Quechua Forclaz 37 Speed

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Quechua Forclaz 37 Speed

Příspěvekod rypadlo » pát kvě 15, 2015 7:45

Ahoj všem,
nemáte někdo zkušenost s tímto batohem? Sháním nějaký takový batoh s obloukovým zipem na vrchu do 40l a tenhle jsem objevil náhodou v Decathlonu za cenu cca 1100kč. Jen si nejsem jist například kvalitou zádového systému.
Jinak tři favorité kromě tohoto Quechua jsou:
Doldy Space 40
Pinguin Vector 35
Corazon Arco 35

Co by jste vybrali vy?

Díky, Michal
rypadlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 15, 2015 7:06

Re: Quechua Forclaz 37 Speed

Příspěvekod Quido » pát kvě 15, 2015 10:27

Podle mého bude ten z Decathlonu anebo Doldy na podobné - nevalné - úrovni, těm bych se vyhnul; Pinguin s Carazonem budou na podobné - slušnější - úrovni, já osobně bych z těchto volil Pinguin...
Každopádně, vyzkoušej na zádech se zátěží a podle toho se rozhodni
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Quechua Forclaz 37 Speed

Příspěvekod rypadlo » pát kvě 15, 2015 13:52

Tak se mi podařilo vyzkoušet Pinguina Vector 35 a Doldy Space 40. Musím říct, že Doldy mě celkem překvapil. Quechua má z výběru skutečně nejfórovější zádový system a prostě všechno na něm nevypadá tak kvalitně a bytelně jako Pinguin s Doldym. Asi je pozitivní ta cena u Quechua. Jinak zatím favorit Pinguin. Corazon snad zvladnu také omrknout osobně.
rypadlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 15, 2015 7:06

Re: Quechua Forclaz 37 Speed

Příspěvekod Quido » pát kvě 15, 2015 16:32

doldy vypadaji na prvnimpohled opravdu solidne a sveho casu to byly vedle treksportu jedny z tech slusnejsich batohu u nas k mani, jenze to uz je davno, konkurence vyzrala a daleko je predci... na doldy pozor, nove se tvari solidne, ale staci par kilo a par km a je z nich pytel, u mensich litrazi to takova tragedie neni, ale u vetsich to je pak zasadni, ty mas pozadavek na takovou tu stredni velikost...
:roll:
s klidnym svedomom kazdemu, kdo nechce moc utracet, Pinguina bez obav doporucim
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Quechua Forclaz 37 Speed

Příspěvekod rypadlo » sob kvě 16, 2015 6:25

Kdyz je to s doldym takhle tak to já si necham poradit. Na corazon radsi koukat nebudu abych zase nemel dalsi dilema a jdu do pinguina.
Diky za rady.
rypadlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 15, 2015 7:06


Zpět na Batohy