Raichle Scout gtx

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Raichle Scout gtx

Příspěvekod leggos » stř úno 8, 2006 15:16

Chtěl bych si je pořídit, co vy na ně :)
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Re: Raichle Scout gtx

Příspěvekod teoretic » stř úno 8, 2006 15:18

leggos píše:Chtěl bych si je pořídit, co vy na ně :)


ja osbne bych do raichli nesel, ale to proto, ze mi proste nesedej - zkousel jsem par typu a kdyz to porvnam s jinejma, tak se v nich cejtim tak divne, nestabilne, jakobych furt stal na sutrikach..ale to je hodne subjektivni a v botach se moc nevyznam, cili me vubec neposlouchej :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod leggos » stř úno 8, 2006 16:00

Mě lákají proto, že v hudy jsou za akční cenu 3000Kč, kdybych věděl , že mi už neporoste noha, tak si koupím nějaké jiné, ale s takovouhle jsou 3000 opravdu strop :?
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod tesil » stř úno 8, 2006 16:06

přítulkyně je má asi dva roky, zatím jsem od ní neslyšel jedinej nedostatek, teda kromě toho, že jí v nich tahám na dlouhý tůry :climb: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
jezdí v nich několikrát ročně do tater, loni v létě korsika - bez problémů. nebylo potřeba je rozcházet, hned sedly na nohu jako papuč :finga:
večer je doma omrknu, zítra třeba napíšu víc
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod tesil » stř úno 8, 2006 16:13

... teda ona se pro ně rozhodla po zralé ženské úvaze: "jé, ty mají zespodu na podrážce takový pěkný červený tečky, ty si koupííím..." a mě vomejvali :smt071 :smt071 :smt070. já se jí tenkrát snažil vnutit lasportivy, přišly mě (tenkrát) odolnější. marně...
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Ježo » stř úno 8, 2006 16:16

no, měl jsem do Raichle nízké boty a dojem z nich mám rozpačitý.. Docela brzo se prošoupaly, je pravda, že jsem v nich chodil skoro každý den a i docela velké vzdálenosti, ale po roce jsou prakticky na odpis. Prošoupaná pata (tkaničky si zavazuju, prošoupanej vibram (v podrážce se tvoří ,,bublinky", které po čase prasknou)... Celkove mě to nějak nenadchlo, myslel jsem, že mi vydrží víc, zatím co jsem to srovnával s všema možnýma teniskama, které jsem kdy měl, tak zkušenosti s Raichle byly asi nejhorší.

Tohle ale ber jako silně subjektivní pohled, je pravděpodobné, že ty budeš spokojený, přece jen je to už jiná kategorie boty a ta by měla vydržet víc.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » stř úno 8, 2006 16:25

zkus je na nohu to je jistota.
:(( tuším že jsou Švýcarský, určitě by nedělali něco špatnýho.
každopádně noha se rozhodne sama :(( akorát jí to peněženka musí schválit :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Filltos » stř úno 8, 2006 17:49

jezo píše:no, měl jsem do Raichle nízké boty a dojem z nich mám rozpačitý.. Docela brzo se prošoupaly, je pravda, že jsem v nich chodil skoro každý den a i docela velké vzdálenosti, ale po roce jsou prakticky na odpis. Prošoupaná pata (tkaničky si zavazuju, prošoupanej vibram (v podrážce se tvoří ,,bublinky", které po čase prasknou)... Celkove mě to nějak nenadchlo, myslel jsem, že mi vydrží víc, zatím co jsem to srovnával s všema možnýma teniskama, které jsem kdy měl, tak zkušenosti s Raichle byly asi nejhorší.

Tohle ale ber jako silně subjektivní pohled, je pravděpodobné, že ty budeš spokojený, přece jen je to už jiná kategorie boty a ta by měla vydržet víc.


Mam nizky pres rok a vibram je uz taky docela sjetej, ale taky je nosim furt
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod tuso » stř úno 8, 2006 19:31

jezo píše:no, měl jsem do Raichle nízké boty a dojem z nich mám rozpačitý.. Docela brzo se prošoupaly, je pravda, že jsem v nich chodil skoro každý den a i docela velké vzdálenosti, ale po roce jsou prakticky na odpis. Prošoupaná pata (tkaničky si zavazuju, prošoupanej vibram (v podrážce se tvoří ,,bublinky", které po čase prasknou)... Celkove mě to nějak nenadchlo, myslel jsem, že mi vydrží víc, zatím co jsem to srovnával s všema možnýma teniskama, které jsem kdy měl, tak zkušenosti s Raichle byly asi nejhorší.

Tohle ale ber jako silně subjektivní pohled, je pravděpodobné, že ty budeš spokojený, přece jen je to už jiná kategorie boty a ta by měla vydržet víc.


