Batoh Deuter vs. Zajo

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batoh Deuter vs. Zajo

Příspěvekod MadVader » sob črc 15, 2017 16:20

Ahojte. Potreboval by som poradiť s výberom batohu.

Akurát dnes sa mi do očka dostal Deuter AC Spheric 32 v Intersporte a bol mi veľmi sympatický či už všetkým čo poskytoval alebo tým ako mi sedel na chrbte a ako dobre som sa s ním cítil. Deuter mi odporúčila aj moja priateľka a takisto jej mama, doma majú 4 batohy od Deutera a sú veľmi spokojné. Deuter môžem mať za 100 Eur ale zľavou sa viem dopracovať na 80 EUR čo je z pôvodných 130 Eur celkom slušné.
Celkovo mi vyhovuje veľkosť batohu ako aj na bicykel,turistiku či bežné nosenie,alebo na skaly.
Spomínaný Deuter : http://katalog.intersport.sk/produkt/deuter-ac-spheric-32-1020294
Pridávam lepšie foto: http://imgur.com/a/qPwxO

Avšak, mám zálusk aj na batohy od Zaja, ktoré sú lákavé ako aj technológiami ale aj cenou. Čítal som si však o batohoch od nich všeličo a práve preto som zmätený. Vedeli by ste mi v tomto poradiť? Konkrétne mám záujem o baťoh Zajo Mayen 35.
Spomínaný Zajo: http://www.zajo.net/sk/batohy/mayen-35-magnet.p5791-13.html

Vopred ďakujem za vaše rady!
MadVader
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 15, 2017 16:11

Re: Batoh Deuter vs. Zajo

Příspěvekod apuka » sob črc 15, 2017 17:16

Hned podotykam, ze ani jeden z tych linkovanych batohu neznam. Ale zajimalo by me, jake "technologie" Te na tom Zajovi lakaji :(( :-k . Pri veskere ucte k Zajovi, kdybych se mel rozhopdovat mezi nejakym batohom od Zaja a Deutera a oba by mi sedli cca stejne dobre, i za dvojnasobnou cenu bych si asi vzal Deutera. U nej vim skoro jiste, ze mi vydrzi mnoho, mnoho let i drsnejsiho zachazeni, jsou osvedcene. U Zaja netusim nic, vim jen, ze kdybych mel dobre zkusenosti s modelem z jednoho roku, druhy klidne mohou prodavat naprosto odlisny, minimalne kvalitou a necekam, ze mi vydrzi moc dlouho.
Takze pokud ty penize na Deutera mas, a hlavne Ti dobre sedi, tak jdi do nej. Konec-koncu, hlavni je prave, aby se batoh dobre nosil, to je treba vyzkouset, na to je treba se v prvni rade koukat. Na zadech pravdepodobne nebudes nosit a ocenovat technologie, zato budes proklinat spatne sedici batoh, i s tema nejskvelejsimi technologiemi :wink: .
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh Deuter vs. Zajo

Příspěvekod MadVader » sob črc 15, 2017 17:40

Asi som sa iba zle vyjadril...mal som skôr namysli vybavenie a vlastnosti batohu.
Ďakujem za názor...a práve mi ide o to, aby mi to vydržalo tých pár rokov a určite kúpu deutera ľutovať nebudem, pretože práve na Zaja som počul, že len kopírujú vzhľad ostatných značiek aby to vyzeralo kvalitne a podobalo sa to na značky typu Deuter alebo Osprey.
MadVader
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 15, 2017 16:11

Re: Batoh Deuter vs. Zajo

Příspěvekod fps » sob črc 15, 2017 19:25

z těchto dvou výrobců bych já měl jasno který koupit, byl by to Deuter, a jestli chceš něco lepší, tak se koukni ještě na něco od Gregory, Lowe Alpine, Osprey, Vaude
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40


Zpět na Batohy