někdo nějaké zkušenosti (špatné i dobré) s batohy od firmy Husky ? Teď je tu mají u nás ve městě za akční ceny, tak by mě zajímalo, jestli jsou dobrý nebo ne ? Zajímají mě hlavně ty větší, Glider (80 l), Gloss (75 l) a Galbo New (65 l). Díky moc. :)
Kaja
 

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 11:13

http://outdoorforum.wz.cz/viewtopic.php ... ight=husky

Osobně proti HUSKY nic nemám. Mám doma malej asi 30L a na jednodenní výšlapy je v pohodě, ale kamoška měla teď půjčenou v Rumunsku 80ku (nevím jakej typ) a vůbec jí neseděl na zádech. Měří tak 160cm (ta kámoška, ne ten bágl :D ) a nedalo se to pořádně poštelovat. Osobně doporučuju (teď jsem taky bágl kupoval, takže ještě čerstvý zkusenosti) popřemýšlet:
1, na co ten bágl budeš používat
2, kolik do toho chceš investovat
3, jak často ho budeš používat a kde

Když pominu design, což bys měla hodnotit až v poslední řadě, tak si zjistit, z jakýho materiálu je ušitej (odolnost proti oděru), jaký má zipy a spony (není nic příjemnýho, když ti něco z toho selže uprostřed 14ti denního treku) a nakonec už jenom takový vychytávky jako boční kapsy, plnění (horní, přední nebo obojí), pláštěnka atd... V PRVNÍ řadě ti ale musí DOBŘE sedět na zádech! Nech si do toho naložit tak 10-15 kg (nejlepší jsou 2,3 lana), seštelovat to, aby to sedělo, párkrát si s tím poskočit, projít se s tím po prodejně a sama uvidíš, jestli je to ono nebo ne. Pamatuj na to, že velkou část hmotnosti bys měla mít na bederáku a netahat to všechno přes ramena.

Tohle všechno by ti ale ve speciálce měli říct i prodavači. Jedna kamarádka si onehdá kupovala bágl v ROCK POINTu v Brně ve Vaňkovce a když se ptala po báglu, tak jí prodavačka ukázala celou stěnu (od pidibatůžků po megabágly) s tím, že záleží na tom, kterej se jí líbí. Tak takhle opravdu NE [-X

Pozn.: tohle všechno jsou jen postřehy jednoho laika, takže si z toho vem, co potřebuješ. Zkušení borci by se mnou možná v něčem nesouhlasili, ale tohle jsou všechno postřehy z praxe :wink:
Naposledy upravil moyko dne pát srp 12, 2005 7:55, celkově upraveno 1
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 13:48

s tím co bylo napsáno přede mnou plně souhlasím. oba s manželem máme baťohy Deuter. on na svůj nadával, pak mi kamoška věnovala HUskyho, který mě naprosto nesedl a manžílek je z něj unešený. jaký má přesně typ netuším a do sklepa se mi na něj dívat nechce jít
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 11, 2005 14:15

někde jsem se tu rozblýval nad kvalitou huskybatohu co si i přes moje přesvědčování koupil spolužák. pohledej.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » pát srp 12, 2005 5:26

To Red Moyko:

to je Rock Point. Jinak speciálně v tý Vaňkovce to je obchod s hadrama a ne s matrošem ven.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Batohy Husky

Příspěvekod pripluv » pát srp 12, 2005 5:29

Kaja píše:Zdravím všechny,
chtěla bych poprosit, jestli máte někdo nějaké zkušenosti (špatné i dobré) s batohy od firmy Husky ? Teď je tu mají u nás ve městě za akční ceny, tak by mě zajímalo, jestli jsou dobrý nebo ne ? Zajímají mě hlavně ty větší, Glider (80 l), Gloss (75 l) a Galbo New (65 l). Díky moc. :)


Co je to akční cena? Kolik za ně chcou? Podle toho by šlo taky zjistit něco o kvalitě? Čas od času se něco moc nepovede, tak se to dá za "akční cenu" a je vymalováno. Hlavně na straně kupujícího.
Jestli ale kupuješ batoh proto, že ho potřebuješ a ne proto, že je levnej, mrkni na http://www.corazon-batohy.cz.
Jinak můj osobní názor na Husky je: nee. Je to supermarketový zboží. A to je jak známo :fuj: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod moyko » pát srp 12, 2005 7:05

Přípluv píše:To Red Moyko:

to je Rock Point. Jinak speciálně v tý Vaňkovce to je obchod s hadrama a ne s matrošem ven.


