Nizke trekovky (s membranou)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Grent » ned led 19, 2020 11:30

V zasade s tebou suhlasim ale na druhej strane, je predsa jasne ze kazda podracka je vhodna na iny povrch. Ako som pisal na mojich all terain craze podrazka drzi na makkom riadne ale ked pridem na skaly tak musim spomalit viac ako niekto v beznych teniskach lebo mne na kamenoch lietaju nohy :D ale zas nie som nejaky odbornik na obuv tak preto zistujem :D
Grent
nováček
nováček
 
Příspěvky: 150
Registrován: pon led 4, 2016 11:52

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » ned led 19, 2020 15:05

Univerzálnost čehokoliv bohužel neexistuje, teda aspoň ještě nikdo nevymyslel materiál, kterej by fungoval stejně dobře na všech povrchách. Takže prostě nezbyde než koupit a zkusit, vyhovuje x nevyhovuje. Mokrá skála je skvělej příklad, bota na ní musí držet, ikdyž je podrážka už řádně ošoupaná. Při záběru nesmí prokluzovat. Na blátě tak jisto. Na asfaltu nesmí vadit. Co já vyzkoušel bot, kolik peněz v tom utopil, abych zjistil, že mi nejvíc vyhovujou "sprostý" Reeboky za 1500 ani ne...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Grent » ned led 19, 2020 16:49

Tak ale ja zas nehovorim o kvalitnej tenisky na vsetko, jasne ze taka neexistuje.. ja hovorim o kvalitnej tenisky na trek a kedze tenisky, kt, su vhodne do makkeho trailu su zvacsa naprd (z mojej skusenosti) pri tvrdom povrchu, tak proste zistujem :D a preco kupovat rad za radom tenisky na vyskusanie ked mi niekto moze povedať, ze jo, tieto alebo tieto viem ze su dobre na toto alebo tieto niesu dobre na toto, tak podla toho sa zariadim :D
Grent
nováček
nováček
 
Příspěvky: 150
Registrován: pon led 4, 2016 11:52

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » ned led 19, 2020 17:39

Vždy se sejdou protichůdný zkušenosti, jeden se bude dušovat, že ta podrážka na skále drží, druhej bude tvrdit, že ani omylem, takže tobě stejně nakonec nezbyde, než to koupit a zkusit :D
Btw moje Reeboky maj podrážku ze dvou materiálů, každej má jinou strukturu, jedna guma je gumovější, druhá tvrdší, spolu tvoří celek, kterej tak přilne pevně k téměř libovolnýmu povrchu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pon led 20, 2020 10:40

Etheric píše:přilne pevně k téměř libovolnýmu povrchu
...s Tebou, lehkym jako pirko :wink:

@Grent: Ono to opravdu neni tak jednoduche, protoze zalezi na konkretnim terenu, ne jenom typu, na konkretnim jedinci (kazdy chodime jinak). Prave vys jsem naznacil, ze Etheric je lehounky (podle jeho slov), ma nejakou postavu a (zase trochu podle jeho slov) skace - kdyz nekdo ve stejnych botach bude jako pivni sud a smatlat a tahat nohy po zemi, tak ve stejnych botach ve stejnem terenu muze mit naprosto odlisne pocity - je to dost prehnane, ale s botama to, bohuzel, funguje nejak takto a opravdu jsi Ty jediny, kdo dokaze zjistit, co Tobe nejvice vyhovi. (Nebo dopadnes jako vetsina z nas - koupi si nejake, co jakz-tak vyhovi a dobre sedi a trochu se te bote prizpusobi.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte led 21, 2020 9:57

No dyť jo, jak jsem psal, stejně mu nezbyde nic jinýho, než nějaký boty koupit a zkusit, jak budou vyhovovat jemu a jeho stylu pohybu.
Já mám do 70kg včetně naloženýho batohu, skáču i na rovině, jen tak pro radost, kopec vždycky seběhnu, je to super :) proto potřebuju boty, který mě nebudou vůbec omezovat v pohybu a zároveň mě udrží v suchu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod louskacek » pát dub 3, 2020 15:06

