Nizke trekovky (s membranou)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod scinkk » ned dub 9, 2017 18:43

kolik keen botek si mel a cim te tak odradily?
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod booze » ned dub 9, 2017 19:02

fps píše:já kdybych nemohl sehnat boty na svou nohu, tak bych si raději nechal ušit boty na míru než abych kupoval něco od keen

Amen. Mel jsem troje a vsechny po mesici vzdy reklamoval, protoze vzdy neco prasklo.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod fps » ned dub 9, 2017 20:04

scinkk píše:kolik keen botek si mel a cim te tak odradily?

já naštěstí žádné, ale známí měl dvoje, oboje několikrát reklamoval, a prý už nikdy více, a i tady na OF je povícero lidí které mají špatné zkušenosti s kvalitou bot keen
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » ned dub 9, 2017 22:38

scinkk píše:kolik keen botek si mel a cim te tak odradily?

Ja zadne a odradily vzhledem. Snad jen Merrell se jim v ohavnosti vyrovna.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » ned dub 9, 2017 23:18

Boty s membránou chci proto abych to neměl po prvním deštíčku jak hadr na podlahu,že. Zkušenosti s obyčejnejma ádama mi bohatě vystačili. Šekuju nechci! Ano zrovna teď mám Lowy a jelikož je jejich osud takový jaký jsem popisoval tak je potřeba je nahradit něčím novým. Co vydrží alespoň dalších 4-5 let každodenního nošení. Převážně město občas nějaká ta příroda. Lehčí chůze někde po polňačce či v lese atd. Žádnej hardcore. Každopádně se sluší poznamenat,že jsem limitován penězi. Jo a po špatných zkušenostech s botami AP ty nechci ani náznakem vidět. Před Lowama jsem měl Asola. Max bych to viděl na 3500 Kč za botky. Ale to už je opravdu strop. U toho Keenu mě zaujala současná cena v Rockpointu. Jinak upřímně mě Keen nikdy moc nerajcoval. :lol:
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » ned dub 9, 2017 23:33

petrasek1 píše:Co vydrží alespoň dalších 4-5 let každodenního nošení. Převážně město občas nějaká ta příroda. Lehčí chůze někde po polňačce či v lese atd.

Takove boty v tehle kategorii neexistuji. Zvlast kdyz jsi limitovan penezi, trochu realnejsi ocekavani by to chtelo... I u tech nejlepsich za tu dobu prochodis porazku skrz. Chozeni po meste da totiz botam a zvlast podrazkam zabrat vic, nez ten les nebo polnacky.

petrasek1 píše:Max bych to viděl na 3500 Kč za botky. Ale to už je opravdu strop. U toho Keenu mě zaujala současná cena v Rockpointu.

:D nemozne na pockani, zazraky do tri dnu. Sorry jako. U Keenu pochybuju, ze ti vydrzi do konce zaruky.

Realne je koupit boty, ktere vydrzi 2 - 3 roky, nez prochodis podrazku a ktere se do te doby nerozpadnou. 3500 bude spis dno, nez strop.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pon dub 10, 2017 11:42

mike píše:Realne je koupit boty, ktere vydrzi 2 - 3 roky, nez prochodis podrazku a ktere se do te doby nerozpadnou. 3500 bude spis dno, nez strop.
S prvni vetou plny souhlas pri kazdodennim noseni ve meste (spocti si, kolik je to kilometru uz za 2-3 roky) na podrazky nejvice nicicim povrchu (asfalt, beton, dlazdice).
Ale za 3500 se sehnat daji, i kdyz posledni dobou to jde nejak nahoru. Obcas se je treba kouknout i po akcich, ale napr. Asola nebo Aku se daji sehnat za lepsi cenu nez Lowy, Hanwag a pod, pricemz s vydrzi to maji cca stejne.
Moje stare Aku Arriba II(???) mi vydrzeli 4-5? let chozeni do prace, pote uz jsem mel podrazku sedrenou na patach az do vnitrku podesve a to jsem je koupil za necele 3000, kdyby mi sedel druhy model, mam je jeste o petikilo levnejsi. Ted mam Asola, nevim ktery model ("pro prirozenou chuzi") od leta a na podrazce zatim neni videt, ze je nosim denno-denne ve meste.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » pon dub 10, 2017 12:12

