Batohy Husky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Batohy Husky

Příspěvekod hrasek » sob pro 26, 2009 12:20

rezna píše:toto jsi cetl? - viewtopic.php?f=7&t=9014

jinak survivor zatim jako jediny husky batoh hodnotim jako pouzitelny (ten 65L) - dva v mem okoli ziji uz rok v pohode. ostatni jejich vyrobky co jsem mel v ruce nebo je nekdo ma jsou pekny sunt na to, aby se daly pouzit na hory


Mě fascinuje jak je tu každy s hodnocením něčeho co nezná hned hotov. Takže to že už pár let lítám v pohodě po horách s baťohem Husky Guzzle se mi asi zdálo ve snu, protože "je to pekny sunt na to, aby se dal pouzit na hory".

Ano Deuter by byl lepší o tom žádná, ale říct o něčem že je to šunt aniž bych to kdy vyzkoušel? Myslím že kvalita toho baťohu odpovídá ceně (měl jsem ho za 1600Kč).
Uživatelský avatar
hrasek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte lis 11, 2008 19:02

Re: Batohy Husky

Příspěvekod vonkreuz » sob pro 26, 2009 12:40

Nekdy v pulce podzimu jsem na komsi videl Husky batoh, ktery jako kdyby vypadl z oka Mammut Extreme 45 (starsi verze) :mrgreen: Zada jsem nevidel, ale jestli ho zkopirovali trochu poradne, tak to muze byt fajn batoh :-k
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Batohy Husky

Příspěvekod tigzik » ned led 3, 2010 19:08

Mám Husky Surrender 55l verzi asi rok a půl.
Používáno po ČR, kratší výlety, delší horské vícedenní výlety, voda, nějaký městský využití a převoz věcí.

+ materiály ok, super pláštěnka, vstupy do batohu, navýšení objemu zvednutím víka, spousta kapes a úchytů

- špatné šití - batoh po roce užívání začal na různých místech povolovat a praskat ve švech; většina dotahů (bederák, hlavní popruhy, zadní dotahy..) se samovolně při pohybu velice lehce povoluje - bederák musím vázat na uzel; stavitelný zádový systém nemá proti konkurenci moc dobré větrání a také se samovolně povoluje

= Znovu bych do něj rozhodně nešel.

Kamarád má jeden z těch menších modelů (kolem 40l) a ten nám oběma sedí lépe a také kvalitou pořád drží, ale zase při naložení brutálně dřou takové dva umělé rantly (jeden pod bederákem a jeden za krkem).
tigzik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:40

Re: Batohy Husky

Příspěvekod singingrock » úte led 26, 2010 8:48

Nechci se zastávat Husky batohů, ale mám od nich Crack 30l. Používám ho na hory a na skialp.
Zrovna jsem ho měl o víkendu na Pradědu a kupodivu drží, pěkně jsem se k němu zrovna nechoval. :D
Kvalita šití je dobrá.
singingrock
 

Re: Batohy Husky

Příspěvekod kitsune » stř led 27, 2010 17:39

Tak dneska jsem konecne dostal batoh Husky GOYA 30l, tak o nem trochu poreferuji, jelikoz tady o nem nic neni. Je z rady ULTRALIGHT, takze vazi nejakych +- 1090g. Vypada, ze je dobre usitej, nikde z nej nic necouha, matros vypada dost odolne a zada jsou dobre tvarovana (na mou postavu uplne super - 175cm). Ale priprava na hydrovak me ponekud zarazila, vypada ponekud male (nevim jestli by se tam vesel vak 3l). Taky je ponekud na pytel ze nema posuvne horni viko, takze s litrazi uz se neda nic delat. Jak ho vyzkousim, tak napisu jak se nosi a dalsi + a -.

Tak to je asi vse. Horam zdar :t:t
kitsune
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 6, 2010 9:02
Bydliště: Ostrava

Re: Batohy Husky

Příspěvekod sasula » úte lis 12, 2013 19:16

Já třeba co mám bágl od husky tak jsem spokojena. Využívám hos píše v létě když jeden na vodu případně když je nutno ho vzít i na hory. Sehnala jsem ho za super cenu. Jak jste se tu bavili výše, každej je zvyklej na nějakou značku, každýmu sedí něco jinýho. Já mám i kalhoty na prkno od husky a taky super, mám v nich krásnou prdelku :D
sasula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 9, 2013 18:22

Re: Batohy Husky

Příspěvekod terkad » úte lis 12, 2013 20:11

Co tu tak sleduju, tak Husky tě celkem bere, viz
sasula píše:Ahoj, sice si nejsem jistá jestli péřový není většina spacáků. Ale brácha si kupoval nedávno outdoorovej spacák na huskycz.cz. Kupoval si nějakej do mrazů ikdyž v zime nikde nekempuje :D Při stanování v létě stačí nějakej ten dekovej ne?

A taky vytahování mrtvých vláken :wink:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Batohy Husky

Příspěvekod mike » úte lis 12, 2013 20:18

Pritom Husky tu ma vlastni sekci... nebo ze by to uz neplatilo/i? Prece nejsou takovi sasulove, aby meli zapotrebi tohle ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Batohy Husky

Příspěvekod TelosPalm » pon srp 22, 2016 17:39

Zkušenost s Husky Guzzle 70 - po deštivé noci cca 7h promočeno vše. Horní kapsy (všechny), hlavní střed i spodní část. Pokud neprší, je to fajn batoh. Navíc se bleskurychle protrhly i boční kapsy do střední části. Opravdu asi platí, nekupujte levné věci.
TelosPalm
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 22, 2016 17:00

Předchozí

Zpět na Batohy