LONDONPASS

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

LONDONPASS

Příspěvekod ludyv » pát bře 6, 2009 17:30

Ahojky... na netu jsem našel stánku o Londonpassu (londonpass.com) a nejsem si jistý, jestli verze Londonpass with travel platí i na veřejnou dopravu... Cena není totiž podle mě o moc větší , než bez......

Máte někdo s touto kartou nějakou zkušenost? Nebo co doporučujete na cestování po Londýně tak na 4dny a nejlépe i se vstupy do některých atrakcí?

Děkuju za pomoc L.
Partnerka se mě bojí zeptat na to, co je u mě na prvním místě: jestli ona, náš pes, hory, nebo jídlo...... Netuším proč??? :)))
ludyv
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát led 18, 2008 12:19

Re: LONDONPASS

Příspěvekod pelikan » čtv bře 19, 2009 16:55

Ano, plati to aj na dopravu, preto sa to vyplati..
pelikan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv črc 3, 2008 11:22

Re: LONDONPASS

Příspěvekod Lipon » čtv bře 19, 2009 18:19

nevim jak se to jmenovalo, ale byla to ctyrdenni jizdenka na primestskou dopravu, ktera platila po celou dobu i na mestskou a k tomu jsme dostali i brozurku se seznamem mist, kde na tuhle jizdenku bylo zvyhodnene vstupne; bydleli jsme asi 40 min vlakem od Londyna u kamaradky

ona nam o jizdence rikala, ze neco takoveho existuje, pani na nadrazi v pokladne nam velice ochotne poradila co pro nas bude nejvyhodnejsi i nam udelala cenove srovnani s ostatnimi druhy vicedennich jizdenek - jen chtela vedet na jak dlouho potrebujem jizdenky a a jestli budem taky vyuzivat MHD ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: LONDONPASS

Příspěvekod pelikan » čtv bře 19, 2009 21:29

Jj, asi tak nejako to funguje.. skor si pozriet rozne london pasy, podla toho, na ake atrakcie chces ist, lebo nie vsetky zahrnaju to, co by si chcel vidiet..
pelikan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv črc 3, 2008 11:22


Zpět na Velká Británie a Irsko