Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasazeny?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Bertik V. » sob led 5, 2019 10:08

Etheric píše:Všichni pí*ujou ale nikdo vývojáři nenapíše.....


Zkus sehnat kontakt na ty lidi.

Napsat podnět výrobci je v pohodě, kontaktní formulář, Fb, jde o to u koho to skončí a jak s tím naloží.
Jinak jsi takhle schopný ovlivnit dílčí změny, připomínkou + podložíš li to fotkou, je šance že se to dostane dál. Největší bič je napsat veřejně recenzi. Jenže tisíc lidí, tisíc chutí. Zajímalo by mě třeba jestli je nějáká kompetentní osoba třeba z Deuteru nebo Ospreye která se bude zabývat tímto a sbírat připomínky, mít zpětnou vazbu s prodejní sítí.
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49

Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasazeny?

Příspěvekod Michal82 » sob led 5, 2019 10:28

Tedy sem nepřišel na to na co si vlastně stěžujete :D

Vždyť je tolik batohů na výběr a pokud chce někdo rovné dno tak to přeci není žádný problém.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » sob led 5, 2019 12:58

Michal82 píše:Vždyť je tolik batohů na výběr a pokud chce někdo rovné dno tak to přeci není žádný problém.

Najdi ten s rovným dnem, aby ti zároveň seděly záda, uspořádání kapes na batohu,.... Asi jako když procházíš obchody s hadrama, tisíce modelů, ale všechny jsou víceméně stejný...
Bertik V. píše:Zajímalo by mě třeba jestli je nějáká kompetentní osoba třeba z Deuteru nebo Ospreye která se bude zabývat tímto a sbírat připomínky, mít zpětnou vazbu s prodejní sítí.

Nevim. Bejt výrobce batohů, když bych vydal na trh novej model a začaly bleskově mizet ze skladů ty starý, premejšlel bych proč..... Nebo bych se na to taky vys***, pár jedinců bude nadávat, ale většina bude kupovat.....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod slezacekm » sob led 5, 2019 15:00

Etheric: kvuli jednomu klasku nebudu otacet kombajn. podle me je vzorek nespokojenych velmi maly, tze kazdy ma moznost vybrat si co presne chce (dostacuje). navic kdyz ty mas naprosto specificke pozadavky...neni problem vytvorit ti batoh na miru, ale pak zase nebude sedet mne. co s tim? asi chapes jak to myslim.

nejsem si jisty, ale nevim jake presne specialni pozadavky na batoh mas? aby mel rovne dno, jake usporadani kapes? mimochodem ta zatracovana molle vazba ti tu modularitu poskytuje (byt nejsem jejim priznivcem a mel jsem moznost testovat jeji alternativu treba u Kletrmyskin batohu)
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod apuka » sob led 5, 2019 15:29

slezacekm píše:podle me je vzorek nespokojenych velmi maly, tze kazdy ma moznost vybrat si co presne chce (dostacuje).
Ani v jedne casti vety nemas pravdu. Nespokojenych je docela dost, staci si projit obchody a poslouchat vybirajici (a/nebo taky nektere prodejce, co prodavane veci sami pouzivaji). Uplne stejne to je s moznosti "vybrat si co presne chces".
Ted jsem dva a pul mesice vybiral batoh, ze svych pozadavku jsem dost slevil, rekl bych, ze nemam zadne specificke, presneji batohy skoncily uz na "aby se dobre nosil" a "aby se dobre ovladalo otevirani/zavirani" :evil:... K zadnym specifickejsim pozadavkum jsem se nestihl dostat, jen jsem max. nalozil sve veci do batohu a doma s tim nejakou dobu chodil po pokoji. Teda s tema batohama,, ktere prosli zkouskou nezatizene v obchode.
Ver mi, ani zdaleka neslo o zkoseny spodek, ale o zakladni veci - nesedici zada, nesnadne ovladani, tlaceni veci pres zada. Jasne, vestina tech veci je otazka vysostne individualni, co mne nesedi, jinemu je to nejidealnejsi. Jenze tam byly vysledovatelne i trendy, kdyz se stare verze "inovovaly" prave v ten mne nevyhovujici smer. Vzhledem k tomu, ze ty stare mnohym vyhovovaly, asi nebudu jediny problematicky clovek.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » sob led 5, 2019 15:57

apuka píše:Ver mi, ani zdaleka neslo o zkoseny spodek, ale o zakladni veci - nesedici zada, nesnadne ovladani, tlaceni veci pres zada.

