Menší batoh (25-35 litrů)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 2, 2014 6:36

fps: je možný, že kestrel 48 nebyla nejlepší volba ve velikosti - že sem mohla vzít 58 ale můj starej bágl byl 50tka, stačil mi a tak sem ho vzala, páč mi to přišlo jako dobrá velikost.

mike: ano, to je pravda - jenže zas vím, že mi kestrel prostě sedí, takže ten bych se nebála koupit naslepo. Nakonec sem si to ale zařídila a do Brna se mrkla, naživo ten kestrel 28 vypadal mnohem větší, než sem čekala hlavně po zkušenostech s některýma 25/30. Navíc už delší dobu zvažuju něco menšího, protože je pěknej opruz chodit na jednodenní výlety se staženou 48, ačkoli sem taky několikrát praktikvoala. Tady šlo o to, že mě to napadlo na poslední chvíli, že by se mi na tu akci taky hodil. Obecně pro takovou litráž budu mít dost využití i třeba do města nebo na výlety v zimě, do mýho pidi městkýho batohu narvu fakt jen knížku, 0,5l láhev a peněženku a s tím chodit na výlety třeba v zimě nebo tam narvat věci do posilky s teniskama je věc jako dost nereálná a ono zas mi přijde lepší si prostě koupit menší bágl, než 2x týdně tahat 48 s 90% prázdnýho místa...

a nevím, co je obecně na osprey blbýho, pokud mi perfektně vyhovuje zádovej systém a bederák... zkoušela sem i hodně chválený deutery ale prostě se mi nepodařilo naprosto ten batoh nastavit tak, abych byla spokojená, zatímco kestrel mi padl do oka při privním vyzkoušení a 3minách věnovaným úpravě zad. A měla sem tenkrát víc favoritů ale rozhodla nakonec cena, kdy osprey byl o něco levnější.

V každým případě přesně ta odlehčená konstukce talonu mi moc nevyhovovala, bederák mi přišel míň robustní, nicméně mám nakonec ten kestrel 28 a su moc spokojená.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9381
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » úte zář 2, 2014 9:21

dudy píše: Seš ten sdamej Quido, co na SO píše: "PS: u batohu s objemem 38 l bych nošení karimatky asi vůbec neřešil!"?


asi jo - a co se ti nezdá?


@Mawenzi
gratuluji - užij si ho!
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod dudy » úte zář 2, 2014 11:49

Ale nic.
Jen sem to na tom SO pochopil tak, že se Ti zdá 38 litrů na několikadenní vejlet se spaním málo, tak proto, že bys karimatku neřešil.
No a teď píšeš, že 48l je na dva dny moc velkej.
Tak mě to trochu zarazilo.
Esli sem to blbě pochopil, tak se vomlouvám.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 2, 2014 12:05

ja su asi tahac kramu, ale me ta 48akorat vyhovuje a do mensiho baglu bych se asi nevesla... evazotka mi veme 50% vnitrku na stojaka, vedle narvu spacos a na spacos akorat par hader, vodu a jidlo, celtu a je plno... takze me 28prijde jako fajn velikost na mensi akce nez na 2dny natezko pac fakt nechapu vas, co se vlezete napohodu do podobny litraze i se stanem :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9381
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod dudy » úte zář 2, 2014 12:43

Mawenzi píše:....fakt nechapu vas, co se vlezete napohodu do podobny litraze i se stanem :D

To mi zas taková záhada nepřijde, když:
Mawenzi píše:..... evazotka mi veme 50% vnitrku na stojaka.....

:wink:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod mvaldo » úte zář 2, 2014 12:55

na jednodnovky(moja najcastejsia "aktivita") som si vo stvrtok kupil batoh Love Alpine AirZone Quest 27 ;)
cakam na prve pouzitie
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod fps » úte zář 2, 2014 13:05

Mawenzi píše:a nevím, co je obecně na osprey blbýho

asi si to špatně pochopila, ale Osprey děla jedny z nejlepších batohu co jsou na trhu, sám mam tři
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » úte zář 2, 2014 13:34

@dudy
v poho - šak jsi mne pak sám doplnil... krom toho, litráž uvádná výrobcem u Osprey je skoro něco jako u dojtrů - skutečnost je o několik litů vííce, někdy i io 20%, než uvádějí

@fps
ale i trochu přeceňovaná značka - je dalších několik světových značek, které jsou srovnatelné, ne-li lepší, přesto u nás opomíjené, anebo jen méně vidět....
podobně jako před 20ti lety, když Hudáč začal dovážet dojtry, nebylo lepšíího batohu - přitom je to dnes sice poctivá betelná německá záležitost, ale na druhou stranu také už trochu konzervativní a těžká věc... až na pár modelů :wink:

přestože nejsem příznivec Osprejů, věřím, že jsou to kvalitní batohy - jen mně osobně přijdou takovým tím typickým americkým stylem "navoněné a vyšperkované", i zvolené barevné kombinace vesměs asi předpokládají, že se s ním každý druhý den na luxusně vybavené chtě budu sprchovat ...
:D