:-k Sorry, error. Jasně, že Rock point.. Matroš tam sice nemaj, ale báglů tam maj plnou stěnu. Ona ho tam taky po té radě "prodavačky" raděj ani nekupovala..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pát srp 12, 2005 7:14

...se jí ani nedivím :(( .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Batohy Husky

Příspěvekod Kaja » pát srp 12, 2005 7:37

Přípluv píše:
Kaja píše:Zdravím všechny,
chtěla bych poprosit, jestli máte někdo nějaké zkušenosti (špatné i dobré) s batohy od firmy Husky ? Teď je tu mají u nás ve městě za akční ceny, tak by mě zajímalo, jestli jsou dobrý nebo ne ? Zajímají mě hlavně ty větší, Glider (80 l), Gloss (75 l) a Galbo New (65 l). Díky moc. :)


Co je to akční cena? Kolik za ně chcou? Podle toho by šlo taky zjistit něco o kvalitě? Čas od času se něco moc nepovede, tak se to dá za "akční cenu" a je vymalováno. Hlavně na straně kupujícího.
Jestli ale kupuješ batoh proto, že ho potřebuješ a ne proto, že je levnej, mrkni na http://www.corazon-batohy.cz.
Jinak můj osobní názor na Husky je: nee. Je to supermarketový zboží. A to je jak známo :fuj: .


Akční cena je myslím 1990 Kč, ty ostatní stojí tak nějak víceméně stejně, stovka sem stovka tam, to už v tuhle chvíli roli nehraje.
Já se v té záplavě různých výrobců batohů právě zase až tak neorientuji, tak pořád koukám a přemýšlím. A každý postřeh či radu velice vítám.
Letos v létě jsem byla na pár dní venku a měla jsem s sebou Doldyho (nějaký starší výrobek, objem 45 l, ale jinak skvělý), a zjistila jsem, že by se mi fakt šiklo něco většího, přeci jen 45 litrů, když tam člověk potřebuje narvat spacák a věci, není nic moc. :)
A když jsem pak mrkla na net a zjistila, co těch batohů je, tak jsem z toho byla, mírně řečeno, paf :D ....takže takhle je to se mnou....díky moc vám všem !!!
Kaja
 

Příspěvekod moyko » pát srp 12, 2005 7:56

Přípluv píše:To Red Moyko:

to je Rock Point. Jinak speciálně v tý Vaňkovce to je obchod s hadrama a ne s matrošem ven.


Opraveno..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Re: Batohy Husky

Příspěvekod Vojtos » pát srp 12, 2005 8:10

Kaja píše:
Přípluv píše:
Kaja píše:Zdravím všechny,
chtěla bych poprosit, jestli máte někdo nějaké zkušenosti (špatné i dobré) s batohy od firmy Husky ? Teď je tu mají u nás ve městě za akční ceny, tak by mě zajímalo, jestli jsou dobrý nebo ne ? Zajímají mě hlavně ty větší, Glider (80 l), Gloss (75 l) a Galbo New (65 l). Díky moc. :)


Co je to akční cena? Kolik za ně chcou? Podle toho by šlo taky zjistit něco o kvalitě? Čas od času se něco moc nepovede, tak se to dá za "akční cenu" a je vymalováno. Hlavně na straně kupujícího.
Jestli ale kupuješ batoh proto, že ho potřebuješ a ne proto, že je levnej, mrkni na http://www.corazon-batohy.cz.
Jinak můj osobní názor na Husky je: nee. Je to supermarketový zboží. A to je jak známo :fuj: .


Akční cena je myslím 1990 Kč, ty ostatní stojí tak nějak víceméně stejně, stovka sem stovka tam, to už v tuhle chvíli roli nehraje.
Já se v té záplavě různých výrobců batohů právě zase až tak neorientuji, tak pořád koukám a přemýšlím. A každý postřeh či radu velice vítám.
Letos v létě jsem byla na pár dní venku a měla jsem s sebou Doldyho (nějaký starší výrobek, objem 45 l, ale jinak skvělý), a zjistila jsem, že by se mi fakt šiklo něco většího, přeci jen 45 litrů, když tam člověk potřebuje narvat spacák a věci, není nic moc. :)
A když jsem pak mrkla na net a zjistila, co těch batohů je, tak jsem z toho byla, mírně řečeno, paf :D ....takže takhle je to se mnou....díky moc vám všem !!!