No nevím, protože přesně tohle jsem na nějakém fóru četl zrovna o těch "Skautech"- že se hrozně rychle ošoupali. Myslím si, že bota za 4000 /i když teď zlevněli/ by měla vydržet trošku víc než jeden rok, bez ohledu na to, že je nosíš každý den.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod leggos » stř úno 8, 2006 19:41

tuso píše:
jezo píše:no, měl jsem do Raichle nízké boty a dojem z nich mám rozpačitý.. Docela brzo se prošoupaly, je pravda, že jsem v nich chodil skoro každý den a i docela velké vzdálenosti, ale po roce jsou prakticky na odpis. Prošoupaná pata (tkaničky si zavazuju, prošoupanej vibram (v podrážce se tvoří ,,bublinky", které po čase prasknou)... Celkove mě to nějak nenadchlo, myslel jsem, že mi vydrží víc, zatím co jsem to srovnával s všema možnýma teniskama, které jsem kdy měl, tak zkušenosti s Raichle byly asi nejhorší.

Tohle ale ber jako silně subjektivní pohled, je pravděpodobné, že ty budeš spokojený, přece jen je to už jiná kategorie boty a ta by měla vydržet víc.


No nevím, protože přesně tohle jsem na nějakém fóru četl zrovna o těch "Skautech"- že se hrozně rychle ošoupali. Myslím si, že bota za 4000 /i když teď zlevněli/ by měla vydržet trošku víc než jeden rok, bez ohledu na to, že je nosíš každý den.


Pamatuješ si ještě , kde se o tom psalo? Chtěl bych aby mě ty botky chvíli vydržely a hned po roce nedělaly neplechu :evil: :axe: :smt022
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod tuso » stř úno 8, 2006 19:47

leggos píše:
tuso píše:
jezo píše:no, měl jsem do Raichle nízké boty a dojem z nich mám rozpačitý.. Docela brzo se prošoupaly, je pravda, že jsem v nich chodil skoro každý den a i docela velké vzdálenosti, ale po roce jsou prakticky na odpis. Prošoupaná pata (tkaničky si zavazuju, prošoupanej vibram (v podrážce se tvoří ,,bublinky", které po čase prasknou)... Celkove mě to nějak nenadchlo, myslel jsem, že mi vydrží víc, zatím co jsem to srovnával s všema možnýma teniskama, které jsem kdy měl, tak zkušenosti s Raichle byly asi nejhorší.

Tohle ale ber jako silně subjektivní pohled, je pravděpodobné, že ty budeš spokojený, přece jen je to už jiná kategorie boty a ta by měla vydržet víc.


No nevím, protože přesně tohle jsem na nějakém fóru četl zrovna o těch "Skautech"- že se hrozně rychle ošoupali. Myslím si, že bota za 4000 /i když teď zlevněli/ by měla vydržet trošku víc než jeden rok, bez ohledu na to, že je nosíš každý den.


Pamatuješ si ještě , kde se o tom psalo? Chtěl bych aby mě ty botky chvíli vydržely a hned po roce nedělaly neplechu :evil: :axe: :smt022


Bohužel si nevzpomenu. Bylo to tak před 2 lety, kdy jsem si je chtěl koupit. Zkus www.svetoutdooru.cz ale bez záruky. Byla to reakce soukromá, ne oficiální test.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod leggos » čtv úno 9, 2006 18:11

tuso dík, mám další otázku, co myslíte, jak na tom budou s nepromokavostí?
v nějaké diskusi někdo psal že nic moc, ale zase jiný člověk je chvalil :((
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod Asahi » čtv úno 9, 2006 18:23

leggos píše:Mě lákají proto, že v hudy jsou za akční cenu 3000Kč, kdybych věděl , že mi už neporoste noha, tak si koupím nějaké jiné, ale s takovouhle jsou 3000 opravdu strop :?
Taky me zaujaly, v hanibalu je maji jeste levneji - 2750 Kc. Ale po procteni par odpovedi si nejsem uplne jistej zda budou vhodny. Takze zatim je mam vypsany, ale budu vybirat dal.
Asahi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon úno 6, 2006 19:51

Příspěvekod denius » čtv úno 16, 2006 21:41

nosim je rok kazdej den a bezproblemu, akorat se mi rozpadly tkanicky :) pocitam, ze tak jeste 1,5 roku budou v pohode a pak se rozpadnou uplne :) jinak na noze jsem nemel nikdy nic lepsiho, sedi mi naprosto genialne a nepromokavy sou v pohode, jediny kdy sem cejtil vlhko bylo v mokry trave po delsim chozeni
denius
 


Příspěvekod fabi » pát bře 10, 2006 13:08

scouty mám něco málo přes dva roky a držej úplně v pohodě. jen s nepromokavostí je to horší... :wink:
fabi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 28, 2005 21:42
Bydliště: Praha


Zpět na Boty