Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Batoh Osprey Kestrel 48 II, 58 II nebo 68 II

Příspěvekod GreyMouse » úte srp 2, 2022 13:34

jinevis píše:Podle rozměrů mi 50 a 65 přijdou skoro shodné - teď je otázka, na kolik jde 65 stáhnout - kdyby nebyla plná (víkend sám nebo ve dvou), abych nemusel mýt doma dva,

50 l mi na to že plánuješ kromě svých věcí nosit i rodinný stan a něco pro děti přijde hodně málo. Pokud tě tak děsí trochu splasklá 65, tak stačí dát do ní spacák až nakonec volně nebo třeba velkém pytli na odpadky a smáčknout ho jen tak, aby se do volného prostoru vešel. Vyplní volné místo a bude rád, že není narvaný v kompresním obalu ;-)

Už máš nakoupené ty ostatní věci, na které ses ptal? Že by sis je dal na hromadu, abys měl představu kolik toho objemově bude, ideálně je vzal do toho obchodu a zkusil je do batohu nacpat. Počítat potřebný objem batohu jen z rozměrů věcí uvedených na webu nebude ideální, protože to nejsou tekutiny, které by by hezky vyplnily vnitřek batohu. Když dáš do batohu válce, tak ti mezi nimi zůstanou mezery, které se ti těžko podaří ideálně vyplnit drobnostmi (nebo pouze při prvním zabalení doma).

Taky bys mohl poprosit svoji lepší polovičku, aby ti ukázala, co poneseš dětem. A až to uvidíš, tak budeš mít třeba o objemu jasno ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1838
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Předchozí

Zpět na Batohy