Taška přes rameno

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: "taška přes rameno"

Příspěvekod Lipon » pon led 9, 2023 16:04

no, mysli co chceš, ale jsi vedle jak ta jedle
zpracování ani materiálu není co dodat, mám batoh 40l používaný jako fotobatoh a jako travel (víkendy + prac. cesty na 2-3 dny) + odkazovanou tašku přes rameno
batoh cca. 2 roky, taška cca. rok každodenního používání - nikde žádná známka opotřebení, a to se batoh různě válí po kamenech, loukách, v lese apod.
dělení na nějakej skutečnej a neskutečnej "gear" je fakt úsměvný; to řeší hipsteři, ne?
buď to funguje nebo nefunguje -
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4913
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Taška přes rameno

Příspěvekod Quido » úte dub 4, 2023 12:46

@Lipon:
mně připadá, že je to "... jedna paní povídala"; ja to mám taky zprostředkovaně, ale nekritizuju něco, na co jsem si sám aspoň "nešáhl"; mám tři kamarády profi fotografy, dva z nich PD používají docela intenzivně a moc si to chválí, ten třetí je skromnější, a kdyby to nestálo tolik, tak by do ní taky šel... (je třeba brát v úvahu, že pro amiíky to zase nejsou tak hrozné ceny, jak je vidíme my)

@ntz:
nedávno jsi tu v pokecu hodil tohle
ntz píše:obdivuju, jak jsou tady jisti jedinci skoro az uplne renesancni bytosti ... existuje vubec nejake tema, o kterem by napriklad takovy @apuka neumel fundovane pohovorit ? :D

...nevešel by ses do te kategorie taky?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Taška přes rameno

Příspěvekod Lipon » úte dub 4, 2023 13:37

ještě by se slušelo dodat, že Peak Design má na většinu tovaru (zejména pak tašky a batohy) doživotní záruku
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4913
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Předchozí

Zpět na Batohy