Outdoorovy mobil

solární panely, mobilní telefony, atd.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 11:34

No než Samsung, tak to tisíckrát raději Apple. Samsung nádherně fotí, ale uživatelsky mi absolutně nevyhovuje. Klidně si koupím tu titanovou 15 pro, letošní ceny nejsou přepal, už jim to došlo, má i Cčko...
Místo Google Play je App store nebo tak, ok. Ale dá se do toho telefonu přihlásit přes Google a vše synchronizovat tak jednoduše a efektivně, jak to jde u androidu? To je oč tu běží...

Já zas nemám rád displeje zahlý do boků. Tohle mít můj mobil, už je 100x nefunkční.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Zdéňa » čtv zář 14, 2023 13:56

Etheric píše:Tak to nechám v chodbě na polici a vyhodim až budu mít cestu kolem... Já rozebírám i zapalovače na kov / plast + z BIC zbyde vždycky ještě kamínek velikosti toho, co se prodává jako náhradní...
.

Taky to máme tak. Máme kovy, elektroniku v krabici na chodbě a jednou za čas to odvezu.
Jinak já jsem plně spokojený se samsungem (S22), až teda na baterii. DIspley zahnutý až do boků není, funguje parádně a prostředí (za mě) lepší jak iPhone (ten mám služební).
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 15:30

Jdu do sebe - ten rozbitý mobil sem teda nevhodil do popelnice, ale "suším" ho na stole, až.... povezu něco jiného do sběrného dvora. A baterku si nechám, co kdyby.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28327
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod apuka » čtv zář 14, 2023 16:41

Etheric píše:Už taky čumím po mobilech, ale bohužel můj základní požadavek IP68 odfiltruje většinu
Co nejaky Google Pixel 6 nebo 7 (Pro)? IP68 to ma, vykon asi taky...

BTW, kdyz jsem si na Alze rozkliknul filtry, tak mi vyskocilo, ze IP68 by melo mit nejakych 464 prodavanych mobilu...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 17:30

@apuka: když přidáš požadavek na led displej, což je nutnost kvůli spotřebě, plus další HW požadavky, jsi skutečně na nějakých třech modelech, jak píše oodoow ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 17:44

Etheric píše:No než Samsung, tak to tisíckrát raději Apple. Samsung nádherně fotí, ale uživatelsky mi absolutně nevyhovuje.

Co máš zase za problém s ovládáním? Normální mobil s normálním ovládáním.

Etheric píše:Samsung nádherně fotí,

Ano, i levnější, jako mám já, fotí krásně. Proto další telefon bude samsung a možná i dražší.

Já ten svůj normálně nosím do přírody, zacházím s ním normálně a je to v pohodě. Samozřejmě s ním nehážu o skály a nenechávám na lijáku. Koupil jsem na něj tento chránič jako obal Spigen Tough Armor Black Samsung Galaxy A52 a k tomu sklo panzer glass a mám outdoorový mobil za pár šupů. Ten panzer už mi zachránil displej. Mobil mi po ránu vyklouzl tak blbě, že letěl z velké výšky displejem rovnou na ostrý roh nízkého nočního stolku. Ochranné sklo naprasklo, ale displej vydržel. Když jsem viděl, kolik chtějí za outdoorové mobily a za cenu 13tisíc to má pořád výbavu a výkon jako telefon za tři tisíce, tak na to se můžu vykašlat. Plus v recenzích lidé píší, že ty údajně nárazuvzdorné mobily jim praskají při pádu z ruky na podlahu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4394
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 17:54

Kdyby to byl čistý android, no není, ta jejich nadstavba mi absolutně nesedí, nemůžu se s tím sžít.... Jako někdo např se Xiaomi nadstavbou. Teda nechcu ani jedno... Tímhle se dá hrozně moc věcí ovlivnit.
Ad odolnost: klíčový je vnik vlhkosti a prachu. Alespoň u mě a pro mé potřeby
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 18:04

Tak možná je to tím, že jsem nějaký dražší mobil s jiným OS neměl a kdyby ano, ty negativa bych viděl taky.

