Karrimor Jaguar 55-75 New

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Keby som mal vela penazi, tak by som si kupil batoh znacky:

Deuter
19
28%
Ferrino
2
3%
Lowe Alpine
2
3%
Vaude
4
6%
Osprey
14
21%
Osprey
14
21%
Som zufalec, a preto Corazon
1
1%
Som zufalec, a preto Corazon
1
1%
Cokolvek ine
5
7%
Cokolvek ine
5
7%
 
Celkem hlasů : 67

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod Letec » pon dub 20, 2009 8:56

sovička píše:...Něco mezi jsou Cheetah a Coguar (rozdíl mezi těmihle dvěma je ale záhadou i pro mě). Jako letošní novinka, to bude naživo docela blbě k sehnání. Obávám se, že Poldík bude tvá jediná naděje.

Rozdíl mezi těmahle dvěma je zase v materiálech (Cheetah má odolnější materiál) a taky v tom, že Cheetah má i přední vstup pomocí svislého zipu... Třeba taky tu: http://www.hanibal.cz/batohy/turisticke ... ick_menu=1
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod YOGI » pon bře 22, 2010 20:37

Tak mám za sebou první dojmy z "vysněného" batohu...
Při výběru jsem se nepozastavoval nad balením ani objemem, protože jsem byl pevně rozhodnutý, že si v případě pohodlného nošení koupím Karrimor Jaguar 55-75, ale v tom byl právě ten nejpodstatnější háček :(( a pro mně svým způsobem i sklamání.
55-75ka je už sama o sobě hodně prostorná, ale je mnohem užší než 75-95ka a tento fakt je nejvíc znát právě u spodní komory batohu, kam se za živého boha nevleze "objemější" spacák :evil: (V mém případě Trek XP)
Rozdíly mezi modely Jaguar 55-75 / Jaguar 75-95 jsou pouze ve velikosti (+- 20cm na výšku / + šířka) a bočních kapsách, které má menší model síťované - větší model pak dvě menší na peněženku nebo drobnosti a dvě podlouhlé, kam se vleze střední láhev na vodu. A u verze 55-75 je ještě integrovaná pláštěnka vespod batohu.

Batoh je třeba si nastavit na výšku zad a pak ještě podle potřeby dotáhnout šraky popruhů, aby byl stabilnější. Jde to po prvním hledání správného popruhu snadno a doporučuju utahovat óóópravdu hodně. Materiálově nemám co batohu vytknout. Šel jsem do kopce v prudkém lijáku a věci uvnitř byly v suchu. Zipy drží i při maximálním napnutí a nepovolují. Zatím tedy jen samé pozitiva... až na to, že je to opravdu OBROVSKÝ batoh a pokud se mi podaří ho někdy naplnit, tak budu asi jako trpaslík. :finga: Ale to snad přežiju. Dovnitř se vejde i karimatka, stan, spacák, věci na vaření a oblečení.
Sice jsem nikdy předtím neoceňoval na bederáku jeho tvrdost, ale u Karrimoru je to jedno z mnoha pozitiv, které se projeví už po pár kilometrech stoupání do kopce. Batoh jsem na prodejně zkoušel asi hodinu a nechal si ho plnit věcma i zatěžkávat samotným Poldíkem :mrgreen: ...seděl dokonale! Ramenní popruhy má Karrimor o něco málo užší než jiní výrobci, ale ramena mně nebolely ani po 5 hodinovém pochodu.
Takže > naprostá spokojenost... jen ta velikost je věc, na kterou si budu zvykat asi hoooodně dlouho :mrgreen:
YOGI
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: ned bře 22, 2009 18:38
Bydliště: mám

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod S4TYR » pon říj 26, 2015 2:13

Po nekolika letech mi odesel na batohu zip spodni komory - uplne se rozlepil, takze spodni komoru jsem zavrel prezkami a veci z ni cestovaly v Ikea tasce z Loun do Brna. Nevite nekdo, jak je to s pozarucnim servisem Karrimoru v CR?
Batoh byl koupeny v Bartsportu, ktery uz v Brne nejaky patek neni a po delsi debate se svlecnami z Mall.cz mi je az smutno, protoze me nahani 14dni od certa k dablu a ne a ne prijit na neco kloudneho.
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod seis » pon říj 26, 2015 18:04

Zkus kontaktovat Vertical Trade s.r.o. (z Jablonce n.Nisou). Vím, že bývali distributorem téhle značky, třeba budou vědět....
Uživatelský avatar
seis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: stř srp 17, 2005 21:35
Bydliště: Čechy a Morava

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod S4TYR » pon říj 26, 2015 20:18

Dekuji. Vertical Trade uz s Karrimorem nema delsi dobu nic.. =/
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod kropt » úte říj 27, 2015 10:32

Někde jsem četl, že Karrimor koupila firma sportsdirect - a ti mají otevřený prodejny i v ČR. Já teda vím osobně o jedné v Brně. Zeptej se tam, třeba ti poradí.
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Karrimor Jaguar 55-75 New

Příspěvekod S4TYR » úte říj 27, 2015 13:09

@ kropt: dik, ale nikam jsem se nepohnul ani tam.. sportsdirect me poslal za prodejcem (Bartsport neexistuje, tak si ho asi vymyslim) a Mall se k tomu zatim nevyjadril nijak. Pozarucni servis / nebo 'dozivotni garantovana zaruka' Karrimorem je tu asi na ostre lokty.
Ta spodni komora je kolem zipu spojena s latkou pouze nejakym lepidlem se zaterem! Neni to prosite ani jinak uchycene k sobe pevnejsim zpusobem, tak jsem docela rad, ze batoh jaks taks fungoval od 2009 do tohoto leta a asi prejdu na jinou znacku. Karrimory jsou dobre materialove, ale jsem po vsech strankach nakrknuty, ze jsem si nevybiral kdysi jinde.. vsechno musis nosit uvnitr baglu, na vrchliku je jen gumicuk tak akorat udrzici plastenku, bocni kapsy jsou pri naplneni vnitrku nepouzitelne a popruhy zadne.
Mam v hledacku o dost vychytanejsi a o fous lehci Deuter ..nebo jeste lehci Osprey, ale ten jsem zatim ani nevidel nikde na prodejnach a jen vim, ze se lisi Kestrel 58 a 68l verze

PS... >Mall.cz >Vaše objednávky rádi přijmeme i telefonicky na čísle 296 245 025. Provozní doba je každý pracovní den 8:00 – 20:00.
Mall by mel v zajmu vsech co by je napadlo volat na hotlinku napsane, ze cekaci doba na spojeni pri odbaveni objednavky/reklamace, je cca 25 - 30min!!! Vysledek navic nestoji ani za cekani ani za provolane minuty. Slecna me opet informovala o tom, ze stale cekaji jak se vyjadri distribucni nebo jake oddeleni, aby mi batoh prevzali a vubec neco delali.. chjo =/
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Předchozí

Zpět na Batohy