Vzhledem k tomu, ze ty stare mnohym vyhovovaly, asi nebudu jediny problematicky clovek.


Přesně. Všechno podléhá módě, i oblečení do lesa musí mít vhodný barvy pro aktuální sezonu :evil:
Jen se nadává... Napsal jsem výrobci já, tak napište taky, no ne?? Ať už jde o LA, Osprey, Corazon, Deuter, Gregory,... Vadí vám něco? Vidíte někde problém? Napište jim to!
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » sob led 5, 2019 16:12

slezacekm píše: jake presne specialni pozadavky na batoh mas? aby mel rovne dno, jake usporadani kapes? mimochodem ta zatracovana molle vazba ti tu modularitu poskytuje

Požadavky... Už mě předběh Apuka. Už jen snad, aby se to dobře nosilo a dobře do toho lezlo... Výběr se zužuje...

Modularitu? Jakože na batoh budu připínat /samy o sobě/ těžký sumky ještě s obsahem....?!? To už rovnou můžu na bok dát vodu, půlku z ní upit a nechat tam, těžiště netěžiště. Tvl...... ](*,)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod slezacekm » sob led 5, 2019 16:40

Etheric: sam jsi psal: Najdi ten s rovným dnem, aby ti zároveň seděly záda, uspořádání kapes na batohu

proto me zajimalo co vsechno specialniho potrebujes. usporadani kapes me zajimalo. ty akorat pises, ze chces batoh, ktery se dobre nosi a dobre se do nej leze a ma ploche dno.

molle vazbu jsem zminoval z toho duvodu, ze pokud bys chte nejake super speciality, muze to byt jedna z moznosti, jak to vyresit.
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasazeny?

Příspěvekod Michal82 » sob led 5, 2019 16:42

Etheric/Apuka - no ale zde jsme u toho....

Aby se to dobře nosilo - tak to chce batohy co mají nějakou tu kostru nebo aspoň pořádné výstuže a masivní nosný systém.
Takový batoh odpustí, že do něj naskládáš věci jinak než ideálně, že v tom máš tvrdé předměty a td.
Jenže to prostě zvedá váhu.

Aby se dobře otevíral - zipy hold musí být masivnější což opět znamená těžší. Tenkej zip co půjde lehce asi nebude vhodný na spodní komoru.

Modularita - Molle vpodstatě máš základní válec batohu a ten můžeš rozšiřovat do boku, do hloubky, na výšku kapsami dle požadovaného objemu a tvaru věcí co tam chceš dát, další alternativa jsou kapsy které se dají složit do sebe a když je potřebuješ nafouknou ti batoh třeba do šířky.
Obě možnosti hold zvednou váhu ale umožní ti vytvořit si systém který ti vyhovuje.

Rovné dno - všechny batohy co sem měl ho mají/měli.

Ale jestli je požadavek váha 1,5kg, objem 80l, modularita přídavných kapes, nosný systém zad kde nebude vadit že máš na páteři v batohu třeba boty nebo hrnec či něco tvrdého a bude to pohodlně polstrované a odvětrané, odolný materiál, cena do 2 tisíc, barva dle vkusu, batoh dělen třeba na 2-3 komory s 2-4 přídavnými, no tak to se nedivím že nejde takový batoh vybrat - to hold odporuje nějakým možnostem.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod apuka » sob led 5, 2019 19:21

Michale, zase neprehanej. Dobrou kostru a vystuze udelas i z lehkeho materialu. Nosny system nemusi byt nijak masivni aby dobre zvladnul unest napr. 12-15kg, resp. vahu, na kterou je urceny batoh (pisu o batozich cca 35-55l) . I kdybys trochu blbe veci naskladal. Dobrych par takovych batohu existuje.
Otevirani - tam nejmene problematicky je zip, ten byl blby jen na jednom Mammutovi. Jinak taky nemusi byt nijak masivni. Problem jsem mel spise s prezkama, sem-tam i s popruhama.

Zrovna Talon 44 je ukazkou, ze lze udelat lehky batoh s dobrym zadovym systemem, dobre vetrany - a kde pro mne (!) zmrvili otevirani/zavirani prilis malymi prezkami, ktere v rukavicich nezvladnu ani nahodou. Ale pro jineho toto problem neni a pro takoveho cloveka je to super batoh.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod mike » ned led 6, 2019 1:04

Etheric píše:Hlásím se jako první, komunikace vedla k tomu, že oni vyrábí co vyrábí, ke starýmu se vracet nebudou a buď se ti to líbí nebo.... To mě dost zklamalo...