Vlhkost a voděodolnost, kdybych měl potřebu řešit, že bych jel do nějakých vlhčích nebo deštivějších podmínek, tím průhledným voděodolným obalem. :)
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4394
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 18:07

Ono taková literární práce 3h vkuse z tvých rukou vydá tolik vlhkosti, že byses divil ;) Nošení všude možně zas dá hodně prachu. Proto chcu obal jménem IP68 ;)
Pak nemusím řešit nesmysly, můžu telefon umýt jarem a vodou,... :) a vydrží. Ona už jen vzdušná vlhkost plus ta z rukou dá hodně...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 18:21

Sem se teď schválně díval a on ten můj mobil má voděodolnost 30minut do 1m hloubky... to jsem ani nevěděl. :lol: Tak to je paráda.

Jinak ano, to co jsem psal, je kostrbaté řešení, ale když nemáš prachy na mobil za dvacet litrů, musíš to dělat takto.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4394
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod karaya1 » čtv zář 14, 2023 19:51

Etheric píše:Kdyby to byl čistý android, no není, ta jejich nadstavba mi absolutně nesedí, nemůžu se s tím sžít....

Tak se ještě zkus podívat, jestli pro to není LineageOS nebo třeba GrapheneOS (anebo neoficiální buildy, ale to už je trochu bruslení na tenkém ledě). Ty jsou asi nejblíž "čistému Androidu", který už ale jinak vlastně nikde nenajdeš.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 20:19

Úplně neznámé pojmy, musím nastudovat. Každopádně potřebuju oficiálně a bezpečně fungovat na všech službách Google
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod karaya1 » pát zář 15, 2023 5:12

Google Play a další Google služby tam dostaneš, v návodech jsou vždycky postupy, jak to udělat. Není to myslím úplně bílé z pohledu Googlu, ale mám to na několika mobilech a žádný problém z toho pro mě nevyvstanul.

V zásadě jde o to, že systém od výrobce (nějaký Samsung/Pixel/LG/Xiaomi/whatever nadstavba nad Androidem) smažeš a nahraješ jeden z výše zmíněných, které se vyznačují tím, že se zaměřují na soukromí a bezpečnost. A neobsahují tuny bloatware, které nejde odstranit. Z druhé strany, celkem logicky přijdeš o záruku (pokud se ti nepodaří nahrát původní systém zpátky, než to odneseš do servisu :wink: ) a musíš si vybrat telefon, který je některým takovým systémem podporovaný.

Ale samotný úkon instalace není nic těžkého, zvládnu to i já :wink:

Jestli máš nějaký starší mobil, můžeš na něm zkusit experimentovat (já začal na LG G2 D802, který byl btw až do loňska stále podporován v LineageOS a dostával týdenní updaty - takže jsem měl na skoro deset let starém mobilu aktuálnější verzi než většina současných vlajkových lodí :D )
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » pát zář 15, 2023 6:33

Tohle se mi jeví hrozně složitý... Koupit nějakej Samsung a přehrát systém. Nerozumím tomu, můžu něco udělat špatně, nemusí to fungovat na 100%... A ta záruka. Už vidim, jak to nahrávám zpět...

Stejně bych chtěl něco jiného, než Samsung, ne kvůli systému..
Např s nadstavbou Xiaomi bych se naučil žít, ALE - je tam spousta otravnejch a pro mě nepotřebnejch sraček, který nejdou smazat, ba ani vypnout. To na svém Huawei můžu do všeho hrabat jak je libo, dovolí mi to všechno, ikdybych chtěl udělat něco, kvůli čemuž nebude fungovat to či ono (což jsem záměrně udělal)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod milarepa » pát zář 15, 2023 7:32

nerozumím tvému problému, ale to je jedno, kdybych tohle měl řešit, tak si pořídím Apple a jsem spokojen............nicméně mě překvapuje, že ti nevadí používat ty čínské značky.........jsem spokojeným uživatelem Samsungu, IP68, 5 let podpora, skvělý foťák a výbava, vlastní ekosystém, žádná posraná čína, co se v té jeho nádstavbě dalo, jsem vymazal anebo aspoň deaktivoval, a šlape k mé plné spokojenosti....kdo to má? V případě výměny za jinou značku bych uvažoval snad jen o Motorole, ale to bych si musel zjistit, jak moc je ještě americká :-), jinak bych šel jen do Applu, ale to by se musel Samsung hodně zmršit

