Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » čtv čer 23, 2022 9:22

Dobrý den,
váhám mezi těmito velikostmi a nikde jsem nedohledal praktické vnitřní využití a rozměry.

Potřebuji na kratší výlety, max. do týdne.
Ale aby se vešlo:
stan 17x50 cm
spacák 20x35
karimatka 16x26
nádobí 15x20 (cca)
a běžné věci (hygiena, ponožky, drobnosti,...)

Děkuji
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » čtv čer 23, 2022 10:52

vetsina obchodu rozmery uvadi

napr
https://www.rockpoint.cz/batoh-osprey-kestrel-48-ii

jinak pocitej to tak aby si mel trochu rezervu, za me - 48 bude asi na hrane ale mohla by stacit zalezi na jidle

vem si svoje veci a bez si to nekde vyzkouset, seriozni obchod nebude mit problem.

nebo objednej domu a pak vrat zbytek.

pokud odhadujes z netu ze se ti batoh jen libi tak bez vyzkouseni zadovyho systemu bych do slepe koupe nesla.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » čtv čer 23, 2022 11:35

Ano, rozměr uvádí, ale venkovní. Navíc se liší jen o pár cm, kdežto v objemu je v rozdílu 10 litrů.

Jinak značku znám, mám už několik modelů na pěší 22 a nebo na kolo 18, takže jisté povědomí o systému mám.

Je to možnost, ale nechci v tom mít tolik peněz, pak řešit přepravy a vracení. Můj obchod v místě je má všechny, ale musel by je naskladnit (přesunout ze skladu na obchod) a už nechtějí to pak vracet
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Bruca » čtv čer 23, 2022 11:43

Jestli chceš uvnitř nosit i stan, určitě bych nebral tu 48, spíš tu 58.
Ja mam deutera aircontact 55+10, a když tam dám stan a spacák, tak už moc místa nezbyde :)
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 441
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » čtv čer 23, 2022 11:56

myslim, ze 58 by byl kompromis na vic jidla nebo teplejsi spacak treba na zimu s tim, ze proste nevyuzitej malej objem navic se vzdy muze hodit.

ja mela 48 a 68 a je tam rozdil spis do sirky, 68 je takovej tlustci... takze ono i par cm papirove hodi objemove klidne rozdil peknej.

tim ze kestrel je celkem "valec" tak ty rozmery si odeber treba 2cm z kazdy miry a melo by to cca byt.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Zoidberg » pát čer 24, 2022 8:33

Také jsem zvažoval, že bych si ke Kestrelu 48 (který je rozměrově na víc dnů naknap) koupil větší verzi, ale když jsem si to na prodejně srovnal vedle sebe, raději jsem si koupil Atmos 65. On ten Kestrel je pohodlný jen tehdy, když se moc nenaloží, jedno jaká litráž, s Atmosem mám i objem, i záruku pohodlného nošení.
Uživatelský avatar
Zoidberg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 22, 2010 15:17
Bydliště: pod Beskydami

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » pát čer 24, 2022 10:55

zas kdyz ho nekdo chce... ja mam misto kestrel 48 a kestrel 68 ted stratos 50 a aura 65 a nemenila bych zpet ani za zlaty prase

sama sem kestrely pouzivala roky k me spokojenosti ale zadovej system porad muze byt vyrazne pohodlnejsi. a ta aura 65 je i na 18 kg komfortni, to bych uprimne v te 68l verzi kestrela nest nechtela (kvuli jinak delanym zadum a rozlozeni vahy a "krehcimu" bederaku ale na druhou stranu to neni vubec spatna volba na univerzalni batoh...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Zoidberg » pát čer 24, 2022 12:09

Však já Kestrel nikomu nerozmlouvám, pokud někdo chce třeba 10 lehkých litrů navíc kvůli teplejšímu oblečení či spacáku, nebo jídlu na pár dnů, tak určitě vyhoví. Vzal bych rovnou 68 litrů, on se dá batoh pěkně stáhnout do placata, kdyby byl prázdnější.
Uživatelský avatar
Zoidberg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 22, 2010 15:17
Bydliště: pod Beskydami