Tak nevím. Měl jsem Asola co jsem nosil přesně jak popisuji a po cca 5 letech prošoupaná podrážka k jedné straně ,protože prostě blbě chodím. To samé teď Lowa. Tuším,že 4 roky a jediná vada opět prošoupané podrážky k jedné straně. A cena byla vždy do 3500 Kč v akci samozřejmě. Jo Akučka. Jenže ty jsem viděl jen v Alpsportu a ve velikosti,která už nebude na mě. Jsou ve výprodeji a obávám se,že do doby než mi přijde výplata tak už asi nebudou. Ještě jsem zapomněl poznamenat,že fakt nechci nějaké boty co vypadaj jak chodící cirkus Sarasani. Ony ty barevné botky se obtížně kombinují s oblečením. Takže opravdu nepotřebuji mít na sobě decentně barevné oblečení a k tomu svítivě zelené nebo jinak křiklavé botky. Teď jsem viděl tuším,že v Hanibalu nějaký Asola za 2999 Kč v akci. Takže opravdu nevím. Jak jsem psal ohledně těch Keenů tam mě zaujala ta cena. A proto jsem se zeptal na zkušenosti. Jak je vidět tak jsem učinil dobře. Raději se zeptám než později litovat.
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » pon dub 10, 2017 12:32

mike píše:
petrasek1 píše:Co vydrží alespoň dalších 4-5 let každodenního nošení. Převážně město občas nějaká ta příroda. Lehčí chůze někde po polňačce či v lese atd.

Takove boty v tehle kategorii neexistuji. Zvlast kdyz jsi limitovan penezi, trochu realnejsi ocekavani by to chtelo... I u tech nejlepsich za tu dobu prochodis porazku skrz. Chozeni po meste da totiz botam a zvlast podrazkam zabrat vic, nez ten les nebo polnacky.


Troufnu si říct, že mi Garmont Montello I těch 5 let fakt posloužily. Samozřejmě byla drobná údržba, ale posloužily. I dýl...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pon dub 10, 2017 14:20

Podivej se tady na strankach dovozce Asola. Mas tam par botek, ktere jsou do 3500, maji nektere v akci (cervene cislo se znamkem procenta u nekterych barev), nektere nove jsou sice mirne nad ale mozna se TI zalibi a nemusel by byt problem je najit u nekoho prodavat i levneji. Taky kdyby se TI nektera neslevnena botka libila, ale chtel bys mirne snizeni ceny, tak jim zavolej a poptej, co by TI nabidly na Tve potreby, trochu pokecat a povzdechnout si, skoda, ze tyto botky nejsou o neco levnejsi, ze se Ti libi ale tolik na ne nemas. Oni obcas docela radi prodaji se slevou :wink:, pripadne Ti k tomu priblai neco jineho, co za to stoji (ponozky Bridgedale, atd.) zdarma.
Aku muzes kouknout na strankach dovozce, Alpitreku (byvaly Alpisport Pribor, taky tam neco najdes i ve vyprodeji, dokonce i ta Arriba tam je pod 3000.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod dudy » pon dub 10, 2017 15:47

Já mám či měl sem patery boty Keen a nedám na ně dopustit.
Pro Dudyho, po Lowě, číslo dvě.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » pon dub 10, 2017 16:25

budo píše:Troufnu si říct, že mi Garmont Montello I těch 5 let fakt posloužily. Samozřejmě byla drobná údržba, ale posloužily. I dýl...

Chodil jsi v nich opravdu kazdodenne po meste? Ono se to nezda, ale na mestskem tvrdem povrchu dostanou podrazky vetsi zahul, nez u vas na vesnici.

petrasek1 píše:Měl jsem Asola co jsem nosil přesně jak popisuji a po cca 5 letech prošoupaná podrážka k jedné straně ,protože prostě blbě chodím. To samé teď Lowa. Tuším,že 4 roky a jediná vada opět prošoupané podrážky k jedné straně.