2000,- batoh zak to už neni moc supermarketový zboží to už by mělo (mohlo) něco vydržet. V této kategorii asi fakt koukat po batozích - Treksport, Pinguin, Corazon, Doldy - Jinak zajímavě vypadá batoh od firmy Sherpa http://www.trimm.cz/index.php?content=e ... 7&vyr_id=1 bohužel zatím sem je nikde moc neviděl takže ani nemůžu posoudit
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » pát srp 12, 2005 8:41

To Kaja:

tak to mrkni na minulý diskuze, který se motaly kolem právě Vojtosem popisovaných značek. Ale je to boj arm2
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Salewa

Příspěvekod Pavlína, Ostrava » pát srp 12, 2005 17:24

Ahojki,taky zrovna řeším koupi nového batohu (možná už sis všimla v jiných diskuzích :lol: ).
Nevím, jak jsi na tom ty,ale já jsem měla celkem problém,měřím 155cm,takže výběr byl těžký. Ale jak už výše někdo zmiňoval - nejdůležitější je aby seděl na zádech. Já jsem vyzkoušela hodně batohů - nakonec vyhrála Salewa Capehorn. Dělají ji v provedeních 50+10l, 60+10l a výše, já asi koupím těch 50+10l v Gigasportu ho mají za 2699,- v Hudym je dražší.
Jinak jsem původně byla rozhodnutá pro Pinguina - ale bohužel na zádech nebyl tak super. Já osobně hodně hledím na cenu a i těch 2699,- už je dost. Jinak mi super sednul Millet Odyssey ale ta cena jak u Deutru...
Tak hodně zdaru při výběru,dej pak vědět,co jsi vybrala. Jinak tu Salewu najdeš na stránkách www.salewa.cz.
Pavlína, Ostrava
 

Příspěvekod Návštěvník » sob srp 13, 2005 12:42

Corazon Eiger mě přesvědčil, skvělý batoh. Ale možná by nějaký vyloženě dámský model byl ještě lepší volbou...v této velikosti už nejsou tak drahé Aircontacty... :D , což jsou v podstatě jedny z nejlepších batohů na světě...
Návštěvník
 

Příspěvekod Noemi » sob srp 13, 2005 12:47

Anonymous píše:Corazon Eiger mě přesvědčil, skvělý batoh. Ale možná by nějaký vyloženě dámský model byl ještě lepší volbou...v této velikosti už nejsou tak drahé Aircontacty... :D , což jsou v podstatě jedny z nejlepších batohů na světě...


To napsal NAE, kdyby náhodou někdo nebyl v obraze :mrgreen: .
Naposledy upravil Noemi dne sob srp 13, 2005 15:46, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » sob srp 13, 2005 12:48

Anonymous píše:Corazon Eiger mě přesvědčil, skvělý batoh. Ale možná by nějaký vyloženě dámský model byl ještě lepší volbou...v této velikosti už nejsou tak drahé Aircontacty... :D , což jsou v podstatě jedny z nejlepších batohů na světě...


za AIRCONTACT jsem tady už několikrát lobovala. mám ACT LITE 40+10 a maximální spokojenost, při mé výšde 163 cm super volba
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod naen » sob srp 13, 2005 15:19

Jo, to jsem napsal, bratr nějak rozhasil počítač a zapomělo mě to automaticky přihlásit. nebaví mě pořád se přihlašovat, kruci...

ale o to nejde, nejsem tu jedinný, kdo Corazona doporučuje, jsou to dobrý batohy, podle mě nejlepší z bývalýho československa i za tu cenu...

A co se týče toho o obraze...nemělo tam být v obraze?
naen
 

Příspěvekod Noemi » sob srp 13, 2005 19:59

naen píše:Jo, to jsem napsal, bratr nějak rozhasil počítač a zapomělo mě to automaticky přihlásit. nebaví mě pořád se přihlašovat, kruci...

ale o to nejde, nejsem tu jedinný, kdo Corazona doporučuje, jsou to dobrý batohy, podle mě nejlepší z bývalýho československa i za tu cenu...

