Mapy Malajsie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Mapy Malajsie

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 8:36

nemáte někdo prosím mapy Malajsie, obzvláště Tamanu Negara, Cameron Highlands popřípadě ostrovů na severu (Pulau Perhentian)?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod uplne jinej martin » úte čer 14, 2005 14:32

Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 15:23

uplne jinej martin píše:zkus to na http://mapy.mk.cvut.cz
mrknu tam
dik
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 15:32

hmm
tak nikde nic, ani mapička :smt022
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 15:43

hodne map vcetne Malajsie delaj Periplus Travel Maps

zkus to treba tady

a tady vidis, jak to vypada..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod NAE » úte čer 14, 2005 15:48

Vážně nic? Ani v rámci Indonésie? Tak to nevím nevím, tenhle server mě nikdy nezklamal.

No zkus tohle: http://www.svetoutdooru.cz/Users_/Mapy/default.asp
A nebo Kiwiho v pražské Jungmance, jestli bys za to byl ochoten zaplatit...

http://www.lib.utexas.edu/maps/malaysia.html tady je něco, ale asi jen celá Malajsie...mohy by tam ale být odkazy. Jo a jsou tu historický mapy...ale ty asi nechceš :wink:

Zkus tam něco najít... :D a třeba se povede.
Naposledy upravil NAE dne úte čer 14, 2005 15:55, celkově upraveno 1
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 15:55

NAE píše:Vážně nic? Ani v rámci Indonésie? Tak to nevím nevím, tenhle server mě nikdy nezklamal.


jak nic? a co ja?:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod NAE » úte čer 14, 2005 15:56

Nooo...já to otevřel ještě dřív, než jsi přidal svůj příspěvek... :D
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 16:00

NAE píše:Nooo...já to otevřel ještě dřív, než jsi přidal svůj příspěvek... :D


znas to, dvakrat cti a jednou pis:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 16:38

diky za odkazy, ty uz mam bohuzel prolezly :(
me prave vsechny moje mapovy bookmarky taky zklamaly

spis shanim nekoho, kdo by byl ochoten treba zapujcit, kupovat se mi nechce na tech par dni, co jsem zatim koukal, tak mapy stoji od 250,- vys

no mozna koupim az na miste, jen se obavam toho, ze mapa bude jen v tom jejich rozsypanym caji bez latinky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 16:52

Lipon píše:diky za odkazy, ty uz mam bohuzel prolezly :(
me prave vsechny moje mapovy bookmarky taky zklamaly

spis shanim nekoho, kdo by byl ochoten treba zapujcit, kupovat se mi nechce na tech par dni, co jsem zatim koukal, tak mapy stoji od 250,- vys

no mozna koupim az na miste, jen se obavam toho, ze mapa bude jen v tom jejich rozsypanym caji bez latinky


dyk ty moje ale fungujou - tam si tu mapu muzes objednat, ale stoji holt pres 400. Ale kdyz mas na Malajsii, tak te to uz nevytrhne, ne?:)

jinak myslim, ze na primo miste v nejakym aspon trosku turisktickym stredisku to budou mit i v anglictine...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod NAE » úte čer 14, 2005 17:25

No...ale tam by ty mapy byly asi taky drahý, ne?

Ten Kiwi...já nevím, já mám mapy rád a rád si e kupuju třeba jen když jsou zajímavé v antikvariátu...ale i tak...já bych tu mapu ctěl i po návratu a pár stovek se mi zase nezdá tak moc...
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 17:44

teoretic píše:
Lipon píše:diky za odkazy, ty uz mam bohuzel prolezly :(
me prave vsechny moje mapovy bookmarky taky zklamaly

spis shanim nekoho, kdo by byl ochoten treba zapujcit, kupovat se mi nechce na tech par dni, co jsem zatim koukal, tak mapy stoji od 250,- vys

no mozna koupim az na miste, jen se obavam toho, ze mapa bude jen v tom jejich rozsypanym caji bez latinky


dyk ty moje ale fungujou - tam si tu mapu muzes objednat, ale stoji holt pres 400. Ale kdyz mas na Malajsii, tak te to uz nevytrhne, ne?:)

jinak myslim, ze na primo miste v nejakym aspon trosku turisktickym stredisku to budou mit i v anglictine...

t.


to taky bylo mysleno tak ze ty linky neobsahuji to co potrebuji, nikde netvrdim ze odkazy nefunguji
ptal jsem se, zda nekdo nema mapy uvedenych mist, nikoliv kde bych je koupil, o takovych obchodech vim

a nezlob se na me, ale argument ze kdyz mam na Malajsii tak me mapa za 4kila nevytrhne je dost lacinej a povrchni (dle meho soudu)

nechci ji kupovat nikoliv proto ze na ni nemam (kolik me staly/nestaly letenky je uplne vedlejsi), ale proto, ze mi to pripada zbytecne, nepocitam ze bych tam v neblizsi dobe zase jel, nemusim mit zase vsechny mapy mist kde vsude sem byl :-)
za "usetreny" 4kila radsi koupim navic 2 poradny diaky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 17:56

to nebyla zadna narazka na tvoji pripadnou financni situaci, takze rozhodne vubec nic ve zlym :roll: ...