U několika posledních bot (Salewa Wildfire GTX, Terrex Eastrail nebo noname z Decathlonu) se mi relativně brzy "zničí" pata a tím pádem mě boty začnou dřít. Jde o místo cca kousek pod achylovkou, prostě tam, kde se dotýká zadní část chodidla s botou. Kupuju špatné boty, blbě je nosím nebo kde je chyba? Boty by mi vydrželi klidně dva roky, ale pata u posledních se mi prodřela po 5 měsících a na nějaké delší chození je to nepříjemné. Boty nosím převážně po městě a občas nějaký výlet.
louskacek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 15, 2019 12:52

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » pát dub 3, 2020 15:15

Mozna spatne zavazovani (pata by se nemela hybat), spatna velikost nebo "jen" spatna kompatibilita s nohou. Zkus si dat pod vlozku pod patu podpatenku, trochu to zmeni postaveni paty. Mne to casto pomaha. Taky mohou pomoci jine ponozky (bud tlustejsi nebo z jineho materialu) - ale na toto bych se nespolehal.
Dalsi, drazsi moznosti je po kratkem case si nechat tam u sevce vlepit kus kuze na zabraneni prodreni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod biffa » pon čer 15, 2020 17:53

Ahoj pratele, shanim nejake boty do terenu. Rad bych neco v cem ujdu Camino, vydrzi to i nejaky dest a bude to co nejvice pohodlne. Planuju i cesty se stanem a spacakem, tudiz s tezsim batohem, jaro, leto, podzim. Vzdycky mi sedely spis nizsi boty a zrak mi padl na Garmont Dragontrail LT - cetl jsem ale, ze snadno promoknou horem a taky nemaji GTX. Je GTX nutnost, nebo by LT Dragontrail po impregnaci mely vydrzet dest? Nemel bych spis koukat po vyssich botach? Dal jsem koukal na Garmont Vetta GTX. Zaroven jsem ale cetl na Garmontky i kritiku. Jak vypada Garmont vs. Salewa? Nevahejte doporucit jine znacky, cena kolem 3k.
biffa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 15, 2020 17:41

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » pon čer 15, 2020 18:14

biffa píše:neco v cem ujdu Camino

Jakože opravdu "ujít Camino", od prahu svých dveří až do cíle hezky po svejch?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod biffa » pon čer 15, 2020 18:23

Chci jit Del Norte trasu ze San Sebastianu. Priznavam, ze jsem pomerne nezkuseny, co se tyce treku a sam nevim, co by mi vlastne sedelo. Ty Dragontrail mi sedely v obchodu hezky, ale jak rikam, nevim, jestli nizka bota neni spatna. Procital jsem si tu forum a nasel jsem pak treba Tengu Lite GTX za 3,5k, to vypada univerzalne, ale je to zas uplny opak. Mam proste dilema nizke vs. vysoky a jestli jit do GTX. :mrgreen:
biffa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 15, 2020 17:41

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Tomas » pon čer 15, 2020 19:40

Já mám teď asi rok a půl nízký Garmont Trail Beast GTX a nosím je úplně všude, můžu doporučit. Cenově mi připadnou srovnatelné jako to co uvádíš a pokud ty ti Garmonty sedí, šel bych do nich.

Ve vysokých botách bych to nešel ani za peníze. Ideálně si vzít s sebou ještě nějáký lehký trepky aby ses večer mohl vyzout.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » pon čer 15, 2020 19:58

Tomas píše:Ideálně si vzít s sebou ještě nějáký lehký trepky aby ses večer mohl vyzout.

Tak. Na nohy nízký trekovky s gtx a do batohu crocsy. V případě potřeby prohodit. Ale opravdu crocsy, ne chuan ťan an atrapy. Pokud to chceš jít v létě, tak klidně jen ty crocsy. Já 3 měsíce chodil po Španělsku v crocsech a trekovky jsem měl v batohu. Cesty jsou tam opravdu rozpálený
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Stani » pon čer 15, 2020 20:59

Crocsy - vyhnite sa modelu LiteRide Clog s červenou vnútornou stielkou. Púšťa farbu. Takže pri dlhšom používaní najmä v pätnej časti sú svetlé ponožky od toho červené. Najhoršie je, že na tmavých ponožkách to nevidno, ale ak ich to dáte do pračky ...čudoval som sa, prečo ide načervenalá voda. Myslel som, že to je nejaký prvý sprievodný jav, lebo Crocsy som nikdy predtým nemal, ale ani do tretice nie.