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod JohnyFK » pát čer 24, 2022 19:52

Ja mam oba. Kupoval jsem jako prvni 68 protoze byla v akci a levnejsi nez mensi typy, tak jsem si taky myslel ze usetrim a batoh stahmu. A o par let pozdeji jsem stejne koupil i 48. Ten batoh je delany na to aby byl naplneny, pak i lepe sedi. Nehlede na to ze kdyz tam mas vic mista tak te to svadi si brat vic veci.

Do 48 jsem se zabalil v pohode i s kilovou syntetikou, dvoukilovym stanem, zakladni TaR a nejakym malym varenim, to je cca co jsi psal. 68 uz pouzivam jen na zimu, nebo kdyz jedu v lete s dcerou a beru nejake veci ji.
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 5:29

Takže 48 jsem vyloučil. Teď tedy zda 58 nebo 68 :-)
Koukal jsem i na Stratos i Aura, oba 50 a nevidím rozdíl.

To je zase dilema
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 28, 2022 6:07

aura je damska panskej ekvivalent je myslim atmos. aura/atmos maj proste super zadovej system a bederak, na vyssi vahy treba 17/18 kg nebe a dudy. vetsi kapsa na bederaku - strecova. /stratos 50 mi vyhovuje tak na tech 14kg a muj 5,2" smartphone uz se tam dava na hrane do bederaku/.

kdybys byl od brna, muzu ti stratos pujcit treba na vikend na vyzkouseni.

rozhoduj se asi hlavne podle toho, jestli chces nekdy jet v zime /teplejsi spacak, vic teplyho odbeceni/ nebo treba na tyden - 14 dni /hodne jidla/.

jidlo objemove (nebo dalsi bunda) muze byt dost rozdil.

na druhou stranu muzes hodne povolit popruhy od vika a nasadit ho "vysoko" a tim nejakej litr objemu ziskat navic u 58 a u 68 zas proste nahore stahnes, zmacknes, popruhy vika dotahnes natesno... u 58 bundu navic zavesis do strecove kapsy nebo mezi popruhy...

ps: s jidlem sem se to naucila delat tak, ze ho davam do obalu od karimatky a privazu ho z venku do tech popruhu zepredu dole. vetsinou tam davam to co neni nachylny na vlhkost, jidlo na prvni den az dva (+chleba) do hlavni komory a takhle misto karimatky jidlo az na dalsi dny, nejaky tycinky orisky, dehydro,kase, pastika... tim nazenu chybejici objem tak, ze me to neobtezuje a nezavazi a pak postupne presouvam do hlavni komory. timto zpusobem si muzes pomoct s objemem, kdybys sel do 58 a pak zjistil, ze to nekdy nestaci. nachylny veci na trhnuti tam clovek samozrejme davat nechce, a s tim jidlem mi to vyhovuje.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 6:20

aha
tedy Atmos 50 nebo Kestrel 58 nebo Stratos 50?

Nepočítám na víc jak týden, zima spíš ne, ovšem nějaké ty věci a jídlo pro děti se ponesou
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 28, 2022 6:47

atmos 55 /65l zvazuj, stratos 50 neni vetsi nez kestrel 48.

pokud chces brat jeste veci pro deti, ty ve vyctu puvodnim nemas...

jakou cca vahu maji vsechny ty veci co bys dohromady nosil?

kestrel 68 je tlustoch, atmos je spis vyssi stihloun, lip roznasi vahu.

pokud bych ja osobne mela volit mezi kestrel 58 (a ze to je dobrej batoh) a atmos tak atmos je proste pohodlnejsi a lip roznese vahu. jesli vaham mezi kestrel 58 a 68, tak stratos 50 je jak kestrel 48 a stratos 65 (mezi 50 a 65 myslim neni zadna litraz) se mi pak jevi jako dobra volba.