ja jsem to myslel tak, ze kdyz uz jedu nekam do daleky "divociny", tak bych si k tomu kazdopadne sehnal mapu at uz stoji co stoji protoze tam uz muze jit o kejhak a v takovym pripade by mi teda nestalo za to, usetrit par stovek, i kdyz to pro me penize jsou a i kdybych uz tu mapu nemel nikdy potrebovat...

nevedel, jsem, ze na ty mape nebude to, co jsi potreboval ty, orientoval jsem se podle nazvu threadu :lol: ..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 18:58

teoretic píše:to nebyla zadna narazka na tvoji pripadnou financni situaci, takze rozhodne vubec nic ve zlym :roll: ...

ja jsem to myslel tak, ze kdyz uz jedu nekam do daleky "divociny", tak bych si k tomu kazdopadne sehnal mapu at uz stoji co stoji protoze tam uz muze jit o kejhak a v takovym pripade by mi teda nestalo za to, usetrit par stovek, i kdyz to pro me penize jsou a i kdybych uz tu mapu nemel nikdy potrebovat...

nevedel, jsem, ze na ty mape nebude to, co jsi potreboval ty, orientoval jsem se podle nazvu threadu :lol: ..

t.

ale jo, v poho
me to proste pripada hodne povrchni hodnoceni - Malajsie=vatar tak proc setri na mape; nic todle neni tema tohodle threadu, takze zpet k mapam

obecnou mapu Malajsie mam, prave proto ze bysme s drahou polovickou chteli jet do Taman Negara (jungle treky, na Cameron Highlands (cajove plantaze, mozna vystup na mistni 2tisicovku) shanim podrobnejsi mapy oblasti, abychom mohli rozvrhnout cas na jednotlive oblasti

podle toho co vim, to tam neni zrovna liduprazdne, i stezky v dzungli nezarustaji, s kufrovanim byl teda vetsi problem na Ukrajine :((
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod teoretic » úte čer 14, 2005 19:04

to, ze obecnou mapu Malajsie uz mas jsi mohl rovnou napsat:)

jinak to fakt muselo vyznit jinak, nez jsem myslel, znam plno lidi, ktery na takovou dovolenou setri x let, jini jedou kazdej rok nekam do Chorvatska pod stan :mrgreen: - to ale nic nemeni na veci, ze , nehlede na to, jestli se jedna o prachace nebo ne, je podle me hloupost neporidit si mapu - rozumime si?:D

t.

P.S. jinak jsem ti jeste koukal na netu, ale taky jsem nic nenasel...
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lipon » úte čer 14, 2005 19:11

teoretic píše:to, ze obecnou mapu Malajsie uz mas jsi mohl rovnou napsat:)

jinak to fakt muselo vyznit jinak, nez jsem myslel, znam plno lidi, ktery na takovou dovolenou setri x let, jini jedou kazdej rok nekam do Chorvatska pod stan :mrgreen: - to ale nic nemeni na veci, ze , nehlede na to, jestli se jedna o prachace nebo ne, je podle me hloupost neporidit si mapu - rozumime si?:D

t.

P.S. jinak jsem ti jeste koukal na netu, ale taky jsem nic nenasel...

hmm, to asi mohl :wink:
kvuli takovy dovce jsem ochotnej makat od rana do vecera, zvlast kdyz vim ze na dlouhou dobu bude zrejme posledni (od pristiho roku me nejspis ceka zacatek splaceni hypoteky :-( )
s tou mapou asi pockam az tam, minimalne jich tam snad bude vic na vyber
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Lipon » stř čer 15, 2005 8:41

tak po delší době jsem našel aspoň orientační mapu Cameron Highlands, akorát je ve Flashi :-(
http://www.pahangtourism.com.my/map/cameron.html

"Maps showing the trails are available at many of the shops and most hotels." - takže mapu koupim až na místě 8)

jinak pokud by někdo potřeboval, narazil jsem po delším hledání na následující adresy:

http://www.angelfire.com/yt/kpyehi/maps.htm
http://www.footprint-adventures.co.uk/mapmalay/malaysia.html

Cameron Highlands
http://www.aloha.gov.sg/sections/common/maps/frm_mapcameron.htm

Taman Negara
http://www.pahangtourism.com.my/map/tamannegara.html
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...


Zpět na Mapy, navigace, GPS

cron