Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

Příspěvekod hmpf » pon srp 20, 2018 20:12

Zdravím,
vybírám batoh. Ctěl bych ho využívat:
kurzy do zahraničí - blok, pero, ručník, pantofle, boty, oblečení, jídlo, láhev, sportovní příslušenství
dále pak na každodenní používání - tzn. posilovna, popřípadě víkendy výlet chalupa, do práce apod..

Velikost by měla být tedy univerzální asi střední, středně větší 30-35l.

Líbí se mi 511Tactical Rush 24
Co myslíte?
Vše splňuje organizér, prostorný.
Jen co se mi nezdá po straně menší prostor na láhev, pak army vzhled i když v reálu to může být supr, snad nebude příliš velký v reálu neviděl jsem.

The North Face Borealis
Viděl jsem v reálu, vypadal kvalitně, líbila se mi výstuha zad popruhy, fajn organizér i když skromný ale stačilo by, supr místo na láhev a možnost přidat lehkou bundu pod tkaničky.
Co mi nezdá je školský vzhled a v praxi by se mohlo stát, že by občas nestačilo místo.

Budu rád za Vaše názory, tipy, co. Cena do 3500Kč
hmpf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 20, 2018 19:38

Re: Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

Příspěvekod Stani » pon srp 20, 2018 21:08

Určite by som siahol po civilnejšom vzhľade ako napr. ten Borealis a armádnu módu nechal bokom, lebo také taktické batohy nosia po meste len blbečkovia a potetovaní mladí futbalisti (čož je to isté :D ). Ešte možno na tú chatu by sa hodil, ale vláčiť ho po meste a ešte v zahraničí...ee
Naposledy upravil Stani dne pon srp 20, 2018 21:34, celkově upraveno 1
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

Příspěvekod hmpf » pon srp 20, 2018 21:26

Až tak jo :) neni to špatný třeba v té double tap barvě. Maskáč to není.
hmpf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 20, 2018 19:38

Re: Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

Příspěvekod Stani » pon srp 20, 2018 21:42

Nejde o maskáče, ale o typ batohu, to kvantum zbytočných upínacích očiek. Ja moc nemám rád také hranie sa na vojačikov, aj keď ti rozumiem o tých výhodách organizéru. Ale to nájdeš aj u uprednostňovaného normálneho civilného batohu, možno trochu šmrncnutého turistikou.

Pozri si voľnočasové, alebo každodenné batohy napr. od Osprey, The North Face, Lowe Alpine alebo napríklad od českého Boll.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Univerzální batoh (cvičení, cestování...)

Příspěvekod hmpf » pon srp 20, 2018 21:57

Dřív jsem právě měl klasickou tašku přes rameno a už je to nepohodlný, chci se vrátit k batohu.
Ještě k tomu rush 24 ten batoh je hodně moc populární po světě má něco do sebe, přijde mi, že se s ním nedá šlápnout vedle. Ale samozřejmě tvůj názor beru. Taky to zmiňuji, že by se mi líbilo něco stejného podobného s místem na lahev bez taktického vzhledu.
Jinak díky kouknu.
hmpf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 20, 2018 19:38


Zpět na Batohy