Co jste o Samsungu nevěděli #1
https://www.youtube.com/watch?v=J3Z42CcxZ2w
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 832
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » pát zář 15, 2023 7:49

Čínský Huawei mi vyhovuje. Proto používám. Apple není made in China, byť pod licencí USA? Kdysi se to řešilo, ale nevěnoval jsem tomu pozornost..
Samsung je korejský, no.. Ale prostě mi nevyhovuje, žádný Samsung mi nikdy nevyhovoval. Uživatelsky.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod milarepa » pát zář 15, 2023 8:03

tak se tu pak ale už neprezentuj jako zásadový člověk, který odmítá podporovat Čínu.............

Apple je americká značka, to že vyrábí v Číně nic neznamená, všechny peníze z prodeje jeho výrobků jdou do USA, za rok se z ní klidně přesune někam jinam, když na to přijde..............moc to nesleduju, jen jsem zachytil, že začal s pomalým přesunem svým výrobních kapacit do Indie........
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 832
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » pát zář 15, 2023 8:20

Já odmítám především používat produkty, které mi nevyhovují. Některé vyhovující jsou prostě jen a pouze Čína, viz Fenix, ale na to už tu debata byla, též jsi se účastnil. Ale takových je minimum a jsou to věci, které kupuješ jednou za uherák, vše ostatní se dá pořídit v pohodě mimo Čínu.

Aha... Takže Čína nemá žádný zisky z toho, že tam Apple vyrábí? :lol:
Indie je mi asi stejně sympatická jako Čína....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 9:13

Etheric píše: když přidáš požadavek na led displej, což je nutnost kvůli spotřebě, plus další HW požadavky, jsi skutečně na nějakých třech modelech, jak píše oodoow
Fakt???
Co ty Google Pixely, neverim, ze by alespon nektere nesplnovaly Tve podminky - cisty Android, IP68, AMOLED, dost pameti i baterky.

...a vubec, kdyz se podivam (zase na Alze, bo se tam jakz-takz da filtrovat), tak jen znacky Google, Motorola a Sony ma tady dost modelu (snad bude link fungovat, mne ve Firefoxu neaplikuje filtr, v Edge ano :((). Filtroval jsem tam LED displej, min. 6/128 GB pamet, 5000mAh baterku, cisty (resp. skoro cisty) Android, IP68.

S jinymi znackami bys mohl mit jeste vetsi vyber.

BTW, nesud ovladani (nejenom) Samsungu podle jedne zkusenosti. Ted jsem si porizoval novy tablet. Nejdrive jsem vzal Lenovo, bo jsem predtim jej mel a ma to cisty Android - ale s tim se moc nedalo pracovat. Ted mam Samsung S6 Lite a prace s nim je na uplne jine urovni. ALE... Ma Android 13 a jejich One GUI (optimalizovana verze na tablety). Mam ty same verze na mobilu - a je to ovladani dost jine, hlavne nastavovani systemu. Na tom tabletu je to pro mne hodne neprehledne. Jenze zrovna to bylo to same na cistem Androidu na tom Lenovu. Jinak ale normalni ovladani je docela podobne, tam moc rozdilu nebylo.
Takze pozoro na to, ze to ovladani se hodne dokaze menit i verzi Androidu, na co jsi zvykly dnes to na soucasnem Androidu tak byt nemusi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod Etheric » pát zář 15, 2023 9:25

apuka píše:nesud ovladani (nejenom) Samsungu podle jedne zkusenosti.