Fajn, to te cti :) Nenech se odradit, nemuzes cekat, ze se po tvem mailu chytnou za nos a predelaji celou vyrobu. Ale muzou to vzit v uvahu pri dalsim vyvoji, zvlast kdyz podobnych ohlasu bude vic. Ber jako uspech, ze s tebou komunikovali, jsou firmy, ktere se ani neobtezuji s odpovedi. Dopredu nikdy nevis, jak to dopadne, ale proc to nezkusit? Mam v tomhle celkem dobre zkusenosti, roky jsem dostaval vyvojarsky software za tisice dolaru zdarma jen proto, ze jsem byl schopen poskytnout pouzitelny feedback. A zacalo to prave takhle, ze jsem jim napsal, co se mi nelibi a co by mohli zlepsit.

Etheric píše:Nebo žeby výrobci uzavřeli dohodu a začali všichni dělat stejný batohy, aby zákazníci neměli na výběr? Ani bych se nedivil

Konspiracni teorie? ;-) Ve skutecnosti to bude jednodussi. Jak jsem psal vys. Vetsina firem ma pocit, ze musi stale neco inovovat a kdyz s necim prijde konkurence, tak se toho chytnou, aby nebyli pozadu. Priklad z mobilu, vyrez v displeji. Naprosta kravina a ohavnost, co vymysleli jablecnici a hned to vsichni museli okopirovat :roll:

Bertik V. píše:Zkus sehnat kontakt na ty lidi.

Napsat podnět výrobci je v pohodě, kontaktní formulář, Fb, jde o to u koho to skončí a jak s tím naloží.

Kontakt na ne obvykle nesezenes, dokud se ti neozvou sami. Kdyz napises rozumny podnet, tak se nekdy ozvou, sam jsem jich mel hodne, viz vyse, ale to je i tim, ze jsem taky vyvojar. Zacinam vzdycky pres kontakt na vyrobce, mail nebo formular. Jestli to projde pres prvni level supportu, urceny k reseni jednoduchych veci a vytrideni a odpalkovani otravu, zalezi na tom, co a jak napises. Ty ale kontakt na vyvojare nepotrebujes, kdyz je tvuj feedback rozumny, tak se nakonec k vyvojarum dostane. V rozumne firme.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » ned led 6, 2019 6:34

slezacekm píše:uspořádání kapes na batohu

Stačí, aby byly rozumně řešený, ne jako např batoh Corazon Sahara 32. Jestli ho neznáš, koukni v krámu, nacpi vnitřní kapsy, ani nemusíš moc. Uvidíš, co mám na mysli. Všechno se vydouvá směrem dovnitř a ta 32ka je v reálu 20ka....
To jsem myslel, primárně jde o to, aby ty kapsy byly použitelný, ne jestli jsou vpravo, vlevo, vejš, níž....

mike píše:jsem jim napsal, co se mi nelibi a co by mohli zlepsit.

Však jo, když si nikdo nebude stěžovat, výrobce nemůže vědět, že je něco špatně. Stěžovat si ale musí každej přímo výrobci, ne tut nebo v hospodě.....
Ona je dost velká šance, že pokud jim těch mailů bude chodit hodně, můžou to vzít vpotaz.
Záleží firma od firmy. Jako když jsem nedávno vybíral vodní filtr. Potřeboval jsem víc, než je uvedeno..... Někteří výrobci se ani nezmohli odpovědět na nikterak složitou technickou otázku, jiní byli přímo arogantní a JEDEN JEDINEJ se mnou komunikoval tak, jak by výrobce/prodejce se zákazníkem jednat měl.
Je to v lidech....
Btw, pokud se někdo rozhodne něco vytknout třeba LA, tak musí napsat v AJ přímo vyrobci. Ne do Hodonína, to by bylo prd platný ;)

mike píše:Vetsina firem ma pocit, ze musi stale neco inovovat a kdyz s necim prijde konkurence, tak se toho chytnou, aby nebyli pozadu. Priklad z mobilu, vyrez v displeji. Naprosta kravina a ohavnost, co vymysleli jablecnici a hned to vsichni museli okopirovat :roll:

