Outdoorové hodinky

solární panely, mobilní telefony, atd.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » čtv dub 10, 2014 18:00

Tak inak. Keď už do turistických hodiniek skoro bežne dávajú východ a západ slnka, sú ostatné veci len čistý výpočet. Sám to píšeš. A je jedno, či som alebo nie som väčšinový zákazník, však to tam už majú, len to treba dať na displej. Je to funkcia, ktorá do outdoorových hodiniek patrí.

"Väčšinový zákazník" nežiada kopec iných funcíí, a aj tak v tých hodinkách sú. Napríklad timer.

Východ a západ slnka si pozriem prvý deň na treku aj bez hodiniek a počas tých troch týždňov sa to skoro nemení, rozdiel je (v Nepále) možno do 15 minút, záleží od ročného obdobia. No problem. Ale ak chvíľu nerátaš východy mesiaca, za pár dní (2-3) ti uletia o tri hodiny. Jednoducho, z tých troch vecí (slnko, mesiac, príliv) sa zrovna to slnko ráta a pamätá najľahšie a mať to v hodinkách je skoro zbytočné.

Marketingové oddelenia by z toho mohli byť dosť odviazané, majú funkcie zadarmo.

DCF77 v hodinkách sa používa často. Casio, Junghans... Nemáš inú možnosť, ako automaticky nastavovať čas, až to GPS, ktoré je energeticky rádovo náročnejšie.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod mike » čtv dub 10, 2014 18:45

Dobre, presvedcils mne, coz byla ta lehci cast ;-) Ted jeste presvedcit tyhle.
wawrik píše:Marketingové oddelenia by z toho mohli byť dosť odviazané, majú funkcie zadarmo.


wawrik píše:DCF77 v hodinkách sa používa často. Casio, Junghans... Nemáš inú možnosť, ako automaticky nastavovať čas, až to GPS, ktoré je energeticky rádovo náročnejšie.

Da se to vypnout? Protoze se mi opravdu stalo, ze se z toho budik zjancil a ja jsem zaspal. Radej nastavuju hodinky rucne, me X6 jsou presne natolik, ze je vubec nekoriguju a nastavuju jen, kdyz menim baterku (tj. jednou rocne). A kdyz nekam dal letim, tak obvykle vim, o kolik posunout casove pasmo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » čtv dub 10, 2014 18:53

Jasné, je to vypnuteľné.

Inak si asi jediný človek na svete, ktorému idú Suunto presne :-D Oni používajú nejaké treťotriedne oscilátory, ktoré navyše dosť rýchlo starnú. Mne 15-ročné Vectory niekedy meškajú aj minútu mesačne.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod mike » čtv dub 10, 2014 19:19

Tak to mam aspon v necem stesti ;-) Jestli se mi za rok rozjedou o 15 sekund, tak moc.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Suunto Ambit

Příspěvekod Fotonok » pon čer 23, 2014 21:08

Suunto Ambit

Dobrý večer všem. Obracím se na vás s prosbou o radu. Vlastním hodinky Suunto Ambit a po připojení hodinky → pc se mi nezobrazil dnešní běh, přesněji trasa, vzdálenost a vše další co se zobrazit má. Poradí mi někdo co je a kde je špatně? Děkuji všem kteří pomůžou, prosím odpověď na email romanknedlik(preclík)email.cz
Naposledy upravil vonkreuz dne pon čer 23, 2014 21:12, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno s vhodným tématem. Zvýrazněno nové vlákno
Fotonok
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 23, 2014 20:59

Re: Suunto Ambit

Příspěvekod vonkreuz » pon čer 23, 2014 21:16

Fotonok píše:Poradí mi někdo co je a kde je špatně?

Tlačítko "Hledat" je vpravo nahoře. Špatné je, že ho nepoužíváš. :twisted:

Napiš do firmy finsub.cz - provádí servis hodinek Suunto, třeba budou vědět. :wink:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Suunto Ambit

Příspěvekod mike » pon čer 23, 2014 21:21

Fotonok píše:...prosím odpověď na email romanknedlik(preclík)email.cz

No, to asi ne. Tohle je diskusni forum a ne zakaznicky servis. Mozna nekde bude vedet a odpovi ti, ale tady. Mj. i proto, aby to bylo ku prospechu i ostatnim podobne postizenym.

