Letenky do jihovýchodní asie + víza Thajsko

Thajsko, Laos, Vietnam, Malajsie, Indonesie...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Letenky do jihovýchodní asie + víza Thajsko

Příspěvekod martinx » ned čer 27, 2010 19:27

Ahoj,
nevíte někdo o levný letenkách do Jihovýchodní Asie? Přesněji do Honkongu, Thajska, Kuala Lumpur či do Indonésie termín cca 10.8-24-9 (upřednostňoval bych Bangkok nebo Kuala Lumpur). Koukal jsem se na akčníletenky a nejlevnější letenky jsem našel z Mnichova do Bangkoku za 13600kč (k tomu musím připočítat ještě min 1500 za zpáteční cestu do Mnichova) to se mi zdá dost. Četl jsem, že tady někdo letěl za 10500kč... budu rád za všechny rady i za ty, které mi pomohou při vyhledáváni.

Dále mě zajímají víza do Thajska. U nás se přes cestovku zařizují jenom na jeden měsíc a my se tam budeme pohybovat přes měsíc. Dají se ty víza nějak prodloužit? taky jsem slyšel od známého, že prý se dají přímo na místě v Thajsku zařídit víza na 2 měsíce ve formě nálepky do pasu, nevíte co je na tom pravdy (nemuseli bychom si je vyřizovat tady)? Z Thajska chceme taky vycestovat do okolních zemí, musí se pak ty víza nějak obnovovat? Nebo prostě když vycestuji a vrátím se v ještě v době platnosti těch víz, tak mě normálně pustí před hranice?

Díky za všechno info
martinx
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned pro 7, 2008 20:46

Zpět na Asie Jihovýchodní