Garmin Fenix 3

solární panely, mobilní telefony, atd.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod TrupikMiky » stř čer 28, 2017 13:16

Dobrý den,
nevíte jak vymažu nahrané trasy do navigace? Zkopíruji soubor .gpx do složky NEWFILES abych použil navigaci, ale pak ten soubor tam není abych trasu vymazal.

Díky za odpovědi.

Pavel
TrupikMiky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 28, 2017 13:10

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod amigo » pon črc 3, 2017 19:36

pickard píše:Potíž samozřejmě je, že se to prodává, nikdo si nestěžuje a recenze jsou nadšené.

v jedné recenzi jsem četl, že pisatel recenze oceňuje, že jsou fenixy více "geekovské" než suunto, tak nevím proč řešíte výškoměr :mrgreen:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod oodoow » pon črc 3, 2017 21:56

Já se rozhodoval Garmin Fenix 3 vs Suunto Ambit 3 Peak a nakonec zvítězilo Suunto, protože sice nemá tolik funkcí jako Fenix, ale v těch základních jako je baterka, přesnost gps a spolehlivost s přehledem vede. Neumí sice tolik věcí, ale ty základní věci v tom fungují skvěle. Jediný problém je s aplikací v mobilu a synchronizací přes bluetooth, které často zlobí. V tomhle mám dojem, že jsou na tom programátoři suunta ještě hůře, než programátoři garminu. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod mike » úte črc 4, 2017 2:22

Programatori Suunta nejsou taky nic moc, ale jinym zpusobem. U Garminu jde spis o problem navrhu, ono jim to prevazne funguje, ale uzivatelsky neprijemnym az nepratelskym nebo nepouzitelnym zpusobem. Jako by to psali rutineri, kteri to vubec nepouzivaji, podle specifikace, kterou vymyslel nejaky marketoid a sepsala sekretarka podle diktafonu z hospody.

U Suunta to nemaji navrzene spatne, ale obcas mizerne naprogramovane. Aplikace, co mam k X6, obcas spadne a to pomerne spektakularnim zpusobem. Maji sice (genericky) osetrene vyjimky, ale evidentne to nijak netestovali, takze vysledkem je to, ze spadla aplikace se neda ukoncit ani poradne zabit :) Souvisi to i s tahanim dat pres seriak, takze mne polofukcni synchronizace pres BT neprekvapuje. Tam se toho da pokazit spoustu a poradne testovani zrejme nemaji ve zvyku.

amigo píše:v jedné recenzi jsem četl, že pisatel recenze oceňuje, že jsou fenixy více "geekovské" než suunto, tak nevím proč řešíte výškoměr

Vyskomer snad neni geekovsky? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod amigo » úte črc 4, 2017 8:08

oodoow píše:Já se rozhodoval Garmin Fenix 3 vs Suunto Ambit 3 Peak a nakonec zvítězilo Suunto, protože sice nemá tolik funkcí jako Fenix, ale v těch základních jako je baterka, přesnost gps a spolehlivost s přehledem vede. Neumí sice tolik věcí, ale ty základní věci v tom fungují skvěle. Jediný problém je s aplikací v mobilu a synchronizací přes bluetooth, které často zlobí. V tomhle mám dojem, že jsou na tom programátoři suunta ještě hůře, než programátoři garminu. :twisted:

tak to jsme se rozhodli stejně ;-)
pravda ta synchronizace mi už taky jednou zvedla tlak, ale jinak jsem zatím dost spokojenej. i když tedy zatím jsem je používal jen na běhání, ale v srpnu vyzkouším výdrž v horách.
mike píše:Vyskomer snad neni geekovsky? ;-)

no nějak jsem nepředpokládal, že by pro ně byl využitelný :-)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod mike » úte črc 4, 2017 19:09

amigo píše:no nějak jsem nepředpokládal, že by pro ně byl využitelný :-)

Naopak. Diky nemu se muzou porovnavat a trumfovat. Kdyz jeden za den vyslape ekvivalent sesti pater, zatimco druhy da jen pet :twisted:

Zrovna ta funkce, jak si na ni stezoval pickard, ze poradne nefunguje, mi prijde geekovska dost a kdyby pouzili vyskomer, tak by dokonce nejak fungovat i mohla ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod RozsyK » sob zář 23, 2017 9:39

Dobrý den,
pořídil jsme si GF3 HR. Chtěl bych se zeptat jaké je poslední verze firmware pro tyto hodinky. V Garmin expres je jako poslední verze 4.30, ale našel jsem, že také existuje verze 8.30. Ovšem nejsem si jistý, zda je určena i pro verzi HR.
Děkuji
RozsyK
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 17, 2017 10:18

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvekod zms » pon říj 30, 2017 16:00

mam model bez OPTIKY HR - a soft. 8.3
zms
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát říj 19, 2007 13:42
Bydliště: brno

Předchozí

Zpět na Elektronika

cron