A co se týče toho o obraze...nemělo tam být v obraze?


Jediný - příště raději s jedním n...to máš za to mé překlepnuté o, když už tady tak puntičkaříme.
Mimochodem - já jsem si Corazon zkoušela 75 a 80 a pohodě (zřejmě mnou bude zakoupen :D) , ale třeba nějaký menší (nevím přesně, jestli to byla 65l nebo 55l mi už moc neseděl, což mě docela udivilo). Třeba Treksport mě po zapnutí bederáku tlačil vzadu :wink: .
Mimochodem - stejně pořádně nevím, jak má být ten batoh správně usazen. Obzvláště, když potkávám jedince s bederákem v pase :(( . Osobně ..asi jestli pojedu někdy do toho Brna, si vezmu někoho z vás jako radílka...samozřejmě, že se ozve šíp :mrgreen: :mrgreen:.
Naposledy upravil Noemi dne sob srp 13, 2005 20:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » sob srp 13, 2005 20:02

ano ráda, ale nevím jestli jsem odborník :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob srp 13, 2005 20:15

@noemi: mrkni sem - tam je to zakladni, na co mas dvat pozor pri vyberu batohu...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » sob srp 13, 2005 20:18

a tady je jeste taky par zakladnich informaci - mozna to samy,tohle jsem neprocital, jenom bleskove shledl:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » sob srp 13, 2005 20:31

Noemi píše:
naen píše:Jo, to jsem napsal, bratr nějak rozhasil počítač a zapomělo mě to automaticky přihlásit. nebaví mě pořád se přihlašovat, kruci...

ale o to nejde, nejsem tu jedinný, kdo Corazona doporučuje, jsou to dobrý batohy, podle mě nejlepší z bývalýho československa i za tu cenu...

A co se týče toho o obraze...nemělo tam být v obraze?


Jediný - příště raději s jedním n...to máš za to mé překlepnuté o, když už tady tak puntičkaříme.
Mimochodem - já jsem si Corazon zkoušela 75 a 80 a pohodě (zřejmě mnou bude zakoupen :D) , ale třeba nějaký menší (nevím přesně, jestli to byla 65l nebo 55l mi už moc neseděl, což mě docela udivilo). Třeba Treksport mě po zapnutí bederáku tlačil vzadu :wink: .
Mimochodem - stejně pořádně nevím, jak má být ten batoh správně usazen. Obzvláště, když potkávám jedince s bederákem v pase :(( . Osobně ..asi jestli pojedu někdy do toho Brna, si vezmu někoho z vás jako radílka...samozřejmě, že se ozve šíp :mrgreen: :mrgreen:.


zkoušela jsi tu 80tku plnou (alespoň s těma igelitama nebo nafuk. pytlílama co tam maj v krámu)? nechci byt netaktní, ale máš 160 cm, ten batoh má skoro metr bude dost velkej.
znovu opakuji to je konstatování ne posměch, manželka má taky 160 a když jsem s ní zkoušel batoh tak to bylo hm.. "zajímavý"
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Noemi » sob srp 13, 2005 20:31

teoretic píše:a tady je jeste taky par zakladnich informaci - mozna to samy,tohle jsem neprocital, jenom bleskove shledl:)

t.


Teoreticky, milý teoreticu :yawinkle: , to mám zmáklé tak, že bych hravě strčila do kapsy jakéhokoli prodavače (což jsem si včera v Opavě zase potvrdila :wink: )...ovšem, když batoh nasadím, tak neuvěříš, že na už prodavačem přizpůsobeném Deuteru jsem třeba měla bederák někde pod prsama :oops: (na případný další požadavek na fotku opět nebudu reagovat :P ) ... a prodavač mi tvrdil, že ho nemusím nosit zapnutý, a bude to v pohodě :smt021 . Vrr!
Na většině batohů mám pak ramenní popruhy přímo na ramenních kloubech - což nechápu, protože bych řekla, že jsem docela pořádný kus ženské a ráda bych viděla, jak to pak sedí subtilnějším postavám.
Ten Corazon byl snad jako jediný v pohodě....tedy dle mého chvilkového pocitu, a že jsem těch batůžků už odzkoušela - včetně Tatonky, Salewy, apod.
Ale na druhou stranu jsme měla na zádech i nějakou "šunku", která prý není moc kvalitní a ta mi třeba "pasovala" :(( .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod teoretic » sob srp 13, 2005 20:39

