Outdoorové hodinky

solární panely, mobilní telefony, atd.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod mike » stř pro 19, 2018 18:23

Neboj, za par let budes potrebovat bryle na dalku i na cteni :twisted: Ja snad vystacim s tema na cteni, ale jeste jsem si nezvykl, ze je potrebuju nosit u sebe :?

Na multifokaly si pry musis nacvicit mozek a nekterym to holt trva dyl :twisted: Mne stacilo, kdyz jsem v lete prisel o bryle, co pouzivam na pocitac, hned koupil jine stejne silne, abych mohl pracovat, ale i tak jsem mel pres tyden opuchle oci, nez si zvykly...
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod Pierre111 » čtv pro 20, 2018 9:22

Já vidím dobře na blízko i na dálku :). Hodinky nebudu používat jen na turistiku, ale chodím i běhat a hodně cvičím, tak jsem si říkal, že by bylo zajímavý to nějak přesněji měřit. Často se mi stane, že se přetrénuji. Takže měřit kolik jsem toho naběhal a nacvičil, tepovku, líp odhadnout jaká je kondice. V horách pro mapu používám hlavně mobil, někdy ale může být problém s mrazem, kdy při třeba -15 stačí telefon vyndat na 10minut a baterka dostává zabrat. Je mi jasný, že všechny ty funkce asi nevyužiju, ale když už si kupuju hodinky, tak si asi koupím lepší. Budu je používat pár let a uvidím jak se mi osvědčí. Pokud mě to nebude bavit, tak si další nekoupim.
Pierre111
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod fps » čtv pro 20, 2018 15:27

mike píše:Ty uz taky nejsi nejmladsi, nosis bryle furt nebo na navigaci vytahujes bryle na cteni? Ja bych bez nich uz maly displej nedal, velky se jeste da.

já naštěstí brýle stále ještě nepotřebuji, i když na některé popisky co jsou třeba na potravinách by se hodila i lupa
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Outdoorové hodinky

Příspěvekod Michal82 » čtv pro 20, 2018 16:38

fps - na to je na mobilu fajn systémová funkce LUPA - ale najdeš i aplikace k instalaci.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mike » čtv pro 20, 2018 16:42

@fps: ocni mi tvrdila, ze po 50 vidi blbe do blizka 99 % lidi. Mozna budes mit stesti a budes v tom jednom procentu ;-) Jinak to ale vypada jako prvni faze, takhle jsem to mel jeste pred par lety a az vloni jsem rezignoval a bryle si poridil, jelikoz programovani bez nich uz bylo moc namahave.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod kapostefi » stř pro 26, 2018 10:02

Ahojte, prosím vás o radu při výběru fitness hodinek/náramku. Vím, že se s nimi poslední dobou roztrhl pytel a je jich na výběr fakt mraky.

Rád bych, aby měly zabudované GPS, abych nemusel běhat s telefonem. Vlastně mi stačí, aby ukazovaly čas a při zapnutí nějaké funkce začaly monitorovat tep a běh.

Jde mi o to, abych u sebe nemusel mít telefon s BT a polohovkama a k tomu hodinky spárované nonstop k telefonu. To bych akorát koupil další krám, kterej bych musel furt nabíjet.

Předem díky mockrát za tipy!
kapostefi
nováček
nováček

Příspěvekod dudy » stř pro 26, 2018 10:50

Suunto Ambit?
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod kapostefi » stř pro 26, 2018 11:13

Ty jsou na můj vkus moc drahé, na to že chci, aby ukazovaly čas a měřily uběhnuté metry :P ale děkuji :)
kapostefi
nováček
nováček

Příspěvekod ZbynekN » stř pro 26, 2018 15:47

Xiaomi amazfit bip Když nenapíšeš, kolik chceš utratit a jakou potřebuješ výdrž, tak se radí hůř. Xiaomi má i další modely: Pace, stratos
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod dudy » čtv pro 27, 2018 13:27

Jetý se daj Suunta sehnat za gut cenu.
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mitau » čtv pro 27, 2018 14:07

Suunta nesplnuji monitorovani tepovky (tedy pokud tazatel chce pribliznou tepovku podle optiky a nechce pouzivat HR pas). Navic oproti jinym hodinkam jsou Suunta trochu velke a neforemne, zas maji spoustu vyhod, jen je otazka, jestli je kapostefi vyuzije. Osobne bych sel taky do hodinek z druhe ruky, protoze pomer cena/vykon bude neprekonatelny a casto jde najit modely stare rok, dva za dobrou cenu. Treba bych se podival po Garmin Vivoactive HR (pokud sednou na ruku) .
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod dudy » čtv pro 27, 2018 17:23

Tak mě by nenapadlo, že někdo kdo shání seriózní hodinky na sport, by se spoléhal na optipuls, kterej lítá o desítky procent oproti reálu (odzkoušeno jak hrudní pás, tak náramek versus holter) a je vskutku hodně orientační...
Myslím, že pro relevantní výsledek je hrudní pás, v podstatě, nutností...
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod JohnyFK » čtv pro 27, 2018 19:42

Pridal bych do vyberu jeste TomTomy. Runner, Spark... V akci se daji sehnat nove i do 3K, a nejsou to zadny velky hovada.
JohnyFK
účastník
účastník

User is Online!

Příspěvekod WDSNV » úte dub 6, 2021 7:16

Pánové znáte někdo značku hodinek: Kospet? to je dobrá značka? máte někdo zkušenosti? :D
WDSNV
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Elektronika