"Když bude moderní mít ve vlasech lejno, rozpatláme si ho tam taky..." asi takhle bych to viděl.
Kdyby se radši řídili selským rozumem..
Ten displej... Naštěstí si tuhle "funkci" můžu vypnout a mít tak normální displej. S výřezem stejně většina aplikací nepočítá, je to na prd jak píšeš, ale když je to tak moderní....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Stani » ned led 6, 2019 17:31

Edit: tak dnes to nefunguje či čo...dopíšem a nezobrazí sa celý text. No nič, skúsim neskôr.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » čtv led 10, 2019 23:33

Kua, to by byl job! Testovat batohy v reálnejch podmínkách, na dlouhejch trasách... A bejt za to placenej
Etheric píše:Prostě jen cestovat, vandrovat a bejt za to placenej

Bohužel výrobci o to nějak nestojí. Ne dát někomu batoh "tady máš, nos a napiš recenzi", ale zaměstnat takhle člověka, kterej by to opravdu testoval a prožíval srdcem, žil s tim, ne to jen nosil ve volným čase ...tohle by byl feedback nejvyššího stupně. Takhle sehnat x lidí, každýho věnujícího se jinýmu druhu využívání... Rozhodně by to nebyly vyhozený peníze, naopak
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod mike » čtv led 10, 2019 23:36

Jak vis, ze o to nestoji? Ptal ses jich? Treba by se nekdo nasel, ale mozna by se ti to taky nelibilo, urcite by chteli sepsat podrobny report ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 0:02

Třech výrobců ano. Tvl mě odpálkovali jako socku, co na nich chce parazitovat /když to mírně přeženu, ale vyznělo to tak/. Se jím na druhou stranu nedivim, v dnešní situaci...
Jak můžou vědět, jaký mám úmysly? Leda by si přečetli tohle fórum... Hele... Oni maj nad sebou "vedení", který si řekne - jako mnozí - "jdeme s dobou, následujem konkurenci, na co najímat nějakýho kašpara..."
Možná jsem udělal chybu, že jsem kontaktoval "magnáty", třeba by se nějakej menší výrobce chyt a spolu bysme tvořili použitelný batohy... Jenže ten malej výrobce zas nemá keš zaměstnat takhle někoho :evil:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod sobb » pát led 11, 2019 0:09

Etheric píše:Třech výrobců ano. Tvl mě odpálkovali jako socku, co na nich chce parazitovat /když to mírně přeženu, ale vyznělo to tak/.
To je docela zajímavá zkušenost :) Co jsi jim vlastně přesně nabídl?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 0:09

mike píše: mozna by se ti to taky nelibilo, urcite by chteli sepsat podrobny report ;-)

Bez podrobnýho reportu /a mnohem víc/ by to ani nešlo, co by to bylo za zpětnou vazbu... Používáš, chodíš na schůze, "rady kvality, oddělení inovací, obchodní oddělení,... a tam to všude vysvětluješ proč to či ono.
Tohle beru jako součást i svýho používání vybavení
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 0:11

sobb píše: Co jsi jim vlastně přesně nabídl?

Jak jsem psal : zaměstnat takhle člověka, kterej by to opravdu testoval a prožíval srdcem, žil s tim, ne to jen nosil ve volným čase
To je snad málo?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod sobb » pát led 11, 2019 0:13

Myslím konkrétní plán :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 0:23

Jak jsem psal - x lidí, každej vyžívající se v jiným odvětví... Všichni by testovali "v reálu", žili tím, tzn nechodili do práce, oni by prací žili, vše by fungovalo v reálnejch podmínkách... Jak líp otestovat a hlavně inovovat batoh??
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod mike » pát led 11, 2019 0:47

sobb píše:Co jsi jim vlastně přesně nabídl?

Date mi batoh a budete mi platit za to, ze ho budu nosit :twisted:

@Etheric: :sorac:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasazeny?

Příspěvekod Michal82 » pát led 11, 2019 8:55

Etheric - myslím ze obdobná spolupráce funguje u par firem minimálně stylem tady mas výrobek a nějaký sponzorský příspěvek.

Jenže to jsou lidi co cestují mají nějaké zkušenosti a td.

Ne někdo kdo si řekne: nechce se mi do práce kurna co kdybych si užíval a někdo mi za to platil.

