Batoh 45l+ s cenou kolem 2tis

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Batoh 45l+ s cenou kolem 2tis

Příspěvekod pawn » pát črc 25, 2014 14:22

Tak znova a naposled: mel jsem dva modely oznacene jako Boulder 48 (vlastne ten druhy jeste mam - na dne skrine), oba byly z meho pohledu na hovno a byly to vyhozene penize.
Quido píše:...nicméně bych například argument, že z něj vlají volné konce popruhů, nikdy neuváděl jako negativum, dělá to u většiny batohů - osobně si buď dokoupím nebo udělám (pokud už automaticky nejsou přímo na batohu, jako svého času na pinguinech i dojtrech byly) oka či plastové úchyty na uchycení konců popruhů - není nic horšího, než když tě v pořádném větru propleskne volný popruh přes xicht - a to že si je neumíš pořešit je jiná věc...

Asi mame zkusenosti s jinymi batohy. Problem je, ze to clovek vubec musi resit. U jinych vyrobcu a modelu jsem se s tim nesetkal. Vic fakt nevim, co bych k tomu napsal.
Uživatelský avatar
pawn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 7, 2005 10:02

Re: Batoh 45l+ s cenou kolem 2tis

Příspěvekod Quido » pát črc 25, 2014 14:50

OK, no a já zase musím říct, že za ty prachy slušný batohy... :wink:

tak tohle řeším u každého batohu, jelikož u každého batohu volné konce popruhů vlají... tak možná chodíš jen za naprosto úžasného počasí, tak to neřešíš, nebo nevím... =;
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Batoh 45l+ s cenou kolem 2tis

Příspěvekod Quido » úte zář 16, 2014 14:23

zaznamenal jsem 45l batohy APEX, nevíte o nich někdo něco bližšího...?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Předchozí

Zpět na Batohy