Jestli chces zakaznicky servis, tak se na nej obrat primo, jak pise vK vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Outdoorové hodinky

Příspěvekod mvaldo » sob črc 12, 2014 19:02

Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod mvaldo » úte srp 26, 2014 8:14

wawrik píše: ... A také Suunto Core sú veľmi užitočné turistické hodinky, aj keď sú novšie ako tvoje alebo moje. Je len málo vecí, ktoré im chýbajú - mne napríklad mesačné fázy a príliv/odliv ...

ktory modell by si odporucil? ;)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » úte srp 26, 2014 8:24

@wawrik: http://www.iwc.com/en/collection/siderale/

Tieto si mozes nechat vyrobit nastavene na Kathmandu a budes mat prehlad o celej nocnej oblohe :) Ale nesmies potom ist nikam inam :)

Inak s tebou trochu suhlasim, mam Core a vychod/zapad slnka som nikdy nevyuzil. Ale ja by som asi nevyuzil ani tie mesacne fazy... Pouzivam viac menej len cas, datum, budik a hlavne vyskomer. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » úte srp 26, 2014 8:40

Zaujímavá hviezdna komplikácia, akurát mám dojem, že s mesiacom mi to vôbec nepomôže :-) Navyše švajčiarske hodinky mi do domu nesmú, IWC obzvlášť, po skúsenostiach s ich „kvalitou“ a oddelením styku so zákazníkom :evil:

mvaldo: Neviem, nejako teraz nemám prehľad. Čakám na nejakú novú generáciu outdoorových hodiniek, aby som mal čo chcieť :-)
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » úte srp 26, 2014 9:15

wawrik píše:Navyše švajčiarske hodinky mi do domu nesmú, IWC obzvlášť, po skúsenostiach s ich „kvalitou“ a oddelením styku so zákazníkom :evil:


Toto rozpis, ja mam s IWC dobre skusenosti
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » úte srp 26, 2014 10:15

Nechce sa mi to písať, nerád na to myslím :-) Skopírujem z recenzie na chronomagu:

Moja púť s radom GST nezačala najšťastnejšie. Patrím k ľuďom, ktorí veci radi užívajú bez obmedzenia, a ani k drahým hodinkám som sa neplánoval chovať nijako nežne. Plávanie a manuálnu prácu trebárs v ateliéri považujem za niečo, čo musia vydržať každé hodinky. IWC nie. Po čase som zistil, že minútová ručička chronografu občas vynecháva, a tak namiesto 15 minút ukazuje trebárs len 9. Po viacerých peripetiách som dostal nový kus. Ten robil to isté, ani som ho nestačil vybaliť z krabice. Ďalšia reklamácia, ďalšie naťahovanie s predajcom a s výrobcom, napriek predvedeniu chyby v predajni mi ich vrátili s tým, že sú v poriadku. Nakoniec to skončilo tak, že som ich znova musel filmovať na videokazetu a dokazovať, že sú skutočne pokazené. Cvičili so mnou veľmi slušne a verím, že slabšie nátury by to radšej nechali tak.

Tretí kus bol rovnako chybný. To už som si vážne myslel, že si zo mňa robia srandu. Sériové čísla boli pekne po rade 2655690÷88 (áno, odzadu dopredu), pritom ich delilo asi trištvrte roka a nový kus na výmenu vždy došiel zo Schaffhausenu. Asi mali odloženú nejakú špeciálnu sériu pre ostblok.

Po týchto skúsenostiach som konečne dostal štvrtý kus, sériové číslo 2663980, ktorý bol OK. Na to, že by som s ním išiel trebárs na bicykli do roboty, som radšej ani nepomyslel. Dokonca to párkrát skončilo tým, že hodinky jednoducho na čas ostávali v šuflíku, aby sa im preboha niečo nestalo. To im však nezabránilo, aby sa u nich nevyskytla ďalšia chyba. Tentokrát bola problémová hodinová ručička stopiek, tá sa pre zmenu pohybovala ďalej aj po zastavení chronografu. To už som z nich bol skutočne na prášky. Zistil som to štyri mesiace po skončení záruky. Chvalabohu IWC konečne urobilo prvý ústretový krok za celý čas a chybu mi opravili bezplatne, dokonca mi láskavo aj napísali vyjadrenie. Milé od nich, predtým sa neunúvali.