@noemi: nerikej mi, ze jestlis zkousela od deutera nejaky sl modely, tak ze ti byly ramenni popruhy tak daleko od sebe...jinak pokud by ti nahodou treba kvuli zadum lip sedel od deuteru nejakej panskej model, tak deuteri prodavaj i samotny damsky popruhy - i treba pro hubeny vysoky chlapy - vlastne i neco pro me, ale ja to nepotrebuju, protoze mam ramena :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Noemi » sob srp 13, 2005 20:52

teoretic píše:@noemi: nerikej mi, ze jestlis zkousela od deutera nejaky sl modely, tak ze ti byly ramenni popruhy tak daleko od sebe...jinak pokud by ti nahodou treba kvuli zadum lip sedel od deuteru nejakej panskej model, tak deuteri prodavaj i samotny damsky popruhy - i treba pro hubeny vysoky chlapy - vlastne i neco pro me, ale ja to nepotrebuju, protoze mam ramena :mrgreen:

t.


Na některých byla ramena v poho - záleželo na modelu, ale zase ten bederák :cry: . Nakonec jsem tréninkově zvolila nějaký z levnějších Karrimorů (35l), ale v praxi se záda ukázala jako nic moc (holt daň za nižší cenu)...a navíc, když je těžší a já se zpotím, tak se mi ramenní popruhy "slehnou" snad na 2 cenťáky....po vyschnutí zase ztloustnou. Fakt bomba :cry: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod teoretic » sob srp 13, 2005 20:54

@noemi: no to me prekvapuje, ze ti nesedel bederak od deuteru, kterej je s tatonkovskejma nejlepsi, co jsem kdyz videl...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » sob srp 13, 2005 20:56

sháníš 35 až 80 :(( ? :(( ? :(( ? :(( ?
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » sob srp 13, 2005 20:57

Noemi píše:
teoretic píše:a tady je jeste taky par zakladnich informaci - mozna to samy,tohle jsem neprocital, jenom bleskove shledl:)

t.


Teoreticky, milý teoreticu :yawinkle: , to mám zmáklé tak, že bych hravě strčila do kapsy jakéhokoli prodavače (což jsem si včera v Opavě zase potvrdila :wink: )...ovšem, když batoh nasadím, tak neuvěříš, že na už prodavačem přizpůsobeném Deuteru jsem třeba měla bederák někde pod prsama :oops: (na případný další požadavek na fotku opět nebudu reagovat :P ) ... a prodavač mi tvrdil, že ho nemusím nosit zapnutý, a bude to v pohodě :smt021 . Vrr!
Na většině batohů mám pak ramenní popruhy přímo na ramenních kloubech - což nechápu, protože bych řekla, že jsem docela pořádný kus ženské a ráda bych viděla, jak to pak sedí subtilnějším postavám.
Ten Corazon byl snad jako jediný v pohodě....tedy dle mého chvilkového pocitu, a že jsem těch batůžků už odzkoušela - včetně Tatonky, Salewy, apod.
Ale na druhou stranu jsme měla na zádech i nějakou "šunku", která prý není moc kvalitní a ta mi třeba "pasovala" :(( .


zkus Millet Odysey http://www.eliass.net
jestli odpovídám jinde tak sorry ale už jsem z toho jalovej.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Noemi » sob srp 13, 2005 21:01

chonga píše:
zkus Millet Odysey http://www.eliass.net
jestli odpovídám jinde tak sorry ale už jsem z toho jalovej.


Ten jsem zkoušela taky - nevím, přesně, jestli daný model.
Z těch větších jsem se zatím opravdu nejlépe "cítila" v tom Corazonu :mrgreen: * . Navíc - holt jeho cena je víc než příznivá.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod chonga » sob srp 13, 2005 21:09

V hudy v praze na poříčí ho měli ve slevě, ale jestli i jinde ?????
v tomhle krámě vůbec mívají často slevy (víc než jinde)
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Další

Zpět na Batohy