Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Jura » pát úno 17, 2006 23:13

Máme chuť se podívat na Sardinii pro údajně stálé teplé slunečné počasí, teplé a čisté moře a možnosti volného putování. Uvítám informace, jak se tam snadno a levně dostat, jak se tam nejlíp přesunovat a co se tam smí a nesmí v přírodě ?
Díky.
Jura
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 17, 2006 23:11

doporučuji

Příspěvekod svetcest » ned bře 26, 2006 20:37

Ahoj, jestli chceš získat zajímavý informace i o levném cestování najdi si článek na www.svetcest.cz.
Uživatelský avatar
svetcest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 26, 2006 20:03
Bydliště: Praha

Re: doporučuji

Příspěvekod pripluv » ned bře 26, 2006 20:45

svetcest píše:Ahoj, jestli chceš získat zajímavý informace i o levném cestování najdi si článek na www.svetcest.cz.


Jako rada to je fajn, ale bližší by mi bylo, kdyby zde byl odkaz přímo na tu Sardinii na webu svetcest. Takto to ve mne asociuje nedávnou akci, kde po každým druhým článkem bylo doporučení na c.a. Jenda :(( .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: doporučuji

Příspěvekod Rujir » ned bře 26, 2006 20:49

Přípluv píše:
svetcest píše:Ahoj, jestli chceš získat zajímavý informace i o levném cestování najdi si článek na www.svetcest.cz.


Jako rada to je fajn, ale bližší by mi bylo, kdyby zde byl odkaz přímo na tu Sardinii na webu svetcest. Takto to ve mne asociuje nedávnou akci, kde po každým druhým článkem bylo doporučení na c.a. Jenda :(( .


No a druhykrat si na to spomenies, ked si prejdes hned prvy clanok, ktory tu bol zo Sveta cest odporuceny (hadaj, aku cestovku si zvolili na cestu do Dolomitov). :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » ned bře 26, 2006 20:52

Sakra :smt100 !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod agentw4c » úte kvě 26, 2009 12:49

Ahoj,
nechci zakladat nove vlakno, takze ma nekdo zkusenosti ze Sardinie, nejde mi vubec o more, ale o hory, je tam co delat ?
Budu rad za jakykoliv rady a odkazy, kde se budu moci neco dovedet.
Dik
agentw4c
účastník
účastník
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř úno 7, 2007 14:09

Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat?

Příspěvekod caterina » čtv čer 18, 2009 22:19

Ahoj,
v létě se chystáme na Sardinii a potřebovala bych od někoho zkušeného poradit, jak je to tam se stanováním mimo kempy? Na netu se sice většinou píše, že je to zakázaný, ale našla jsem i informace, že to místní tolerujou nebo že v některých lokalitách se to dá atd...takže by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti je? Hrozí tam třeba i pokuta? Máte s tím někdo zkušenost? pokud možno co nejaktuálnější...většina ifnromací, co jsem po netu našla už je totiž pár let stará a od té doby se to mohlo taky dost změnit.
Předem moc díky za rady!
caterina
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 18, 2009 22:04

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Ježo » sob čer 20, 2009 11:13

@caterina: nevím, jak na Sardinii, ale na Sicílii je stanování zakázáno (pokud jsem dobře pochopil, tak celý ostrov). Což je docela problém, protože v horách se moc ubytování nenajde. (myslím, že tuto informaci mám ze www.summitpost.org). Hádám, že Sardinie na tom bude podobně.

Ještě obecná rada: bacha na oheň, zvlášť během léta tam je docela sucho a není problém něco podpálit.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod camillo » úte čer 23, 2009 15:27

Jura píše:Máme chuť se podívat na Sardinii pro údajně stálé teplé slunečné počasí, teplé a čisté moře a možnosti volného putování. Uvítám informace, jak se tam snadno a levně dostat, jak se tam nejlíp přesunovat a co se tam smí a nesmí v přírodě ?
Díky.