Stále sú to najkrajšie hodinky, ktoré som kedy mal, a veľmi rád ich nosím, preto ich znova a znova beriem na milosť.


Ale ja mám celkovo so švajčiarskymi hodinkami pech, nemal som jediné, ktoré by neboli chybné - krivo nasadené indexy, rotory bez záberu, neprehadzujúci sa dátum... Keď som asi pred troma rokmi kúpil ako darček jedny Rado, ktorým sa o seba zachytávali ručičky (!), bola to posledná kvapka. Nikdy viac žiadny predražený Švajčiar, ktorý aj tak tie hodinky väčšinou skladá ako Lego a vyrába len puzdrá :vom: K tomu vygenerovaný nejaký srdcervúci „príbeh“ a poďme do krámov s cenovkou o jednu nulu navyše...
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod fps » úte srp 26, 2014 10:42

mvaldo píše:ktory modell by si odporucil? ;)

doporučuji řadu Core http://www.suunto.com/Product-search/Se ... ore&page=1, celá řada umí to samé, barvičky a materiál je na tobě, já mam Suunto Core Regular Black, na bílým displeji jsou lépe vidět údaje, než na černém displeji

grco píše:Inak s tebou trochu suhlasim, mam Core a vychod/zapad slnka som nikdy nevyuzil.

tak to já to používám pokaždé když jsem na těžko v přírodě, podle toho plánuji jak ranní vstávání, tak taky to abych došel na místo přespání před setměním
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » úte srp 26, 2014 10:58

@wawrik: IWC ma u drahsich modelov svoje strojky, takze "robia len puzdra" sa tyka len tych "lacnych". To co popisuje ten typek je haluz a ty s Rado tiez, ja som ale ziadne take problemy nezazil. IWC sam nemam, ale ma ich fotrik, ktoremu som ich pomahal vyberat, a nikdy s nimi nebol ziadny problem. Takisto nema problem s Longines ani Tissotami... Ja mam Raymond Weil a takisto s nimi nie je ziadny problem az na to, ze mi po asi 5-6 rokoch kazdodenneho nosenia praskol kaucukovy naramok, co je ale podla mna uplne normalne, pretoze pouzivanim po case popraska kazdy (nenormalna je uz ale cena aku chcu za novy :))
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » úte srp 26, 2014 11:36

grco píše: IWC ma u drahsich modelov svoje strojky, takze "robia len puzdra" sa tyka len tych "lacnych"
Isto? Skús si napríklad zistiť, kde sa robia vlásky :D To je srdce hodiniek, a také, ktoré nemajú Nivarox alebo obdobný, nezaplatíš.

Vzhľadom k tomu, že Swatch group zastavil (alebo v dohľadnom čase zastaví) subdodávky svojich kalibrov do konkurenčných firiem, im ani nič iné nezostáva, ako robiť vlastné :D Ale v tom čase, keď som ich kupoval, mali inhouse asi dva-tri kalibre, v cene od zhruba 500k Sk.

Inak to nepopisuje týpek, ale ja, len sa mi to nechcelo písať znova, tak som to pastol :-)

Odkedy namiesto Švajčiarov kupujem Seiko, nemám s ničím problém. Dokonca aj presnosť ich najlacnejších mechanických kalibrov (v hodinkách za zhruba 50 €) zodpovedá stokrát drahším IWC. Mám aj dvoje 45-ročné kúsky, pre tie to platí rovnako. Trochu som z tej švajčiarskej masáže vyrástol, nie že by nerobili pekné hodinky, ale za tie prachy... A Seiko má vlastné všetko, vrátane sklíčok či vláskov. Takže ja už zostanem pri Japoncoch, aj tak mi ten ich technoidný prístup viac vyhovuje. Jediné, čo ma štve, že nemajú pekný chronograf so Spring Drivom :cry:
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » úte srp 26, 2014 12:14

A co je zle na Nivaroxe? To, ze maju in-house movement neznamena, ze si musia sami tazit este aj tu zliatinu z ktorej to robia predsa. Dolezite je, ze tam neni rovno cely ETA movement... To jak keby si povedal, ze Mercedes len sklada motory ako lego, lebo im niekto iny dodava nejake suciastky do nich, napriklad sroby :)

http://www.watchalyzer.com/education/movements/iwc-movements-passion-for-innovation/#50000-caliber

Toto je proste in-house movement, navrhnuty a vyrobeny IWC a to, ze niektore suciastky nakupuju je predsa uplne normalne. Nivarox pouziva aj Patek Philippe...