Edit: pardon za odbočku, asi by to bolo vhodnejšie v inom vlákne.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod biffa » pon čer 15, 2020 21:13

Dekuji za rady, panove. Je ten Dragontail, co jsem si zkousel ve verzi LT v poho, nebo je LT GTX fakt nutnost? Zase si tech par stovek radsi priplatim, nez aby to hned promoklo. Jeste jsem koukal na Garmont Vetta GTX, to ma byt "stredne vysoka" bota, tak nevim, jestli to neni takovy zlaty stred?
Mozna se vam nakonec podari rozptylit me obavy, ktere jsem ziskal cetbou podobnych diskuzi - do nizkych bot tece zezhora, nedrzi dostatecne kotnik, clovek citi kazdy kaminek a kdyz ma clovek tezkej batoh, tak je to v nich dost spatny.
Ja teda planuju chodit i jaro a podzim, rad bych dal nejaky Irsko nebo Skotsko treba, ale tam by to snad nizke taky zvladly, ze?
biffa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 15, 2020 17:41

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » pon čer 15, 2020 21:21

biffa píše:do nizkych bot tece zezhora, nedrzi dostatecne kotnik, clovek citi kazdy kaminek a kdyz ma clovek tezkej batoh, tak je to v nich dost spatny.

Ano, to je vsechno pravda :twisted:

biffa píše:rad bych dal nejaky Irsko nebo Skotsko treba, ale tam by to snad nizke taky zvladly, ze?

To je teda dotaz... zalezi na terenu. Ptal by ses takhle na Rakousko nebo Svycarsko? Tam jsou oblasti, kde jsou nizke boty v pohode a par km vedle se bez poradnych pohorek neobejdes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod biffa » pon čer 15, 2020 21:41

Pokud je to pravda, tak tedy nevim, co ted. :mrgreen: Co bys mi poradil ty?

Rozumim, ze se na to neda moc odpovedet. Nicmene mi slo hlavne o zamysleni nad tim, jestli bych nepotreboval neco vic univerzalniho. Nizky na to Camino asi super, ale moc nevim, jak jaro a podzim treba v tech dvou zemich. A nechtel bych kupovat dvoje boty, jedny vysoky pohorky a jedny nizky na leto/nenarocny teren. Nejaky rozumny kompromis, jako stredni boty je kravina, co?
biffa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 15, 2020 17:41

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte čer 16, 2020 6:51

biffa píše:kdyz ma clovek tezkej batoh, tak je to v nich dost spatny.

A na to jste přišli kde?? Já si to nemyslím.
biffa píše: nedrzi dostatecne kotnik, clovek citi kazdy kaminek

To první je přesně naopak - díky tomu, že v nich nemáš kotník jako v dlaze, ti ten kotník a úpony, šlachy či co všechno neochabuje, naopak se posiluje.
K těm kamínkům - existují nízký boty, kde to neplatí ;)
A že do nízkejch bot teče zvrchu? Stejně 90% z vás nosí nepropro kalhoty, tak vybrat takový, který ten vršek zakrejou. Taky existují návleky..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Tomas » úte čer 16, 2020 8:20

Já chodil vícedenní treky s těžkým báglem i v sandalích (samozřejmě v odpovídajícím terénu). Na 90% věcí teď beru nízký GTX a k tomu vedu i dítě, není s tím absolutně žádnej problém.

Něco jinýho jsou poctivý hory bez stezek, kamenný pole, sníh a podobný záležitosti - tam je pohorka na místě (a to klidně i s lehkým batohem), na všechno ostatní stačí nízká bota.

To už je takovej nějákej českej masochismus - používat 2kg těžký kožený pohorky do Himalájí, když se jdu projít z Modravy jednou za rok 7km na Březník po asfaltce a zpět a pak nadávat na otlačený nohy z tvrdejch bot.