Tak se s tim smir. To je proste normalni. Malokdo chodi uplne rovne a i kdybys chodil, tak zas bude nekde proslapana skrz.

No a taky zalezi, co je to denni chozeni, ze. 3 km denne je o 50 % vic, nez 2 km. Pocitat zivotnost bot na roky je trochu ujete.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Příspěvekod budo » pon dub 10, 2017 17:44

Jasny je, ze u zivotnosti boty hraje roli to, kolik v ni nachodis a ne to, kolik let ti lezi v botniku. Nicmene ver, ze ujety z dnesniho pohledu tak, jak nam to vyrobci vnucujou, je sledovat, kolik v bote nachodime - na to vetsinou vede zaznamy fakt malokdo... To jen pro odlehceni ;)

Do prace jsem v nich nechodil, samozrejme. Ve volnem case to byly me hlavni boty podzim - jaro plus i letni plejskanice. Ale chodim se psama a to samozrejme nejen po asfaltu - vylozene mestske chozeni srovnatelne s Prahou to teda neni...
Podrazka je spotrebak, bita se da podrazit, pokud je svrsek i podesev v dobre kondici. Ale ja jsem to nedelal ani jednou... Fotku soucasneho stavu ukazat muzu, uz jsou dorvany, ale bylo mi lito je vyhodit a obcas si je vzal. Ted uz mam nove z Decathlonu, tak je asi vyhodim...


(tapatalked)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 10, 2017 17:54

fls
budu se opakovat alw boty sity na moru sou tezky s tvrdou podrazkou abto na koleno mit nemuzu. keeny maji podrazku na doslap mekci a ty moje po 400 km vypadaj furt jako novy takze to neni moc ale mysli, ze 1500-2t by mohly na pohodu dat...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod grco » pon dub 10, 2017 17:56

Mawenzi píše:fls
budu se opakovat alw boty sity na moru sou tezky s tvrdou podrazkou abto na koleno mit nemuzu. keeny maji podrazku na doslap mekci a ty moje po 400 km vypadaj furt jako novy takze to neni moc ale mysli, ze 1500-2t by mohly na pohodu dat...


Za 5! :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 10, 2017 17:59

muzes mi koupit telefon s vetsim rozlisenim, ja vidim ze mackam pismenka spravny a vyleze z toho neco jinyho dycky :D asi su rozmlsana z s5
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pon dub 10, 2017 18:39

Myslim, ze OF ma po cestine, slovenstine, pawprochstine, obcas anglictine a polstine dalsi jazyk - mawenzistinu :D
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pon dub 10, 2017 18:49

mike píše:No a taky zalezi, co je to denni chozeni, ze. 3 km denne je o 50 % vic, nez 2 km.
Miku, ja jsem v Aku Arribach chodil opravdu kazdy (pracovni a nekdy i vikendovy) den do prace, s par moc sneznych dnu cely rok, cele ty 4-5 let. Kazdy den min. 2 km, k tomu nakupy, "navstevy" mesta a jinych mist, obcas do prirody (vcetne par dnu v polskych Tatrach, vcetne Koscielce, (resp. po tech pitomych 10 m pod vrcholem), Alpy. Za tu dobu to mohlo byt odhadem min. cca (250x2+50x2)x4+200=2600km, pokud jsem je nosil 4 roky, o nejakych 600-650 vic, pokud 5.
Pravda, posledni skoro rok uz se v nich chodilo blbe, protoze mely seslaplou patu do boku.

Ale napr. syn ve svych obycejnych levnych Salomonech chodil do skoly taky 4,5 roku a plus mnohem vic nez ja i do prirody. A vyhodily se proto, ze se roztrhly kozene ocka na snury a uz se nedaly zatahnout, Jinak by min dalsi rok, mozna i vice vydrzely.