Na Sardinii uz sem byl dvakrat a za tu dobu jsme objeli takrka cely ostrov, vcetne vystupu na nejvyssi horu. Je to uzasny ostrov, ktery te pokazde prekvapi, svou rozmanitosti, divokosti, neporusenou prirodou. Kazdopadne muzu navstevu doporucit! Co je nutne vzit uvahu je cena - neni zde zrovna nejlevneji a i nizkonakladovy vylet stoji pomerne dost, s ohledem na vzdalenost a nutnost prepravy na ostrov. Jakmile budu mit vice casu, pokusim se dopsat dalsi uzitecne info. Zatim doporucuju mrknout do fotogalerie z ostrova.
camillo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř lis 24, 2004 21:19

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod zbuddy » úte čer 23, 2009 15:32

@ Camillo: tazatel Jura na OF nebyl od doby svého dotazu, tj. od února 2006 :mrgreen: Informace potřebuje spíše Caterina, jejíž dotaz jsem sem sloučil...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Baru » úte čer 23, 2009 15:54

Ahoj,
při brouzdání po cestopisech jsem narazila i na jeden o Sardii. Měli tam zajímavou zkušenost se spaním venku, tak přikládám odkaz :).

http://www.denisaa.unas.cz/sardinie/pra ... rmace.html
Baru
nováček
nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 22, 2008 11:37
Bydliště: Brnečko :)

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod multimotyl » úte čer 23, 2009 17:59

Letenky do olbie jsem včera tuším viděl za 1600 zpáteční (z vídně) na královně
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod rdgm » čtv dub 15, 2010 13:41

Baru píše:Ahoj,
při brouzdání po cestopisech jsem narazila i na jeden o Sardii. Měli tam zajímavou zkušenost se spaním venku, tak přikládám odkaz :).

http://www.denisaa.unas.cz/sardinie/pra ... rmace.html


Tohle se, ale může stát všude. My jsme byli na Sardinii posledních 14 dní v červnu 2008. Cestovali jsem s dětmi 2 a 6 let a spávali jsem na střídačku v kempech a na divoko. Místa pro spaní na divoko jsem si dopředu vyhlídli pomocí GoogleEarth. Celá dovolená proběhla naprosto bez problémů a nikdy jsme nenarazili ani na náznaky, že by měl někdo zájem o naše věci (měl jsem potápečskou výbavu a poměrně drahé fotovybavení včetně notebooku).
rdgm
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 15, 2010 12:52

Sardinie

Příspěvekod e.v.a. » čtv črc 28, 2011 19:08

Ahoj,
nemá někdo info o cenách trajektů na Sardinii? (pro pěší :t:t )
e.v.a.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 27, 2011 21:30

Re: Sardinie

Příspěvekod Hafi » čtv črc 28, 2011 20:05

Na podzim Sardinky plánuju, tak mám celkem přehled. Záleží kdy, jak dopředu kupováno, odkud a kam.

Nejlevnejsi je asi Civitavecchia - Olbia za cca 35E/osobu a směr, ale do 45E je toho většina.

Uvažoval jsem nad tím, ale nakonec spíš koukám po letenkách až přímo na Sardinii, vyjde to určitě levnějš, navíc i časově rychlejš (není problém jen v době cesty lodí, bývá to přes noc, což je v poho, ale horší je, že to ani moc nenavazuje na levný letenky z Česka, tj. clověk jeden večer přiletí do Itálie, další večer nasedne na trajekt a teprv další dopoledne je na Sardinii. Netvrdím, že nejsou výjimky,nebo že to nejde stihnout s trochou risku, ale mě to tak vesměs vycházelo jak do Janova, Livorna i Civitavecchie).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie

Příspěvekod ketrin » čtv črc 28, 2011 20:15

Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Sardinie

Příspěvekod e.v.a. » čtv črc 28, 2011 22:32

díky, hafi, taky mi to (zatím) "vychází" na letenku. přeju fajn putování.
e.v.a.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 27, 2011 21:30

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Emgee » ned srp 14, 2011 22:00

Ahoj, byl jsem teď (začátek července 2011) chodit po Sardinii, tak napíšu pár zkušeností.