Případně jezdit po asfaltkách na horských kolech s 60mm pláštěma do terénu a nadávat po pár kilometrech, že je člověk vyflusanej a že to nejede (i když tam to teď už řeší povětšinou motor) a tak se sportovat vcelku už dá :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte čer 16, 2020 9:28

Tomas píše:Já chodil vícedenní treky s těžkým báglem i v sandalích

Však jo. Můj batoh v tom Španělsku míval 17kg běžně, voda je těžká. 90% cesty byl asfalt/beton, zbytek písek, štěrk. Ve stínu /kterej byl co několik km/ bylo 45st. Cesty doslova hořely. Podél cest byly všude zavlažovací kanály, tak se dalo co hodinu opláchnout nohy i boty a jít dál. Crocsy jsem schoval do batohu až 9. Září, kdy bylo 20 st, to už byla "zima" :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » úte čer 16, 2020 16:25

Etheric píše:A na to jste přišli kde?? Já si to nemyslím.

Ja jsem na to prisel vlastni zkusenosti. Kdyz jsem si v bezeckych botach, co v nich chodim denne a mam nachozeno tisice km, stavil v obchode a nalozil si 20 kilo do batohu. To se fakt nedalo, nekde jsem to tu psal. Nedalo se ani po rovnem chodniku, natoz nekde v terenu.

Etheric píše:To první je přesně naopak - díky tomu, že v nich nemáš kotník jako v dlaze, ti ten kotník a úpony, šlachy či co všechno neochabuje, naopak se posiluje.

To uz jsem taky psal, rozdil neni zdaleka takovy, jak si myslis. V dobrych pohorkach nemas kotnik jako v dlaze, naopak, pohybu nebrani. Brani az neprirozenym pohybum tj. vychylkam, kdy by sis mohl ublizit. Takze kdyz blbe slapnes, nohu podrzi. Jista opora tam je i pri normalni chuzi, ale nedela to zadny zasadni rozdil. Kdyz jsem zacal chodit v bezeckych, tak zmena v kotnicich byla minimalni a ze jsem cekal spis podstatnou.

Etheric píše:A že do nízkejch bot teče zvrchu? Stejně 90% z vás nosí nepropro kalhoty, tak vybrat takový, který ten vršek zakrejou. Taky existují návleky..

Nizky boty kalhoty tezko zakryjou a navleky jsou jednak sileny opruz a jednak nejzbytejsi soucast vybavy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod oodoow » úte čer 16, 2020 16:41

Etheric píše:To první je přesně naopak - díky tomu, že v nich nemáš kotník jako v dlaze, ti ten kotník a úpony, šlachy či co všechno neochabuje, naopak se posiluje.


mike píše:Ja jsem na to prisel vlastni zkusenosti. Kdyz jsem si v bezeckych botach, co v nich chodim denne a mam nachozeno tisice km, stavil v obchode a nalozil si 20 kilo do batohu. To se fakt nedalo, nekde jsem to tu psal. Nedalo se ani po rovnem chodniku, natoz nekde v terenu.


Tady je to přesně vidět, mikovy nohy oslabené zatrofované mnoha lety v pohorkách pak nezvládnou chodit s batohem v nízkých botech, prostě potřebuje tu oporu. Přitom jak píše Tomas, žádnej problém.

Tomas píše:Já chodil vícedenní treky s těžkým báglem i v sandalích (samozřejmě v odpovídajícím terénu). Na 90% věcí teď beru nízký GTX a k tomu vedu i dítě, není s tím absolutně žádnej problém.
Něco jinýho jsou poctivý hory bez stezek, kamenný pole, sníh a podobný záležitosti - tam je pohorka na místě (a to klidně i s lehkým batohem), na všechno ostatní stačí nízká bota.

Asi tak... prostě do hranice ledu a sněhu je to masochismus brát si pohory.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte čer 16, 2020 18:37

mike píše:20 kilo do batohu. To se fakt nedalo, nekde jsem to tu psal. Nedalo se ani po rovnem chodniku, natoz nekde v terenu.