A k tym Seiko, za 1) ukaz mi tie Seika za 50 eur s mechanickym strojkem...

a za 2) Seiko Calibre 6r20...

Seiko automatic movement 6R20. This high grade caliber is designed to place the Seiko firmly in the high quality mechanical market....
The high beat (28,800) movement delivers accuracy of -15~+25 seconds a day and the Spron 510* mainspring generates a power reserve of more than 45 hours.


To sa s IWC Calibre 50000 nemoze ani zdaleka rovnat, dokonca ani bez Nivaroxu :)

Nevravim, ze Seiko robi zle hodinky, vsak aj ten ETA movement moze byt presnejsi ako niektore in-house strojky, ale myslim, ze by si mal vediet, ze presnost nie je vsetko, to si mozes kupovat quartzky od Casia...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » úte srp 26, 2014 12:42

Seiko SNK805, stáli 42 GBP.

A úplne som nepochopil, čo si chcel povedať tou pastnutou citáciou. Všetky seiká, čo máme v rodine (asi 5 kusov) sú zregulované tak, že sa odchýlia do 30 sekúnd za mesiac. Okrem tých z roku 1970, čo mám na ruke, lebo chodím do roboty na bajku a občas dostanú ranu, tak sa pár sekúnd spamätávajú. Ale potom idú zasa konštantne. Viac ako minútu za mesiac neurobili nikdy. Tie najlacnejšie idú najpresnejšie, 30 sekúnd neurobia ani medzi zmenami času, odchýlku si väčšinou dorovnajú samy. A ak myslíš tú pružinu Spron, je to obchodná značka Seika.

Pre mňa za mňa nos, čo chceš, ja som ti písal, prečo nemám rád švajčiarske hodinky ja. So seikami som sa nikdy nemusel hádať s predavačom, že ten krám naozaj, ale fakt naozaj poriadne nejde, nemusel som hodinky filmovať, aby to láskavo uznal, nemusel som stokrát vypisovať a telefonovať výrobcovi, ani nemusím so predajne chodiť ako na klavír. Seiko kúpim a ide ako má.

A o servise, keď sa mi švajčiarske hodinky pravidelne vracajú doškriabané, by som ti tiež vedel rozprávať. Preto od istého času dávam všetky do servisu nafotené. Takto sa napríklad vrátili z Viedne tie IWC:
Puzdro[1].jpg

Podobné fotky mám aj od Omegy, Zenithu a Rolexu, ale tie neviem nájsť. Zmizli niekde v análoch chronomagu. Doškriabané, zle nasadené lunety, sklíčka, strhnutý závit na korunke atď. Prasatá.

Edit: Á, našiel som aj tie dámske Rado so zachytávajúcimi sa ručičkami. Také niečo sa nestane ani u hodiniek od Vietnamcov :lol:
IMG_0398.jpg
Naposledy upravil wawrik dne úte srp 26, 2014 15:37, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod pickard » úte srp 26, 2014 13:12

Když to tak čtu, jsem rád, že jsem nikdy nenalezl v hodinkách jakékoli zalíbení :)
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod budo » stř srp 27, 2014 19:49

Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » stř srp 27, 2014 21:03

@bude: no nemozem povedat, ze by sa mi ani jedny pacili :)

vs. napriklad moj favorit

Obrázek
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod budo » stř srp 27, 2014 21:06

ani bych to necekal :lol:

tak to je zase na mne moc nezajimavy ...mne chronografy nikdy nebraly, protoze mam radeji cistej design, max komplikace day/date a jediny dva chronografy, co se mi kdy libily, zkusim najit... pak postnu

EDIT: jedny jsou ty Seika na druhem obrazku a to jeste taky hodne dela na tom designu ten remen http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/Mi ... litary.htm

druhy tady http://www.mall.cz/panske-hodinky/jungh ... parameters
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod grco » stř srp 27, 2014 21:18

Inak este podotykam, ze fakt proti Seikam nic nemam, ale konkretne tie modely nie su teda nic moc, vyzorovo, vobec ma neoslovili...

