Boty od v.d. Podtatran

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boty od v.d. Podtatran

Příspěvekod Vojtos » čtv zář 30, 2004 10:46

Docela mě zaujaly vypadá to jako stará dobrá klasika nemáte někdo s nima zkušenosti?

http://www.webpark.sk/podtatran/member.html
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Boty od v.d. Podtatran

Příspěvekod Peter » pát říj 1, 2004 7:36

Vojtos píše:Docela mě zaujaly vypadá to jako stará dobrá klasika nemáte někdo s nima zkušenosti?

http://www.webpark.sk/podtatran/member.html


Bohuzel se nedostanu na jejich stranku v dusledku mistnich restrikci, ale mam jedny pohory od nich doma. Koupil jsem je za socializmu kolem roku 1985 za desnou sumu 550 kcs. Jou celokozenne vcetne podsivky, polstrovane, tezke, ale bytelne. Podrazka klasicky traktor, tvrda a pevna. V zime na snehu, ve skalach, v lese jsou k nezaplaceni a zcela jiste mne prezijou. Pokud ale musim z nakladem po asfaltu tak trpim jako kun. Je ale mozne ze delaji i jine z meksi podrazkou a pak neni co vahat jak jsou za rozumnou cenu.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod maykl » pát srp 26, 2005 15:31

Tak Vam tedy nevim.
Potrebuji koupit nove botky. Kdyz vidim ty ceny, tak mi je jasny, ze opet skoncim na farmach. nekolik let a spokojenost. pravidelne vydrzej rok a pak z nich udelam pracovni botu, dokud neprasknou.
Nicmene me zaujali zpetne popradky, pac sem je mel a nedam dopustit na klasiku - kozena bota. Ale ta cena :(( . Si myslim, ze jsou za ty prachy asi lepsi boty. nevim no.
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod maykl » pát srp 26, 2005 15:32

Tak Vam tedy nevim.
Potrebuji koupit nove botky. Kdyz vidim ty ceny, tak mi je jasny, ze opet skoncim na farmach. nekolik let a spokojenost. pravidelne vydrzej rok a pak z nich udelam pracovni botu, dokud neprasknou.
Nicmene me zaujali zpetne popradky, pac sem je mel a nedam dopustit na klasiku - kozena bota. Ale ta cena :(( . Si myslim, ze jsou za ty prachy asi lepsi boty. nevim no.
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Rujir » pát srp 26, 2005 23:45

Co sa tyka tych Popradiek, tak kedysi to bola uplna legenda. Trvacne, klasicke, lacne proste parada. Momentalne je ale trh tak drsne konkurcny, ze to uz tak uplne neplati. Ich najvacsou vyhodou je, ze ak mas zaujem tak ti ich usiju na mieru (snad to este stale plati), ale musis ozeliet napr. Vibram podrazku. Aj ked ty sa asi kvoli tomu do Popradu trepat nebudes, co? :|

Ale za tu cenu by som si kupil LaSportivy Himalaya, ktore maju v kazdom Hudaci a ktore su podla mna dokonalou klasikou... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Rujir » pát srp 26, 2005 23:57

Este ma napadlo - k Popradkam najdes vela napisaneho v archive konferencie Montana. Ak sa ti tam teda chce prehrabavat, mne by sa nechcelo... :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA



Zpět na Boty