problem je, ze se tak jevi mne osobne. tobe se tak jevit nemusi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 7:08

Tak tento příspěvek je tak zmatený, že jsem ho vůbec nepochopil :-)
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 28, 2022 7:51

veci pro deti ve vyctu nemas. kolik cca by byla vaha to co bys nosil?

atmos lip roznese vahu nez kestrel, ale protoze atmos 50l je stejne velky cca jako kestrel 48, tam by ses nemusel vejit.

kestrel 68 je takovej zavalitej tlustoch, atmos je vyssi a uzsi a prijde mi, ze to je jedna z veci, proc lip roznasi vahu tezsiho nakladu.

atmos ma 50 a 65l varianty, takze pokud 50l variantu si zavrhnul u kestrela tak u atmose ma smysl jen 65l zvazovat v tvym pripade
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 8:20

Hmotnost neodhadnu, nikdy jsem mikiny a jídlo nevážil, také to nebude vždy s dětmi.
OK Atmos tedy jen 65 nebo Kestrel 58.

Jenže Kestrel stojí polovinu a je o 1kg lehčí
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod apuka » úte čer 28, 2022 8:31

jinevis píše:Jenže Kestrel stojí polovinu a je o 1kg lehčí
Omlouvam se, ze Vam do toho kecam, ale nemuzes srovnavat pouze vahu samotneho batohu a nevzit do uvahy vahu veci nosenych v nem. Jak Mawe zduraznovala, Kestrel ma rozumnou nosnost vyrazne nizsi nez Atmos. Jinymi slovy to znamena, ze pokud das do Kestrelu, co ja vim, 16 kg, a potom zkusis Atmos, ktery je o kilo tezsi ale je urceny i pro vyssi vahu obsahu, tak budes za chvili zaklinat sebe, proc jsi si nedal rict a nekoupil ten tezsi batoh. Bo Kestrel se Ti bude zarezavat do ramen, do beder, zada se mohou deformovat (opakuji, pisu o nalozeni vyssi vahou) a budes se s nim hodne trapit.

To same je s cenou - pokud pujdes dvakrat do roka na par hodin, tak jo, to nejak vydrzis, ale pokud chces batoh pouzivat casteji a na delsi dobu, tak je dulezitejsi pohodlnost. Zase je to o nosene vaze v batohu.

Zkus si zajit nekam do Rockpointu, vem sebou beznou (nebo spise tu rozsirenou) sadu veci, ktere v batohu chces nosit a v prodejne si to naloz nejdriv do Kestrelu, dej si na zada a pochoduj po prodejne tak pul hodiny. Potom zkus Atmos a udelej to same. Takto alespon zjistis, kterey batoh je na Tve pouziti (ne)vyhovujici - a mimo jine muzes taky zjistiti, jakou litraz mas vzit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 8:49

Naprosto souhlasím. Ale aktuálně je to pro mě nereálné takto vyzkoušet - obchody daleko, moje pracovní doba vs. objednávky na blind a vracení zpět
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 28, 2022 9:05

mas doma vahu? nahaz vse do pytle na odpadky a zkus zvazit to co bys chtel nosit.

mas predstavu jak casto budes vyrazet i s vecmi pro deti/celkove?

kestrel neni spatnej batoh, do cca 16kg muze byt pohodlnej.

bohuzel nikdo ti nedokaze poradit, kterej z tech batohu vzit. kestrel neni spatnej batoh, atmos je ale o tridu jinde, i proto ta cena. pokud chces kazdej druhej vikend vyrazet, asi bych sla po pohodli. pokud chces 2x za rok, sla bych po cene.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod apuka » úte čer 28, 2022 9:24

jinevis píše:aktuálně je to pro mě nereálné takto vyzkoušet - obchody daleko, moje pracovní doba vs. objednávky na blind a vracení zpět
Bohuzel, tady plati, ze na dalku Ti nikdo rozumne neporadi. Batoh se bez zkouseni kupovat nema, to je cesta do trapeni a pekel.

