Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Guatemala

Kolumbie, Venezuela, Ekvádor, Brazílie, Peru, Bolívie, Chile, Argentina...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Guatemala

Příspěvekod cinskybuhsrandy » ned kvě 12, 2013 13:36

Zdravím,
nebudu chodit kolem horké kaše ani Vás zdržovat svými důvody...
V lednu roku 2014 se přemisťuji do těchto oblastí a budu zde pobývat řekněme dlouhodoběji.
Ledacos už mám nastudováno a vzhledem k tomu, že můj bratr zde již nějaký čas je, mám i poměrně dost informací. Nicméně opatrnost je matka bedny porcelánu a velmi stojím o jakékoliv cenné rady od kohokoliv kdo zde již byl. Hlavně ohledně vybavení pro přežití... některé věci ohledně bezpečnosti, kupříkladu. Bratr mi popisoval oblasti Panamy, kde střelba po lidech kvůli hodinkám není nijak vzácná ... jsou rizika ohrožení života či zdraví z důvodu lidského faktoru dostatečně velká, abych byl nucen omezit své vybavení na nejnutnější spartánské potřeby? Nebo jsou rizika ohrožení života plynoucí z nedostatečného vybavení větší...?
Nepovezu si s sebou nic, co nejsem schopen dlouhodobě nosit, tudíž jsou prioritou věci pro přežití, ale rád bych dvě, tři zbytečnosti, jako je digitální kamera...
Dále bych si rád ověřil svou připravenost a kompletnost svého seznamu, proto bych byl rád, kdyby mi někdo se zkušeností z těchto oblastí napsal seznam věcí v batohu, které jsou NAPROSTO nezbytné a nelze je vynechat.

Děkuji Cinskybuhsrandy
cinskybuhsrandy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 14, 2012 13:29

Re: Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Guatemala

Příspěvekod charlie.v » čtv kvě 29, 2014 19:51

Ahoj, zrovna jsem se vrátil z Guatemaly, jediné místo které mi přišlo pocitově nebezpečnější bylo hlavní město po setmění, jinak jsem se všude cítil bezpečně.
K.
Islandofil.cz - osobní blog o Islandu
Twitter: Carl Carlsson
charlie.v
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon lis 7, 2011 19:23
Bydliště: Praha


Zpět na Amerika Střední, Jižní a Patagonie

cron