Od galaxy 5 až po doteď. Byla možnost dlouhodobě zapůjčit, jednou nedobrovolně.....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8111
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 9:41

Tos ale vytrhnul pulku vety z celeho odstavce, ktery mel uplne jiny vyznam... Ze se Ti muze stat, ze budes hodne nastvany ovladanim i kdyz budes mit cisty Android, jen vyrazne novejsi verzi. Ale plati to i pro uzivatelske nastavby vyrobcu - jak Samsung, tak i Xiaomi (to jsou dva, ktere jsem znal) obcas udelaly docela velke zmeny mezi verzemi.

Ale stale tam mas ten muj odkaz, na kterem mas 25 modelu od tri vyrobcu, pravdepodobne vsechny splnuji Tve zakladni pozadavky. Muzes si vybirat dokonce i pomerne mensi displej. Jedine, co se neda filtorvat je kvalita fotek. Kdyz si pridas dalsi vyrobce, seznam se Ti rozsiri - a uz ted je skoro o rad vetsi nez "nejake tri modely".
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod oodoow » pát zář 15, 2023 11:02

Tak jsem koukal na tu Sony Xperia 10 V 5G z Apukova odkazu a ono to má stejně velký 6.1" display jako moje S22, akorát je to o centimetr delší. :roll:
Vlastně užitná plocha stejná jenom to má velké zbytečné okraje. Pro mě je ta velikost (a váha) S22 už hraniční, tak tak to dám do běhací vesty, do kapsy na bederáku batohu a do ledvinky na běhání. Bohužel trend jde směrem pořád větších mobilů.

Takže jako jo, nepromokavých mobilů je více, ale s rozměry S22 jich moc není. Přítelkyně má iPhone Mini, který je nepromokavý a ještě menší než S22, ale už ho taky přestali vyrábět.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod mike » pát zář 15, 2023 15:11

oodoow píše:Takže jako jo, nepromokavých mobilů je více, ale s rozměry S22 jich moc není.

Prave. Zrovna zacinam po necem koukat, jelikoz muj LG G6 asi zacina po 5 letech odchazet. Jak se zahreje, prestava fungovat fingerprint senzor a obcas se to cele resetuje... a baterka uz taky neni, co byvala. Takze bud ho dat do servisu na vymenu baterky a opravu kontaktu senzoru nebo si koupit novy, ale nesmi byt vetsi. Ta S22 nebo aktualni S23 je velka temer stejne.

Par dotazu na S22:
- ma tam byt fingerprint senzor pod displejem. Jak se ti s nim pracuje? Mne u G6 maximalne vyhovuje umisteni na zadni strane.
- jak dlouho ti vydrzi baterka pri beznem pouzivani?
- pouzivas ho na logovani trasy pres GPS? Jak dlouho vydrzi? Kdybys mel nahodou Locus, tak by to bylo idealni :)
- mas nejaky problem s ovladanim, jak pise Etheric?

Klidne odpovezte i nekdo jiny, mam pocit, ze karaya1 psal, ze ho ma. Pripadne majitele letosni S23.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 15:23

Ja jej nemam, odpovim Ti jen na jeden dotaz, protoze si myslim, ze moje A50 ma senzor otisku taky pod displejem a predpokladam, ze S22/23 nebude fungovat hur.

Funguje to uplne normalne jako jinde. Jen co nechapu je, ze na "OS level" (odblokovani) dojde o neco casteji k spatnemu nacteni (hlavne venku s vlhkymi/zpocenymi prsty a kdyz si nedam bacha a dam prst prilis sikmo) nez v baknovnich potvrzovacich aplikacich (CSOB a CS). Ale procentualne bych rekl, ze je to cca nastejno, jak na soucasnych ostatnych Samsungech v rodine i v praci (nekdo i s S22) nebo Xiaomi, resp par soukromymi v praci u kolegu, co mel syn.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod mike » pát zář 15, 2023 15:29