Ked bez chronographu, tak podobny styl jak tie co si poslal su napriklad

Obrázek

alebo

Obrázek
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod budo » stř srp 27, 2014 21:24

kazdej ma jinej vkus, ty JLC jsou zas na mne moc industrialni

a jak jste tu resili presnost .... ona ETA 2824-2 se necha vystelovat na Chronometre presnost a pritom ji najdete v hodinkach za 9k i za 60k ... mno, i za vic .... http://www.prim.cz/kalibry.php :D - spolehliva, za dobry prachy

http://www.chronoshop.cz/steinhart-pota ... an-1-black
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod budo » stř srp 27, 2014 21:28

K těm Panerai .... hodinky italských instalatérů :supz:

Jinak ..... mý dlouhodobý favoriti jsou tady https://shop.laco.de/en/Fliegeruhren-A.html, maximálně tady https://shop.laco.de/en/Fliegeruhren-B.html a ty C-chronografy jsou na hranici toho, co je pro mne osobne zajimavy v tehle komplikaci a nikdy bych do nich nesel, protoze proste holt nesnesu to pozlatko - ze hodinky se dik ty komplikaci tvarej hogo-fogo, ale ja ji pouziju jednou do roka a ani to ne, protoze az budu chtit stopovat, vezmu si stopky nebo mobil ...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Outdoorové hodinky

Příspěvekod mvaldo » stř říj 1, 2014 13:05

v pondellok som zaslal postou hodinky Garmin Fénix na reklamaciu, dnes mi doviezli fungel novy modell Garmin Fénix 2 SE! :o
"palec" hore za sluzby, "palec" dole za kvalitu zn. Garmin, kedze som uz raz reklamoval stratu GPS signalu, teraz v Tatrach sa zacali aj rosit a samozrejme strata GPS signalu a nezmyselne meranie ...
Přílohy
ImageUploadedByTapatalkHD1412165135.893898.jpg
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod musashi » stř říj 1, 2014 14:42

Tak to potesi! :)
Dej vedet, jak ty nove modely slapou. Mne po te zkusenosti s Fenixema dosla trpelivost, poridil jsem Suunto Ambit 2 Sapphire a nemam si nac stezovat.
Ale uz se trosku nudim a ty nove Fenixe mi vrtaji hlavou :D
musashi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon srp 29, 2011 12:21

Outdoorové hodinky

Příspěvekod mvaldo » čtv říj 2, 2014 13:38

neviem ci Garmin Fénix 2 sa nevratia spat, nakolko doteraz som nedokazal hodinky pripojit k PC a aktualizovat ich
riesi to sk podpora, zatial 0 bodov, hodinky nejde pripojit ... :(

hmmm, treti hard reset a hodinky funguju :supz:
Přílohy
ImageUploadedByTapatalkHD1412253528.427870.jpg
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod wawrik » stř říj 15, 2014 20:00

Tak moje úprimné modlitby po mechanických hodinkách s mechanickým výškomerom boli vyslyšané. Je pravda, že prvé lastovičky nie sú úplne vychytané (však sú švajčiarske, tak čo by sme chceli, však? :D ), ale snáď sa to rozbehne. Na remienok si dám kompas a som battery free :-) Ešte by to chcelo stopky a všelijaké suuntá a casiá môžem vyhodiť von oknom.

Oris Big Crown ProPilot Altimeter
13788_0173377054164-0782319_325x511px[1].png
13788_0173377054164-0782319_325x511px[1].png (240.17 KiB) Zobrazeno 8669 krát
13772_0173377054164-0752314fc_325x511px[1].png
13772_0173377054164-0752314fc_325x511px[1].png (272.63 KiB) Zobrazeno 8669 krát
Edit: preklepy
Naposledy upravil wawrik dne stř říj 15, 2014 20:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Outdoorové hodinky

Příspěvekod fps » stř říj 15, 2014 20:42

75 000 kč je slušná cena, no nekup je
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

cron