Osprey Stratos 50l, Rook 50l, Deuter Futura pro 40l

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Osprey Stratos 50l, Rook 50l, Deuter Futura pro 40l

Příspěvekod Filipovo » úte led 5, 2021 18:25

Zdravim.
Máte někdo zkušenosti s těmito batohy ?, díky za rady :))
Filipovo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 19, 2020 5:12

Re: Osprey Stratos 50l, Rook 50l, Deuter Futura pro 40l

Příspěvekod Mawenzi » úte led 5, 2021 19:55

uz sis je zkousel na vlastni zada?

rook se mi libi, ale chybi mi u nej predni kapsa, stratos 50l mam a je to muj oblibenec, ackoli mi prijde, ze nejlepsi sluzbu dela cca do 14/15kg, pak jeho pohodlnost spis klesa (nema zas tak vymakanej bederak), ale to rook muze mit podobne. Kdyby mel rook tu kapsu, byl by to taky muj favorit.

deutery mi vubec nesedi na zada, takze vubec nevim. Nicmene batoh musi fakt primarne sedet dobre na zadech, vybirat podle popisu muzes jak chces, ale taky ti to na prvnim vandru muze zkazit total zazitek, vybirat jen podle parametru na webu
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Osprey Stratos 50l, Rook 50l, Deuter Futura pro 40l

Příspěvekod Bertik V. » sob led 9, 2021 19:27

Ide o to jak s tím chce dělat náročné akce a kolik v tom nosit kilo. Asi dva roky zpět sem se ptal Ospreyáků na rozdíly mezi Rookem, Atmosem a nevím ještě co byl ten třetí, musel bych dohledat a Rooka doporučovali na menší zátěž na méně náročné akce. Na Rooka sem se díval jak sem zkoušel Atmos a líbil se mě použitý matroš na něm, takovej bytelnej jednodušší bágl ale měl záda na způsob Kestrelu, taková ta méně prodyšná. Deuter Futura PRO nevím, hodně lidí spíš nosí Aircontacty a stávající Futury končí, na letošní rok budou nové, na můj vkus překopané tam kde to bylo zbytečné a to co bylo potřeba se nezměnilo. Taky je otázka jestli vůbec letos ty batohy bude fyzicky kde vyzkoušet. Každopádně doporučuju si při tom zkoušení vyhrát s balením zátěže páč spousta prodavačů to řeší rozepnutím spodní komory a šup tam 15 kilo rýže v pytlíku takže to vůbec nesedí.
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49


Zpět na Batohy