Doprava: jeli jsme autobusem a vlakem do Karlsruhe (celkem asi 30 eur-lístky jsme si koupili s předstihem na hlavním nádraží v Praze v prodejně, která bývala agenturou Wasteels a teď distribuuje levné jízdenky od Deutsche Bahnhof), tam jsme přespali u kamarádky a druhý den jsme letěli s Ryanairem do Cagliari (asi 50 eur včetně 15kg batohu+nejaka eura clovek zaplati za bus na letiště).

Měli jsme v plánu projít jižní část pobřeží Golfo di Orosei, buď po trase treku Sentiero Selvaggio Blu, nebo po pospojovaných trasách z průvodce od Rother a Freytaga (autor Omidvar Mithra-průvodce doporučuju!). Rozhodli jsme se pro druhou variantu, protože na Selvaggio Blu je potřeba mít věci na slaňování a v létě je tam fatální nedostatek vody (s tím jsme se potýkali i tak-podloží je vápencové a v létě tam neteče NIC-ale vodu lze dokoupit na různých plážích a salaších v max denních rozestupech, ovšem cena až 2e/litr).

Den 1: Ráno jsme v Cagliari sháněli mapu a bombu Campingaz, nesehnali jsme ani jedno. Po poledni jsme byli v Baunei, kde se nad kamarádem smiloval jeden místní a dal mu svou osobní pseudomapu oblasti: http://www.uloz.to/9970210/mapa-jizni-p ... a-luna-jpg ...chodit se podle toho dá. Po cestě jsme narazili na salaš, kde jsme od chlápka odkoupili nějakou vodu, ale spoléhat na to nelze. Večer jsme došli do pohádkové Cala Goloritzé, kde jsme přespali přímo na liduprázdné pláži. Nesmí se to, ale nešlo odolat.
Den 2: Ráno začli chodit lidi a jeden do nás ryl že se tam nesmí spát a někam telefonoval, tak jsme si dali odchod. Asi hodinu cesty do vnitrozemí je camp Golgo, kde teče voda z kohoutku. Večer jsme došli do Cala Sisine, kde je malý camp, kde lze dokoupit vodu
Den 3: odpoledne jsme došli do Cala Luna, kde je restaurant a teče tam kohoutková voda. V podvečer jel kolem pláže člun s pobřežní hlídkou a koukali na nás dalekoholedem, tak jsme šli radši spát do vnitrozemí (ústí tam krásné údolí s plochým písečným dnem, polozarostlé oleandry). Jedna velká skupina italů ale na pobřeží zůstala, dokonce dělali oheň za což jsou ty největší pokuty, a stejně na ně nikdo nepřišel.
Den 4: Došli jsme přes Cala Fuili do Cala Gonone, poslední asi hodinový úsek po silnici. V Cala Gonone je město se supermarketem a taky je tam zapadlý obchod, kde prodávají snad všechny typy bomb. Přespali jsme na pobřeží na jih od města.

Dodatky: v noci bylo teplo, spali jsme vždy bez stanu, rosa nepadala. Hadi na sardinii jsou nejedovatí (viděl jsem jednoho). Turistické cesty jsou liduprázdné, všichni jsou přes den na plážích. Ráno a večer jsou liduprázdné i pláže, protože k nim nevede silnice (kromě Fuili), takže jsou lidi odkázaní na dopravu lodí nebo vlastní nohy. Značení téměř neexistuje, ale cesty jimiž jsme šli byly celkem zřetelné, mapa a průvodce stačili na to abychom se neztratili. Voda byla jen na zmíněných místech. Přes den bylo samozřejmě horko (občas jsme siestovali), o to lepší odměnou byl večerní příchod do zátoky. Z Golfo di Orosei jsme jeli busem do St.Theresy, kde je poloostrov Capo Testa s nádhernými uskupeními balvanů, taky stojí za to.