Hm, já se svou vahou nesl 16-17, někdy i 18kg batoh, na nohách crocsy a vklidu. Ovšem po cestě, asfaltový, betonový, prašný, štěrkový, písčitý, ale furt po cestě
mike píše:Nizky boty kalhoty tezko zakryjou

Nevím, jestli se takový kalhoty prodávají, ale viděl jsem je na jednom děvčeti - dole byly jakoby do zvonu, kde se vzadu přichytily suchým zipem a vepředu háčkem na tkanici. Mám ale pocit, že ten spodek si na těch kalhotech dodělala sama, aj švy si zalepila... Možná se to dá i koupit takto, nevím. Ale vidno, že nepropro gatě můžou zakrýt vršek nízkejch bot
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » úte čer 16, 2020 19:06

oodoow píše:Tady je to přesně vidět, mikovy nohy oslabené zatrofované mnoha lety v pohorkách pak nezvládnou chodit s batohem v nízkých botech, prostě potřebuje tu oporu.

Ale houby. Bezne ten 20 - 24 kilovy batoh nosim v nizkych trekovych botach. Nedal se nest v bezeckych. Nejde o oporu nohy, ale o podrazku. V terenu bych s nim ale nechtel jit ani v tech nizkych trekovych. Ne ze by to neslo, ale je to jednak min pohodlne a jednak vetsi a zbytecne riziko urazu.

oodoow píše:
Tomas píše:Něco jinýho jsou poctivý hory bez stezek, kamenný pole, sníh a podobný záležitosti - tam je pohorka na místě (a to klidně i s lehkým batohem), na všechno ostatní stačí nízká bota.

Asi tak... prostě do hranice ledu a sněhu je to masochismus brát si pohory.

Napises asi tak a pak neco jineho? ;-) Tomas psal hory bez stezek, kamenny pole a az pak snih. I na ty prvni dve jsou pohorky potreba. Pro lidi, terminatori se nepocitaji ;-)

Pro mne je masochismus jit do hor v nizkych botach a kdyz se tam rozhlednes kolem sebe, tak zjistis, ze tenhle nazor prevazuje.

Etheric píše:Hm, já se svou vahou nesl 16-17, někdy i 18kg batoh, na nohách crocsy a vklidu.

Ono mozna zalezi na celkove vaze. Ja mam s tim batohem pres cent.

BTW, pro lidi, co nosi crocsy, melo byt puvodne specialni misto v pekle, ale pak se Lucifer rozhodnul, ze uz se sami trestaji dost :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte čer 16, 2020 19:19

mike píše:[mam s tim batohem pres cent.

BTW, pro lidi, co nosi crocsy, melo byt puvodne specialni misto v pekle, ale pak se Lucifer rozhodnul, ze uz se sami trestaji dost :twisted:

Však jo, větší a těžší člověk víc unese. Nebo ne?

Co máš proti crocsům? Vždyť jsou vpoho..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » úte čer 16, 2020 19:48

Jo, ale taky se potrebuje o neco poradne oprit.

Croscy jsou vrazda dobreho vkusu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Etheric » úte čer 16, 2020 19:55

mike píše:Croscy jsou vrazda dobreho vkusu.

Vražda dobrýho vkusu je třeba Michal David, Helena Vondráčková,... :twisted:
Prdim na to jak to vypadá, na prvním místě je pohodlí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7993
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » úte čer 16, 2020 20:06

No vzdyt. Michal David v crocsech :twisted: To by snad musela opadat i omitka.

Co je pohodlneho na gumovych botach? Pohodlne jsou backory s kozenou stelkou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » stř čer 17, 2020 12:18

mike píše:Co je pohodlneho na gumovych botach
Ale tady se nepise o gumovych botach :wink:. Crocsy nejsou z gumy.

Ja je nikdy nemel a nemam, jen jednou jsem je zkusil nekde v obchode. Ale uz z toho musim rict, pohodlne by byt mohly, kdyby sedely. Mne ale vubec nesedi - bud jsou kratke nebo i mne hrozne siroke, az mi tam lita noha. Jsem o tom uvazoval jako si je hodit do batohu na horach na slapani po tech zpevnenych cestach na zacatku/konci streky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » stř čer 17, 2020 15:33

Jasne, kdyby to nebyly croscy, tak by mozna mohly byt pohodlne :D

Je fuk, jestli je to guma nebo jiny hnus, je to hladke a nesave. Hlavni pouziti jako pantofle pro burany :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Boty