A co umisteni? Kde presne je a ktery prst nebo prsty na nej davas? U G6 jsem zvykly, ze mobil drzim ve 4 prstech opreny jednim rohem do dlane a na senzor vzadu nahore davam ukazovacek.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 15:46

Ja to mam dole uprostred. Nejlepe mi vychazi ta davat palec - je ale pravda, ze asi by bylo vhodne si zpusob, jak a ktery prst tam das si vyzkouset a nahrat tu (pro Tebe) nejvhodnejsi pozici. Protoze ja jsem si nahral vsechno jakoby s prstem zespodu, ale to se drzi mobil trochu hur, idealne jeste druhou rukou.
Muzes si tam nahrat (alespon u A50) tri ruzne prsty, resp. vzory a odemknout to muzes potom "jednym z nich", kterymkoliv.

Jeste jedna pripominka - ja mam svuj mobil k "kniznim" pouzdru, tak jej nosim i v kapse na bederaku. Tj. nedostava se bezne do styku s destem nebo snehem. Pokud tam budes mit vodu, muze to fungovat hur.
Naposledy upravil apuka dne pát zář 15, 2023 15:47, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod oodoow » pát zář 15, 2023 15:47

mike píše: ma tam byt fingerprint senzor pod displejem. Jak se ti s nim pracuje? Mne u G6 maximalne vyhovuje umisteni na zadni strane.
- jak dlouho ti vydrzi baterka pri beznem pouzivani?
- pouzivas ho na logovani trasy pres GPS? Jak dlouho vydrzi? Kdybys mel nahodou Locus, tak by to bylo idealni
- mas nejaky problem s ovladanim, jak pise Etheric?

Senzor pracuje dobře, když se do něj trefíš, což se trefíš po nějaké době užívání. On totiž není vidět, že jo. Trefuju se palcem, ale mám tam nastavený kromě obou palců i oba ukazováčky, kdyby byla potřeba. Mám ale taky celkem jednoduchý gesto, takže když mám třeba mokrý ruce nebo rukavice, tak udělám to gesto.
Baterka dá tak max den, je fakt slabá. Na delší akce nosím powerbanku. S23 by mělo mít baterii o trochu lepší.
Loguju hodinkama, logovat přes mobil by tu baterku asi oddělalo dost rychle.
Problém s ovládáním nemám, ovládá se to fajn.

Kdybys chtěl větší baterii, můžeš ještě zvážit ten Asus Zephone 10.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod mike » pát zář 15, 2023 15:53

Diky. Slaba baterka je showstopper, mne jeste po tech 5 letech vydrzi pres 2 dny, puvodne az 4. Logovani pres Locus tak 12 - 14 hodin, kdyz neni moc kosa. Asi zkusim ten servis...

Vice prstu je samozrejmost, z obou rukou. Gestem myslis lomenou caru na displeji?

Na Asus kouknu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod oodoow » pát zář 15, 2023 15:59

Jo, lomenou čáru na displeji.

Baterku tam mohli dát větší, to je jediný co mi na tom vadí. Ale zas by to vážilo víc. S
22+ nebo S23+už prý mají supr výdrž, ale jsou zas pro mě už moc velké.
Každopádně než aby to bylo velké a vážilo to hodně, tak lepší mít malý lehký mobil a když tak si vzít tu powerbanku, ta váží 155g a má 10000mAh.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Outdoorovy mobil

Příspěvekod mike » pát zář 15, 2023 16:05

Njn, kdyz ja jsem v zasade uplne spokojen s LG G6 a nechci nic horsiho ani vetsiho. Velikost je pro mne na horni hrane a vetsina dnesnich mobilu je vetsi. Fakt nechapu, proc nedelaji mensi mobily, spousta lidi by o ne stala. Pritelkyne ma praveky maly iPhone ktery uz je skoro nepouzitelny, ale dostatecne mala nahrada proste neni.

Tu powerbanku jsem si poridil taky, ale chci ji jen na vicedenni akce. Mam jeste jednu, mensi, ale tu nosim na jednodenni akce akorat v zime, protoze tam baterka celodenni logovani neda.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika