Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re:

Příspěvekod sup » stř srp 5, 2009 9:51

krakonos píše:Resim uplne stejny problem. Letime ovsem jen do Sofie a dal autobusem, takze hledam spise kolem autobusoveho nadrazi.

Na stránkách Campingazu je kontakt na turecke distributory, zatim mi ovsem neodpovedeli. Zrejme ale provozuji tenhle obchod (offshore.net) a maji tam adresy na kamenne pobocky. Jedna je 3 stanice metrem (zastavka Merter) od autobusaku. Kde jsou ty ostatni si uz moc nepamatuju, neco bylo v evropske casti, neco v asijske. Zalezi, kam poletis, jestli Sabica Gokcen nebo Ataturk.


V tom obchode na zastavce Merter je sice obrovsky kram, kde maj spoustu hadru a i nejake outdoorove vybaveni, ale bomby ne.

Naopak mohu potvrdit, ze v atlas outdooru, ktery, jak uz tu nekdo psal, je napravo na tom namesti, co je za galata mostem, bomby maji, a i vicemene vsechno jine outdoorove vybaveni, co byste potrebovali. Take tam prodavaji nejake pruvodce po tureckych horach, ale jenom Turecky:-P.
sup
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř srp 5, 2009 9:45

Kartuše v Soluni

Příspěvekod Boulderman » stř srp 5, 2009 15:11

Budu se opičit, ale nepodařilo se mi najít info v sousedním vlákně. Kde sehnat kartuši na klasický závit (Var) v Soluni? je tam nějaký outdoorový obchod?
Boulderman
účastník
účastník
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř črc 1, 2009 13:27

Re: Kartuše v Soluni

Příspěvekod pripluv » stř srp 5, 2009 17:09

jak tam jedes? jestli pres sofii, dokazal bych pomoci...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod Boulderman » čtv srp 6, 2009 9:17

přímo z vídně. pak jedeme na sever přes makedonii do kosova. tam sice bomby mají, ale ne takové, na jakých se dá vařit :((
Boulderman
účastník
účastník
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř črc 1, 2009 13:27

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod sobb » čtv srp 6, 2009 10:36

Kuki mi napsal totok:

.... rozhodně si pamatuju, že to byl
problém, pořádnej outdoorovej obchod jsme nenašli, ani nám nikdo
neporadil, ten co jsme objevili byl takovej rybářsko turistickej
armyshop. Řekl bych, že je hodně zhruba někde tam, kde jsem Ti
nakreslil do obrázku červené kolečko, fakt moc nevím, ani mapu města
už nemáme. Vím jen, že jsme pak sjeli z kopce a byli u moře na takový
promenádě :-).

Každopádně tam měli hlavně takový ty napichovací kartuše Coleman, ty
by se možná dali sehnat i na benzínce. Šroubovací se trochu divili, co
to chceme.

Asi tam nějaký obchody někde budou, nechtěl bych strašit, možná jsme
jen neměli štěstí ...


Obrázek
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod Boulderman » čtv srp 6, 2009 12:16

Tak to nezní moc nadějně... asi si vememe s sebou tak tři vařiče, no a buď narazíme na nějakou outdoorovou prodejnu a nebo si koupíme kartuši i vařič přímo na místě, podle toho, co tam budou mít...
Boulderman
účastník
účastník
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř črc 1, 2009 13:27

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod Hofi » pon srp 10, 2009 21:52

do Turecka odjíždíme příští pátek, takže jsem na netu pohledal něco ohledně kartuší. Toto je výsledek:
www.adrenalin.com.tr
I think the site doesn't have an English version.
They have 3 stores in Istanbul;

1)Mümin Deresi Sk. No:39
(Toyota Plaza yani)
Sahrayicedit Istanbul

Tel: 0216 386 33 35
Faks: 0 216 368 34 22

2) Ortabahçe Cad.
Büyük Beşiktaş Çarşisi
PTT Kati No: 19
80690 Beşiktaş Istanbul

Tel/faks: 0212 260 60 02

3)Kuşdili Caddesi
Hasircibaşi Sokak No:18/A-B
Kadiköy Istanbul

http://www.atlaskamp.com/index.php?page=kontak
Karaköy Meydani Aksu Iş hani Zemin Kat

OBI nad otogarem

Ten atlaskamp by měl být jistota a taky je to v centru.
Hofi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon srp 10, 2009 21:45

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod sup » pát říj 7, 2011 17:28

Tak jsem se znovu podíval do Turecka a zjistil jsem následující:
Zdá se, že outdoor/trek shopy rostou jak po dešti. Jednak v Turecku funguje sůť obchodů Adrenalin: http://www.adrenalinoutdoor.com/content2/Magazalarimiz

Mají obchody v Istanbulu (tam mají 4, jeden v Asii a tři v Evropě), pak po jednom v Ankaře a v Adaně. V tom v Ankaře jsme byli (jde se po Ataturk bulvari asi 4km z Uluse, je to nalevo, ale najdete si to na Google maps - viz odkaz). Bomby jsme tam sice neshaneli, ale myslim, ze neco maji (i sroubovaciho, ale nekupoval jsem to, tak to neni na 100%).

Dalsi Trekshop je v Trabzonu, u toho jsme videli jenom vylohu a nepamatuju si uplne, kde je. Myslim ze tak na dve tretiny cesty z hlavniho namesti Ataturk Alani k bazaru s jidlem (u hodinove veze) - trochu se tam potulujte a snad byste to meli najit, je to v nejake ulici po leve strane kdyz jdete Z Ataturk Alani do bazaru. Jestli ma sroubovaci kartuse nevim.

Posledni trekshop je v Doğubeyazıtu, kde je nalevo vicemene na zacatku hlavni ulice. (to je ta, ktera jde k palaci Išak Paša - poznate ji tak, ze kdyz jste na ni a zvednete hlavu, dotycny palac uvidite - je to videt i z krizovatky) Tam maji jenom narazeci kartuse, nic sroubovaciho. Maji tam palivo do benzinovych varicu se ale zdalo.

Obecne je uroven outdoor shopů v Turecku spíš nevalná (dost omezený výběr) a většinou nebývají levnější než u nás (i když i to se občas podaří).

Dobrou alternativu by bylo koupit si vařič na napichovací kartuše (mají i relativně malé) co používají Turci, myslím že v každém trochu větším městí by s tím měli mít obchody, aspoň myslím, že jsem to tam často viděl a neplete mě, že v Albánii to mají na každém rohu. Turkové každopádně vařiče dost používají, milují totiž pikniky, ale většinou k tomu mají obří bomby.
sup
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř srp 5, 2009 9:45

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod Hafi » pát kvě 18, 2012 15:35

Viděl jsem v Řecku PB bomby i v běžných obchodech, např. v Carrefour express v centru Pátry 5,3 Eura za velkou napichovaci, 3,6 za malou a 1,5 za malou propichovaci (tu co už pak nejde sundat. Šroubovací samozřejmě nejsou.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod Aranwe » úte kvě 22, 2012 2:30

jen bych dodal, ze dost casto turci mivaji kartuse (obcas i sroubovaci) v armyshopech - kterych tam je dost - obzvlast v oblastech s voj. zakladnou :)
Uživatelský avatar
Aranwe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 216
Registrován: pon úno 15, 2010 21:44
Bydliště: Brno, Mor. Trebova

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod mskultet » ned bře 31, 2013 23:08

AHoj, sháním plynovou kartuši v Trabzonu. Sup píše, že tam něco je, ale nemůžu nic najít. Ataturk Alani mám, ale nevím, kde je ten trh s jídlem u věže s hodinami :)

Nemáte někdo aktuálnější informace?
mskultet
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob úno 9, 2013 22:51

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod sup » pon dub 1, 2013 0:04

Ahoj. Vez s hodinami by podle me mela byt tady (v tom miste je na panoramiu fotka trhu, ktery jsem mel na mysli): http://maps.google.cz/maps?ll=41.008419 ... rent=5,0,0 a ten obchod byl na zapadozapadojih odtamtud, rekl bych. Kazdopadne od ataturk alani to bylo na zapad a na sever od k maras cadesi. Ale opakuju ze nevim, zda tam ty kartuse maji, jenom ze tam byl outodoorovej shop. mozna je taky mimo sezonu a treba ten obchod funguje jeno v lete, nevim. Jsou to skoro dva roky, co jsem tam byl, ale bylo to tam nekecam.
sup
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř srp 5, 2009 9:45

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod mskultet » pon dub 1, 2013 0:16

Díky za odpověď. Z googlemaps to asi nenajdu a street view tam nefunguje. Ještě je čas, třeba něco seženu.
mskultet
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob úno 9, 2013 22:51

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod sup » pon dub 1, 2013 0:19

Zkus se tam potulovat, ono to není zas tak velkej prostor a ta ulice není tak zapadlá. Podle mě to do hodiny musíš najít.
sup
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř srp 5, 2009 9:45

Re: Kde v Řecku a Turecku sehnat plynovou kartuši?

Příspěvekod mskultet » pon dub 1, 2013 0:27

Jestli to tam je, tak to najdem. Ještě jednou díky.
mskultet
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob úno 9, 2013 22:51

Předchozí

Zpět na Řecko a Turecko