šťastnou cestu...
Když v horách potkáte nějaký neřád, seberte ho a vyhoďte pod horami do koše. Stojí to za to. Vlastně nejen v horách.
Emgee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 21, 2011 9:54

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Hafi » pon srp 15, 2011 2:34

Pěknééé ...a hodí se :-)

Jelikož mám na začátek října koupený letenky do Cagliari a zpět z Olbie a v plánu Selvaggio Blu, tak doufám, že tam tou dobou už nebude tak tragický problém s vodou. Jaká voda tam je (když je...)? Mám počítat se špinavou skalní studnou, jako bývá třeba ve vápencových horách v Dalmácii, nebo prostě jen tam, kde něco teče nebo jde koupit?
Chápu to dle mapy tak, že jste v podstatě začli akorát severněji a pak šli +- po trase?
Btw, nejsi z Prahy/nepůjčil bys průvodce alespoň k nahlédnutí? Mám v plánu si pro Selvaggio blu koupit přímo průvodce po treku.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Emgee » úte srp 16, 2011 0:01

Co se týče vody, narazili jsme na ní opravdu jen na té salaši (balená, a je teda fakt že zvířata tam pila z takového koryta, ale to jsme nezkoumali), v tom campu Golgo (prostě v umývárkách z kohoutku, dobrá), v Cala Sisine (balená) a v Cala Luna (z kohoutku, dobrá). Btw, netušim, jestli na konci léta tahle zařízení nezavírají. Neviděl jsem žádnou studnu, jen vyschlá řečiště. V nějakém popisu Selvaggia Blu se myslim psalo, že i mimo léto je tam voda jen v nějakých jeskyních (skapává do nějakých nádob či co), ty může být těžké najít... Nějaký zážitky jsem našel tady: http://www.lonelyplanet.com/thorntree/t ... ID=1508478

Ano, začli jsme severněji a šli +- po trase, ale nevim jak moc jsme se odchylovali protože jsme to Sentiero brzy zavrhli kvůli slaňování a vlastně nevim kudy přesně vede. Každopádně na základě té naší mapy jsme chodili po schůdných cestách bez nutnosti použít ruce.

Průvodce jsem měl půjčeného z městské knihovny v Praze a už jsem ho tam zase vrátil.
Když v horách potkáte nějaký neřád, seberte ho a vyhoďte pod horami do koše. Stojí to za to. Vlastně nejen v horách.
Emgee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 21, 2011 9:54

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Hafi » úte srp 16, 2011 1:21

Městská knihovna je dobrý tip, díky.

Jinak voda by snad v říjnu už měla být, nebude-li extrémní sucho. Ty jeskyně by snad měly být popsány v tom průvodci přímo o Selvaggio Blu, tak snad nebude problém, filtr si asi půjčím.

Díky za rady...se možná s blížícím se odletem ještě ozvu :D
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2011 2:06

Ti nevim. Na Sardinii jsem byl ted, uplne na jihu, a je tam vsude tak vyprahlo, ze bych vodu a jeste k tomu pitnou necekal ani v rijnu. S vodou je tam dost problem, pitna netece ani z kohoutku, aspon ji nedoporucujou pit bez prevareni. Nekdo to pry snese, jiny ne. V obchodech se ale da bez problemu koupit balena, mineralni a dobra. Tusim 0.22 Euro za litr a pul tj. levneji nez u nas. Jestli teda narazis na obchod.

Jinak doplnim dopravu: do Cagliari se da letet primo z Prahy se SmartWings. Sice nejsou nejlevnejsi, ale zato uplne v pohode. Skoro az moc, hodinove zpozdeni na zpatecnim letu je vubec nevzrusovalo a ani se neomluvili. Taky je ovsem nevzrusovala vaha zavazadel, maji limit 20 kilo a pry toleruji az 30. My jsme meli lehce pres 20 a ani se nad tim nepozastavili. Vedet to dopredu, tak vezmu aspon dve flasky jejich skveleho vina navic ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Hafi » úte srp 16, 2011 11:41

Dopravu už jsem koupil...s Easyjetem přes Milán, vyšlo to asi na 1150 zpáteční včetně bagáže, Smart wings byly výrazně dražší, navíc maj poslední lety někdy koncem září.
No uvidím, na tom treku by měly být ty jeskyně, předpokládám, že najdutelný. Filtr je jasný.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2011 17:42

