pitny vak

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pitny vak

Příspěvekod Bertik V. » ned dub 19, 2020 12:01

Etheric píše:Ta nutnost ventil pro napití zkousnout mě neskutečně s...


Obzvlášť nedoporučuju pro toho kdo má třeba na zoubkách rovnátka nebo vadu zkusu. Tak to prostě nedá.
Zjistil jsem to včera v terénu =D> Ještě že sem měl na horáku prázdnou lahev v držáku.
Bertik V.
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: sob dub 17, 2010 9:49

Re: pitny vak

Příspěvekod FrantaKrajta » ned dub 19, 2020 12:40

Pavelsni píše:Čím zalepit miniaturní dírku na hydrovaku, aby to drželo a bylo hygienicky nezávadné? Teče to sice málo, ale pořád teče.
Co to opatrne zatavit teplem? Nechces to ale priskvarit :)
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: pitny vak

Příspěvekod Pavelsni » úte dub 21, 2020 6:54

Dal jsem tam záplatu na duše od kola, snad to bude držet a nepouštět nějaký škodliviny. Pinguin mi nabídl, že mi vymění jen vak, ale vzhledem k ceně a poštovném už by se vyplatilo koupit úplně nový.
Pavelsni
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv úno 1, 2018 19:49

Re: pitny vak

Příspěvekod Sonicx55 » sob bře 25, 2023 9:34

Ahojte uvažujem o prvom mojom hydrovaku. Našiel som si, že značka Source patrí medzi tie najlepšie :) má ktosi Source VAK PREMIUM KIT 3L ? Prípadne aký je rozdiel medzi tym Premium a VAK WIDEPAC LP 3L TRANSPARENT a WXP verziam ? :) čo je najlepšia voľba?

Prípadne som ešte našiel si len kupiť Source CONVER TUBE ? :) vyzera to mozno praktickejsi len nasadit na hocijaku PET flasu.

dakujem
Uživatelský avatar
Sonicx55
nováček
nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: pát bře 28, 2014 15:47

Re: pitny vak

Příspěvekod Lipon » pon bře 27, 2023 8:07

klidně doplň zdroj, kde to psali, ze je jedna z nejlepších, počítám, že to bylo s nějakým přehledem - já jsem o ní neslyšel, ale rád si rozšířím obzory
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Předchozí

Zpět na Batohy