Udělej nějaké několikaměsíční expedice sepiš to na web ziskej základnu fanoušků ziskej nabídky na rozhovory s tebou a potom ti třeba nějaký výrobce umožní testovat jejich výrobky.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 9:52

mike píše:Date mi batoh a budete mi platit za to, ze ho budu nosit :twisted:

Spíš za to, že se budu podílet na vývoji, inovacích, prostě nejen testovat. To už je práce se vším všudy. Ale jo, je to konina...za pokus to ale stálo ;) tut aspoň vidno, že jsem opravdu hledal všemožný způsoby při hledání svojí utopický prace snů

Michal82 píše:Jenže to jsou lidi co cestují mají nějaké zkušenosti a td.

No dovol?!?

Blogy o cestování... Těch je jak s.... Roztrh se s tím pytel, nevim, co bych nabídl, aby to bylo výjimečný, jiný. Ani by mě to hlavně nebavilo. Narozdíl od plný spolupráce s nějakou firmou, ne jen testovat batoh co mi daj a pak napsat recenzi
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod apuka » pát led 11, 2019 11:22

@etheric: trocha se obavam, ze kdyz uz, tak o takovy dlouhodoby test neustaleho pouzivani budou stat nejspise pouze vyrobci batohu, co zajimaji Michala82... Ostatni si nemyslim, ze by pri tech inovacich smerem k "optimalizaci" vahy i vydrze chteli delat vsechno vydrzici batohy, co vydrzi kazdodenni pouzivani pulku zivota.
Bohuzel.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Mawenzi » pát led 11, 2019 11:25

ja bych cekala ze v ramci tech firem to takhle nekdo dela - udela se navrh, nekdo to dostane na vyzkouseni a pak se to doladi.

Problem.je v tom, ze to ze bych to cekala neznamena, ze to nekdo v realu dela... napr. zipovy kalhotu co po sundani nohavic drou zipy do stehen nebo otlacuji stehna, bundy velikosti XL, ktery na mych 168cm sou kratky, mikiny kde nedopnu zip pres prsa ale v ramenou mi sou obri, odstavaji, nejsou pohodlny a pritom treba panska mikina na velky ramena je taky velka v ramenou ale aspon tak nejak ze to nevadi a ne ze to divne vsude odstava...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasazeny?

Příspěvekod Michal82 » pát led 11, 2019 11:42

Takhle to dělá třeba Hilleberg kterého nemáte radi.
Většinou se stan 2 roky testuje než jde do prodeje.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Etheric » pát led 11, 2019 12:17

apuka píše:Ostatni si nemyslim, ze by pri tech inovacich smerem k "optimalizaci" vahy i vydrze chteli delat vsechno vydrzici batohy, co vydrzi kazdodenni pouzivani pulku zivota.
Bohuzel.

Tak ten batoh za rok neustálýho používání zruším, no a? Pokud rok vůbec vydrží.... Mě šlo spíš o to, zkoušet jak se ta či ona uprava batohu projeví v běžným použití. Tj pohodlí, sbalitelnost, inteligentně řešený kapsy, možnosti vlastního doladění...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod Mawenzi » pát led 11, 2019 12:22

michal82 pokud vim, nikdo nerika ze hilleberg nema rad nebo explicitne spis jde o to ze kdyz se nekdo pta na stan za 5t a ty vytasis porovnani se stanem za 15 tak sou k tomu vyhrady a podle me nejde nijak o znacku, ale proste o totalne jinou kategorii stanu
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Kam smeruji inovace v batozich a jak najit jimi nezasaze

Příspěvekod mike » pát led 11, 2019 18:55

Etheric píše:Ale jo, je to konina...za pokus to ale stálo ;) tut aspoň vidno, že jsem opravdu hledal všemožný způsoby při hledání svojí utopický prace snů

Uplna konina to neni, ale mozna jsi moc tlacil na pilu. Ono by to mozna fungovalo, kdybys s nima zacal spolupracovat tak nejak nezavazne a postupne se z toho vyvinulo tohle. Neco jineho je, kdyz prijde podnet zevnitr typu s timhle se nam dobre spolupracuje, co kdybychom ho zamestnali na testovani, nez prijde zvenku pozadavek na praci, se kterou nepocitaji. Taky otazka, ke komu se to dostalo, tyhle veci obvykle resi zakaznicka podpora, pro kterou je to nejjednodussi vyridit takhle. Kazdopadne snahu ocenuju, nevzdavej to, treba se to casem nejak povede :)

Odpovedeli ti neco zajimaveho krome toho, ze o tebe nestoji? Tj. napriklad ze uz nekoho takoveho maji nebo ze si to testuji sami?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Batohy