Jo, to bylo jen obecne doplneni pro ostatni. Cenu mas fakt dobrou, to jsou snad jen letistni a palivove poplatky ;-) Ale primy let ma taky neco do sebe, v podstate jsme meli den a pul navic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Hafi » úte srp 16, 2011 18:00

No je pravda, že obě cesty máme v Miláně přes noc, což je otravné. Navíc když mi došlo, že jsem za podobnou cenu moh letět jinudy během jednoho dne, případně i jinam (Azory, Madeira), tak mě to skoro i naštvalo.
Jinak pointa nízké ceny je taková, že na pelikan.cz měli nějaký čas omylem nastavený špatný kurz euro/koruna u některých společností, tj. jsem koupil levně a rozdíl do plné ceny (cca 4x vic) za mě doplatil Pelikan (už jsem chválil ve whitelistu).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2011 18:11

Tak to jo, ctyrnasobny rozdil by to vysvetloval ;-) Nastvany nebud, Sardinie za navstevu urcite stoji. Jen bacha na debily s flintickama, co v horach strileji jelinky. Na podzim je to tam pry o zivot, strileji po vsem, co se hybe. Nevim, jestli jsou tam, kam jedes, my jsme byli na zapad od Cagliari.

Jinak jsem letmo koukal a do 3000 by se vlezt dalo (Wizz + Ryan) a cesta asi 6 hodin, coz neni tak strasne. Prime jsou drazsi a SmartWings zda se nemaji vubec zadne slevy ani kdyz kupujes hodne dopredu. Divna nizkonakladovka a vubec spolecnost. S necim takovym jsem jeste neletel, vsichni se tvarili, ze maji vsechno na haku a pilot mi pri pristani v Cagliari malem potrhal bubinky, menil tlak v kabine dvakrat rychleji nez normalne a fakt to bolelo. Nazpatek pri startu to same, ale snizovani tlaku az tak neprijemne neni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod Hafi » úte srp 16, 2011 19:27

jj, varianty jsou, puvodni cil byl vejit se do 100E, coz je s batohama pro aspon tri lidi z peti na hrane realnosti. Takze "akce Pelikan" celkem bodla a vylepsila rozpocet.
Coz o to, nebojim se ze by se mi tam nelibilo, spis ze jsem mohl za podobne vtipnou cenu i nekam jinam, kam se stejne casem chci podivat a budu nucen dat za letenku radove vic.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod radicalrider » ned zář 18, 2011 8:36

Ahoj, prosím ví někdo, jaký druh plynových kartuší prodávají na Sardinii? Mám "nacvakávací" hořák od Campingazu (ne na závit)...Vloni na Sicílii se tento typ bomby nedal nikde sehnat. Díky moc
radicalrider
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 18, 2011 8:27

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod tomas.chrobak » pon říj 31, 2011 11:39

radicalrider píše:Ahoj, prosím ví někdo, jaký druh plynových kartuší prodávají na Sardinii? Mám "nacvakávací" hořák od Campingazu (ne na závit)...Vloni na Sicílii se tento typ bomby nedal nikde sehnat. Díky moc



Nevím, jestli nacvakavaci, ale velký výběr (kupoval jsem tam klasickou bombu) je v outdoor obchodě Georock v Cagliari ( http://maps.google.cz/maps/place?pq=art ... 8546671778 )
tomas.chrobak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 30, 2011 21:21
Bydliště: Rychvald u Karviné

Re: Sardinie - co o ní povíš a jak se tam dostat ?

Příspěvekod seis » pon zář 23, 2013 19:20

Nenajdete se tu někdo, kdo si na Sardinii půjčoval auto? Let máme do Cagliari, takže hledáme půjčovny tam. Strýček Google poradí, ale kdyby se tu našel někdo, kdo má osobní zkušenost, budeme rádi za tip!
Uživatelský avatar
seis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: stř srp 17, 2005 21:35
Bydliště: Čechy a Morava

Další

Zpět na Korsika, Sicílie, Sardinie