hicor vs cordura

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

hicor vs cordura

Příspěvekod qwerty14 » úte kvě 31, 2016 0:19

moc se mi líbí Batoh Pinguin Integral 30, ale je z hicor, nenašel jsem o něm nic jinýho než že je to odolný materiál z pu zátěrem. Je stejně dobrý jako cordura? rozhoduj use mezi timhle a gemma walk 30 (ten je z cordury 600D, ale zase má na sobě velkej nápis gemma jak kráva a navíc bílej (bílá je dobře viditelná ve tmě.) Popř. poradili by jste mi jiný? - jednobarevný pokud možno bez reflexních prvků jednoduchého stylu z cordury :-)
qwerty14
nováček
nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob bře 26, 2016 21:30

Re: hicor vs cordura

Příspěvekod Aillas » stř čer 1, 2016 18:34

Mrkni na batohy od Corazonu. Jsou většinou z Cordury, na výběr je několik modelů ve spoustě barevných provedení a na rozdíl od Gemmy vypadají normálně.
Aillas
účastník
účastník
 
Příspěvky: 208
Registrován: stř lis 18, 2009 16:48
Bydliště: Vsetín

Re: hicor vs cordura

Příspěvekod klokan » stř črc 6, 2016 6:49

qwerty14 píše:moc se mi líbí Batoh Pinguin Integral 30, ale je z hicor, nenašel jsem o něm nic jinýho než že je to odolný materiál z pu zátěrem. Je stejně dobrý jako cordura? rozhoduj use mezi timhle a gemma walk 30 (ten je z cordury 600D, ale zase má na sobě velkej nápis gemma jak kráva a navíc bílej (bílá je dobře viditelná ve tmě.) Popř. poradili by jste mi jiný? - jednobarevný pokud možno bez reflexních prvků jednoduchého stylu z cordury :-)

Ahoj. Také doporučuji Corazon. Mám batoh a měl jsem dětskou krosničku Panda. =D> =D> Vše super. :t:t :t:t
klokan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 27, 2016 10:18

Re: hicor vs cordura

Příspěvekod Bertik V. » pát říj 21, 2016 18:11

Lepší je Cordura. Akorát že od Corazonu je těžší něco sehnat pac nejsou...
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49


Zpět na Batohy