Treking v severní Indii

Nepál. Indie, Bhútán, Tibet, Karakoram Highway

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Treking v severní Indii

Příspěvekod honnzik » pon srp 30, 2004 20:51

Ahoj,
Zanedlouho se chystám do Indie a pár dnů bych rád strávil v kopcích na severu.
Nemáte někdo tipy na pěkný treky (kláštery, vesničky, kopečky, málo lidí..), kterou oblast si pro chození vybrat, kam nejezdit, případně nějaký zajímavý zdroje na netu ??

Taky koupím Lonely Planet Severní Indie, případně Trekking in Indian Himalaya..

Naopak prodám LP Thailand (r. 2001, super stav) za 450.
Dík
Honza
honnzik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon srp 30, 2004 20:27

Příspěvekod Paw » úte srp 31, 2004 6:10

Doporucuji navstivit prameny gangy :D to za to opravdu stoji
Paw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2004 19:53

Příspěvekod Paw » úte srp 31, 2004 6:18

Kdyby se ti chtelo zajet az skoro do jizni indie, tak tam je krasne pohori a menuje se Kunda Hills a v prekladu jsou tam vesnicky Horni Khunda a dolni Khunda... To neni sranda... je pravda ze tam belocha skoro neznaji, ale o to jsou tam prijemnejsi nez v severni indii.
Super je cestovani v te nejhorsi tride vlakem. Sice se tam asi krade (to poteseni jsem nemel) ale je to opravdu zazitek, kdyz celou noc jedes ve stoje a stojis na jedne noze a jeste ne vlastni :lol:
:partyman:
Paw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2004 19:53

Příspěvekod Vojtos » úte srp 31, 2004 8:19

Paw píše:Kdyby se ti chtelo zajet az skoro do jizni indie, tak tam je krasne pohori a menuje se Kunda Hills a v prekladu jsou tam vesnicky Horni Khunda a dolni Khunda... To neni sranda... je pravda ze tam belocha skoro neznaji, ale o to jsou tam prijemnejsi nez v severni indii.
Super je cestovani v te nejhorsi tride vlakem. Sice se tam asi krade (to poteseni jsem nemel) ale je to opravdu zazitek, kdyz celou noc jedes ve stoje a stojis na jedne noze a jeste ne vlastni :lol:
:partyman:


Jo taky se měl tu čest i když jsem většinou jezdil ve sleeper class. Myslim že je to ideální kompromis poznáš lidi a ještě tě to nestojí tolik jako druhá "klimatizovaná" nejlepší jsou ty větráky u stropu :mrgreen: . Jinak já jsem byl v Kumaon Himalayas tam je to taky super, lidi tam ještě nejsou zkažený od turistů a za celou dobu jsme tam jich potkali jenom pár.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy


Zpět na Himaláje