Uvedom si, Mawe i jini Ti mohou napsat SVE zkusenosti, ale TVOJE zada a TVOJE telo nikdo nezna. Pritom uplne nejdulezitejsi na batohu je, jak bude TOBE sedet. Bohuzel, docela casto se stava, ze jeden batoh deseti lidem naprosto perfektne sedi a nosi, ale zrovna Tobe bude naprosto nevyhovujici. Stejne tak naopak.

Ja jsem pred casem shanel batoh kolem 40-45l, vyzkousel jsem skoro vsechno rozumneho, co se u nas da sehnat (nekde v prislusnem vlaknu to muzes najit), hodne z nich doma delsi dobu a muzu rict, ze to byla hodne dobra skola. Prekvapilo mne napr., prave to, nakolik jinak se chovali batohy, kdyz jsem je naplnil tesne pod jejich limit (nikde nepsany a indovidualni pro batoh+cloveka) a tesne nad. Batoh, ktery byl "pod" naprosto skvely s o kilo vetsi vahou byl nepouzitelny - a nektery zase presne naopak. Napodobne nekolik batohu vypadalo skvele is vahou, co bych mel nosit, ale kdyz jsem do toho dal nektere konkretni veci, najednou me to zacalo tlacit do zad a pod.
Na zaklade techto zusenosti pisu, ze je naprosta nutnost odzkouset batoh s tim, co budu nejcasteji nosit. Myslim si, ze pokud mas vybrane dva kandidaty a nejakou dobu muzes "obetovat" penize za dva batohy, tak je absolutne nejlepsi si je objednat domu. Na pracovni dobu se nemusis vymlouvat - doruci Ti to jak do prace, tak i do vydejen a tech par minut si urcite odskocit muzes.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 10:35

apuka píše:
jinevis píše:.... Na pracovni dobu se nemusis vymlouvat - doruci Ti to jak do prace, tak i do vydejen a tech par minut si urcite odskocit muzes.


Myslel jsem někde jezdit a zkoušet.
Samozřejmě objednat mohu. Zkusím po dovolené. Děkuji
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod GreyMouse » úte čer 28, 2022 11:42

jinevis píše:Hmotnost neodhadnu, nikdy jsem mikiny a jídlo nevážil, také to nebude vždy s dětmi.

Podstatné je to, že to s někdy s dětmi bude, ne? Volné místo v batohu je podstatně menší problém než že se ti tam třetina věcí nevejde ;-)

Ty děti jsou jak velké? Resp. ponesou si něco samy (oblečení, spacák, karimatku) a ty budeš brát jen společné věci jako stan a vaření plus jídlo pro všechny? A když plánuješ výlet na týden, tak počítáš s každodenním doplněním jídla (obchody, hospody) nebo uvažuješ o výpravě mimo civilizaci, kde je potřeba mít zásoby sebou? Nebo něco mezi? Např. jídlo pro všechny maximálně na tři dny?

Zdá se mi, že v tvém zadání je spousta neznámých, takže je těžké tě i jen přibližně nasměrovat. Třeba v tom dotazu na začátku vlákna nemáš kromě ponožek uvedené žádné oblečení (pokud se tedy neskrývá pod drobnostmi :-k ). A ty věci, které tam máš, nejsou zrovna malé (alespoň když si je představím, aniž bych je viděla, jen s pravítkem v ruce).

Když jsi řešil stan, tak to vypadalo, že děti jsou tak malé, že jsi jejich velikost téměř zanedbal, ale teď to zase vypadá, že jim kromě jídla neponeseš skoro nic, co by stálo za zmínku, jako by už byly téměř soběstačné. Pokud bys nějak víc upřesnil parametry, máš větší šanci, že zareaguje někdo, kdo je/byl v podobné situaci (a bude tudíž vědět, že potřebuješ batoh alespň 70 l ;-))
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte čer 28, 2022 12:22

Děti 7 a 5 let
ne vždy pojedou taky
samozřejmě nejdu sám, tak nepočítám, že potáhnu zcela vše v jednom batohu
vždy mám v záloze nějakou civilizaci s obchodem (s dětmi by se ani mimo ní do divočiny nešlo)
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod GreyMouse » úte čer 28, 2022 15:04

I s tou civilizací za zadkem bych (na trase mezi doplněním zásob a noclehem) aspoň s 2 kg jídla a 4 litry vody počítala. K tomu si přičti váhu těch věcí, co jsi vyjmenoval v úvodu. A můžeš zkusit do nějakého menšího batohu (třeba na několikrát) nacpat (a zvážit) svoje oblečení a věci, které pravděpodobně poneseš dětem. Mně vždycky překvapí, jak obsah batohu díky pár posledním "drobnostem" (tenké oblečení na spaní, něco teplejšího na večer a ráno, něco proti dešti, lékárnička, kapesníky, powerbanka...) nakyne #-o
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte srp 2, 2022 6:58

Mawenzi píše:veci pro deti ve vyctu nemas. kolik cca by byla vaha to co bys nosil?

atmos lip roznese vahu nez kestrel, ale protoze atmos 50l je stejne velky cca jako kestrel 48, tam by ses nemusel vejit.

kestrel 68 je takovej zavalitej tlustoch, atmos je vyssi a uzsi a prijde mi, ze to je jedna z veci, proc lip roznasi vahu tezsiho nakladu.

atmos ma 50 a 65l varianty, takze pokud 50l variantu si zavrhnul u kestrela tak u atmose ma smysl jen 65l zvazovat v tvym pripade


Zdravím, nakonec jsem v obchodě ponosil Atmos a zdá se být perfektní. Ovšem neměli tolik věcí na zatížení a objem (místní malý obchod a půjčit mi domů ho nechtěli). Doma jsem povážil nutnou výbavu a pohybuji se okolo 8 kg se skromným jídlem (jen pro sebe bez dětí) a bez oblečení.
Podle rozměrů mi 50 a 65 přijdou skoro shodné - teď je otázka, na kolik jde 65 stáhnout - kdyby nebyla plná (víkend sám nebo ve dvou), abych nemusel mýt doma dva, děkuji
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 2, 2022 7:29

tech 15l objemu je docela dost, stahnout to jde, ja to spis do 65l aury nemusim tak hezky balit a proste to tam nahazu.

spis nez vahu to ber pres objem. (k 50 porad muzes dat neco zvenku nebo zvednout viko, neni napevno)

atmos je jiny ponoseni nez kestrel, co:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte srp 2, 2022 10:48

Dobře.
Ještě otázka - pokud nosím klobouk, nebude mi vadit za hlavou vadit ta horní část batohu když bude plný? Podle fotek se zdá hodně vysoký. Uvažuji velikost S/M a postava tak 165.
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 2, 2022 11:00

to by mohlo vadit... hlavne hodne nalozenej. je vyssi a uzsi nez kestrel. ape nedovedu si predstavit jak koc by to v realu vlastne vadilo.

65l mam az skoro na hranici sve vysky (168cm)
Přílohy
20220802_120141_480x853.jpg
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod jinevis » úte srp 2, 2022 11:06

Tak to bude problém

bude to podobně i u 50tky?
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 2, 2022 11:15

50 je nizsi ale tu nemam a nedokazu posoudit.
65 mam a proto posilam foto pro predstavu, to by asi s kloboukem na tak male postave neslo. ta 50 by mohla byt tak na hranu krku a hlavy... ale proste je to 50:50

vem si klobouk do obchodu... a rovnou i ty svoje veci:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Další

Zpět na Batohy