A to mluvim o meste Ostrava, zadny venkov (i kdyz pro prazaka mozna jo :-)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re:

Příspěvekod mike » pon dub 10, 2017 18:54

budo píše:Nicmene ver, ze ujety z dnesniho pohledu tak, jak nam to vyrobci vnucujou, je sledovat, kolik v bote nachodime - na to vetsinou vede zaznamy fakt malokdo...

Jasne, ale trochu se to odhadnout da. Kdyz treba chodis pravidelne do prace stejnou trasu. Nekde, asi na Kickstarteru, jsem videl vlozky do bot, ktere pocitaji kilometry samy :twisted:

budo píše:Podrazka je spotrebak, bita se da podrazit, pokud je svrsek i podesev v dobre kondici.

U pohorek, u nizkych bot to obvykle nema smysl nebo to vubec nejde. Ja to teda beru tak, ze kdyz podrazku prochodim, tak je bota spotrebovana.

apuka píše:Myslim, ze OF ma po cestine, slovenstine, pawprochstine, obcas anglictine a polstine dalsi jazyk - mawenzistinu

Zrovna ty mas co mluvit :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » pon dub 10, 2017 19:43

mike píše:Tak se s tim smir. To je proste normalni. Malokdo chodi uplne rovne a i kdybys chodil, tak zas bude nekde proslapana skrz.

Já jsem s tím smířenej. Asi se trošku nechápeme,ale já mluvím o to,že mi to ty boty dělaj po 4-5 letech a proto je chci vyměnit za nové. Opravdu nehodlám mít boty s prošoupanou podrážkou aby mi to zespoda natahovalo vodu. Chodím s nimi každý den. Někdy jen z práce domů to je většinou do pár metrů. A ve dnech volna mašíruji po Práglu. A když je příležitost tak i nějaká menší drobnější tůra po lese. Jde mi v první řadě aby se mi ty boty nerozpadli dřív než mi skončí záruka a neprošoupe se mi podrážka též dřív než mi skončí záruka. Už si rozumíme?
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

Příspěvekod budo » úte dub 11, 2017 8:00

Zaruka dnes u bot mnoho neznamena. Treba Adidas vyrabi Terrex Swift GTX, u kterych zdhovadlo po 200km prorizne svrsek boty kvuli chybne konstrukci boty. Kdyz to clovek reklamuje, pravnik Adidasu ho posle k sipku.

(tapatalked)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » úte dub 11, 2017 18:55

Osobně jsem to nezažil,ale slyšel jsem skazky o tom jak šel někdo reklamovat botky a reklamace neuznána s důvodu nevhodné použití. Za což se dá schovat prakticky cokoliv. Pravda je,že běžný spotřebitel nemá čas ani náladu se s nima handrkovat tak na to přistoupí. Čest vyjímkám co se sanží se k zákazníkovi slušně chovat a uznaj reklamaci a vracej peníze nebo vyměňují za nový kus.
Ehm koukal jsem na mall.cz a tam maj v akci AKU MIO. Máte s nima někdo nějaké zkušenosti?
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

Příspěvekod budo » stř dub 12, 2017 5:12

Taky dotaz. Zena zvazuje tyhle za 3k http://www.meindlboty.cz/detail_produkt ... rodukt=449
Co myslite?

(tapatalked)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » stř dub 12, 2017 7:02

petrasek1 píše:slyšel jsem skazky o tom jak šel někdo reklamovat botky a reklamace neuznána s důvodu nevhodné použití. Za což se dá schovat prakticky cokoliv. Pravda je,že běžný spotřebitel nemá čas ani náladu se s nima handrkovat tak na to přistoupí.
No, ja jsem mel jednou podobne zamitnutou reklamaci, ale - i kdyz jsem byl "bezny spotrebitel" -, tak me to namichlo a napsal jsem dovozci nejmenovane znacky Meindl sahodlouhou (ale krok po kroku logickou) uvahu o tom, co je "bezne pouziti", "nevhodne pouziti", "navod k obsluze" a oznaceni "spravneho zpusobu pouziti" v nem, atd, atd. V kratkosti oni se odvolavali na to, ze jsem pouzival botu nevhodnym zpusobem, ne v nevhodnem terenu ale spatne zavazoval, spatne obouval (vysoke pohorky), atd. a ja jsem prohledal nejake ty zakony a nasel jsem jen pouzity pojem, myslim "obvykly zpusob vyuziti" a ze v mem ponimani bezneho uzivatele je to u pohorek "obout, zavazat a jit", po pouziti "rozvazat, vyzout, ocistit, vysusit a odlozit" a ze nikde v papirech, co mi k botam dali nejsou napsane zadne omezujici a prikazujici pravidla, jak boty (ne)pouzivat.
Radeji se uz odmlceli a nechali uplynout 30 dnu...

