Pinguin Vector 35 vs. Pinguin Air 33

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pinguin Vector 35 vs. Pinguin Air 33

Příspěvekod Ranking » pát bře 23, 2018 16:12

Dobrý den,
sháním batoh, který je možné vzít jako příruční zavazadlo do letadla a nejvíc se mi líbí tyhle dva batohy.

Air 33: http://www.pinguincz.cz/cs/zbozi/air-33/p-45 (56 x 30 x 26 cm)

Vector 35: http://www.pinguincz.cz/cs/zbozi/vector-35/p-43 (56 x 31 x 22 cm)

Jediné co mě trochu zaráží je, že Vector 35 je sice o jeden centimetr širší ale o 4 centimetry míň hluboký a přesto má o 2 litry větší kapacitu. :)

Nemáte s nimi někdo nějaké zkušenosti? Který byste mi doporučili koupit?

Děkuji!
Ranking
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 23, 2018 16:04

Re: Pinguin Vector 35 vs. Pinguin Air 33

Příspěvekod milik26 » čtv kvě 3, 2018 23:49

Dobrý den,
myslím, že Air používá předeplou síťku na rámu (jako zádovou konstrukci). Proto má menší vlastní objem batohu v rámci udaných celkových rozměrů.
Osobní zkušenost s nimi nemám, ale kdysi jsem si vážně chtěl Vector koupit. Nedošlo k tomu, protože právě měnili model 38 za současný 35. A 38mičku, která se mi provedením líbila více, už nešlo sehnat; starší model mi přišel lepší :(.
Kdybych měl mezi nimi vybírat, tak právě na základě jejich zad. Pokud chci mít batoh se zády s provedením největšího odvětrávání, pak Air.
milik26
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát črc 29, 2016 20:40

Re: Pinguin Vector 35 vs. Pinguin Air 33

Příspěvekod Petyr » pát srp 31, 2018 12:30

milik26: Zdravím, ping. Vector 38 jsem používal jako příručák do letadla asi 12 let, ta stará verze celkem nesmrtelná... Je docela nafukovací a i když je dost přecpanej, projde rámem v pohodě... značná výhoda oproti airu je dvoukomorový provedení - ten spodní vlez využívám dost často. (chybí mi u něj jen zavírací kapsa shora, ale to nemá ani air...). Na druhou stranu Air jak už z názvu vyplývá bude asi trochu vzdušnější pro záda... Jinak se dá koupit i větší batoh, kterej do toho rámu namačkáš (pokud nemá moc dlouhý pevný záda).
Petyr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 31, 2018 6:40


Zpět na Batohy