(berte to prosím všichni z nadsázkou, kdo chce asi pochopí, co jsem tím chtěl říct)
Naposledy upravil Quido dne stř zář 3, 2014 10:41, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » úte zář 2, 2014 13:37

mvaldo píše:na jednodnovky(moja najcastejsia "aktivita") som si vo stvrtok kupil batoh Love Alpine AirZone Quest 27 ;)


ja mam na 1-3 dny s sebou skoro to samé - spíše rozhoduje, zda jdu s někým pod stan a nebo zda si budu vařit, či ne...
:t:t
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod fps » úte zář 2, 2014 18:08

Quido píše:@fps
ale i trochu přeceňovaná značka - je dalších několik světových značek, které jsou srovnatelné, ne-li lepší, přesto u nás opomíjené, anebo jen méně vidět....

tohle je na mě moc velké slovíčkaření, nepsal jsem nic o tom že jsou Osprey ty nejlepší ze všech, ale že jsou "jedny z nejlepších", dle mě dělají v současnosti Osprey, Lowe Alpine, Gregory, Berghaus, Deuter, Vaude, Fjällräven ty nejlepší batohy co jsou na trhu, budu rád když napíšeš lepší značku, rád jí ozkouším
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » úte zář 2, 2014 19:08

a kdo tady slovickari...?!
:lol:

ja vubec nepsal, ze je ci neni osprey nejlepsi, psal jsem precenovany a dal svuj nazor... nechtel jsem se nikoho dotknout, jen vyjadrit, jak to vnimam ja
to snad muzu :wink:

:partyman:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod fps » stř zář 3, 2014 11:31

tak to jsme se pak nepochopili navzájem
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » čtv zář 4, 2014 9:40

OK - jen tak pro zajímavost, jaký máš konkrétní názor či zkušenost ohledně batohů Vaude?

8)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod fps » čtv zář 4, 2014 11:57

jak jsem psal, Vaude doporučuji, dle mě patři mezi ty nejlepší batohy co jsou na trhu, měl jsem Vaude 25l, používal jsem ho cca 2 roky na turistiku, ale jak už jsem tady taky psal, několikrát se mi do něj nevešlo vše co jsem potřebovat, a tak jsem se poohlížel po cca 35l, a koupil Osprey který byl ve skvělé slevě, takže se nedal nekoupit, a ten Vaude 25l jsem daroval v rodině, a dotyčný ho už používá cca 4 roky ve měst, a je jenom vzhledově obnošený, ale bez závad
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » čtv zář 4, 2014 12:19

jo, pročítal jsem to tu a na Vaude josu tu vesměs dobré ohlasy... ale zase žádné šílené ódy, jako třeba na ty Osprey...

Pomalu se poohlížím po nějakém novém větším batohu na treky a čundry (řekněme do 60 l), i když mi starý ještě slouží dobře, a je to jen takový vrtoch, že bych si jako udělal radost novým...

srovnával jsem Vaude Asymmetric s Fjällräven Abisko, případně Kajka - ty Fjällräven jsou opravdu vymakané, i když až trochu moc velké, Vaude jsou spíše takové kompromisní - na druhou stranu Vaude jsou znatelně lehčí a ještě znatelněji levnější...

:((
už jsem zase OT - sry...
:wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod fps » čtv zář 4, 2014 14:26

když koupíš batoh od těch značek co jsem psal, tak určitě neuděláš chybu, pak už záleží jenom na tom jak ti který sedne, a co na něm chceš mít, nebo co na něm mít nechceš, já třeba chci aby měl na bederáku velké kapsy, na čele a bocích síťované, nebo stretchové kapsy, a to má každý batoh Osprey, takže už jenom proto mě tyto batohy sedí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » pát zář 5, 2014 7:14

jasně, já zase ty síťové kapsy, především z "řidší" síťky moc nemusím, zkoušel jsem to s půjčeným batohem, jenže dost taky chodím po lese, mlázím a křovinami, a tyhle síťky, hlavně na bederáku, se rády zachycují... hustší síťky na boku batohu už tolik nevadí, ale na bederáku mám radši celistvou kapsu - a mně stačí jedna - nůž, mobil, lůj (jak je moc kapes, nevím co jsem do které dal)....
:wink:
asi to vidím na ten Vaude, už třeba jen kvůli ceně a váha je taky slušná, co mi tam ale chybí, jsou nějaká očka na víku - rád používám "pavouka" na uchycení třeba spocené mikiny nebo apod.
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Connor » čtv říj 2, 2014 11:39

Zdravím,
po letech se mi uz totálně zničil zip na univerzálním batohu, co ho nosím všude - práce, jednodenní výlety, běžky, nákupy a poohlížím se po novém - asi to vidím na ten Osprey Quantum, jen jsem teda nepostřehl, jaký je rozdíl mezi Quantum a Quantum II. Asi to bude nějaký detail, ale třeba pro mně důležitý : ) Díky moc za info pokud někdo víte.
Connor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 15, 2014 11:15