S touto argumentaci musis pocitat, ze prijde, je to "prvni volba" vseznalych lidi rozhodujicich o (ne)prijati reklamaci nekde od stolu bez toho, aby se na reklamovanou vec vubec podivali. A prave pocitaji s tim, ze se tak 95% lidi se vzda.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod lojzmen » stř dub 12, 2017 21:57

petrasek1 píše:... Měl jsem Asola co jsem nosil přesně jak popisuji a po cca 5 letech prošoupaná podrážka k jedné straně ,protože prostě blbě chodím. ....


Bacha, sjeté boty ti zničí zdraví.
Dá se to tvoje levně spravit?
Já až se probrousím na další vrstvu, nebo mne začne bolet noha nebo záda, nechám to spravit obuvníkem, tak do pětistovky. A to je tak 50 na 50, že se to podaří. Netrefí sklon a podobně. Není to vidět, ale nedá se v tom chodit.

Asolo - mám jedny s tou ohebnou podrážkou, Natural Shape, už nikdy více, asi nechodím přirozeně. Ty asi už nesešlapu.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » čtv dub 13, 2017 7:37

Mohl by ses rozepsat, co je za problem s Natural Shape podrazkou? Ja mam ted takove boty taky a docela se v nich dobre chodi (az na pitomou klouzajici vlozku), jen jsem si vsiml, ze idealni je najednou chodit max. tak 5 km, alespon ve meste, pote uz clovek zacne citit nohu. To ale muze byt i tim, ze normalne v nich chodim tak 2x1km denne, bezne vice ne a nohy nejsou na delsi chuzi v nich zvykle.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod lojzmen » čtv dub 13, 2017 12:24

Velmi brzo mne začaly bolet chodidla a tak okolo.
Nehodlám se odrovnat zkoušením, co vydržím.

Běžně chodím v botech s tvrdou podrážkou.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » pát dub 14, 2017 1:50

Obávám se,že to spravitelné není. To už je skrz. Takže AKU Mio už jsou doma. Tak jsem zvědav na chození s nima. Akorát na fotce vypadaj jinak než ve skutečnosti. To co je jakože žlutý tak v reálu je svítivě žlutý. A kaničky taky tak. Hmm tak si budu muset trochu zvykat. Já kterej si potrpí na co nejmíň nápadný oblečení/obuv. :rolleyes:
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Pr3d1t0r » úte dub 25, 2017 8:46

Nemáte někdo zkušenosti s novými nízkyji hanwagy? Konkrétně model makra low.
Pr3d1t0r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon kvě 11, 2009 17:09

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod petrasek1 » sob dub 29, 2017 22:38

První zkušenost je taková,že jsou neskutečně lehounký. To máte pocit jak když na těch nohách nic nemáte. Ve srovnání s Lowama je to fakt nezvyk. A to si nemyslím,že jsou ty Lowy kdo ví jak těžký. Akorát mám takovej prazvláštní pocit jakože nemám pevný krok nebo tak něco. Pokaždý cejtím ten krok jinak než před tím.
Pan Murphy pravil Co se má pokazit tak se taky pokazí!
Já dodávám Platí to všude! Co nemůžeš pokazit dnes odlož na zítra.
Omlouvám se za pravopis,ale mám dysfunkci a pravopis mi dělá trošku potíže.
petrasek1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát říj 16, 2009 12:48
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Boty