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 7:49

@Connor
vznes dotaz na prodejně, určitě ti ty rozdíly rádi vysvětlí...
:t:t
Jinak - nakonec opravdu u mne vyhrál ten Vaude Asymmetric 42, přestože nemá "pavoukaů ani pláštěnku (pláštěnku mám ze staré - ukradené - salewy 50ky, který zde pasuje, a kdybych se pak chtěl praštit přes kapsu, dá se za cca 3 stovky pořídit originál), sedí mi perfektně, objemově je asi přesně co proklamují (čili odpovídal by asi dojtru 30-35 l)
až batoh protáhnu pár akcema, dám vědět - zatím co spatřuju jako výhody:
- zádový systém se dá perfektně odladit snad na kohokoli
- má pěkný kompaktní a úzký tvar a i při ne zcela naplněném objemu drží pěkný tvar
- spony a stahovačka v úžasné kvalitě a hodně u toho přemýšleli
- odlehčené, příjemné, ale přitom pevné ramenní popruhy i dobře padnoucí bederák
- žádné zbytečnosti a cancoury kolem, pro mne poprvé smysluplný čelní vstup
- za tu kvalitu velmi kulantní cena (na Mallu za necelých 3,5 tis.)
- váha 1,5 kg je podle mne supr
a co spatřuju jako nevýhody
- mně tam chybí pavouk na víku
- poměrně malé boční síťové kapsy (přestože tam lahve dám, mohly by být podle mne kapsy hlubší)
- někomu mohou chybět boční zipové kapsy (mně to nevadí)
- nepochopil jsem systém uchycení trekových hůlek (pro ne záhadný patent - musím na to přijít) :rolleyes:
Naposledy upravil Quido dne stř říj 8, 2014 9:06, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod vonkreuz » stř říj 8, 2014 7:55

Quido píše:- nepochopil jsem systém uchycení trekových hůlek (pro ne záhadný patent - musím na to přijít) :rolleyes:

Jestli myslíš ta dvě poutka dole na každé straně, tak to je především na cepíny. :mrgreen: Hole se tam dávají tak, že to spodní oko zakroutíš a tím zmenšíš oko a do něho vetkneš hole, které nahoře chytíš na toto určenou gumkou.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 8:53

ale ne, dole to je jasné :wink: myslím nahoře, ty gumcuky - tam je taková, pro mne neznámá stahovačka a nevím jak na to... u jiných tam byla stlačovací brzda, tady je to taková lopatička, ci pacička s háčkem a nevím co s tím....
už jsem uvažoval, že to vyměním za sucháč a bude :ú

vaude asymmetric-xjpg.jpg
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod vonkreuz » stř říj 8, 2014 9:02

Rozepneš háček, vložíš hole, zahákneš háček a případně dotáhneš..,
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 9:26

jo, ale při dotažení nedrží a povolí se, tam není jak zachytit ty gumcuky, resp. já nevím jak
:roll:
má se to nějak zatočit, nebo co ? nevím, prostě nevím
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod vonkreuz » stř říj 8, 2014 9:46

Tak to obtočit ještě jednou kolem holí a chytit za ten háček?
No a nebo to vymyslel nějaký marketingoid, takže je jasné, že to fungovat nebude... ](*,)
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 10:30

já myslím, že v tomto případě to fungovat bude - jen teď nevím(e) ... a pak, až se dozvím jak, se budu smát, jak je to jednoduché :-k :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Rookie » stř říj 8, 2014 18:29

Možná pomůže toto video čas 2:06, vypadá to, že maníkovi to drží

https://www.youtube.com/watch?v=bBjmFa3t4tU
Rookie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 3, 2010 7:54

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 19:22

ja na tohle i jina videa koukal jeste nez jsem ho poridil, vse jsem z toho pochopil...
on to jen tak zatahne a neresi, mne se to ale povoluje :((
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Rookie » stř říj 8, 2014 20:31

zatáhne, tím zúží gumičku a protáhne tou úzkou podlouhlou dírkou, povolí gumičku a ta se opět vrátí na svůj průměr a tím tam uvízne. takhle jsem to z videa pochopil, ale v ruce jsme batoh neměl, tak nemůžu posoudit, zda je má úvaha správná. třeba to tak děláš a nefunguje to, pak bych se zeptal u prodejce nebo dovozce.
Rookie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 3, 2010 7:54

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod Quido » stř říj 8, 2014 21:07

je to tak, mas to spravne... a presto se to povoluje, pomalu, ale povoluje
:?
no nic, poresim to asi svepomoci, dam tam normalni klasickou pruzinovou brzdu a olivku, nebo jeste popremyslim...
8)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Menší batoh (25-35 litrů)

Příspěvekod pavproch » čtv říj 9, 2014 9:06

buďto něco děláš špatně, nebo to u faudé na tom tvým báglu domrwili...

stejnej systém mám na svým Faudé UL bias 30 lt a drží to jak šlak (jak hulki, tak i ledozbraně)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Batohy